Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Magdala
Autorytet
13384

Wysłany: 31 grudnia 2017, 01:00
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ale to oczywiste, ze wlasciwie dobrana stymulacja i doswiadczony embriolog to clue programu :-)
Niemniej jednak warto przygotowac im pole do manewru suplementacja.

Szczesliwego Nowego Roku dziewczyny!

Bea77 lubi tę wiadomość

Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.

[konto usunięte]

Wysłany: 31 grudnia 2017, 18:06
Cytuj | (0) | Zgłoś
Szczęśliwego Nowego Roku i niech marzenia się spełniają :-)

[konto usunięte]

Wysłany: 2 stycznia, 19:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Piszę tutaj bo dostałam propozycję protokołu z Czech. Długi protokół z Gonalem F 250 jednostek. Czyli w sumie zmiana leku i lekka korekta dawki. Nie stosują natomiast hormonu wzrostu. I teraz nie wiem czy robić z nimi czy iść do kliniki która dorzuci HGH czyli hormon wzrostu. Co myślicie?

kayama
Autorytet
237

Wysłany: 10 stycznia, 14:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czy może ktos wie jakie dane można otrzymać w Czechach przy in vitro z kd odnośnie dawczyni komórki? (wiek, kolor oczu, włosów, wyksztalcenie, grupa krwi, może zdjęcia?) Czy to są młode zdrowe dawczynie czy jak u nas komórki jajowe od leczących się kobiet?

subkliniczna niedoczynność tarczycy - Euthyrox 2X25 mg-TSH -1,89. Problemy: późny wiek, AMH 0,24, FSH 8,04, Prolaktyna w końcu w normie. Wyniki partnera dobre :) Histeroskopia sierpień - ok. Czekamy na KD - termin koniec listopada.

[konto usunięte]

Wysłany: 10 stycznia, 15:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
kayama napisała:
Czy może ktos wie jakie dane można otrzymać w Czechach przy in vitro z kd odnośnie dawczyni komórki? (wiek, kolor oczu, włosów, wyksztalcenie, grupa krwi, może zdjęcia?) Czy to są młode zdrowe dawczynie czy jak u nas komórki jajowe od leczących się kobiet?

W Czechach dawcy są anonimowi i kliniki surowo przestrzegają tego wymagania dlatego żadnych zdjęć nie dostaniesz, nawet takich z dzieciństwa. Podajesz kolor włosów, oczu, wzrost i wagę jaka cię interesuje oraz wykształcenie. Podajesz również swoją grupę krwi. I klinika stara się dopasować dawczynię do twoich wymagań ale nie gwarantuje wypełnienia wszystkich Twoich życzeń.

Dawczyni jest w pełni przebadana, często jest to młoda matka, która sama już urodziła zdrowe dziecko. Klinika koncentruje się głównie na dopasowaniu grupy krwi.

kayama
Autorytet
237

Wysłany: 10 stycznia, 16:56
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ok rozumiem dzieki :) Ale są to czeskie dawczynie jak rozumiem?

Bea77 lubi tę wiadomość

subkliniczna niedoczynność tarczycy - Euthyrox 2X25 mg-TSH -1,89. Problemy: późny wiek, AMH 0,24, FSH 8,04, Prolaktyna w końcu w normie. Wyniki partnera dobre :) Histeroskopia sierpień - ok. Czekamy na KD - termin koniec listopada.

[konto usunięte]

Wysłany: 10 stycznia, 16:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
kayama napisała:
Ok rozumiem dzieki :) Ale są to czeskie dawczynie jak rozumiem?
Z tego co mi wiadomo dawczyniami są głównie Czeszki.

[konto usunięte]

Wysłany: 11 stycznia, 16:30
Cytuj | (3) | Zgłoś
Ruszamy pod koniec miesiąca z wizytami w Czechach. Trzymajcie kciuki za kolejne podejście.

Magdala, kayama, innamorata88 lubią tę wiadomość

kayama
Autorytet
237

Wysłany: 11 stycznia, 21:44
Cytuj | (1) | Zgłoś
Trzymam mocno! Dawaj znać jak idzie. Ja myślę nad Bocianem Białystok, w sumie mamy 2,5 godziny drogi, nie daleko.

Wiadomość wyedytowana przez autora 11 stycznia, 21:44

Bea77 lubi tę wiadomość

[konto usunięte]

Wysłany: 11 stycznia, 22:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
kayama napisała:
Trzymam mocno! Dawaj znać jak idzie. Ja myślę nad Bocianem Białystok, w sumie mamy 2,5 godziny drogi, nie daleko.
Powodzenia również :-)

njut
Autorytet
1205

Wysłany: 12 stycznia, 18:36
Cytuj | (1) | Zgłoś
Bea77 napisała:
Ruszamy pod koniec miesiąca z wizytami w Czechach. Trzymajcie kciuki za kolejne podejście.
Kciuki zaciśnięte. Liczę, że będziesz na bieżąco opisywała.

PS Obawiam się tylko, że po dzisiejszej zmianie z ovufriend zniknie sporo fajnych dziewczyn :(

Bea77 lubi tę wiadomość

A1298C hetero, KIR AA, NK 21%, MLR 0%, APA +, endometrioza II
FDNA 22%
moja historia leczenia

[konto usunięte]

Wysłany: 12 stycznia, 18:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
njut napisała:
Kciuki zaciśnięte. Liczę, że będziesz na bieżąco opisywała.

PS Obawiam się tylko, że po dzisiejszej zmianie z ovufriend zniknie sporo fajnych dziewczyn :(
A co się zmieniło oprócz tego że za wykresy trzeba płacić? ja i tak tego nie używałam.

njut
Autorytet
1205

Wysłany: 12 stycznia, 20:25
Cytuj | (1) | Zgłoś
Bea77 napisała:
A co się zmieniło oprócz tego że za wykresy trzeba płacić? ja i tak tego nie używałam.
Od dziś trzeba płacić za wykres a od jutra może za forum ;)
Ja i tak od 9 lat prowadzę wykresy w exelu.

Bea77 lubi tę wiadomość

A1298C hetero, KIR AA, NK 21%, MLR 0%, APA +, endometrioza II
FDNA 22%
moja historia leczenia

[konto usunięte]

Wysłany: 12 stycznia, 23:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
njut napisała:
Od dziś trzeba płacić za wykres a od jutra może za forum ;)
Ja i tak od 9 lat prowadzę wykresy w exelu.
Jeśli dojdzie do tego, że trzeba będzie płacić za forum to przeniesiemy się na Nasz Bocian i tyle.

Katarinla
Nowa
0

Wysłany: 17 stycznia, 12:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czesc dziewczyny. Jestem tu nowa, i chciala bym zaczerpnac kilka porad. Moze ktos cos wie. Jestem niestety po rozwodzie po 1 nie udanej probie

[konto usunięte]

Wysłany: 17 stycznia, 13:39
Cytuj | (0) | Zgłoś
Katarinla napisała:
Czesc dziewczyny. Jestem tu nowa, i chciala bym zaczerpnac kilka porad. Moze ktos cos wie. Jestem niestety po rozwodzie po 1 nie udanej probie

Cześć,

pytaj śmiało :-)

Katarinla
Nowa
0

Wysłany: 17 stycznia, 16:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
No wlasnie o to oswiadczenie o ojcostwie, czy takie oswiadczenie moze pidpisac osoba ie posiadajaca polskie obywatelstwo? Ktos moze sie spotkal z taka sytuacja?

[konto usunięte]

Wysłany: 17 stycznia, 16:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
Katarinla napisała:
No wlasnie o to oswiadczenie o ojcostwie, czy takie oswiadczenie moze pidpisac osoba ie posiadajaca polskie obywatelstwo? Ktos moze sie spotkal z taka sytuacja?

W czeskich klinikach mają całe mnóstwo zagranicznych pacjentów (UK, Irlandia, USA, Francja, Niemcy i wiele innych) także myślę, że obywatelstwo nie gra żadnej roli. W większości klinik (jeśli nie we wszystkich) władają językiem angielskim więc sądze że mają przygotowane umowy i różne papiery potrzebne do in vitro po angielsku.

W Czechach oficjalnie jest prawnie zakazane in vitro dla kobiet, które nie mają stałego partnera. Natomiast jest to całkowicie legalne w Hiszpanii i Danii z tego co wiem. Myślę, że spokojnie da się też to zrobić na Ukrainie.

innamorata88
Autorytet
4584

Wysłany: 5 lutego, 14:00
Cytuj | (1) | Zgłoś
Bea77 napisała:
W czeskich klinikach mają całe mnóstwo zagranicznych pacjentów (UK, Irlandia, USA, Francja, Niemcy i wiele innych) także myślę, że obywatelstwo nie gra żadnej roli. W większości klinik (jeśli nie we wszystkich) władają językiem angielskim więc sądze że mają przygotowane umowy i różne papiery potrzebne do in vitro po angielsku.

W Czechach oficjalnie jest prawnie zakazane in vitro dla kobiet, które nie mają stałego partnera. Natomiast jest to całkowicie legalne w Hiszpanii i Danii z tego co wiem. Myślę, że spokojnie da się też to zrobić na Ukrainie.
Kochana i jak tam Wasza przygoda w klinice? Trzymam nadal kciuki ❤️

Bea77 lubi tę wiadomość

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
27.02 3480g Michaś 56cm długości <3

[konto usunięte]

Wysłany: 5 lutego, 14:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
innamorata88 napisała:
Kochana i jak tam Wasza przygoda w klinice? Trzymam nadal kciuki ❤️
Cześć Innamorata,

miałam już spotkanie przez Skype z genetykiem i z lekarzem prowadzącym w klinice GENNET w Pradze. Mamy zarys programu stymulacji i teraz czekam, aż klinika prześle mi szczegółowy plan stymulacji i umowę do podpisania. Wszystko wskazuje, że będziemy iść krótkim protokołem, więc jeśli wyrobimy się w formalnościami to zaczniemy stymulację już pod koniec tego miesiąca.

Dzięki za kciuki :-) bardzo ich potrzebuję :-)

Co u Ciebie? już końcóweczka prawie?

Wiadomość wyedytowana przez autora 5 lutego, 21:04

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)