X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Makas Przyjaciółka
    Postów: 140 43

    Wysłany: 15 marca 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abvonc kontaktowałaś się z lekarzem?

    Sylwia jak się czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makas wrote:
    Abvonc kontaktowałaś się z lekarzem?

    Sylwia jak się czujesz?
    Makas czekam na jutrzejszy wynik bety i wówczas napiszę. Narazie wydaje się w normie .

    Z tą pracą to chyba wszystkie mamy przeboje. Ja narazie jeszcze na urlopie , ale jeśli się uda znikam Odrazu na L4 .
    Jak to jest że zwolnieniami, lekarze Odrazu dają na początku ciąży?
    Ja mam pracę zmianowa po 12 h i też nocne zmiany, i źle wspomnienia bo po dyżurze właśnie poronienie było. Teraz będę mądrzejsza.

    Makas lubi tę wiadomość

  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 15 marca 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lońka wrote:
    Sylwia bo ty chyba byłaś na histeroskopi w MSWiA powoedz mi byłaś szczepiona na wzw, wzw B? Bo ja nie bylam a babka z rejestracji sie o to pytała i teraz nie wiem czy musze się zaszczepić...noo masakra. A nie chce zeby zaraz się to nie przeciagalo w czasie. Wrr..
    Byłam...i mam to szczepienie zresztą mam na A,B, i chyba C

    Makas, Lońka lubią tę wiadomość

    Sylwia211987
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makas wrote:
    Abvonc kontaktowałaś się z lekarzem?

    Sylwia jak się czujesz?


    Ogólnie wszystko się dzieje tak samo jak przy poprzednich transferach...czyli ciągnięcie brzucha itp...pobolewanie jajników...wczoraj wzięłam ten nieszczęsny acofil...wszystko było ok...wieczorem tylko troszkę krzyż czułam ale bez tragedii...dziś zrobiłam morfologie moje białe krwinki są na poziomie 35 tysięcy...czekam co mi odpisze paśnik... Rano bolała mnie głowa..nie wiedziałam na ile to jest spowodowane pogoda a na ile wzięciem zastrzyku... Jechałam samochodem i trochę słabo mi się zrobiło tzn tak dziwnie przed oczami...ale na szczęście droga wiejska więc szybko się zatrzymałam....przestraszyłam się nie ma żarty....ale to było chwilę...A teraz czuje kości....krzyż...podobno tak ma być...paśnik o tym mówił że będę się czuła jakby mnie rozkładała grypa... No i nic poza tym....jestem spokojna...jakoś dziwnie...Na betę skocze chyba w środę jak już tutaj po 6dniach widać to 8 dpt też będzie🤣 albo i nie będzie...

    A ty jak tam??

    Makas lubi tę wiadomość

    Sylwia211987
  • Makas Przyjaciółka
    Postów: 140 43

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja nie czuje kompletnie nic. Brzuch ,jajniki cisza. Piersi bolą, ale bolały przed. Cały czas w głowie uda się czy się nie uda. To czekanie najgorsze.

    abvonc lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makas wrote:
    Sylwia ja nie czuje kompletnie nic. Brzuch ,jajniki cisza. Piersi bolą, ale bolały przed. Cały czas w głowie uda się czy się nie uda. To czekanie najgorsze.
    Makas zobaczysz, że będzie dobrze. Dobra passa tu u nas :) wiosna !
    Brak oznak to też coś znaczy . Ja mam tak samo .

    Może poza migrenami, a to i leki i pogoda , która stałe się zmienia .

    Masz wolne od pracy?

    Makas lubi tę wiadomość

  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zwolnienie... przy drugim transferze nie wziełam i żałuje... cała przerwa kolacyjna szła mi na przygotowanie zastrzyków zrobienie itp wiecie dezynfekcja i w ogole,, a no i tak żeby nikt nie widział .. porażka, teraz na spokojnie

    abvonc lubi tę wiadomość

    Sylwia211987
  • Makas Przyjaciółka
    Postów: 140 43

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abvonc wrote:
    Makas zobaczysz, że będzie dobrze. Dobra passa tu u nas :) wiosna !
    Brak oznak to też coś znaczy . Ja mam tak samo .

    Może poza migrenami, a to i leki i pogoda , która stałe się zmienia .

    Masz wolne od pracy?

    Abvonc tak jestem na zwolnieniu, ale mój pracodawca o wszystkim wie. Mam super pracę. EB i PC powiedzieli, żebym szła na zwolnienie i nie ryzykowała. Robię zabiegi, które mają w sobie ultradźwięki, fale radiowe, mokroprądy, które mogą być niebezpieczne dla płodu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 15:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to masz super sytuację.
    :)

    Makas lubi tę wiadomość

  • Makas Przyjaciółka
    Postów: 140 43

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abvonc wrote:
    No to masz super sytuację.
    :)[/QUOTE

    To jest moja pierwsza praca, w której nie musiałam wymyślać, kombinować. W każdej poprzedniej jeden wielki stres, żeby się nie wydało i żeby jej nie stracić zanim zaszłam w ciążę. To było chore!!!

  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 15 marca 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha85 wrote:
    U mnie za 3 procedury, z czego czeka mnie jeszcze jeden transfer, wyszło 44000, ale zanim będzie ten transfer to czeka mnie jeszcze przygoda z immunologią. A tak w temacie immunologii czy orientujecie sie jaki jest koszt szczepienia pullowanego?

    Wiem ze od meza ok 650zl . Czemu chcesz się szczepic ? Jakie masz allo mrl ? Ja chyba sie zdecyduje na szczepienia tez chodz bardzo się ich boje :( jestem po 6 nieudanych transferach .
    Będę niedługo podchodzić do 7 transferu po leczeniu ureoplasmy i braniu 2 miesiące orgametrilu. Jak się nie uda 7 transfer to zrobię szczepienia- moja ostatnia deska ratunku !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 19:38

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • Zocha85 Autorytet
    Postów: 472 149

    Wysłany: 15 marca 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stiffi na razie nic jeszcze nie wiem na temat koniecznosci szczepień, allo mrl nie badalam jeszcze. Mam dopiero zrobiony cytoklin ( tam prawie wszystko ponad lub poniżej normy), ana + i w kirach aa, w środę zrobie IMK i dopiero 11 kwietnia będę u Pasnika i wtedy sie okaże co mi zaleci. O te szczepienia pytam z czystej ciekawości, bo często sie ten temat przewija na forach ale jakoś nigdzie cena mi nie wpadla w oczy. Ostatnio doszłam do wniosku, ze zdecyduje sie na wszystko co zaleci Pasnik, wiem że nie będzie to obojętne dla mojego organizmu ale nie chce za 10 lat żałować że nie spróbowałam.
    A moge się zapytać która to twoja procedura?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 21:17

    IV. 2017 - VI 2018 -4 IUI :-(
    XII.2017 - 1 ICSI, brak ❄
    VI.2018 - 2 ICSI 1 ❄
    X. 2018 crio :-(
    I. 2019 -3 ICSI ❄
    Niedoczynność, pai-1 4g homo, mthfr 1298a c hetero, ana+, kir aa, nk 25,5%
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze bardzo mnie piecze po tej luteinie dopochwowej boje sie ze zaraz cos zalapie co zamiast tego mozna stosowac czy ktos zostal przerzucony na luteine doustna ??? Tez zel na C cholera drogi :( jest jakies inne rozwiazanie ???

    7b0f9c1e19.png
  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuska ja dostałam żel crinone(15 szt 200 zl)fakt cholernie drogi jakby patrzec że bieze się go przez dluzszy czas. Droga impreza.
    Ale komfort duzo lepszy niż po luteinie. Jesli chodzi o żel miałam wrażenie ze mniej progesteronu dostarcza..

    Mnice 1 lubi tę wiadomość

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    Kurcze bardzo mnie piecze po tej luteinie dopochwowej boje sie ze zaraz cos zalapie co zamiast tego mozna stosowac czy ktos zostal przerzucony na luteine doustna ??? Tez zel na C cholera drogi :( jest jakies inne rozwiazanie ???
    Mikuśka ja tak miałam przy pierwszym transferze . Teraz tabletki lekko zwilżam przed podaniem no i zawsze w rękawiczce chirurgicznej/ kosztują chyba 1,50 ,l za pare/ , od tamtej pory nic nie piecze i szybko się wchłania, też mniej wypływa. Lekarz mi tak polecił . Spróbuj.

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 16 marca 2019, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello z rana
    Boszss nic nie pospałam przez tą wichure non stop sie budzilam a o 6 zastrzyki leki i juz usnac nie moge matko kochana co za noc
    Sprobuje z ta luteina dzieki :)

    abvonc lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Makas Przyjaciółka
    Postów: 140 43

    Wysłany: 16 marca 2019, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim spałam jak zabita, nawet nie wiedziałam,że taka wichura była...Nic nie słyszałam.
    Ja ma taką luteine, do której w opakowaniu była dołączona taka ala strzykawka dość długa, powiem szczerze,że nawet nie wypływa i fajnie się nią aplikuje.

    Abvonc idziesz na betę? Trzymam kciuki za piękny przyrost 😘

    abvonc lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No idę, idę;)) hello ! Od 4 nie śpię , że strachu :D
    U nas braki prądu w nocy , mega się śpi pod ciepłą kołderką gdy na dworze taka zawieja:)

    Makas lubi tę wiadomość

  • Julka19 Autorytet
    Postów: 288 109

    Wysłany: 16 marca 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abvonc trzymam kciuki i czekamy na wynik :-)

    3 IUI - :-(
    1 IVF - 1 zarodek criotransfer

    08.2019 - córeczka <3
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 16 marca 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko ja nie spalam????ja pikole co to za pogoda w ogóle ...prądu brak....wieje patrzyłam tylko kiedy mój pies przeleci mi za oknem razem z buda 🤣🤣🤣 ...ja dziś lepiej ogólnie...paśnik nie odpisuje😤....ech ale wrazie czego zastrzyk drugi wezmę jutro...
    Już mnie tak kości nie bolą ....kurcze zobaczyłam że encorton mam tylko do piątku a nie mam recepty muszę jakoś to ogarnąć..

    Coś czuję że nic z tego...

    Co do luteiny tak ja aplikuje paluszkiem i mocze tabletki..kurcze o niebo lepiej jest ani tak nie wypływa ani nie piecze...
    Ten aplikator dla mnie to była porażka....

    Sylwia211987
‹‹ 790 791 792 793 794 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ