X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) U mnie okey :) owulacja była w obu jajników :) a lewego jest ciałko żółte z krwią a w prawym przez ciałko żółte utworzyła się torbiel dość duża bo ma 4.37 cm :) ale doktor powiedział, że mam się tym nie martwić bo to niczemu nie przeszkadza a nie mam czekać na 20dc tylko już dziś zacząć brać progesteron :) Endometrium ma 13mm :) więc jest okey :) w 28 dc mam zrobić test i jak będzie pozytywny to beta i nie przestawać brać luteiny a jak negatywny to przestać brać luteinę i czekać na @ :)) Także jest okey :) wiadomo martwi mnie ta torbiel ale mam nadzieję, że ten cykl będzie owocny :) Natalia Ty od którego dc brałaś progesteron?? :)

    ailatan lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to super Ola:) zatem trzymam kciuki :) ja bralam dopiero od 23 dnia cyklu bo wczesniej lykalam estardiol jeszcze na podbudowanie endometrium :) ale widze u Ciebie jest super.. no to musi sie udac :))) a ktory dzis masz dzien cyklu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18 dc :) tylko czy luteina nie zatrzyma zagnieżdżenia?? nie znam się na tym i się boję trochę czy może lepiej poczekać do 20 dc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no lekarz chyba wie co mowi :) luteina podtrzymuje ciaze:) takze spoko ;) moze poczekaj z 2 dni i tyle :) jakom masz dawke luteiny? ja biore duphaston 2 razy po 1 teraz :) dzis doskwiera mi bol macicy ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w sumie wie :) to zacznę brać normalnie od dziś tak jak mówił :) ja mam luteine 100mg 2x1 tabl :) dziś wezmę już tylko jedną :)
    Boli Cię bo rośnie hehe :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde.. no i poszlam na autobus i nie wzielam luteiny a mam nocke ;| trudno zaczne brac od jutra :))
    Natalia w którym tyg. ciąży jesteś? :)) na kiedy masz termin :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Kurde.. no i poszlam na autobus i nie wzielam luteiny a mam nocke ;| trudno zaczne brac od jutra :))
    Natalia w którym tyg. ciąży jesteś? :)) na kiedy masz termin :))
    Hm ja jestem w jakims 5 :) ale dopiero 10 kwietnia wszytskiego sie dowiem i bede miala zalozony kalendarz ciazy :) teraz niech rosnie spokojnie.. bo zardoka jeszcze nie widac..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to teraz czekamy na Twoje wiesci Edyta :)

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 24 marca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki byłam wczoraj na monitoringu ale niestety cykl stracony żadnego pęcherzyka nic pusto:(( Zaczynam od jutro Luteine i od 3dnia cyklu już CLO przez 5 dni i po świętach od nowa monitoring:( NATALIA Gratuluje sukcesu:)) Mam nadzieje że każdej z nas sie uda:) Pozdrawiam

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    Hej dziewczynki byłam wczoraj na monitoringu ale niestety cykl stracony żadnego pęcherzyka nic pusto:(( Zaczynam od jutro Luteine i od 3dnia cyklu już CLO przez 5 dni i po świętach od nowa monitoring:( NATALIA Gratuluje sukcesu:)) Mam nadzieje że każdej z nas sie uda:) Pozdrawiam
    Bierzesz clo 2 tabletki ? bedzie dobrze, u mnie tez dopiero po clo ruszylo :) takze luzik i na spokojnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta Edyta gdzie jest Edyta ?:)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 24 marca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny wróciłam właśnie od lekarza. Niestety nie ma nic ani jednego pęcherzyka, kolejny cykl mnie czeka z lekami.... Zobaczymy może za miesiąc się coś pojawi.
    Ola trzymam kciuki żeby fasolka się pokazała :)
    Natalia leż i wypoczywaj, możesz chodzić do pracy czy masz cały czas być w domu?

    Edyta
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 24 marca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Bierzesz clo 2 tabletki ? bedzie dobrze, u mnie tez dopiero po clo ruszylo :) takze luzik i na spokojnie :)
    Tak 2 tabletki przez 5 dni. A dostałaś coś na pęknięcie pęcherzyka??

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    hej dziewczyny wróciłam właśnie od lekarza. Niestety nie ma nic ani jednego pęcherzyka, kolejny cykl mnie czeka z lekami.... Zobaczymy może za miesiąc się coś pojawi.
    Ola trzymam kciuki żeby fasolka się pokazała :)
    Natalia leż i wypoczywaj, możesz chodzić do pracy czy masz cały czas być w domu?
    ech a tak mocno trzymalam kciukasy :) ale Ty teraz bralas clo prawda? to jakie inne leki ? ech szkoda.. ale w koncu bedzie dobrze:) zobaczysz:)
    ja mam duzo odpoczywac i razczje nie pracowac.. a ze pracy genralnie nie mam wiec siedze, leze i sie obijam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    hej dziewczyny wróciłam właśnie od lekarza. Niestety nie ma nic ani jednego pęcherzyka, kolejny cykl mnie czeka z lekami.... Zobaczymy może za miesiąc się coś pojawi.
    Ola trzymam kciuki żeby fasolka się pokazała :)
    Natalia leż i wypoczywaj, możesz chodzić do pracy czy masz cały czas być w domu?
    Tak mi przykro.. Ja też mocno trzymałam kciuki.. :( A pytałaś gin co teraz?? czemu te pęcherzyki nie rosną jak przed laparo rosły?? Co dalej masz robić?? :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 25 marca 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytałam, gin twierdzi że to przypadłość mojej choroby czyli pco. Mam brac dalej te same leki i czekać, mam na to jeszcze 4 cykle. Jeżeli to nie pomoże to on wtedy proponuje już in vitro. Tak powiedział. Kupiłam wczoraj kolejną dawkę leków na kolejny cykl i będę je brać ale już nie mam przekonania do tego. Nawet mi się seksu już odechciało :/

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    pytałam, gin twierdzi że to przypadłość mojej choroby czyli pco. Mam brac dalej te same leki i czekać, mam na to jeszcze 4 cykle. Jeżeli to nie pomoże to on wtedy proponuje już in vitro. Tak powiedział. Kupiłam wczoraj kolejną dawkę leków na kolejny cykl i będę je brać ale już nie mam przekonania do tego. Nawet mi się seksu już odechciało :/
    Edyta nieprawda.. nie powinno tak być.. to własnie laparoskopia powinna pobudzic jajniki . Poza tym wg mojej lekraki ( specjalistki tylko od pco) oraz tego co czytałam w sieci clo nie powinno się brac dluzej nic 3 cykle.. ono wpływa bardzo zle na nasz organizm poza tym niszczy endometrium.. Wiec nawet bym nie ryzykowała łykać clo tak długo.. Poza tym in vitro to przeciez ostatecznosc.. po dordze mamy jeszcze kilka rodzajow gonatropin, ktore sa drozsze od clo ale podobno o wiele bardziej skuteczne :) dlaczego ten Twoj lekarz uparl sie na to clo? Wiesz nie chce sie tu wymądrzać bo tez lekarzem nie jestem, ale nie mam tez do nich zaufania ( mam znajomych lekarzy, z ktorymi mialam okazeje kilka razy imprezowac hehe i sie wygadali o niektorych sprawach :P) Masz opcje zmiany lekarza na innego? Moze wlasnie jakis specjalista od Pco albo nieplodnosci ogolnie? Zakładam, że zależy Ci na czasie tez.. wiec pomysl o tym :) ja tak czy owak wspieram i mocno trzymam kciukasy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    Tak 2 tabletki przez 5 dni. A dostałaś coś na pęknięcie pęcherzyka??
    tak dostałam pregnyl , gdy pecherzyki osiagnely ok 20mm :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo halo.. wszyscy chyba cieko pracuja tylko nie ja:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    pytałam, gin twierdzi że to przypadłość mojej choroby czyli pco. Mam brac dalej te same leki i czekać, mam na to jeszcze 4 cykle. Jeżeli to nie pomoże to on wtedy proponuje już in vitro. Tak powiedział. Kupiłam wczoraj kolejną dawkę leków na kolejny cykl i będę je brać ale już nie mam przekonania do tego. Nawet mi się seksu już odechciało :/
    Edyta ja też się z tym nie zgadzam... Pęcherzyki Ci wcześniej ładnie rosły... Ja też bym spróbowała jeszcze z gonadotropinami... Bo wydajesz teraz niepotrzebnie pieniądze jak i tak się nic nie dzieje a tak myślę, że by to ruszyło!! Ale przede wszystkim się nie załamuj a seks ma być dla Ciebie przyjemnością a nie tylko maszyną do zrobienia dziecka :) Ja trzymam mocno kciuki i wierze w to, że Ci się uda.. A może faktycznie czas na zmianę lekarza?? :))Ściskam mocno :*


    A ja laseczki dopiero wstałam hehe bo po nocce to ja bym z chęcią do jutra spała :P

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ