X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 15 marca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wrote:
    Nie wiem, na wytycznych jakie dostałam wydrukowane przy wypisie miałam napisane: Prowadzic oszczędny tryb życia do ok miesiąca.
    Ale to zapewne wszystko kwestie induwidualne, kiedy dojdziesz do siebie.
    Dzięki za odpowiedź , martwię się , bo ja puki co marnie jeszcze się czuję .

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia02 wrote:
    Dzięki za odpowiedź , martwię się , bo ja puki co marnie jeszcze się czuję .
    a ile minelo po opracji? wiesz kazdy organizm inaczej.. ja po tygodniu juz normlanie uprawialam cwiczenia, owszem pobolewalo ale.. to wszytsko kwestia znoszenia bólu i teho jak sie czujesz.. nic na siłe.. jezeli to laparoskopia to napewno nic Ci sie nie rozrewie czy cos.. mi lekarz w szpitalu powiedzial ze moge robic wszytsko co chce bez ogrnaiczeń.. ale jak tu czytam to widze ze kazdy co innego :P

    a ja dzis dziewczyny zrobilam kolejny test o mniejszej czulosci - wczoraj zrobilam ten sam i wyszedl negawtyny - co mnie zmartwilo.. ale dzis powtorzylam i i .. druga krecha :) wiec beta chyba rosnie :) jutro ide na krew ale poki co bardzo sie ciesze:) wiem ze jeszcze daleka droga.. ale ale.. nadzieja :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 15 marca 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczerze gratuluję Natalia :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy jutro jaka beta wyjdzie:)

    a Ty Edyta kiedy idziesz na monitornig, bierzesz clo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos nam te forum Ty wymiera...

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 15 marca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro zaczynam brać clo, od wczoraj biorę lacibios femina , mam nadzieję że mnie uchroni przed infekcją w tym miesiącu :/. Zastanawiam się tez czy brac clo rano czy wieczorem ? biorę 2 tabletki dziennie. Zazwyczaj brałam rano. Do monitoringu jeszcze chwilka , najpierw clo :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby lepiej brac rano :)
    Lacibios femina jest bardzo dobra :)
    polecam tez brac inofem :) ja biore juz 3 miesiac i tez lepiej sie po tym czuje- a zawiera od razu kwas foliowy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co tam u Oli? i reszty ?:) jak mija niedziela? ja leze sobie, troche zmywam i prassuje.. moj M. pojechal na rower i doszlam do wnisoku ze jest jeden minu tego mego stanu- ze ja sobie na rowerze poki co nie pojezdze..

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja właśnie wróciłam z rolek. Rozpoczęłam sezon yupi :D. Przejechałam 8,4 km :D jak na mnie to sporo ;) biorąc pod uwagę że jeździłam pierwszy raz w tym roku :P

    Edyta
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia trzymam kciuki cały czas za piękny przyrost bety :)
    Co do roweru to trochę poczekasz ale jaka to będzie przyjemność dopiąć fotelik dziecięcy za jakiś czas! A później wybierać trzykołowy i razem całą rodziną jeździć na wycieczki.
    Powiedzieliście już komuś, że prawdopodobnie jesteś w ciąży? Czy póki co czekacie z tą wiadomością?

    Edyta - 8,4km - wow! Niezły wynik. Ja ostatnio rolki miałam na nogach, hmm.. w podstawówce? :D

    U mnie niedziela mija leniwie. Mąż pracuje, więc mam "dzień wolny". Oglądam sobie kolejne odcinki House of Cards, piję kawkę, zrobiłam sobie manicure, pedicure. Ogólnie same przyjemności :)

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie jeszcze nic nie mowilismy, tylko moj M. wie i moja kumpela.. czekam na wizyte u lekarza no i bede badac bete bo to tez jeszcze nie wiadomo.. takze spokojnie ;) u lekraki dopiero bede 24 marca i wtedy zobaczymy co powie..
    a co do roweru hmm.. raczej bede szukala nianki na wyjazdy hehe bo my to tak rpwery gorskie i po gorach jazda- z dzieckiem bedzie ciezko :) ale jak podrosnie bedzie od razu trenowac:) no rower juz byl przygotowany do sezonu, za miesiac mialam brac udzial w maratonie ale chyba jednak nie wezme- mam taka nadzieje :)

    Edyta 8hm na rolkach po przerwie to niezle :)))

    no i spac mi sie ciagle chce... i nic poza tym :D

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 15 marca 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z tym moim @ po laparo to dziwne rzeczy się dzieją :) Zawsze był mega obfity a teraz słabiutko i w dodatku krótko. Czuję że się już kończy a to dopiero 4 dzień. Jedynie w pierwszym dniu było mocniejsze krwawienie, później to takie lekkie :)

    Edyta
  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 15 marca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    a ile minelo po opracji? wiesz kazdy organizm inaczej.. ja po tygodniu juz normlanie uprawialam cwiczenia, owszem pobolewalo ale.. to wszytsko kwestia znoszenia bólu i teho jak sie czujesz.. nic na siłe.. jezeli to laparoskopia to napewno nic Ci sie nie rozrewie czy cos.. mi lekarz w szpitalu powiedzial ze moge robic wszytsko co chce bez ogrnaiczeń.. ale jak tu czytam to widze ze kazdy co innego :P

    a ja dzis dziewczyny zrobilam kolejny test o mniejszej czulosci - wczoraj zrobilam ten sam i wyszedl negawtyny - co mnie zmartwilo.. ale dzis powtorzylam i i .. druga krecha :) wiec beta chyba rosnie :) jutro ide na krew ale poki co bardzo sie ciesze:) wiem ze jeszcze daleka droga.. ale ale.. nadzieja :)
    Ją już w 10 dni po jestem i brzuch mnie ciągnie jeszcze i w dodatku dziś jajniki mnie masakrycznie bola :-(

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm Czarna no nie wiem.. a co oni Ci tam robili ostatecznie?

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 15 marca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia a może ciebie po prostu "ciągną" szwy ? ja miałam robioną laparotomię i faktycznie do ściągnięcia szwów brzuch mnie bolał , nie mogła w nocy spać na boku itp itd ale jak ściągnęli szwy to juz było ok :). Tyle że ja miałam laparotomię a nie laparoskopię więc większa ingerencja w organizm.

    Edyta
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 15 marca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsza @ po laparoskopii była mega obfita, nie pamiętam czy kiedyś tak mocno krwawiłam. Do tego krwawienie trwało prawie tydzień. Ale u mnie jajowody były udrożniane i po HSG też silnie krwawiłam więc to może te zrosty mi się odblokowały i stąd tyle krwi. W każdym razie lekarz mówił mi, że to normalne.

    Ja bardzo szybko doszłam do siebie, laparoskopię miałam we wtorek, do domu wyszłam w piątek i w zasadzie po weekendzie to już zupełnie nic nie bolało tylko szwy mnie wkurzały bo lekko szczypały i swędziały. Jak już je zdjęli to zupełnie nie czułam, że tydzień wcześniej miałam jakiś zabieg :). To chyba zależy od organizmu jak znosi jakąś ingerencję chirurgiczną.

    Mam nadzieję, że ten mój obecny cykl nie będzie się ciągnął w nieskończoność skoro jest raczej bezowulacyjny. A nie dostałam luteiny ani dupka na wywołanie, lekarz nie chce mnie obciążać za bardzo lekami. Dziś dopiero 16dc a ja już myślę o kolejnym cyklu...

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) u mnie wszystko w porządku :) Dziś trochę pojeździliśmy z M. tak na odstresowanie :) Jutro monitoring więc zobaczymy co tam u mnie się dzieje :)
    Natalko trzymam mocno kciuki aby beta ładnie rosła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Hej :) u mnie wszystko w porządku :) Dziś trochę pojeździliśmy z M. tak na odstresowanie :) Jutro monitoring więc zobaczymy co tam u mnie się dzieje :)
    Natalko trzymam mocno kciuki aby beta ładnie rosła :)
    a cos czujesz?
    jak sluz? :)
    jutro dam znac jak odbiore wyniki, jestem dobrej mysli bo we mnie cos ostro tam na dole pracuje i nie daje o sobie zapomniec:D

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 15 marca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia będziemy czekać na wieści :)
    Ola - kciuki za monitoring, oby pokazał piękny pęcherzyk!

    Aleksandrakili lubi tę wiadomość

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co nie daje o sobie zapomnieć to fasolka hihi :))
    A ja nic nie czuje hehe :) pierwszy raz od dawna zupełnie nic mi nie jest. Jedynie jak wstałam to mnie gardło bolało i głowa ale po godzinie przeszło :P A śluz wczoraj bardzo rozciągliwy dziś lepki :) Zobaczymy co jutro pokaże USG :) ale to dopiero 10dc :) Chociaż dziś zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie grube kreski :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 20:33

    ailatan lubi tę wiadomość

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ