Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam bardzo wielki dylemat! jest to dla mnie bardzo ważne, dlatego chciałąbym by te wybór był trafny...

  • inka2707 Autorytet
    Postów: 1059 973

    Wysłany: 25 lutego 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrozpaczonapragniedziecka wrote:
    mam bardzo wielki dylemat! jest to dla mnie bardzo ważne, dlatego chciałąbym by te wybór był trafny...

    Ja jestem u Ciepieli, ale do niego trzeba trochę poczekać na pierwszą wizytę.

    Rocznik 83, starania od początku 2016 r., AMH 6,07
    2.05 - crio ,8 dpt 128,8;12 dpt 918,8 zostały 3 mrozaczki
    1usadf9hr9wk5u3g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inka2707 wrote:
    Ja jestem u Ciepieli, ale do niego trzeba trochę poczekać na pierwszą wizytę.
    Troche poczekac czyli ile?:)

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 26 lutego 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No różnie ale terminy dłuższe niż u innych lekarzy
    Umów się do niego :)
    większość z nas jest u niego :)

    7b0f9c1e19.png
  • Stereo Autorytet
    Postów: 600 222

    Wysłany: 26 lutego 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki. Trochę mnie nie było bo mi konto wywaliło i nie mogłam się zalogować.
    U nas wszystko ok. Tylko mdłości zamieniły się w wymioty :( i rozkłada mnie grypa brrr.
    Za tydzień prenatalne i jest mega stres czy wszystko ok.
    Wombi to teraz tylko kruszynki brakuje do pełni szczęscia u was :). Kciukam mocno.

    f2wl3e5e1xpk92bv.png
    Endometrioza, wysoka prolaktyna, niedoczynność.
    Po dwóch histeroskopiach.
    Ciąża biochemiczna 10.2017r.
    Laparoskopia 12.2017 jajowody drożne.
    Synuś 2010 :)
  • inka2707 Autorytet
    Postów: 1059 973

    Wysłany: 26 lutego 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrozpaczonapragniedziecka wrote:
    Troche poczekac czyli ile?:)

    Na pierwszą czekałam ponad 2 miesiące, potem już jest lepiej :)

    Rocznik 83, starania od początku 2016 r., AMH 6,07
    2.05 - crio ,8 dpt 128,8;12 dpt 918,8 zostały 3 mrozaczki
    1usadf9hr9wk5u3g.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 26 lutego 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :-)
    Stereo, dlaczego tak szybko masz prenatalne??
    Ojej, te mdlosci... :-\
    Oby szybko przeszły!!
    Trzymaj się dzielnie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2018, 10:01

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    No różnie ale terminy dłuższe niż u innych lekarzy
    Umów się do niego :)
    większość z nas jest u niego :)
    Udalo mi sie umówić do dpktpra Ciepieli na 26 marca, czyli nie ma tragedii.. powiedzcie mi czy lepiej jechac do niego z pakietem zrobionych wyników hormonów??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powowdzcie mi jeszcze jak cenowo wuglada wizyta u doktora Ciepieli? :)

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 26 lutego 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrozpaczonapragniedziecka wrote:
    Powowdzcie mi jeszcze jak cenowo wuglada wizyta u doktora Ciepieli? :)
    140 zł.

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    140 zł.
    A czy idac na pierwsza wizyte do doktora robilas sibie jakies dodatkowe badania?

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 26 lutego 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie pamiętam, było tak dość dawno ;-)
    Zabierz ze sobą wszystko co masz, hsg, laparo- co kolwiek miałaś robione. Wyniki męża tez o ile są w miarę świeże.
    Możesz sobie zrobić FSH, LH, TSH, PRL- to jest taka podstawa. Doktor będzie miał już jakiś obraz Twojej sytuacji. Na stronie VL jest jakiś formularz, który można wypełnić na pierwsza wizyte.

    1769e124dc.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 26 lutego 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a masz już cos zrobione ???
    prolaktyna
    tsh
    AMH
    ???

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 26 lutego 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stereo jak ten czas leci już prenatalne !!
    trzymaj się cieplutko !!!

    7b0f9c1e19.png
  • wpaula Autorytet
    Postów: 422 143

    Wysłany: 26 lutego 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdecydowanie na 1 wizyt pdostawowe badania lepiej wziac zeby przejrzal , hormony to podstawa chyba 3dc sie robilo z tego co pamietam:) jak sie nie zrobi to tzreba bedzie i tak zrobic i zejda sie dwie wizyty na to



    dziewczyny mam pytanie czy ktoras z was ma tutaj na ovufriend pakiet ten premium , ost zmienil sie cennik wiec zrezygnowalam ale pozniej napsiali ze jak powyzej staz 24 mies to 1 zl to mowie 1 zl ok moge placic zapalcilam za jeden meisiac odliczalo mi sie a jak bralam opcje abonament to mi pisalo ze moge wykupic ale za 29 zl teraz , w regulaminie ze w kazdej chwili mozna zrezygnowac odnawiania ale nie mam takiej opcji u siebie w zakaldkach rezygnacji i dzis patzre a tu mam wazny jeszcze 34 dni abonament pzredluzyli mi i jak to wyglada teraz mi sie jakis dlug bedzie naliczal czy propostu jak sie nie palci to powinni rozlaczyc funkcjonalosc jak to dziala?? dziekiz a odp :P

    https://www.aukcjoner.pl/gallery/026973878-.html#I1



    tutaj w linku tak mi sie wyswietla a opcji rezygnacji nie ma jak wchodze w to czytaj wiecej to tylko pisze ze moge to w zakaldce abonament zrobic hm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2018, 15:08

    hchypc0zq19q40mp.png
  • Stereo Autorytet
    Postów: 600 222

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wtedy będzie 10+5 a od 10tc się robi. Ale też pytałam lekarza czy nie za szybko. A ty już ok?? Objawy minęły?? Bo mi to się wydaje, ze jest coraz gorzej czasami.
    Mikuśka niby test dopiero pokazał 2 krechy :). A to już tyle minęło. Zeby jeszcze te usg było częściej :p.
    Wy się bierzcie szybciutko w garść i do nas na zieloną strone zapraszamy :).

    f2wl3e5e1xpk92bv.png
    Endometrioza, wysoka prolaktyna, niedoczynność.
    Po dwóch histeroskopiach.
    Ciąża biochemiczna 10.2017r.
    Laparoskopia 12.2017 jajowody drożne.
    Synuś 2010 :)
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm. Dzieciatko bedzie jeszcze bardzo malutkie.. ale.skoro doktor tak kazał :-)
    U mnie już ok. Tak juz by mogło zostac do końca ;-)

    Z innych objawów to zaczyna się ból kręgosłupa i bardzo czesto boli mnie głowa..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2018, 20:52

    1769e124dc.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 26 lutego 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zarowno w pierwszej jak i drugiej ciazy bole glowy mialam straszne tak do 12 tyg potem juz rzadziej to chyba wina hormonow

    7b0f9c1e19.png
  • ElwiraMar Przyjaciółka
    Postów: 159 46

    Wysłany: 26 lutego 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stereo wrote:
    Niuni wtedy będzie 10+5 a od 10tc się robi. Ale też pytałam lekarza czy nie za szybko. A ty już ok?? Objawy minęły?? Bo mi to się wydaje, ze jest coraz gorzej czasami.
    Mikuśka niby test dopiero pokazał 2 krechy :). A to już tyle minęło. Zeby jeszcze te usg było częściej :p.
    Wy się bierzcie szybciutko w garść i do nas na zieloną strone zapraszamy :).

    Też mi się wydaje,że za szybko. Żebyś się niepotrzebnie na stres nie narażala i koszty. Zobacz sobie https://www.mamaginekolog.pl/badania-prenatalne-w-i-trymestrze-usg-test-papp-a-nipt/

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 27 lutego 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heyo a co tu tak cicho ??
    ja w pracy ale już mi się nie chce :P
    jajniki bolą okresu brak tylko plamienia ale bol okropny czasami potem przechodzi boszsz już by mogła przyjść @ by było lżej i humor by się poprawił :)

    7b0f9c1e19.png
‹‹ 476 477 478 479 480 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ