X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kliniki w Czechach
Odpowiedz

Kliniki w Czechach

Oceń ten wątek:
  • Junioer Autorytet
    Postów: 458 639

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, prawda jest taka, że nikt nie sprawdza, czy mężczyzna, który z Wami jest w klinice to mąż/partner. Ja korzystałam z KD i nasienia dawcy. Za pierwszym razem mąż był na miejscu, a za drugim wystarczyło, że wypełnił i poświadczył notarialnie zgodę na transfer. I tak korzystaliśmy z dawcy nasienia.
    Przechodziliśmy wtedy kryzys i miałam nawet pomysł, że jeśli coś się posypie to wezmę do kliniki mojego brata (to samo nazwisko co ja) i to on podpisze dokumenty.
    Na szczęście nie było potrzeby.

    6 nieudanych IUI, 2 nieudane IVF, 1 IVF z KD koniec w 8tc
    21.10. FET sukces!
    e6l0p2.png

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Junioer tak cos podejrzewałam! Bo miałam wrażenie że w korespondencji z klinika dawali mi to do zrozumienia tak trochę dziwnie odpisywali :) Że mam po prostu przyjść z partnerem. Czyli ktokolwiek może wypełnić te ich dokumenty?? Tylko co jak się ma inne nazwisko.. Ja brata niestety nie mam. A miałaś jakiś druk na tą zgodę na transfer do notariusza?

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    Kurcze Junioer tak cos podejrzewałam! Bo miałam wrażenie że w korespondencji z klinika dawali mi to do zrozumienia tak trochę dziwnie odpisywali :) Że mam po prostu przyjść z partnerem. Czyli ktokolwiek może wypełnić te ich dokumenty?? Tylko co jak się ma inne nazwisko.. Ja brata niestety nie mam. A miałaś jakiś druk na tą zgodę na transfer do notariusza?

    Chyba inne nazwisko to raczej nie problem. Nawet w Polsce nie trzeba być małżeństwem, tylko parą żyjącą w stałym związku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z innej beczki. Chcieliśmy pomału przygotowywać się do nowej procedury, powtórzyć badania itp, ale po ostatnim maratonie in vitro nie wrócił mi okres. Nawet już jestem wstępnie z kliniką umówiona na to kto będzie naszym lekarzem prowadzącym w Czechach....

    Bezpośrednio po zakończeniu programu dostałam okresu, bardzo bolesnego zresztą. A teraz czekam, już ponad tydzień spóźnia się, a normalnie zawsze miałam bardzo regularnie.

    Parę dni temu robiłam test ciążowy, który wyszedł negatywnie, także w ciąży raczej nie jestem i zdecydowanie nie czuję żadnych ewentualnych symptomów ciąży.

    Nie wiem co w takiej sytuacji robić. Iść do lekarza, który jakoś sztucznie ten okres wywoła?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 11:46

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayama, nazwisko to zaden wyznacznik. My z mezem mamy inne :-)
    Pamietam jednak, ze jeszcze jako nie malzenstwo podpisywalismy w klinice (Pl) papiery poswiadczajace nasz zwiazek partnerski.

    Bea77, powtorzylabym test i jesli negatyw to prog na 10 dni dla wywolania okresu. Czyli jednak wizyta u lekarza.

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Kayama, nazwisko to zaden wyznacznik. My z mezem mamy inne :-)
    Pamietam jednak, ze jeszcze jako nie malzenstwo podpisywalismy w klinice (Pl) papiery poswiadczajace nasz zwiazek partnerski.

    Bea77, powtorzylabym test i jesli negatyw to prog na 10 dni dla wywolania okresu. Czyli jednak wizyta u lekarza.

    Dzięki Magdala. Jutro w takim razie powtarzam test. Mam jedno pytanie. Jakiego lekarza ginekologa możesz polecić w Londynie? Pamiętam, że coś gdzieś kiedyś pisałaś o tym, że masz zaufanego lekarza na miejscu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2017, 13:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety test wyszedł negatywnie. Teraz do lekarza.

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, ze negatyw.

    O lekarzu napisze Ci na priv, ok?

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Szkoda, ze negatyw.

    O lekarzu napisze Ci na priv, ok?

    Dziękuję :-)

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Dziękuję :-)

    Wyslalam Ci zaproszenie juz pare godz temu. Nie doszlo? Sprawdz swoje wiadomosci. :-)

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doszło i zaakceptowałam. Dziwne.

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam Cie.
    Wyslalam.
    :)

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Mam Cie.
    Wyslalam.
    :)

    A ja już odpowiedziałam, też na priv :-)

    Magdala lubi tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki!
    Fajna piesa :-)

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś wie coś o klinikach na Ukrainie? Tam jest dopuszczone in vitro bez partnera, ale pytanie jaka jest jakość opieki i zabiegów na Ukrainie? Ceny z tego co patrzyłam podobne do naszych. Na Ukrainę bliżej niż Hiszpania czy Wielka Brytania no i cena dużo niższa :) Na Ukrainie in vitro robią do 55 lat jeśli to info co znalazłam jest aktualne.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia Kayama, ale może warto, żebyś taki wątek założyła to wtedy może ktoś się odezwie kto ma doświadczenie. Tutaj chyba Twoje pytanie jest mało widoczne, bo wątek jest o Czechach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki badań i AMH mam na poziomie ponad 2ng/ml!! co oznacza, że wszystko wróciło do normy!! Będzie z czego działać w Czechach :-)

    sylvuś lubi tę wiadomość

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, a miałaś mniej? To się może w ogóle podnieść?

    Bea77 lubi tę wiadomość

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    Fajnie, a miałaś mniej? To się może w ogóle podnieść?
    W lipcu miałam 2,53 ale przy kolejnych in vitro bardzo spadało. Lekarz mówił że to normalne jak się bada AMH zaraz po przejściu ivf, mówił że powinno się z powrotem odbić, ale nie wiedziałam że się odbije prawie do tego samego poziomu co przed rozpoczęciem in vitro.

    Może pomaga trochę suplementacja. Witamina D3 i ubichinol.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2017, 22:07

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea super amh!
    Mi po suplementacji rowniez sie podnioslo. Bralam to samo. W zestwie jest jeszcze dhea, ale ja mialam wysoki poziom tego hormonu, wiec nie lykalam.

    Kayama, Ukraina nie Uganda, na pewno robia po europejsku. Pisalas do nich?

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ