X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na ktora Olka masz lekarza jutro?
    trzymam kciukasy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na 15.45 :) Dzięki :) daj znać jutro co z twoją betą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak nastroje? ja po 13 odbieram wyniki :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj załapałam jakiegoś mega doła.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Ja dzisiaj załapałam jakiegoś mega doła.
    Czemu? co się stało?? :) u mnie humor okey :) Rano sobie hula hop z kolcami kręciłam pół godziny i mi się ogromny siniak zrobił na kolcu biodrowym heh :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tam Edyta czemu dolek ?:) szkoda ze nie jestesmy z jednej miejscowosci to bysmy sobie robily spotkania zaleczajace doły i smutasy :P
    jade po wyniki..

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie wiem jakoś tak dzisiaj mnie wszystko przytłoczyło, o wszystkim myślę i wszystkim się przejmuję. Zaczęłam brac dzisiaj wiesiołek ale nie wiem czy nie za późno. Dzisiaj też pierwszy dzień clo .
    Faktycznie szkoda że nie mieszkamy blisko mogłybyśmy ponarzekać :).
    Ola powodzenia na monitoringu, Natalia trzymam kciuki ale myślę że to formalność :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No fajnie byłoby się spotkać ;) Edyta głowa do góry :) Ja już trochę odpuściłam tych emocji i czuję się zupełnie inaczej :) lepiej :))

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 16 marca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Mikusia a może ciebie po prostu "ciągną" szwy ? ja miałam robioną laparotomię i faktycznie do ściągnięcia szwów brzuch mnie bolał , nie mogła w nocy spać na boku itp itd ale jak ściągnęli szwy to juz było ok :). Tyle że ja miałam laparotomię a nie laparoskopię więc większa ingerencja w organizm.
    plimka_bum ja miałam zwiadowczą czyli kompleksowy przegląd, drożność itd i boli mnie w okolicy pępka mam nad pępkiem takie zgrubienie bolesne i tak mi wszystko promieniuje od tego miejsca , a szwy mam zdjęte .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 12:59

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczeta :) dzis beta 82,1 :) wiec przyrost spory :) progesteron tez zbadalam i mam 42 normy dla 1szego trymestru to 16-49 wiec niby sie mieszcze ale nie wiem czy nie jest za duzy.. ciagle biore femoston- to to samo co dupek- ale boje sie sama odsawtic- wiec poczekam do wizytu u lekarki za tydzien.. chyba lepiej wiecej niz za malo..
    jest sukces :)))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 marca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brawo Natalia gratuluję :) a nie da rady się umówić wcześniej z lekarką?

    Edyta
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, piękna beta!
    Bardzo się cieszę :) Kropek rośnie w siłę!

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki Ci wychodzi termin porodu wg OM?

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja po monitoringu niestety nie był taki super dokładny ponieważ moja gin. strasznie chora była i czekała tylko na mnie jak przyjdę bo wie, że mi bardzo zależy a resztę pacjentek odwołała..
    Mam po jednym pęcherzyku na każdym jajniku :) Nie są za wielkie ale jest super i to dopiero 10 dc. Powiedziała, że wyniki są jak najbardziej dobre a nawet znakomite i idzie wszystko do przodu :). Podała mi namiary do swojego kuzyna też ginekologa który przyjmuje na całe szczęście obok mojego miejsca zamieszkania i w piątek idę na kolejny monitoring :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super Ola gratuluję :) a duże masz te pęcherzyki ?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie powiedziała mi jakiej wielkości a na USG też nie pisało. Ale nie dziwie się bo naprawdę bardzo źle wyglądała moja gin. Miała jakąś grypę ale w piątek się wszystkiego dowiem :) Zastanawiam się czy w środę nie pójść jeszcze na NFZ sprawdzić jak rosną :)
    Tak to wygląda:
    jlr8suchk42j_t.jpg

    Natalia to super, że beta rośnie !!! Bardzo się cieszę !!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 19:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    brawo Natalia gratuluję :) a nie da rady się umówić wcześniej z lekarką?
    hej, niestety nie bo do konca tygodnia ma urlop a nie chce isc do innej bo tez nie zna mojej historii choroby.. wiec poczekam.. jeszcze bete w czwartek zbadam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    No właśnie nie powiedziała mi jakiej wielkości a na USG też nie pisało. Ale nie dziwie się bo naprawdę bardzo źle wyglądała moja gin. Miała jakąś grypę ale w piątek się wszystkiego dowiem :) Zastanawiam się czy w środę nie pójść jeszcze na NFZ sprawdzić jak rosną :)
    Tak to wygląda:
    jlr8suchk42j_t.jpg

    Natalia to super, że beta rośnie !!! Bardzo się cieszę !!! :)
    Super Ola :) ja mialam podobnie wiec wiec... byc moze skonczy sie podobnie, czego zycze:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że nie dopytałam jakiej wielkości są, ale tak mi było żal tej mojej gin. że chciałam szybko iść, żeby mogła już iść do domu zdrowieć bo specjalnie na mnie jeszcze czekała.. :)
    Mam nadzieję, że zakończy się tak pięknie jak u Ciebie!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Szkoda, że nie dopytałam jakiej wielkości są, ale tak mi było żal tej mojej gin. że chciałam szybko iść, żeby mogła już iść do domu zdrowieć bo specjalnie na mnie jeszcze czekała.. :)
    Mam nadzieję, że zakończy się tak pięknie jak u Ciebie!! :)
    No szkoda szkoda.. ale sa dominujace.. wiec spoko spoko ;) 10dc to jeszcze maja sporo czasu.. :)

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ