Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 28 lutego 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będziecie mialy jakies info na temat tego nowego programu dajcie znać proszę.

  • Stereo Autorytet
    Postów: 600 222

    Wysłany: 28 lutego 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelesza ja zawsze szukam. Ja ostatnio za dupka zapłacilam 46zł/op. Masakra jakaś.

    ewelesza lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e1xpk92bv.png
    Endometrioza, wysoka prolaktyna, niedoczynność.
    Po dwóch histeroskopiach.
    Ciąża biochemiczna 10.2017r.
    Laparoskopia 12.2017 jajowody drożne.
    Synuś 2010 :)
  • wpaula Autorytet
    Postów: 422 143

    Wysłany: 28 lutego 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni a jak wyglądała twoja rekrutacja do programu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 10:17

    hchypc0zq19q40mp.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 28 lutego 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rekrutacja...
    Hmmm. W sumie to nie pamiętam :-)
    Powiedziałam doktorowi że chce wziąć udział w badaniu i On wszytko ogarnął zgłosił mnie, po czym skontaktowała się ze mną Kobietka która się tym zajmowała.
    Lekarz wie najlepiej, czy się nadajemy czy nie ;-)
    Oczywiście były jakieś wytyczne określone, które trzeba było spełnić np. wiek.

    1769e124dc.png
  • ewelesza Przyjaciółka
    Postów: 115 91

    Wysłany: 28 lutego 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stereo wrote:
    Ewelesza ja zawsze szukam. Ja ostatnio za dupka zapłacilam 46zł/op. Masakra jakaś.

    Ceny są nieziemskie,...dzięki Stereo, znalazłam kilka internetowych aptek, gdzie na opakowaniu różnica wynosi 20 zł, czyli sporo. Myślałam poprostu, ze macie jakieś sprawdzone miejsce :)

    -AMH: 0,68 ng/ml; mięśniaki macicy, subkliniczna niedoczynność tarczycy
    -pierwsze IVF - VIII.2017 - uzyskano 5 oocytów, 2 zarodki
    zamrożone w 3 dobie (7B1 i 8B2);
    -22.09.2017 I CRIO :( 01.02.2018 II transfer - zarodek się nie rozmroził.
    19.05.2018 II IVF - transfer w 3d :(
    22.06.2018 crio
  • justysia86 Autorytet
    Postów: 762 340

    Wysłany: 28 lutego 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze kupowalam na turzynie w aptece zdrowie po 20 zl teraz przeszłam na luteine bo jest na ryczałt

    Pcos
    insulinoopornosc po porodzie
    Hashimoto
    AMH 5,8
    metformax duphaston gonal
    2 inseminacje nieudane
    23.11.2015 corka
    25.10.2016 walka o druga dzidzie :)
    3 inseminacja 05.04.18 udana beta 140❤️❤️❤️
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 28 lutego 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey
    ja bym chciała na program się załapać ale staruszek nie biorą heheheh :P

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 28 lutego 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba się przeziębiłam kosci mnie łamią i jakas taka jestem niewyraźna ehhh

    7b0f9c1e19.png
  • Mnice Autorytet
    Postów: 618 344

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyskoczylam na betę. Czekam na wynik, nerwowo co minutę odświeżam stronę ale... Mam doła. Już nie mam siły.

    ewelesza lubi tę wiadomość

    2009 syn (I cykl i juz)
    I.2015 - ciaza obumarla t.8
    IX.2015 - ciaza obumarla t.7
    V.2016 -HSG, X.2016 laparoskopia z chromotubacja - jajowody dróżne

    II.2017 - I inseminacja
    III.2017 - II inseminacja
    VI. 2017 - I in vitro
    IX. 2017 - II in vitro
    II.2018 - III inseminacja
    III.2019 - IV inseminacja
    Insulinoopornosc, niedoczynnosc tarczycy,
    dodatne ANA, po immunosupresjinasienie ok
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnice kochana przestań wiem ze to nerwy ale nie mam na to wpływu nic a nic ...

    7b0f9c1e19.png
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1846 722

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnice daj znać...trzymam kciuki mocno...:-)

    Sylwia211987
  • ewelesza Przyjaciółka
    Postów: 115 91

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnice, przesyłam moc pozytywnej energii!!!! Trzymam kciuki!!!!

    -AMH: 0,68 ng/ml; mięśniaki macicy, subkliniczna niedoczynność tarczycy
    -pierwsze IVF - VIII.2017 - uzyskano 5 oocytów, 2 zarodki
    zamrożone w 3 dobie (7B1 i 8B2);
    -22.09.2017 I CRIO :( 01.02.2018 II transfer - zarodek się nie rozmroził.
    19.05.2018 II IVF - transfer w 3d :(
    22.06.2018 crio
  • Mnice Autorytet
    Postów: 618 344

    Wysłany: 28 lutego 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ale znowu nic z tego.BETA poniżej 0.1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 15:04

    2009 syn (I cykl i juz)
    I.2015 - ciaza obumarla t.8
    IX.2015 - ciaza obumarla t.7
    V.2016 -HSG, X.2016 laparoskopia z chromotubacja - jajowody dróżne

    II.2017 - I inseminacja
    III.2017 - II inseminacja
    VI. 2017 - I in vitro
    IX. 2017 - II in vitro
    II.2018 - III inseminacja
    III.2019 - IV inseminacja
    Insulinoopornosc, niedoczynnosc tarczycy,
    dodatne ANA, po immunosupresjinasienie ok
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 28 lutego 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa!!!
    Przykro mi Mnice.
    Głowa do góry :*

    1769e124dc.png
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1846 722

    Wysłany: 28 lutego 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech.... Mnice Nie wiem co napisać, ale myślę że każda z nas domyśla się co czujesz...uda się kiedyś...musi..wierzę w to i z całego serca życzę Ci tego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 15:13

    Sylwia211987
  • inka2707 Autorytet
    Postów: 1059 973

    Wysłany: 28 lutego 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnice wrote:
    Dziękuję ale znowu nic z tego.BETA poniżej 0.1

    Ech... :( Przykro mi :( Trzymaj się

    Rocznik 83, starania od początku 2016 r., AMH 6,07
    2.05 - crio ,8 dpt 128,8;12 dpt 918,8 zostały 3 mrozaczki
    1usadf9hr9wk5u3g.png
  • wpaula Autorytet
    Postów: 422 143

    Wysłany: 28 lutego 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( niesprawiedliwe to jest

    hchypc0zq19q40mp.png
  • ewelesza Przyjaciółka
    Postów: 115 91

    Wysłany: 28 lutego 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, Mnice....przykro mi bardzo....

    -AMH: 0,68 ng/ml; mięśniaki macicy, subkliniczna niedoczynność tarczycy
    -pierwsze IVF - VIII.2017 - uzyskano 5 oocytów, 2 zarodki
    zamrożone w 3 dobie (7B1 i 8B2);
    -22.09.2017 I CRIO :( 01.02.2018 II transfer - zarodek się nie rozmroził.
    19.05.2018 II IVF - transfer w 3d :(
    22.06.2018 crio
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 28 lutego 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnice, to dopiero pierwsza próba w nowym miejscu. Następnym razem będzie lepiej :-)

    1769e124dc.png
  • Stereo Autorytet
    Postów: 600 222

    Wysłany: 28 lutego 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnice przykro mi. Mikuśka a u Ciebie to napewno choróbsko?? @ przyszła???

    f2wl3e5e1xpk92bv.png
    Endometrioza, wysoka prolaktyna, niedoczynność.
    Po dwóch histeroskopiach.
    Ciąża biochemiczna 10.2017r.
    Laparoskopia 12.2017 jajowody drożne.
    Synuś 2010 :)
‹‹ 478 479 480 481 482 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ