X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 18 marca 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abvonc wrote:
    Cześć Dziewczyny :) .
    Wstaje i zaraz jadę na krew .
    Rozmawiałam wieczorem że swoim lekarzem , zobaczymy co dziś wyjdzie i coś wymyślimy.
    Ten progesteron faktycznie nie był za wysoki , ale pociesza się , że to już parę dni i może wzrasta.
    Napiszcie jak to jest z tym prelotuxem? Ile kosztuje ? Ile razy dziennie bierzecie?
    Dziękuję za wsparcie 😘
    Proluteks 7 sztuk około 180zł kosztuje, przeważnie bierzesz jedne zastrzyk dziennie, są przypadki że dwa zastrzyki więc wtedy dwa opakowania na tydzień, podobno bierze się go do trzeciego miesiąca

    Sylwia211987
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 18 marca 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Loyd wrote:
    witajcie wieczorową porą :)
    Abvonc nieustająco trzymam kciuki za jutrzejszą betę.
    Jula 86 współczuję nastroju po wizycie u teściów- u mnie z kolei moja mama była taka "głupio mądra" i ciągle coś mi doradzała jak byłam w ciąży, mówiła nawet, że nie powinnam do kina chodzić, bo jest za głośno i dziecko się stresuje....
    Makas kuruj się ;-)
    Dziś znowu dowiedziałam się, że kolejna koleżanka jest w ciąży (naturalnie i dość szybko jej się udało). Dla mnie to takie dziwne i magiczne... niby nie jestem zazdrosna, cieszę się jej szczęściem, ale gdzieś w głębi poczułam lekkie ukłucie, że cholera, też bym chciała stworzyć dziecko z mężem , kochając się i patrząc mu w oczy, a nie na szkiełku...
    Jutro dzwonię do kliniki i umawiam termin na maj, rozważam wybór między dr PC, a panią EB. Doradzicie kogoś?
    Ja mialam przyjemność być dwa lub trzy razy na wizycie u pani EB i nie wspominam tego najlepiej....nawet powiedziałam lekarzowi że ma mnie do niej nie wysyłać bo nie mogę się z nią dogadać...delikatnie mówiąc... Ja jestem u PC , jak dla mnie spoko...tylko tak jak ktoś wcześniej napisał ma dużo za dużo pacjentów i chyba przestaje panować nad tym...ale się stara...ogólnie jestem z niego zadowolona, dostępny o każdej porze, zawsze odpisze lub oddzwoni, kontakt świetny, ma podejście do pacjentki, świetnie potrafi rozładować stres na wizycie, nastawia pozytywnie, ja jestem zadowolona, ale wybór należy do Ciebie. Zawsze możesz zmienić lekarza jeśli ci nie podpasuje

    Sylwia211987
  • Makas Przyjaciółka
    Postów: 140 43

    Wysłany: 18 marca 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Loyd wrote:
    witajcie wieczorową porą :)
    Abvonc nieustająco trzymam kciuki za jutrzejszą betę.
    Jula 86 współczuję nastroju po wizycie u teściów- u mnie z kolei moja mama była taka "głupio mądra" i ciągle coś mi doradzała jak byłam w ciąży, mówiła nawet, że nie powinnam do kina chodzić, bo jest za głośno i dziecko się stresuje....
    Makas kuruj się ;-)
    Dziś znowu dowiedziałam się, że kolejna koleżanka jest w ciąży (naturalnie i dość szybko jej się udało). Dla mnie to takie dziwne i magiczne... niby nie jestem zazdrosna, cieszę się jej szczęściem, ale gdzieś w głębi poczułam lekkie ukłucie, że cholera, też bym chciała stworzyć dziecko z mężem , kochając się i patrząc mu w oczy, a nie na szkiełku...
    Jutro dzwonię do kliniki i umawiam termin na maj, rozważam wybór między dr PC, a panią EB. Doradzicie kogoś?

    Ja też się zastanawiałam nad wyborem lekarza. Bardzo chciałam do PC, ale miał odległe terminy. Dlatego umówiłam się do EB. Nie mam do niej zastrzeżeń. Zrobiła bardzo dobre wrażenie na mnie i na moim mężu. Jak to powiedziała na wizycie, że musimy przygotować się na piątkę z plusem, żeby się udało. Odpowiada na smsy w razie wątpliwości. Szczerze polecam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana .
    Zobaczymy jak wyjdzie progesteron .
    Chyba pójdę spać aby lepiej znieść oczekiwanie na wynik ;)

    sylwia211987, Makas, Julka19, Lońka, karolkowa, Zocha85 lubią tę wiadomość

  • Makas Przyjaciółka
    Postów: 140 43

    Wysłany: 18 marca 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abvonc mocno kciuki zaciśnięte😘

    abvonc lubi tę wiadomość

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 18 marca 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abvonc to trzymamy kciukasy !!!

    abvonc lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Jula86 Autorytet
    Postów: 607 233

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abvonc wrote:
    Krew oddana .
    Zobaczymy jak wyjdzie progesteron .
    Chyba pójdę spać aby lepiej znieść oczekiwanie na wynik ;)
    Mocno trzymam kciuki!

    9.05.2018 I ICSI
    24.05.2018 transfer:(
    24.07.2018 criotransfer:(
    25.09.2018 criotransfer 10dpt-408,05 13dpt-1872,13 15dpt-5038,65 17dpt-11937,90 Pozostało❄️❄️ 11.06.2019 Franio❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jesteście!
    Beta 327.2 ❤

    Lońka, karolkowa, Zocha85, Makas, sylwia211987, Kulta, Pani Loyd, Lisek1985, Stiffi, Julka19 lubią tę wiadomość

  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i pięknie !!! Niech pięknie przyrasta !!!

    abvonc lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • karolkowa Autorytet
    Postów: 742 293

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abvonc wrote:
    Kochane jesteście!
    Beta 327.2 ❤
    Super!! :) Gratulacje! :)

    abvonc lubi tę wiadomość

    09.2018 - ICSI , 22 oocyty - mamy 6 blastocyst: 4AA, 4BA, 3AA, 3BA, 3BB, jedna wczesna blastka
    07.08.2019 - 4 crio ❄ 3BA + scratching + Accofil = Oliwia <3
    Zaczynamy kolejne starania
  • Makas Przyjaciółka
    Postów: 140 43

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abvonc ale super!!! Piękny wynik gratulacje 😘😘😘

    abvonc lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz tylko progesteron , jeśli wynik nadal będzie niski włączą mi prelutex chyba..
    Miejmy nadzieję ,że się uda . .
    Teraz Wasza kolej Dziewczyny na piękne wyniki.
    Cuda się tu dzieją:))

    Zocha85, Makas lubią tę wiadomość

  • Zocha85 Autorytet
    Postów: 472 149

    Wysłany: 18 marca 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abvonc super wynik.
    Pani loyd ja chodzę do WG i dla mnie jest super, opanowany, z poczuciem humoru i bardzo zaangażowany, ale każda ma inne odczucia (tak jak na przykład Kulta), wiec decyzję musisz podjąć sama, a w razie czego zawsze mozesz zmienic lekarza w trakcie. Dla mnie EB jest humorzasta, trafilam pare razy na nia jak byla w super humorze i pare razy tak ze miałam wrażenie, za sama moja obecność ją irytuje.

    abvonc lubi tę wiadomość

    IV. 2017 - VI 2018 -4 IUI :-(
    XII.2017 - 1 ICSI, brak ❄
    VI.2018 - 2 ICSI 1 ❄
    X. 2018 crio :-(
    I. 2019 -3 ICSI ❄
    Niedoczynność, pai-1 4g homo, mthfr 1298a c hetero, ana+, kir aa, nk 25,5%
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 18 marca 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Bożesz ja idę w środę nie wytrzymam więcej to będzie 8 dpt wiec jeśli coś tam będzie to już na pewno będzie widać na becie... miałam iść później ale wydaje mi się że w środę po południu będę musiała wziąć kolejny accofil,, boje się tego leku.. A tak jak wyjdzie mi beta zerowa albo jakaś 5 czy coś to nie będzie sensu brać zastrzyk.
    A w ogóle to ja dziś po tym zastrzyku to nie do życia jestem , męczę się na poczekaniu, brzuch mnie pobolewa tak jakbym miała mieć 1 dc ech no nic czekamy..

    ABVONC GRATULACJE;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 13:10

    Sylwia211987
  • Kulta Autorytet
    Postów: 602 361

    Wysłany: 18 marca 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj WG był super hiper,ze mną punkcje miały dwie dziewczyny od EB. I zachwycone nią, więc nie wiem:-) nie doradze.
    7 komórek dojrzałych pobrali, zobaczymy:-) ale chyba niestety transfer będzie odroczony ze względu na polip, zobaczymy.

    sylwia211987, wombi lubią tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 18 marca 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta oby wszystkie ładnie sie zapłodniły :) a jak sie czujesz??

    Kulta, abvonc lubią tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 18 marca 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia a ty na wolnym co nie??
    przykro mi sie źle sie czujesz ale dasz rade !!!
    ja nie wiem jak ten tydzien przetrwam ludzie kochani musze czymś sie zając bo oszaleje

    7b0f9c1e19.png
  • Kulta Autorytet
    Postów: 602 361

    Wysłany: 18 marca 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję się okej, ale cmilo trochę, wzięłam kroplowke:-)
    Zła jestem na ten polip i to wieczne czekanie:-)

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cię doskonale ... ciągle czekam nie wiem skąd biorę tą cierpliwość chociaż wewnętrznie mnie rozsadza boję sie ze kiedys wybuchnę heheheh

    abvonc lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Pani Loyd Przyjaciółka
    Postów: 99 99

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abvonc wrote:
    Kochane jesteście!
    Beta 327.2 ❤
    Wspaniałe wieści !!!

    abvonc lubi tę wiadomość

‹‹ 793 794 795 796 797 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ