X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kliniki w Czechach
Odpowiedz

Kliniki w Czechach

Oceń ten wątek:
  • Gosia2708 Przyjaciółka
    Postów: 159 25

    Wysłany: 9 lipca 2020, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dołączę się do wątku, ponieważ w poniedziałek mam konsultację w klinice Eurofertil w Ostrawie. Chciałam zapytać, czy któraś z Was miała wykonywane tam in vitro i jak wychodzi to kosztowo? to moje pierwsze podejście - wszystkie badania ok, a ciązy brak od 5 lat

  • Domi_Reni Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 lipca 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia czy mogłabyś dać znać jak konsultacja? W ogóle umawiałaś się mailowo czy telefonicznie? Polski czy angielski?

    Napisałam do nich w weekend maila (po polsku i angielsku) i cisza... :(

  • Gosia2708 Przyjaciółka
    Postów: 159 25

    Wysłany: 21 lipca 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_Reni wrote:
    Gosia czy mogłabyś dać znać jak konsultacja? W ogóle umawiałaś się mailowo czy telefonicznie? Polski czy angielski?

    Napisałam do nich w weekend maila (po polsku i angielsku) i cisza... :(


    Telefonicznie się umów. Konsultacja przebiegła bardzo fajnie. Lekarz przejrzał wyniki, od razu mnie zbadał i zaczynam stymulację. Dodam że pierwsza konsultacja jest darmowa

    wdrodze82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Piszę z trochę niecodziennym problemem :)
    Mam koleżankę, która jest sama, ma prawie 40 lat i chciałaby mieć dziecko.
    Scenariusz nie do zrealizowania w tej chwili w Polsce, ale wiem, że w Czechach jest szansa aby samotna kobieta podeszła do IVF z nasieniem dawcy.
    Czy kiedykolwiek słyszałyście o takim przypadku?
    Do której kliniki najlepiej żeby się zgłosiła?
    Wiecie może jakie to są koszty?

  • never lose hope Ekspertka
    Postów: 144 149

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    Hej dziewczyny

    Piszę z trochę niecodziennym problemem :)
    Mam koleżankę, która jest sama, ma prawie 40 lat i chciałaby mieć dziecko.
    Scenariusz nie do zrealizowania w tej chwili w Polsce, ale wiem, że w Czechach jest szansa aby samotna kobieta podeszła do IVF z nasieniem dawcy.
    Czy kiedykolwiek słyszałyście o takim przypadku?
    Do której kliniki najlepiej żeby się zgłosiła?
    Wiecie może jakie to są koszty?

    Ja słyszałam, że w Czechach również samotna kobieta nie może podejść, ale czy to prawda to najlepiej chyba zadzwonić i się zapytać

    w4sq3e3k32v3f1wx.png

    klz9o7esawrafxwo.png

    22.01- punkcja, pobrano:
    °35 komórek wszystkie dojrzałe,
    °25 zapłodnione,
    °13 przetrwało do 5 doby

    22.04- ❄️
    7.05- 14dpt beta: <0.100 😔

    21.08- ❄️❄️
    27.08- 6dpt beta: 43,52
    31.08- 10dpt beta: 314, 80
    3.09- 13dpt beta : 1497,00 i
    14.09- 24dpt jest ❤️
    11.12.2020- będzie córeczka ♀️👧🏼
    4.05.2021 nasz cud jest z nami 🥳

    Mamy jeszcze:
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
  • Tina02 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    Hej dziewczyny

    Piszę z trochę niecodziennym problemem :)
    Mam koleżankę, która jest sama, ma prawie 40 lat i chciałaby mieć dziecko.
    Scenariusz nie do zrealizowania w tej chwili w Polsce, ale wiem, że w Czechach jest szansa aby samotna kobieta podeszła do IVF z nasieniem dawcy.
    Czy kiedykolwiek słyszałyście o takim przypadku?
    Do której kliniki najlepiej żeby się zgłosiła?
    Wiecie może jakie to są koszty?

    W Czechach samotna kobieta nie może podejść do leczenia, ale ponadto kliniki nie wnikają do związku pomiędzy "partnerami". Pary nie muszą niczego udowadniać, nie muszą być w związku małżeńskim, po prostu musi być kobieta i mężczyzna, którzy przychodzą i oboje podpisują zgodę na leczenie. Z tego co wiem, to jak w niektórych klinikach się przychodzi i szczerze mówi o co chodzi, to nie mają problemu.

  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    Hej dziewczyny

    Piszę z trochę niecodziennym problemem :)
    Mam koleżankę, która jest sama, ma prawie 40 lat i chciałaby mieć dziecko.
    Scenariusz nie do zrealizowania w tej chwili w Polsce, ale wiem, że w Czechach jest szansa aby samotna kobieta podeszła do IVF z nasieniem dawcy.
    Czy kiedykolwiek słyszałyście o takim przypadku?
    Do której kliniki najlepiej żeby się zgłosiła?
    Wiecie może jakie to są koszty?

    Trzeba przyjechać z partnerem tzw. szoferem, "atrapą" partnera:) Ja i mąż mamy różne nazwiska i zdarzyło się, że lekarz pytał czy mąż to szofer i czy bierzemy nasienie dawcy. Przypuszczam, że nie będzie problemu, tylko trzeba to w jakiś sposób wyrazić. Aktualnie leczę się w Ostrawie. Jestem po punkcji, czekam na transfer, ale słabe szanse, bo zarodki wolno się rozwijają.

  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska92 wrote:
    Hej..czy w Czechach zeby podejsc ro invitro takze trzeba spelniac szereg wymagan do kwalifikacji ?? Rok albo dwa leczenia nieplodnosci , bardzo niskie parametry , itp. Czy jest to mniej restrykcyjne , tzn chce i robie ( oczywiscie wiem ze na zabieg musi sie zgodzic lekarz ) ale jesli mam przejsc wszystkie inne mozliwosci zajscia w ciaze , inseminacje , sttmulacje itp to kogo na to stac :(

    Ja byłam w takiej sytuacji, że miałam wynik tylko AMH, które było niepomyślne, więcej nic. Nie miałam ani stymulacji, ani inseminacji, żadnych tego rodzaju leczenia ani zabiegów. Nie było żadnych wymogów co do czasu starań, ale jakieś badania, które przemawiają za zasadnością procedury dobrze mieć. Poza tym i tak zlecą badania, żeby ustalić powody trudności w zajściu w ciążę, czy dobrać leki do stymulacji w in vitro czy pakiet in vitro.

  • bezia Autorytet
    Postów: 261 113

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was korzystała z AZ w Czechach ? Jak to wygląda cenowo ? Jaki czas oczekiwania na zarodek ? Obydwoje mamy gr krwi - , w Polsce czekamy od czerwca 🙄

    AZ czekamy ❄️❤️ eurofertil

    AZ invimed 7.05 transfer blastki ❄️ 3AB 😔 beta poniżej 2,3

    Kiry BX brak dużo implantacyjnych

    10.20 punkcja 0 ❄️
    07.20 przerwana stymulacja
    01.20 CP
    04.19 poronienie 6 tydz
    10.16 CP
    30.09.2009 ❤️❤️ córka
    11.2007 poronienie 6 tydz
    05.2007 16 tydz ciąża obumarła 😢😢
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cenowo to tak jak np. tutaj:
    https://www.gyncentrum.com/pl/cennik
    https://www.eurofertil.cz/pl/cennik
    Ale ile się czeka to ciężko mi powiedzieć, najlepiej przedzwonić i zapytać, w Ostrawie mówią po polsku na recepcji/rejestracji, albo można napisać też maila po polsku/angielsku i odpowiedzą.

    bezia lubi tę wiadomość

  • Tina02 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 1 września 2020, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bezia wrote:
    Czy któraś z Was korzystała z AZ w Czechach ? Jak to wygląda cenowo ? Jaki czas oczekiwania na zarodek ? Obydwoje mamy gr krwi - , w Polsce czekamy od czerwca 🙄

    Zależy, bo w niektórych klinika oferują z badaniem genetycznym zarodka lub bez. W Reprofit Ostrava ok 2tys. euro za badany zarodek, za niebadany mniej. Ale zarodki podobno oferują od razu, bo mają wspólną bazę jeszcze z kliniką w Brno, więc nie trzeba zbyt długo czekać. No i po polsku też można się dogadać.

    bezia lubi tę wiadomość

  • never lose hope Ekspertka
    Postów: 144 149

    Wysłany: 12 października 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam chętnie odkupię ampułki Agolutin, tabletki Gynprodyl 200 oraz Utrogestan 100 wszystko czeskie czy ktoś posiada?

    w4sq3e3k32v3f1wx.png

    klz9o7esawrafxwo.png

    22.01- punkcja, pobrano:
    °35 komórek wszystkie dojrzałe,
    °25 zapłodnione,
    °13 przetrwało do 5 doby

    22.04- ❄️
    7.05- 14dpt beta: <0.100 😔

    21.08- ❄️❄️
    27.08- 6dpt beta: 43,52
    31.08- 10dpt beta: 314, 80
    3.09- 13dpt beta : 1497,00 i
    14.09- 24dpt jest ❤️
    11.12.2020- będzie córeczka ♀️👧🏼
    4.05.2021 nasz cud jest z nami 🥳

    Mamy jeszcze:
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 431 287

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny . Ja mam takie pytanie bardziej o początek leczenia w Czechach... Dlaczego zdecydowały się na Czechy? Dlaczego nie Polska? Bo rozumiem że większość z Was dojeżdża do kliniki z Polski ... Czy się mylę? Jeżeli tak to przepraszam. Jaką klinikę polecały byście? I czy można się spokojnie dogadać po polsku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2020, 14:26

    76d641b845.png
  • Kombinacja Autorytet
    Postów: 525 819

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka 91 wrote:
    Cześć dziewczyny . Ja mam takie pytanie bardziej o początek leczenia w Czechach... Dlaczego zdecydowały się na Czechy? Dlaczego nie Polska? Bo rozumiem że większość z Was dojeżdża do kliniki z Polski ... Czy się mylę? Jeżeli tak to przepraszam. Jaką klinikę polecały byście? I czy można się spokojnie dogadać po polsku?

    Cześć. Ja zdecydowałam się na Czechy bo mój lekarz współpracuje z kliniką. W tej w której jestem można spokojnie dogadać się po polsku. Czy polecam? Powiem tak, pod względem podejścia do pacjentki, całej opieki i przebiegu procedury to polecam. 1 transfer niestety nie był skuteczny ale też miałam inne problemy. Za 1 razem też rzadko się udaje tak naprawdę. Podsumowując polecam. Klinika Eurofertil w Ostrawie.

    Miśka 91 lubi tę wiadomość

    2012 laparoskopia, laparotomia.
    2016 laparoskopia.

    Wodniaki jajowodów, torbiele jajników, zrosty.

    6.08.2020 - wizyta Czechy
    7.08.2020 - start 1 IVF 💉
    19.08.2020 - punkcja 6 oocytów, 6 zapłodnionych
    24.08.2020 - 5 doba, 3 zarodki ❄
    8.09.2020 - 1 FET, 1 zarodek zdegenerował 🙁
    16.09.2020 - 8dpt beta<0,1; prog. 8,44; estradiol 169 🙁
    22.09.2020 - 14dpt beta<0,1; prog. 8,26; estradiol 177 🙁
    25.11.2020 - laparoskopia, usunięte jajowody
    11.01.2021 - 2 FET
    20.01.2021 - 9dpt II kreski
    22.01.2021 - 11dpt beta 172.90, prog. 8.74
    25.01.2021 - 14dpt beta 704.50
    1.02.2021 - 21dpt beta 7712
    4.02.2021 - 24dpt ❤ 6t1d
    16.02.2021 - 36dpt, słyszymy bicie serca 💓
    25.02.2021 - 45dpt beta 112 941.00
    17.03.2021 - dziewczynka
    7.05.2021 - pierwsze ruchy
    19.05.2021 - połówkowe, chłopak


    Czekamy...

    Czasami trzeba się cofnąć parę kroków do tyłu żeby wziąć rozbieg i podbiec po swoje, prawda?

    ckaiugpjngq7rh8b.png
  • Angelka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 stycznia 2021, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    zacznę od pytań, a niżej opiszę co i jak. Kto może powiedzieć coś o klinikach leczenia niepłodności w Czechach ? Tak z własnego doświadczenia ? Nie chodzi mi o koszty ale o to czy trzeba jeździć wiele razy, czy robią wszystkie potrzebne badania, która klinika jest dobra i jak jest z porozumiewaniem się w języku polskim ? Jak czytam te ich statystyki to niby są skuteczniejsze ale czy to prawda...

    Jestem tu nowa, nigdy nie pisałam na forum, bo nigdy nie miałam takiego mentliku w głowie. Właściwie moja historia starania się o dziecko jest długa i nie do końca prosta ale postaram się skrócić ją do granic możliwości. Mam 32 lata i od kilku lat chcę mieć dziecko. I to, że ja chcę a nie my chcemy jest właśnie jednym ze skomplikowań. Starania o dziecko z mężem po wielu próbach, miesiącach i wszelkich badaniach zakończyły się wiadomością, że mąż jest bezpłodny. Mąż trochę się załamał, później stwierdził, że nie chce "nie swojego dziecka" i tak wszystko razem trwało jakieś 6 lat. Ja się jednak nie poddawałam i w końcu jakiś rok temu mąż nareszcie się zdecydował. Skontaktowaliśmy się z kliniką leczenia niepłodności we Wrocławiu, która wykonywała badania niepłodności mojemu mężowi, zlecili panel badań hormonalnych no i zaczął się Covid. Latem koronawirus trochę przycichł więc wykonałam badania hormonalne, miałam wizytę w klinice i zlecili kolejne badania między innymi drożność jajowodów. Od 2 lat mieszkamy w Niemczech, więc postanowiłam zrobić badania tym razem w Niemczech, na co zgodziła się pani doktor z kliniki we Wrocławiu. Poszłam na wizytę do ginekologa w Niemczech, a on nie dość, że powiedział, że nie skieruje mnie na drożność jajowodów bo to jest jakaś bzdura że każą mi je robić to jeszcze delikatnie mówiąc zmieszał mnie z błotem, że chcę wykonać taki zabieg w Polsce (zaznaczam, że ginekolog jest polakiem). Właściwie potraktował mnie jak niepełnosprawną intelektualnie skoro nie jestem świadoma, że w Polsce nie chcą mi pomóc tylko wydrzeć kasę. Mówił, żebym próbowała w Niemczech (co jest wykluczone bo znam język tyle o ile ale na pewno nie tak, by dogadać się w takim temacie) więc stwierdził, że jak nie Niemcy to koniecznie Czechy. Teraz znowu jest Covid i nie mogę pojechać do Polski do kliniki więc zaczęłam się zastanawiać. Może te Czechy to rzeczywiście lepszy pomysł niż Polska. Błagam pomóżcie. Czytam różne artykuły i sama nie wiem co robić.

  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 5 stycznia 2021, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelka wrote:
    Witam,
    zacznę od pytań, a niżej opiszę co i jak. Kto może powiedzieć coś o klinikach leczenia niepłodności w Czechach ? Tak z własnego doświadczenia ? Nie chodzi mi o koszty ale o to czy trzeba jeździć wiele razy, czy robią wszystkie potrzebne badania, która klinika jest dobra i jak jest z porozumiewaniem się w języku polskim ? Jak czytam te ich statystyki to niby są skuteczniejsze ale czy to prawda...

    Jestem tu nowa, nigdy nie pisałam na forum, bo nigdy nie miałam takiego mentliku w głowie. Właściwie moja historia starania się o dziecko jest długa i nie do końca prosta ale postaram się skrócić ją do granic możliwości. Mam 32 lata i od kilku lat chcę mieć dziecko. I to, że ja chcę a nie my chcemy jest właśnie jednym ze skomplikowań. Starania o dziecko z mężem po wielu próbach, miesiącach i wszelkich badaniach zakończyły się wiadomością, że mąż jest bezpłodny. Mąż trochę się załamał, później stwierdził, że nie chce "nie swojego dziecka" i tak wszystko razem trwało jakieś 6 lat. Ja się jednak nie poddawałam i w końcu jakiś rok temu mąż nareszcie się zdecydował. Skontaktowaliśmy się z kliniką leczenia niepłodności we Wrocławiu, która wykonywała badania niepłodności mojemu mężowi, zlecili panel badań hormonalnych no i zaczął się Covid. Latem koronawirus trochę przycichł więc wykonałam badania hormonalne, miałam wizytę w klinice i zlecili kolejne badania między innymi drożność jajowodów. Od 2 lat mieszkamy w Niemczech, więc postanowiłam zrobić badania tym razem w Niemczech, na co zgodziła się pani doktor z kliniki we Wrocławiu. Poszłam na wizytę do ginekologa w Niemczech, a on nie dość, że powiedział, że nie skieruje mnie na drożność jajowodów bo to jest jakaś bzdura że każą mi je robić to jeszcze delikatnie mówiąc zmieszał mnie z błotem, że chcę wykonać taki zabieg w Polsce (zaznaczam, że ginekolog jest polakiem). Właściwie potraktował mnie jak niepełnosprawną intelektualnie skoro nie jestem świadoma, że w Polsce nie chcą mi pomóc tylko wydrzeć kasę. Mówił, żebym próbowała w Niemczech (co jest wykluczone bo znam język tyle o ile ale na pewno nie tak, by dogadać się w takim temacie) więc stwierdził, że jak nie Niemcy to koniecznie Czechy. Teraz znowu jest Covid i nie mogę pojechać do Polski do kliniki więc zaczęłam się zastanawiać. Może te Czechy to rzeczywiście lepszy pomysł niż Polska. Błagam pomóżcie. Czytam różne artykuły i sama nie wiem co robić.
    Ja się zgłosiłam do reprocit w Ostrawie na adopcję zarodka. Kontakt jest w języku polskim. Najpierw kontakt mailowy, później umawiają spotkanie online z lekarzem w obecności konsultanta, który tłumaczy całą rozmowę na polski. W naszym przypadku leki ma przepisać mój lekarz według rozpiski z Czech. Podgląd endometrium zrobi też mój lekarz. Do Ostrawy pojadę tylko na transfer. Nie wiem jak to wygląda w wypadku inv ze stymulacją i pobraniem komórek jajowych. Może zajrzyj ma wątek eurofertil Ostrawa.

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Tina02 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 7 stycznia 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    Ja się zgłosiłam do reprocit w Ostrawie na adopcję zarodka. Kontakt jest w języku polskim. Najpierw kontakt mailowy, później umawiają spotkanie online z lekarzem w obecności konsultanta, który tłumaczy całą rozmowę na polski. W naszym przypadku leki ma przepisać mój lekarz według rozpiski z Czech. Podgląd endometrium zrobi też mój lekarz. Do Ostrawy pojadę tylko na transfer. Nie wiem jak to wygląda w wypadku inv ze stymulacją i pobraniem komórek jajowych. Może zajrzyj ma wątek eurofertil Ostrawa.

    W Reprofit nawet na in vitro nie trzeba było przyjeżdżać, tylko na sam zabieg. Konsultacje online, można dogadać się po polsku, wyniki USG mogą być z Polski, tylko leki trzeba sobie samej załatwić. Oni ewentualnie mogą wydać, ale trzeba wtedy do nich pojechać. Nie wiem jak z badaniem drożności, trzeba byłoby zapytać. Ale ogólnie kontakt super.

  • HaBie Koleżanka
    Postów: 53 25

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam klinikę Gyncentrum w Ostrawie Mają bardzo duży bank komórek i nasienia i dużą skuteczno zapłodnienia ze świeżymi komórkami adoptowanymi. Polecam dr Orlika. Wszystkie badanie zrobione w kraju są ważne. Konsultacje można odbyć on-line w języku polskim. Klinika współpracuje z polskimi klinikami właśnie w zakresie świeżego dawstwa (stymulacja dawczyni i zapłodnienie świeżej komórki)
    Poza tym prawo czeskie jest tak skonstruowane, że dawstwo i biorstwo jest całkowicie anomimowe.Niestety w Polsce istnieje rządowy elektroniczny rejestr dawców, a minister może zainteresowanej stronie udzielić pewnych informacji. O tym się w polskich klinikach nie mowi niestety. Ponieważ jeżdże często do Czech wiem, że nie ma żadnych kłopotów na granicach. W polsce mają konsultantki576931014, 576877599 . Wyjaśnia krok po kroku co i jak trzeba zrobic.

    Evla lubi tę wiadomość

  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 959 1525

    Wysłany: 8 marca 2021, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę o poradę.
    Mieszkamy najbliżej Ostrawy i tam chciałabym się udać, którą z tamtejszych klinik mogłobyście polecić? Chodzi nam w pierwszej kolejności o IVF na własnych komórkach (jestem poor responderem, więc w grę wchodzą też mini stymulacje), a niekoniecznie od razu AZ.
    Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2021, 19:31

    >6 lat starań, niedrożny jajowód, w laparo bez endo, w 1. histero 👍, AMH 0,848
    nasienie - morfologia 7 %, MSOME 0%, HBA i fragmentacja 👍, żylaki powrózka nasiennego

    GC:
    2019 -> 3 x IUI ☹️
    5.2020 krótki -> 2🥚-> 1 dojrzała
    8.2020 długi -> 2🥚 -> 1 dojrzała
    10.2020 krótki z primingiem estrog. -> 6🥚-> 1 dojrzała -> 1 IMSI z zamrożonymi 🥚 -> 10.2020 ET 8b ☹️, 11.2020 FET 8b ❄️ ☹️

    2021 -> AP Dr Paliga❤️Metformina, Inozytol, DHEA, Ubichinol, ACC, diag. immuno (Dr Sydor)
    6.2021 -> 2. histero (usunięte zrosty)
    11.2021 ->krótki po primingu testost. i estrog. -> 9🥚-> 7 dojrzałych -> 2 IMSI -> 3 blastki, 2❄️

    11.2011 ET 2AA❤️
    5dpt beta 11,63 ❤️
    20dpt GS+YS
    7t3d 1,18 cm, FHR❤️147/min
    NIFTY zdrowy synuś 💙
    11.08.2022 zostałam mamą 🥰🥰🥰

    11.2023 3. histero (usunięte zrosty), CD138 (-)

    03.2024 FET 6AB ❄️ ☹️
    została 1❄️ -> test receptywności endometrium, immunolog...
  • Malllllllllka Koleżanka
    Postów: 58 17

    Wysłany: 22 marca 2021, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    Ja się zgłosiłam do reprocit w Ostrawie na adopcję zarodka. Kontakt jest w języku polskim. Najpierw kontakt mailowy, później umawiają spotkanie online z lekarzem w obecności konsultanta, który tłumaczy całą rozmowę na polski. W naszym przypadku leki ma przepisać mój lekarz według rozpiski z Czech. Podgląd endometrium zrobi też mój lekarz. Do Ostrawy pojadę tylko na transfer. Nie wiem jak to wygląda w wypadku inv ze stymulacją i pobraniem komórek jajowych. Może zajrzyj ma wątek eurofertil Ostrawa.
    Witaj wysłałam zaproszenie. Chciałabym pogadać jeśli możesz

    Evla lubi tę wiadomość

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ