X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem co to za lekarz bo to kuzyn mojej gin i bylam u niego tylko dlatego, że moja gin jest chora. Nie ma co nie będę sobie tym zaprzatać głowy to tylko niepotrzebny stres przyjdzie :) działamy z mężem na luzie i czekam do wtorku :) nic więcej mi nie pozostało ;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne pozytywnie i na luzie :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 20 marca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola no to mnie się wydaje że dołączysz w tym cyklu do Natalii :):) gratuluję pięknych pęcherzyków :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Edyta. Chciałabym dołączyć ;)) ale zobaczymy co z tego wyniknie :) wszystko na spokojnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty kiedy idziesz na monitoring?:)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 21 marca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ty jesteś Ola ranny ptaszek :P ja idę na monitoring we wtorek i właśnie zastanawiam się czy to nie za późno bo to będzie teoretycznie 13dc a praktycznie 14dc ( @ dostałam na wieczór więc nie liczyłam tego dnia). No ale nie mam już innego wyjścia , mogę iść dopiero we wtorek :) Boję się że znowu nic nie urośnie.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a bo do szkoły się szykowalam hehe a już spqc od 4.30 nie moglam bo tak mnie jajniki bola :(( a teraz to dopiero masakra a na zajeciach do wieczora musze wytrzymac :(

    Ja myślę, że to nie za późno. Ja byłam wczoraj w 14 dc a dziś dopiero myślę, że będzie owulacja bo tak mnie boli.. a bedziesz robiła testy owulacyjne??;))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 21 marca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak robiłam już wczoraj, dzisiaj też zrobię :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie trzaskac testow owulacyjnych tylko brac się do roboty :P a swoja droga powiem Wam ciekawe rzecz- ja robilam testy owulacyjne i wychodzily pozytywne a owulacji nie bylo i okazalo sie, ze kobiety z PCO maja wyrzut LH kilka razy w miesiacu ( ale nie pokrywa sie to z owa owulacja) wiec nie ma sensu wydawac kasy bo u nas i tak to nie miarodajne :)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 21 marca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest ze skierowaniem na laparo. Ja podejrzewam u siebie endo, ale żeby mnie skierowali to muszę poczekać do roku od początku starań. Jak to było z wami? Ja od zawsze miałam bolesne miesiączki, długie i obfite. Nie obywało się bez tabletek. A odkąd wyleczyłam tarczycę skróciły się o 2-3 dni i stały się dużo mniej bolesne, właściwie nie potrzebuję już tabletek. Mam też częstomocz, często bóle jajników i plamienia śródcykliczne i przed @. Czy wysłali którąś z was na laporo po roku starań jeśli miała objawy, ale usg nic nie wykazywało? Cykle mam regularne.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Dziewczyny jak to jest ze skierowaniem na laparo. Ja podejrzewam u siebie endo, ale żeby mnie skierowali to muszę poczekać do roku od początku starań. Jak to było z wami? Ja od zawsze miałam bolesne miesiączki, długie i obfite. Nie obywało się bez tabletek. A odkąd wyleczyłam tarczycę skróciły się o 2-3 dni i stały się dużo mniej bolesne, właściwie nie potrzebuję już tabletek. Mam też częstomocz, często bóle jajników i plamienia śródcykliczne i przed @. Czy wysłali którąś z was na laporo po roku starań jeśli miała objawy, ale usg nic nie wykazywało? Cykle mam regularne.
    Jezeli masz podejrzenie endo to nie powinnas czekac rok tylko od razu isc na laparoskopie bo komorki endometriozy rozrastaja sie i im ich wiecej tym trudniej na tym zapanowac, a w czasie laparoskopii usuwane sa ogniska endo. Ja akurat mam pco i skierowanie na lapa dostalam po probie 3 miesiecy zajscia w ciaze z lekami bez skutkow. Lapo pomogla:) a co lekarz nie chce dac skierowania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    nie trzaskac testow owulacyjnych tylko brac się do roboty :P a swoja droga powiem Wam ciekawe rzecz- ja robilam testy owulacyjne i wychodzily pozytywne a owulacji nie bylo i okazalo sie, ze kobiety z PCO maja wyrzut LH kilka razy w miesiacu ( ale nie pokrywa sie to z owa owulacja) wiec nie ma sensu wydawac kasy bo u nas i tak to nie miarodajne :)
    Mi przed lapato faktycznie tak wychodzily ale teraz po laparo wychodza tak jak powinny :)

    Tak po za tym to dzis mnie tak bolaly jajniki ze juz plakac mi sie chcialo. Przez caly dzien... ; ( dostalam biegunki i ciagle mdlosci mialam.. teraz wrocilaM dopiero ze szkoly i juz nic mnie nie boli wiec juz pewnie po owulacji ale jeszcze z m. Zadzialamy :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Dziewczyny jak to jest ze skierowaniem na laparo. Ja podejrzewam u siebie endo, ale żeby mnie skierowali to muszę poczekać do roku od początku starań. Jak to było z wami? Ja od zawsze miałam bolesne miesiączki, długie i obfite. Nie obywało się bez tabletek. A odkąd wyleczyłam tarczycę skróciły się o 2-3 dni i stały się dużo mniej bolesne, właściwie nie potrzebuję już tabletek. Mam też częstomocz, często bóle jajników i plamienia śródcykliczne i przed @. Czy wysłali którąś z was na laporo po roku starań jeśli miała objawy, ale usg nic nie wykazywało? Cykle mam regularne.

    Ja leczylam sie ok 2 lat zamim w pazdzierniku trafilam na lekarke ktora na pierwszej wizycie juz kazala sie umowic na laparoskopie :) a na termin czekalam do stycznia :) więc dlugo nie czekalam i mam pcos ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    tak robiłam już wczoraj, dzisiaj też zrobię :)
    Ja dzis rano zrobiłam test to pierwszy raz wyszla gruba krecha ta druga ; )) no i bol tych jajnikow ;) a jakies 15 min temu znow zrobilam i tez jeszcze jest ciemna kreska ale juz nie az tqk jak ta ranna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe a ja sie naczytalam o pustych jajach płodowych i takie tam i oblecial mnie strach :P mam nadzieje ze we wtorek bedzie juz wszytsko ok i sie uspokoje :) chociaz pewnie moze nic byc jeszcze widoczny zarodek..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech chcialabym zeby bylo wszystko dobrze.. jutro tez mam zajecia na uczelni i jade, moze troche odwroce mysli, zeby jakos przetrwac do wtorku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje 2 kuzynki mialy puste ale potem normalnie zaszy w ciaze :) i urodzily zdrowe dzieci ;) nie martw się na pewno bedzie okey :)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 22 marca 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie chce mi dać skierowania, bo stram się dopiero 5 cykl. Jakie u was byly pidstawy do skierowania czy tylko ból miesiaczkowy czy cos jeszcze?pytam bo ja zawsze mialam bolesne miesiączki od 13 roku życia , od pierwszej. A niemożliwe chyba zebym juz wtedy miala endo..

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie mój gin też na pierwszej wizycie kazał się zapisać na laparo, ale ja się staram przeszło rok i ta laparo bedzie mi robil moj gin w swoim szpitalu. Wątpię tygrysie by dali ci skierowanie po 5 miesicach, bo normalnym jest starać się rok i to taka norma dla lekarzy

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 22 marca 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to w sumie gin zaproponował laparo po miesiącu leczenia, tyle że to ja chciałam się wstrzymać. Tym sposobem wstrzymywałam się rok bo zawsze było coś innego, ważniejszego. Głównie chodziło o pracę... ale na początku stycznia powiedziałam dość i poszłam na laparo :)

    Edyta
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ