X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kliniki w Czechach
Odpowiedz

Kliniki w Czechach

Oceń ten wątek:
  • Malllllllllka Koleżanka
    Postów: 58 17

    Wysłany: 22 marca 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoannG wrote:
    Hej, jestem nowa. Leczę się w klinice w Czechach. Eurofertil. Kierunek moich starań to iui z nasienia dawcy. Czy któraś z was ma doświadczenie z dr. Lachćina?
    Wysłałam zapro.

  • Megi0987 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 23 maja 2021, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem nowa w temacie, pelno różnych informacji w internecie i juz mam mentlik.
    Sprawa jest taka, ze jestem singielka, mam juz jedna coreczke ale bardzo pragne miec drugie dziecko. Nie chcę uzalezniac swojego szczęścia od tego czy kogos spotkam w swoim życiu bo moze sie to nigdy nie zdarzyć.
    Prosze, jesli ktoras z Was byla/ jest w podobnej sytuacji niech sie do mnie odezwie.
    Chcialabym przejsc inseminacje w Czechach ale jest problem z przyjazdem 'partnera' zeby podpisac dokumenty.
    Nie wiecie czy mozna dostac dokumenty meilowo i sie ktos machnie w domu?
    I czy trzeba jakos udowadniać ze ja i 'partner' nie jesteśmy w stanie począć naturalnie dziecka?
    Bo nawet jesli znajde kogos kto by podpisal dokumenty to nie udowodnie ze jest bezpłodny. Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi 😅
    Pomóżcie! 🙏🏻

    Dzasta191, Joanna43 lubią tę wiadomość

  • Evla Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny jestem tu nowa i szukam kontaktów która z Was robiła in vitro w Czechach z darowanych komórek?Jak to wogóle wygląda logistycznie ponieważ mieszkam w Paryżu ...
    Które kliniki polecacie....narazie zainteresowała mnie Unica czy szukać innej?

  • Anuska Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tu nowa i widzę, że duż osób się leczy w Ostrawie, a czy w Pradzę są jakieś kliniki godne polecenia? Logistycznie byłoby nam latwiej do ogarnęcia….

    HaBie lubi tę wiadomość

  • HaBie Koleżanka
    Postów: 53 25

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi0987 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa w temacie, pelno różnych informacji w internecie i juz mam mentlik.
    Sprawa jest taka, ze jestem singielka, mam juz jedna coreczke ale bardzo pragne miec drugie dziecko. Nie chcę uzalezniac swojego szczęścia od tego czy kogos spotkam w swoim życiu bo moze sie to nigdy nie zdarzyć.
    Prosze, jesli ktoras z Was byla/ jest w podobnej sytuacji niech sie do mnie odezwie.
    Chcialabym przejsc inseminacje w Czechach ale jest problem z przyjazdem 'partnera' zeby podpisac dokumenty.
    Nie wiecie czy mozna dostac dokumenty meilowo i sie ktos machnie w domu?
    I czy trzeba jakos udowadniać ze ja i 'partner' nie jesteśmy w stanie począć naturalnie dziecka?
    Bo nawet jesli znajde kogos kto by podpisal dokumenty to nie udowodnie ze jest bezpłodny. Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi 😅
    Pomóżcie! 🙏🏻

  • HaBie Koleżanka
    Postów: 53 25

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie trzeba nic udowadniać a papiery można podpisać mailem W Czechach nie muszą nawet widzieć "partnera"

  • AgatkaB Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska wrote:
    Hej, jestem tu nowa i widzę, że duż osób się leczy w Ostrawie, a czy w Pradzę są jakieś kliniki godne polecenia? Logistycznie byłoby nam latwiej do ogarnęcia….

    Niektóre kliniki mają kilka oddziałów w większych miastach (Pradze, Brnie, Ostrawie). Jeżeli natomiast poszukujesz w Pradze to wiem, że EuropeIVF to klinika niedaleko lotniska. Nie wiem skąd jesteś, od strony Wrocławia jest jeszcze miasto Hradec Kralove, tam też jest klinika leczenia niepłodności - wybór na prawdę duży

  • Anuska Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informacje, sprawdzę sobie, zastanawiam się tylko czy w obecnej sytuacji są połączenia lotnicze, czy jednak samochodem taki kawał trzeba będzie jechać -jesteśmy z Gdańska

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

  • AgatkaB Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwon tam- https://europeivf.com/en/contact/ - mówią po polsku, podpytaj,oni mają dużo klientów zagranicznych, więc codziennie takie kwestie rozwiązują. W obecnej sytuacji konsultacje mogą być online, także zaoszczędzisz przynajmniej podróż na taką wizytę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podnosze :)

    Jestem w trakcie wyboru kliniki i kazde Wasze rady, sugestie, doswiadczenia beda mile widziane :)

  • Anuska Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteśmy po wstępnej konsultacji w Europe IVF z doktorką Batkova. Jestem pełna optymizmu, doktorka bardzo empatyczna, wyrozumiała, wszystko nam wytłumaczyli, zupełnie inne podejscie niż w Polsce. Nie czułam nacisku, presji, powiedzieli, że podejdziemy do całej procedury bez pośpiechu, ponieważ stan psychiczny kobiety to ponad połowa sukcesu. Teraz wyjeżdamy na wakacje, ale od września ruszamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska powodzenia! My tez ruszamy we wrzesniu, po kilku konsultacjach online z roznymi klinikami wybralismy Prague Fertility Centre.

  • Anuska Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 23 sierpnia 2021, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, LIlah, też trzymam za Was kciuki!

    Jeszcze zapytałam jak to jest z podpisaniem tych dokumentów przez "partnera". Wystarczy podpisać na pierwszej wizycie, przed rozpoczęciem procedury, albo "partner może podpisać dokumenty w Polsce i potwierdzić podpis notarialnie a partnerka przywiezie oryginal dokumentów na klinikę.

  • AgatkaB Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska wrote:
    Dziewczyny jesteśmy po wstępnej konsultacji w Europe IVF z doktorką Batkova. Jestem pełna optymizmu, doktorka bardzo empatyczna, wyrozumiała, wszystko nam wytłumaczyli, zupełnie inne podejscie niż w Polsce. Nie czułam nacisku, presji, powiedzieli, że podejdziemy do całej procedury bez pośpiechu, ponieważ stan psychiczny kobiety to ponad połowa sukcesu. Teraz wyjeżdamy na wakacje, ale od września ruszamy :)

    Oj tak, tu się zgodzę z doktorką, sukces leży też w głowie! Będę za Was trzymać kciuki!

  • AnAnna Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leczyłam się w Gyncentrum w Ostrawie. W Czechach ogólnie jest dosyć luźne podejście do procedury Invitro z dawstwem plemników. Z tego co zaobserwowałam podczas mojego pobytu, to bardzo dużo samotnych lub pozostających w związkach jednopłciowych kobiet z Polski korzystało z usług tej kliniki. Nikt tam nie wnika, czy partner, który podpisuje umowę jest faktycznie partnerem, czy mężem. Bardzo często dziewczyny przyjeżdżają z np. kolegą z pracy. Umowa jest ważna bodajże 2 lata. Szkoda, że w Polsce jest taki ciemnogród. Jednakże z doświadczenia wiem, że podstawą sukcesu jest nie klinika, tylko ogarnięty lekarz.

  • Kammka7 Koleżanka
    Postów: 135 14

    Wysłany: 5 września 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecacie jakiegoś lekarza w Reprofit w Ostravie? Ogólnie polecacie ta klinikę? Podają zarodki 5 dniowe? W poprzedniej miałam podane 3 dniowe i się nie udało :( musze mieć też zalecenia od immunologa uwzględnione, a wiem że w Polsce nie każdy lekarz uważa immunologie.

  • Osa79 Przyjaciółka
    Postów: 173 20

    Wysłany: 5 września 2021, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , a czy oprócz większej otwartości umysłu Czechów i mniej restrykcyjnego prawa, medycznie są lepsi ,czy podobny poziom? Jakie argumenty przemawiają za Czechami, jakie przeciw, gdyby zrobić zestawienie?

    Kammka7, Alutka77 lubią tę wiadomość

    AMH 0.665--->0.228 (marzec 22) /TSH ..3-->1,74 (ok miesiaca 50mg letrox), prolaktyna 11, FSH -9,65-->18,43 (marzec;22); LH-8,4, estradiol 65,8
  • Alutka77 Przyjaciółka
    Postów: 108 91

    Wysłany: 5 września 2021, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa79 wrote:
    Dziewczyny , a czy oprócz większej otwartości umysłu Czechów i mniej restrykcyjnego prawa, medycznie są lepsi ,czy podobny poziom? Jakie argumenty przemawiają za Czechami, jakie przeciw, gdyby zrobić zestawienie?
    Dobre pytanie. Też bym chciała znać odp. Podchodziłam do AZ w Polsce ale nie powiem rozważałam Czechy. Jestem świeżo po transferze więc na razie czekam. Gdyby nie zaskoczyło nie wiem co zrobić.

  • Kammka7 Koleżanka
    Postów: 135 14

    Wysłany: 5 września 2021, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska wrote:
    Dziewczyny jesteśmy po wstępnej konsultacji w Europe IVF z doktorką Batkova. Jestem pełna optymizmu, doktorka bardzo empatyczna, wyrozumiała, wszystko nam wytłumaczyli, zupełnie inne podejscie niż w Polsce. Nie czułam nacisku, presji, powiedzieli, że podejdziemy do całej procedury bez pośpiechu, ponieważ stan psychiczny kobiety to ponad połowa sukcesu. Teraz wyjeżdamy na wakacje, ale od września ruszamy :)
    Też zastanawiam się nad ta klinika. Czy oni uznają immunologie? Nastawieni są na transfery czy szukają przyczyny niepowodzeń?

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ