X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Wam dzień mija?:) Ja znów na zajeciach przez cały dzień jestem:/ ale na szczęście już mnie tak jajniki nie bolą:)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 22 marca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pomalutku leci, źle się dzisiaj czuję bo wczoraj się najadłam :(. Mam nauczkę żeby się nie objadać na wieczór :). A ja nie czuję kompletnie nic, nic mnie nie boli. Pojawił się jedynie śluz ale nie dokońca taki jak opisuje Ovu ale zaznaczyłam kremowy bo jest najbliższy opisowi. Ni to kremowy, ni to wodnisty. Na pewno nie rozciągliwy :).

    Natalia a jak ty się czujesz ? masz już jakieś pierwsze "objawy" ?

    Aleksandrakili lubi tę wiadomość

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się owu zbliża :))
    A u mnie dzis taki sam sluz jak u ciebie.. troche rozciagliwy troche kremowy hehe :)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 22 marca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki, że Wam sie wtrącam do wątku, ale jeszcze tylk chciałam spytać, czy skierowanie na laparo musi wydać ginekolog na nfz czy prywatny też może dać na tą darmową laparoskopię>?

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko po to ten watek jest :) ja dostalam od prywatnego ginekologa ale na nfz zabieg mialam ;)

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 22 marca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha czyli można :) No to elegancko ;)

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie :)) a Ty sie leczysz prywatnie??:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    U mnie pomalutku leci, źle się dzisiaj czuję bo wczoraj się najadłam :(. Mam nauczkę żeby się nie objadać na wieczór :). A ja nie czuję kompletnie nic, nic mnie nie boli. Pojawił się jedynie śluz ale nie dokońca taki jak opisuje Ovu ale zaznaczyłam kremowy bo jest najbliższy opisowi. Ni to kremowy, ni to wodnisty. Na pewno nie rozciągliwy :).

    Natalia a jak ty się czujesz ? masz już jakieś pierwsze "objawy" ?
    Hm wiesz co czuje sie ok. Troche mmnie mdli jak jestem glodna, straciłam apetyt na rzeczy ktore jadlam co dzien -mleko, platki owsiane, kawa, slodycze.. nie ze ich bym nie zjdala bo mnie mdli czy cos ale nie mam zupelnie na to ochoty.. na piersiach juz od samego poczatku wywalilo mi zylko- ale moze to tak widoczne bo ja mam maly biust wiec brak tkanki tluszczowej robi swoje, poza tym raz mnie bardziej raz mniej bola sutki ale generalnie przy dotyku, od czasu do czasu mniej lub bardziej rwie, ciagnie w podbrzuszu.. i tak poza tym to chyba wszytsko.. :) no i ogolnie szybko sie mecze i wiecznie senna jestem ale tez juz troche mniej.. mam problemy z koncentracja tez.. no zobaczymy co we wtorek wyjdzie.. oby bylo ok:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahoj :) w poznaniu piekny dzis dzien.. ale i tak pospalam.. mam mega spowolnione tempo :) jutro jade do lekraki ach az nie moge sie doczekac :)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) a u mnie też ładna pogoda a ja muszę w pracy siedzieć... :( Ale nie jest źle :) Jutro mam ostatni monitoring :) zobaczymy czy pęcherzyki pękły :)
    Natalia daj znać co i jak :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 23 marca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no witajcie dziewczynki :) ja dzisiaj pierwszy dzień w pracy po dłuższej przerwie :P. Właśnie się miałam Ola pytać czy będziesz miała monitoring , czy będziesz badała w tym cyklu pregesteron ? co ci zaleciła lekarka? U mnie jak na razie testy owulacyjne negatywne. Jutro idę na monitoring więc zobaczymy czy cokolwiek tam wyrosło.
    Pozdrawiam was serdecznie w ten słoneczny dzień :) i życzę słonecznego popołudnia :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No idę idę :) a badań nie musze robić żadnych :) ale i tak zrobię dla swojej informacji :) ale chyba w 22 dc bo to by jakos 6-7dpo wyszlo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to widze dziewczyny ze dla kazdej z nas jutro sądny dzien :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz po ;) jest mały kropek na macicy wiec wszytsko ok:) znaczy widac narazie oczywiscie tylko pecherzyk malutki :) ale jest :)) co wiecej mam lezec, nie stresowac sie i nie wspolzyc ;/ kolejna wizyta 10 kwietnia, Biore duphaston 2x1 :) no coz trzeba jakos przezyc ten ciezki okres..

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję Natalia :)

    Ja szczerze się przyznam że mam obawy przed wizytą, nic nie czuję a to nie dobry znak. Wydaje mi się że te pęcherzyki znowu nie urosły. Kurczę jakiś niepokój czuję. Moja wizyta dopiero o 19:00 jak wyjdę z pracy ehh.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    gratuluję Natalia :)

    Ja szczerze się przyznam że mam obawy przed wizytą, nic nie czuję a to nie dobry znak. Wydaje mi się że te pęcherzyki znowu nie urosły. Kurczę jakiś niepokój czuję. Moja wizyta dopiero o 19:00 jak wyjdę z pracy ehh.
    Nie martw sie :) Bedzie dobrze:) oczywiscie daj znac jak bedziesz po:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia bardzo się ciesze to bardzo dobre informacje ;))
    Edyta bedzie dobrze ja trzymam mocno kciuki :))
    Ja mam wizyte o 16 :) zaczely mnie od rana jajniki bolec mam nadzieje ze na plus ; ((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Natalia bardzo się ciesze to bardzo dobre informacje ;))
    Edyta bedzie dobrze ja trzymam mocno kciuki :))
    Ja mam wizyte o 16 :) zaczely mnie od rana jajniki bolec mam nadzieje ze na plus ; ((
    Ola spoojnie :) moze to z nerwowo:) ja tez juz zaczelam wczoraj watpic czy wszytsko ok bo nic nie czulam.. a w nocy tak mnie macica zabolala ze myslalam ze odjade.. do tego piersi coraz bardziej daja znac i swedza :P hehe nie macie wyjscia :P musicie teraz do mnie dolaczcy :P to rozkaz:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no może z nerwów przed monitoringiem o na dodatek mechanik już 2 tydzien auto nam trzyma i zwodzi nas ;// osioł... wrrrr
    No Natalia musimy i koniec kropka!!! Edyta łaączmy się siłami hehe :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Hehe no może z nerwów przed monitoringiem o na dodatek mechanik już 2 tydzien auto nam trzyma i zwodzi nas ;// osioł... wrrrr
    No Natalia musimy i koniec kropka!!! Edyta łaączmy się siłami hehe :))
    i jak i jak czekam na wiesci :)

‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ