X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja generalnie jestem nauczycielem j. angielskiego ale... życie tak mi się potoczyło że nie pracuję w zawodzie :P.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn nie codziennie tylko na 12stki:) ale praca super i kolezanki tez :) zal byloby mi odchodzic ale tam nie dostane więcej niż umowa zlecenie :(

    A ja miałam laparo w polowie cyklu :) chyba 15dc :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak samo jak ja, znaczy że da się zrobić w 15dc :P
    Kiedy masz Ola monitoring ?

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co u mnie w ogóle nie występuje śluz... nie wiem o co chodzi

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co Edyta u mnie tez go nie bylo.. pojawil sie dopiero po podaniu pregnylu pred sama owulacja.. i bylo go naprwde duzo...jak na mnie:D

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się zastanawiam..... bo we wtorek mam mieć monitoring to będzie teoretycznie 13dc , praktycznie 14 dc ( ponieważ zaczęłam liczyć cykl od rana następnego dnia a @ dostałam na wieczór poprzedniego).
    Czy to nie będzie za późno ? Jakby się okazało że pęcherzyki urosły i trzeba podać pregnyl ?
    w którym dniu Natalia brałaś pregnyl?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 16 dniu cyklu. Na monitoringu bylam w 13 dniu cyklu, byly pecherzyki i czekalysmy do poniedzialku czy pekna.. nie pekly same wiec dostalam pregnyl :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde wszedzie czytam ze laparo w I fazie cyklu a moj gin w II... chyba ze mi aie cos popierdzielilo ale jestem przekonana...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja monitoring mam jutro ;) juz sie doczekać nie moge hehe :p
    Ja zato mam dziś potok rozciagliwego sluzu. Ciagnie az do ziemi. Dzis test owu wyszedl pozytywny a 4 wczesniejsze dni negatywny wiec dzis albo jutro mysle bedzie owu :)
    Jutro 14dc ;)

    ailatan lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Ja monitoring mam jutro ;) juz sie doczekać nie moge hehe :p
    Ja zato mam dziś potok rozciagliwego sluzu. Ciagnie az do ziemi. Dzis test owu wyszedl pozytywny a 4 wczesniejsze dni negatywny wiec dzis albo jutro mysle bedzie owu :)
    Jutro 14dc ;)
    powodzenia :) ja jutro robie bete :)) zobaczymy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala to również powodzenia i daj znać :) ale myślę,że to tylko formalność :)

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki jestem po pierwszym monitoringu na którym byłam w poniedziałek 11dzień cyklu to był no ale niestety nie było ani jednego pęcherzyka dominującego. Ginekolog kazała mi przyjść jutro 15dzień cyklu nie za puźno na pecherzyk jak go w 11 nie było??:(

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko :) dam znac, we wtorek jade do lekarki zeby zaplanowac co dalej.. i kiedy kolejen wizyty i jakie badania.. chociaz jakas laska z forum pociska ze jej lekarka powiedziala ze przed 6 tygodniem nie mozna robic badania ginekologicznego bo to.. niebezpieczne.. Slyszalyscie cos o tym? Bo ja nie.. mowi sie ze nawet wspolzycie jest bezpieczne :)- wyprobowalam- nic sie nie stalo :)) chyba nie mozemy sie z ta ciaza obchodzic jak z jajkiem.. w koncu jest to dla kobiety normalny stan.. a Fasolka i tak jest tam bezpieczna :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    Hej dziewczynki jestem po pierwszym monitoringu na którym byłam w poniedziałek 11dzień cyklu to był no ale niestety nie było ani jednego pęcherzyka dominującego. Ginekolog kazała mi przyjść jutro 15dzień cyklu nie za puźno na pecherzyk jak go w 11 nie było??:(
    a Ty jestes po laparoskopii? sory ale juz nie pamietam.. idz sprawdz.. moze cos ruszylo :) za pozno napewno nie.. mozesz miec pozna owulacje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Spoko :) dam znac, we wtorek jade do lekarki zeby zaplanowac co dalej.. i kiedy kolejen wizyty i jakie badania.. chociaz jakas laska z forum pociska ze jej lekarka powiedziala ze przed 6 tygodniem nie mozna robic badania ginekologicznego bo to.. niebezpieczne.. Slyszalyscie cos o tym? Bo ja nie.. mowi sie ze nawet wspolzycie jest bezpieczne :)- wyprobowalam- nic sie nie stalo :)) chyba nie mozemy sie z ta ciaza obchodzic jak z jajkiem.. w koncu jest to dla kobiety normalny stan.. a Fasolka i tak jest tam bezpieczna :))
    Co za bzdury!!! Tylko sie nie nakrecaj przez to. Ja bym w to nie wierzyla... jak fasolce dane bedzie przetrwac to badanie naprwno nie bedzie zagrozeniem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    Hej dziewczynki jestem po pierwszym monitoringu na którym byłam w poniedziałek 11dzień cyklu to był no ale niestety nie było ani jednego pęcherzyka dominującego. Ginekolog kazała mi przyjść jutro 15dzień cyklu nie za puźno na pecherzyk jak go w 11 nie było??:(
    Pecherzyki mogly urosnac do tego czasu :)) daj znac co i jak ;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Co za bzdury!!! Tylko sie nie nakrecaj przez to. Ja bym w to nie wierzyla... jak fasolce dane bedzie przetrwac to badanie naprwno nie bedzie zagrozeniem :)
    nie nie nakrecam sie :) oczywiscie bedac u lekarza dowiem sie czy mozna wspolzyci czy widzie przeciwskazania - tez nie chce mojego M. zostawiac teraz na pastwe losu :P bo jak byl potrzebny to nawet zmeczony dzialal- jak nie bede mogla to on to zrozumie (poradzimy sobie inaczej:)) ale jak bede mogla to czemu nie.. kurcze no wlasnie jak bedzie dane jej przetrwac to przetrwa.. i napewno nic tego nie zakloci :) trzeba byc pozytywnej mysli a nie w paranoje wpadac:)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    Hej dziewczynki jestem po pierwszym monitoringu na którym byłam w poniedziałek 11dzień cyklu to był no ale niestety nie było ani jednego pęcherzyka dominującego. Ginekolog kazała mi przyjść jutro 15dzień cyklu nie za puźno na pecherzyk jak go w 11 nie było??:(
    no u mnie ostatnio też niestety się nic nie pojawiło, nie wiem czy są szanse że w 4 dni coś wyrośnie ale nadzieję warto mieć i działać działać :)

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poza tym tak jak pisze Ola możesz mieć owulację później a wtedy jest możliwe że coś urośnie :) zależy ilo dniowe masz cykle :)

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia nie nakręcaj się, przecież jak dziewcyzny zachodzą w ciążę " normalnie" czyli bez większych starań to na początku nie wiedzą że są w ciąży a nadal współżyją. Niekiedy brednie piszą na tych forach.

    Edyta
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ