X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta wrote:
    Hej dziewczyny :-)
    Jutro mam planowaną punkcje,jakieś porady? :-) od której dzisiaj nie jeść? Nie pić? Jutro o 6 mam napić się szklankę wody.
    Jestem przesladowana wizja, ze pecherzyki pekna przed punkcja...

    O 18:00 ostatni lekki posiłek. :)
    Trzymam kciuki!

    Kulta lubi tę wiadomość

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta pełen luz wdech wydech jajeczka dotrwaja tez myslalam ze mi popekaly a 13 wyciagneli :) wez luzne spodnie

    Kulta lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewuszki sie czujecie ??? Kiedy idziecie na bete?? Above jak u ciebie?

    abvonc lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abvonc mialo byc :)

    abvonc lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Zocha85 Autorytet
    Postów: 472 149

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta mam jedną radę na dzisiaj i chyba najtrudniejsze do zrobienia: relaks i pozytywne nastawienie. Nie masz juz wpływu na nic. Ja tez sie ostatnio bardzo martwilam że pecherzyk pęknie (jeden byl duuuzo wiekszy od pozostalych) a okazało się ze wszystkie dotrwaly. Także będzie dobrze, trzynam kciuki.
    Abvonc czekamy na piękny wynik.

    Kulta, abvonc lubią tę wiadomość

    IV. 2017 - VI 2018 -4 IUI :-(
    XII.2017 - 1 ICSI, brak ❄
    VI.2018 - 2 ICSI 1 ❄
    X. 2018 crio :-(
    I. 2019 -3 ICSI ❄
    Niedoczynność, pai-1 4g homo, mthfr 1298a c hetero, ana+, kir aa, nk 25,5%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! :)
    Jutro idę na krew , to będzie 10 dpt
    Mam nadzieję, że będzie ładny wzrost .
    Napisałam do lekarza o tym progesteronie ale nie odpisał. Jeśli beta wyjdzie pozytywna w środę pojadę do doktor EB , być może ona mi wyjaśni poziomy i dołoży leki .
    Wydaje mi się, że powinnam bardziej być obstawiona .
    Zobaczymy
    A Wy jak nastroje ? Makas , Mikuśka

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 17 marca 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuje sie jakbym byla w 9 miesiacu ciezy kurna jak ja sie mecze sapie wchodzac na 2 pietro chyba po tych lekach cycki bola brzuch tez ale ze jestem juz kobita z doswiadczeniem hehhe wie ze to po progesteronie bynajmniej tak na mnie dziala ;)
    Chcialabym aby bylo juz po albo w te albo w te bo najgorsze jest to zawieszenie 1000 mysli rano jestem oelna nadzieji ze na bank sie uda po poludniu wyje ze napewno dupa blada nic z tego a wieczorem znowu usmiecham sie sama do siebie z wielka nadzieja na pozytywna bete :)
    Jak bym miala dwubiegunówke ;P

    abvonc lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwubiegunówka to idealne określenie 😂😁
    Mam prawie tak samo Mikuśka, z tym , że ja nawet z parterem mam problem 😆

  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 17 marca 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    Ja czuje sie jakbym byla w 9 miesiacu ciezy kurna jak ja sie mecze sapie wchodzac na 2 pietro chyba po tych lekach cycki bola brzuch tez ale ze jestem juz kobita z doswiadczeniem hehhe wie ze to po progesteronie bynajmniej tak na mnie dziala ;)
    Chcialabym aby bylo juz po albo w te albo w te bo najgorsze jest to zawieszenie 1000 mysli rano jestem oelna nadzieji ze na bank sie uda po poludniu wyje ze napewno dupa blada nic z tego a wieczorem znowu usmiecham sie sama do siebie z wielka nadzieja na pozytywna bete :)
    Jak bym miala dwubiegunówke ;P
    Ej....A ja myślałam że to tylko ja tak mam???że już warjuje....ze raz rano wszystko ok jakbym wiedziała że się udało....teraz siedzę i myślę że się nie udało bo żadnych objawów i jeszcze mi taka opryszczka wyszła na ustach że szok....A wieczorem znowu będę oaza spokoju....ja już po drugim zastrzyku z acofilu

    Sylwia211987
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 17 marca 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez oprycha zaczela sie budowac posmarowalam 2 razy i odpukac jakby lepiej no zobaczymy
    No to dziewczyny w grupie raźniej byc szurnietym hehhe
    A tak serio to to czekanie jest najgorsza udręką

    abvonc lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Jula86 Autorytet
    Postów: 607 233

    Wysłany: 17 marca 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj była wizyta teściów, no i się zaczęło, że mam karmić po porodzie piersią, koniecznie pić bawarke, moje dziecko ma się uczyć angielskiego, żeby mogło wyjechać bo w Polsce nie ma przyszłości, a że mam rodzic na miejscu nie w Szczecinie, bo po co tam. No kurwa mac... aż się dzisiaj z tych nerwów popłakałam.

    9.05.2018 I ICSI
    24.05.2018 transfer:(
    24.07.2018 criotransfer:(
    25.09.2018 criotransfer 10dpt-408,05 13dpt-1872,13 15dpt-5038,65 17dpt-11937,90 Pozostało❄️❄️ 11.06.2019 Franio❤️
  • Kulta Autorytet
    Postów: 602 361

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula :-) daj spokój, w ogóle się nie przejmuj :-) Twoje dziecko i Ty wiesz, co dla niego najlepsze :-) będziesz musiała od początku teściów ustawić, żeby się nie wpitalali:-)

    abvonc lubi tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • Zocha85 Autorytet
    Postów: 472 149

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula teściów trzeba słuchać jednym uchem i wypuszczać drugim. Zrobisz tak ja ty będziesz chciała i innym nic do tego, olej to, szkoda nerwów.

    IV. 2017 - VI 2018 -4 IUI :-(
    XII.2017 - 1 ICSI, brak ❄
    VI.2018 - 2 ICSI 1 ❄
    X. 2018 crio :-(
    I. 2019 -3 ICSI ❄
    Niedoczynność, pai-1 4g homo, mthfr 1298a c hetero, ana+, kir aa, nk 25,5%
  • Makas Przyjaciółka
    Postów: 140 43

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abvonc wrote:
    Cześć Dziewczyny! :)
    Jutro idę na krew , to będzie 10 dpt
    Mam nadzieję, że będzie ładny wzrost .
    Napisałam do lekarza o tym progesteronie ale nie odpisał. Jeśli beta wyjdzie pozytywna w środę pojadę do doktor EB , być może ona mi wyjaśni poziomy i dołoży leki .
    Wydaje mi się, że powinnam bardziej być obstawiona .
    Zobaczymy
    A Wy jak nastroje ? Makas , Mikuśka

    Abvonc mam taką huśtawke nastojów, że sama ze sobą nie daje rady hehehe kicham, prycham jakieś przeziębienie mnie bierze jeszcze dzisiaj cały dzień głowa pobolewa. Tak jak piszą dziewczyny rano wstaję jestem pewna,że się udało za chwilę inne myśli 1000 ich na minutę idzie zwariować!

    abvonc lubi tę wiadomość

  • Pani Loyd Przyjaciółka
    Postów: 99 99

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie wieczorową porą :)
    Abvonc nieustająco trzymam kciuki za jutrzejszą betę.
    Jula 86 współczuję nastroju po wizycie u teściów- u mnie z kolei moja mama była taka "głupio mądra" i ciągle coś mi doradzała jak byłam w ciąży, mówiła nawet, że nie powinnam do kina chodzić, bo jest za głośno i dziecko się stresuje....
    Makas kuruj się ;-)
    Dziś znowu dowiedziałam się, że kolejna koleżanka jest w ciąży (naturalnie i dość szybko jej się udało). Dla mnie to takie dziwne i magiczne... niby nie jestem zazdrosna, cieszę się jej szczęściem, ale gdzieś w głębi poczułam lekkie ukłucie, że cholera, też bym chciała stworzyć dziecko z mężem , kochając się i patrząc mu w oczy, a nie na szkiełku...
    Jutro dzwonię do kliniki i umawiam termin na maj, rozważam wybór między dr PC, a panią EB. Doradzicie kogoś?

    abvonc lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja teściowa też za mną chodzi i mądrości sprzedaje , nie chodzić zbyt szybko , leżeć, broń bosze do pracy nie wracać , jakby w innej rzeczywistości żyła. Gdyby pojawiło się dziecko też pewnie rad 1500 :D , one chyba wszysykie takie są ;)
    Makas spokojnie, zaraz się wszystko rozwiąże:)
    Będzie dobrze ! Myślenie pozytywne !

  • Jula86 Autorytet
    Postów: 607 233

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że już się trochę przyzwyczaiłam do tej ich głupiej gatki, ale w ciąży te hormony mi szaleją i niepotrzebnie się denerwuje. Już nie raz im powiedziałam, że ja jestem dorosła i sama o sobie decyduje i wiem co dla mnie najlepsze. Teraz w przypadku Małego trzeba będzie powiedzieć dosadniej.

    9.05.2018 I ICSI
    24.05.2018 transfer:(
    24.07.2018 criotransfer:(
    25.09.2018 criotransfer 10dpt-408,05 13dpt-1872,13 15dpt-5038,65 17dpt-11937,90 Pozostało❄️❄️ 11.06.2019 Franio❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) .
    Wstaje i zaraz jadę na krew .
    Rozmawiałam wieczorem że swoim lekarzem , zobaczymy co dziś wyjdzie i coś wymyślimy.
    Ten progesteron faktycznie nie był za wysoki , ale pociesza się , że to już parę dni i może wzrasta.
    Napiszcie jak to jest z tym prelotuxem? Ile kosztuje ? Ile razy dziennie bierzecie?
    Dziękuję za wsparcie 😘

  • Kulta Autorytet
    Postów: 602 361

    Wysłany: 18 marca 2019, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Loyd, ja nie doradze. Bylam tylko u PC i tylko i WG. I nigdy, przenigdy nie poszlabym do WG, gdybym nie musiała. Serio. Zdecydowanie nie zapalal do mnie sympatią i dało się to odczuć - nie zachował się profesjonalnie :-) a mnie ciężko nie polubić, że taka będę nieskromna- na początku wzbudzam pozytywne uczucia :-D więc nie wiem. PC jest bardzo dobrym fachowcem, bardzo. Ale ma dużo pacjentek i jest zakrecony:-)

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • Makas Przyjaciółka
    Postów: 140 43

    Wysłany: 18 marca 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abvonc wrote:
    Cześć Dziewczyny :) .
    Wstaje i zaraz jadę na krew .
    Rozmawiałam wieczorem że swoim lekarzem , zobaczymy co dziś wyjdzie i coś wymyślimy.
    Ten progesteron faktycznie nie był za wysoki , ale pociesza się , że to już parę dni i może wzrasta.
    Napiszcie jak to jest z tym prelotuxem? Ile kosztuje ? Ile razy dziennie bierzecie?
    Dziękuję za wsparcie 😘

    Abvonc ja prolutex biorę raz dziennie wieczorem. Wcześniej nie miałam badanego progesteronu. Dlatego zastanawiam się jak lekarze dobierają leki. Jedne mają drugie nie. Jedne zaczynają brać przed transferem inne po nie kumam. Ceny nie pamietam.
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wyniki 😘

‹‹ 792 793 794 795 796 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ