X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kliniki w Czechach
Odpowiedz

Kliniki w Czechach

Oceń ten wątek:
  • zgruzgotana Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 12 lutego 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny

    Czy któraś z WAs podchodzi do AZ w Brnie Reprofit, możecie powiedzieć jak to wygląda?

    Bea77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgruzgotana wrote:
    Witajcie dziewczyny

    Czy któraś z WAs podchodzi do AZ w Brnie Reprofit, możecie powiedzieć jak to wygląda?
    Ja przymierzałam się do Reprofit, ale to nie dla AZ tylko ivf na moich komórkach. Także nie wiem nic na temat AZ. Wiem, że są bardzo dobrzy w KD.

  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 6 marca 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.Czy któraś z Was podchodzi w Unica w Brnie?Interesuje mnie KD i ceny tam.Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2018, 19:22

    AniaK lubi tę wiadomość

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Czy ktoś może miał do czynienia z kliniką Reprofit w Brnie lub Ostravie? Opinie w necie są bardzo dobre, ale głównie o Brnie. Chcę podejść z KD i chwalą się bardzo dobrymi wynikami blisko 60%. Zastanawiam się czy jest jakaś różnica między tymi dwoma klinikami, bo do Ostravy nam wygodniej a Brno jest jednak dalej.

    Mimila lubi tę wiadomość

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Ja przymierzałam się do Reprofit, ale to nie dla AZ tylko ivf na moich komórkach. Także nie wiem nic na temat AZ. Wiem, że są bardzo dobrzy w KD.
    Co u Was? Na jakim etapie jesteście? :)

    Bea77 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Co u Was? Na jakim etapie jesteście? :)
    Jesteśmy w Pradze, w trakcie stymulacji właśnie :-)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Jesteśmy w Pradze, w trakcie stymulacji właśnie :-)
    Co u Was? Widzę po podpisie, że nie do końca poszło po Waszej myśli. :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Co u Was? Widzę po podpisie, że nie do końca poszło po Waszej myśli. :(
    Nie tylko nie poszło po naszej myśli, ale przeżyliśmy dramat. Codziennie dostawaliśmy maila od koordynatorki, że zarodki się świetnie rozwijają i są prawie najlepszej klasy. Ostatecznie w czwartej dobie mieliśmy 3 bardzo dobre zarodki - tak nam przynajmniej powiedziano. Miały między 9 a 16 komórek i były klasy 1-2 co wg kliniki oznacza mniej niż 10% fragmentacji. Mi się wydawało że jak na czwartą dobę za mało tych komórek i ze powinny być już morule, ale koordynatorka mi odpowiedziała że miały dokładnie tyle komórek ile powinny mieć na tą dobę rozwoju. W piątej dobie, a była to sobota, otrzymaliśmy od innej koordynatorki (akurat w sobotę miała dyżur inna) e-maila że mamy 3 świetnej jakości blastocysty, które zgodnie z naszym życzeniem będą poddane testom genetycznym i zamrożone. Strasznie się ucieszyliśmy bo nigdy nie mieliśmy tak dobrych zarodków w piątej dobie. Koordynatorka powiedziała że się odezwą w poniedziałek i wyślą fakturę za badania genetyczne. A w poniedziałek zamiast tego dostaliśmy maila od naszej koordynatorki, która powiedziała że zarodki w sobotę owszem weszły w stadium blastocysty, ale ich jakość była fatalna i zatrzymały się wszystkie w rozwoju. I że nie mamy nic. Powiedzieli, że jakiś błąd nastąpił w komunikacji między laboratorium a koordynatorką, była sobota a ona była sama jedna na dyżurze i że z tego nadmiaru pracy się pomyliła i mi wysłała jakiś nieostateczny raport.

    Nie mogłam się po tym podnieść, ryczałam codziennie, przestałam chodzić do pracy. Taki szok dla nas. Nie spodziewałam się takiego braku profesjonalizmu.

    Mieliśmy w ten wtorek spotkanie przez Skype z lekarzem prowadzącym i embriologami i powiedzieli że zarodki już w czwartej dobie były za wolne i że już zaczynało być widać że wyhamowują.

    Po prostu koordynatorka podała nam że jest dobrze żeby nas uspokoić, a wcale tak dobrze już nie było. Myśleliśmy że z 7 zapłodnionych zarodków mamy w piątej dobie 3 świetnej jakości blastocysty a okazało się że nie ma nic. Po zabiegu nie dostałam żadnej dokumentacji z laboratorium. Mam nadzieję, że jeszcze doślą. Z embrioskopu, za który zapłaciliśmy dostaliśmy tylko po dwa zdjęcia z fazy końcowej każdej z tych trzech blastocyst i tyle. Zdjęcia zresztą są tak fatalnej jakości że mało na nich widać.

  • Katix Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Szukam opinii o klinikach w Czechach, bede podchodzi do ivf z KD. Czy macie jakies info o Klinice w Zlin, Reprogenesis, Unica czy Reprofit?

    Nie wiem na ktora sie zdecydowac to wazne gwarantuja pozniej jezeli sie nie uda ktores podejscie bezplatnie wiec trzeba wybrac dobrze klinike.

    Napiszcie prosze jezeli komus sie udalo w Czechach.

    evkill lubi tę wiadomość

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katix wrote:
    Czesc dziewczyny. Szukam opinii o klinikach w Czechach, bede podchodzi do ivf z KD. Czy macie jakies info o Klinice w Zlin, Reprogenesis, Unica czy Reprofit?

    Nie wiem na ktora sie zdecydowac to wazne gwarantuja pozniej jezeli sie nie uda ktores podejscie bezplatnie wiec trzeba wybrac dobrze klinike.

    Napiszcie prosze jezeli komus sie udalo w Czechach.
    Czesc. mam cennik z ReprofiT. Napisałam do nich i wysłali mi cennik i rozmawialm też z Polską konsultantką. Tez się zastanawiam nad Czechami. Nie rozumiem co napisałaś? co jest bezpłatne?

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Katix Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W reprogenesis jezeli 2 cykle nie wyjdzie to 3 masz z duza znizka, na stronie tak maja. Z tego co czytałam na zagranicznych forach to dziewczyny pisały o innych tez ze ktores podejscie jest gratis lub ze znizka, trzeba zapytac o to osobno.
    Wybrałas reprofit? Ja własnie sie zastanawiam, wszystkie maja pozytywne opinie ale najbardziej podoba mi sie Zlin, ta klinika była najczesciej wybierana i wszystkie dziewczyny były zadowolone.

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze żadnej nie wybrałam, trochę mnie przerażają dojazdy. Mój lekarz robi in vitro w macierzyństwie, ale nie za bardzo odpowiada mi ta klinika, mimo,że mam duże zaufanie do mojego dr. Nie mam pojęcia co robić.

    Mimila lubi tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ja moge z czystym sumieniem Czechy! Nam udalo sie akurat w Unice ale wiem ze wiekszosc klinik ma bardzo pozytywne opinie!
    Powodzenia!

    Evla lubi tę wiadomość

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,komu sie udalo z AZ w Czechach?Jaka klinika i gdzie?Bardzo proszę o informacje.

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My teraz Jestesmy przed punkcja w pradze - ivf Cube. Jak Do tej pory jestem zadowolona.

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 3 września 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, zamierzam podchodZić do in vitro narazie na swoich komorkach.. rozważam czechy klinikę eurofertil.
    Czy któraś z Was moze mi powiedzieć jak rozszyfrować cenniki klinik?
    Albo ewentualnie jakie sa koszty nawet w innych klinikach?
    Z góry bardzo dziękuję..

  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 5 września 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Dziewczyny,komu sie udalo z AZ w Czechach?Jaka klinika i gdzie?Bardzo proszę o informacje.
    Ponawiam pytanie Mimili.
    Jesli jest Ktoś niech napisze, bedzie nam łatwiej i raźniej:)

    Mimila lubi tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 13 września 2018, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvuś wrote:
    Ponawiam pytanie Mimili.
    Jesli jest Ktoś niech napisze, bedzie nam łatwiej i raźniej:)
    Rozważasz az czy od w Czechach?Ja mam dwie kliniki,z którymi nawiazalam kontakt,są to Reprofit I Gynocentrum w Ostravie.Na razie nie mogę się zdecydować Ale czekam jeszcze na zgodę meza na az,bo póki co jej nie dał I mam problem. Odezwij się do mnie.Wymienimy się informacjami.

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 13 września 2018, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja30 wrote:
    Hej!
    Ja moge z czystym sumieniem Czechy! Nam udalo sie akurat w Unice ale wiem ze wiekszosc klinik ma bardzo pozytywne opinie!
    Powodzenia!
    A Unica w Ostravie?Możesz coś więcej opisać,To byko az czy kd?Za którym razem?

    Evla lubi tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 13 września 2018, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    Cześć. Czy ktoś może miał do czynienia z kliniką Reprofit w Brnie lub Ostravie? Opinie w necie są bardzo dobre, ale głównie o Brnie. Chcę podejść z KD i chwalą się bardzo dobrymi wynikami blisko 60%. Zastanawiam się czy jest jakaś różnica między tymi dwoma klinikami, bo do Ostravy nam wygodniej a Brno jest jednak dalej.
    Czy zdecydowalas się na jakąś z tych klinik?Skąd masz informacje,że ta w Brnie jest lepsza?Ja też mam bliżej do Ostravy I tam rozważam. Proszę,odezwij się.

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ