X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mowie Wam brenie jak nie wiem.. do lekarza nie bo infekcja i uszkodzenia, wspolzyc nie bo infekcja ( czy oni sie nie myja?) .. ja rozumiem ze ciaza to wyjatkowy stan.. ale jak cos bedzie mialo sie dziac to i tak sie stanie.. chocby dmuchaly i chuchały..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    nie nie nakrecam sie :) oczywiscie bedac u lekarza dowiem sie czy mozna wspolzyci czy widzie przeciwskazania - tez nie chce mojego M. zostawiac teraz na pastwe losu :P bo jak byl potrzebny to nawet zmeczony dzialal- jak nie bede mogla to on to zrozumie (poradzimy sobie inaczej:)) ale jak bede mogla to czemu nie.. kurcze no wlasnie jak bedzie dane jej przetrwac to przetrwa.. i napewno nic tego nie zakloci :) trzeba byc pozytywnej mysli a nie w paranoje wpadac:)
    Nawet jeśli nie będziecie mogli to jest dużo możliwości hehe :D

    A te niektóre dziewczyny na forach mnie wkurzają. Wypisują głupoty potem laski się stresują i niektóre w paranoje wpadają a potem się dziwić, że jednej z drugą się nie udaje jak one w stresie są ciągle.. Ehh dlatego ja staram się za dużo nie czytać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    No mowie Wam brenie jak nie wiem.. do lekarza nie bo infekcja i uszkodzenia, wspolzyc nie bo infekcja ( czy oni sie nie myja?) .. ja rozumiem ze ciaza to wyjatkowy stan.. ale jak cos bedzie mialo sie dziac to i tak sie stanie.. chocby dmuchaly i chuchały..
    A ja jestem zdania, że im bardziej się dmucha i chucha to tym gorzej :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zjadlam wlasnie bigos :) moj M. mnie wkurzyl bo mnie wyzwal ze jem na noc :P a ja po prostu musialam cos zjesc i mialam ochote na kwasne :P ech on jeszcze dlugo nic nie zrozumie.. ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech chyba bede teraz tylko Was odwiedzac.. bo ja mam taki charakter ze jak uwazam ze mam racje i ktos mi pociska ze jest inaczje to za wszelka cene chce mu udowodnic ze tej racji nie ma - i sie denerwuje- tak jak teraz:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nastepny dobry przykald z innego fora : laska pisze laski zrobilam bete w 8dpo i wuszlo 0,16 a dzis w 10dpo podskoczylo do 1,16 , czy myslicie ze jestem w ciazy? no rece opadaja... :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezsensu, że się denerwujesz... i właśnie dlatego ja nie czytam innych ludzi tylko w większości z Wami siedzę bo wy to normalne jesteście :) :P hehe oczywiście nie obrażam innych ale za bardzo nakręcają :)
    Nie jedz na noc bigosu !!! :D hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dzisiaj mnie wyjatkowo ciagnie tam gdzies na dole nie wiem czy to macica czy cos.. ale tak jakos ciagnie i promieniuje.. martwi mnie to troche ale mam nadzieje ze tak ma byc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hormony Kochanie działają !! Fasolka daje o sobie znać, lepiej żebyś coś tam czuła niż, żebyś nie czuła nic ! :) <3

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    a Ty jestes po laparoskopii? sory ale juz nie pamietam.. idz sprawdz.. moze cos ruszylo :) za pozno napewno nie.. mozesz miec pozna owulacje :)
    tak jestem po laparoskopi drugi cykl teraz jak nic nie będzie to CLO. zobaczymy jutro Natalia trzymam kciuki:)

    ailatan lubi tę wiadomość

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    tak jestem po laparoskopi drugi cykl teraz jak nic nie będzie to CLO. zobaczymy jutro Natalia trzymam kciuki:)
    No wiesz u mnie dopiero Clo zadziałalo :) ale oby u Ciebie to nie bylo potrzebne :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 20 marca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo dziewczynki co porabiacie ?? Ola jak monitoring ? Natalia jak beta? piękna pogoda dzisiaj jest naprawdę jestem pod wrażeniem :D

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) wlasnie wrocilam odebralam bete i jest 616 :) wiec wszytsko si :) juz jej wiecej nie robie.. we wtorek lekarz wiec zobaczymy co powie.. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cpo prawda troche zwolnil sie jej przyrost, ale chyba tak ma byc :) sredni dwudniowy przyrost to 139 % wiec jest ok..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natali to i tak sporo beta przyrosła :) Ja już po monitorigu :) cały czas mi się gęba śmieje:P Na obu jajnikach pęcherzyk jeden ma 2,47 cm a drugi 2,43 cm czyli super oba prawie po 25mm :)) i endometrium 10 mm :)) Na kontrole idę we wtorek zobaczyć czy pęcherzyki pękły :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to super urosły pieknie :)endometrium tez piekne :) a nie lepiej byloby wziac ten pregnyl? wczesniej Ci pekaly czy nie? Oby teraz pieknie pekly :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie pytałam o to. On powiedział mi, że pęcherzyki powinny same pęknąć bo są dobrze stymulowane.. a Ja się boje tego że nie pękną :/ A pregnyl jest na recepte?? nie wiem co zrobić.. Może po prostu słuchać się lekarza.
    Ja wcześniej nie miałam w ogóle owulacji i pęcherzyków:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 18:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety na recepte.. kurde bo znowu moja lekraka mowila ze lepiej podzialac z pregnylem bo on nie zaszkodzi jak juz dobrze wyrosniete. Najgorzej jak przersona albo zamienia sie w torbiele.. a ktory to Twoj dzien cyklu dzis?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14dc.. no już teraz to nie mam co zrobić... trudno musze działać i czekać cierpliwie do wtorku ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w sumie nie.. :) bedzie dobrze:) a ten lekarz to specjalista od pco? Bo wiesz lekarze czesto nie wiedza ze przy pco jest wlasnie problem z pekaniem pecherzykow.. nie chce Cie martwic.. oczywiscie :) tylko mowie to co mi lekraka przekazala :) ale wiesz kazdy jest inny :)

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ