X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spoko, ja dzis caly dzien spie.. a przespalam noc :P nie mam sil i ochty na nic.. wyszlam na spacer, i po zakupy ale zmeczylam sie jak diabli i potem padlam.. no wlasnoe old gonadotropiny.. ja ciagle przekrecam ta nazwe :) ale wiem ze sa stosowane po clo.. i z nimi zazwyczja rusza.. po za tym sa stosowane przy in vitro.. tylko po co plcic gruba kase za in vitro jak moze udac sie bez:)

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie powiedzcie mi jak to jest z pierwszą miesiączką po laparo ? Mój gin twierdzi ,że może się trochę spóźnić .

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia02 wrote:
    Moje drogie powiedzcie mi jak to jest z pierwszą miesiączką po laparo ? Mój gin twierdzi ,że może się trochę spóźnić .
    Moze po generalnie laparoskopia Cie resetuje i zaczynasz cykl na nowo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po laparoskopii przyszła w terminie ale to dlatego, że bralam luteinę :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ide ty dpo testowalas??:)

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź :)

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Natalia ide ty dpo testowalas??:)
    ja hmm 10 dni po owulacji.. :) jezeli ona byla we wtrorek a nie pozniej :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i Edyta jeszcze jedno :) nie mow ze Ci sie seksu nie chce:P bo jeszcze bedziesz go bardzo chciec a moc nie bedziesz mogla:) ja tesknie za codziennym seksem teraz juz.. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe bo ja już mam ochote zrobic test hehe a to dopiero 4dpo ; p

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też myślę o innym lekarzu ale obawiam się że jak pójdę do innego lekarza to cała procedura zacznie się od nowa. Badania itp itd. zaczekam jeszcze jeden cykl a potem będę myśleć

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    też myślę o innym lekarzu ale obawiam się że jak pójdę do innego lekarza to cała procedura zacznie się od nowa. Badania itp itd. zaczekam jeszcze jeden cykl a potem będę myśleć
    No tak, ale wiesz moze to i lepiej i nie koniecznie od nowa, masz przeciez napewno dokumentacje medyczna wiec spokojnie.. chodzi o zmanie lekow, szkoda sie truc tym clo troszke skoro efektow po nim brak.. po tak dlugim czasie clo nawet jak beda pecherzyki to endometrium napewno bedzie kiepskie niestety.. ;/ a jakie mialas teraz endo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Hehe bo ja już mam ochote zrobic test hehe a to dopiero 4dpo ; p
    nie no nie rob :P ja zrobilam tydzien po podaniu pregnylu i wyszeld pozytywny ale to byl jeszcze pregnyl.. naprawde 10 dniu po owu to wg mnie juz najwczesniej :) ja tego dnia mialam bete 15. wiec dopiero co.. a to i tak zalezy od zagniezdzenia :) wiec ze spokojem. Jakby co uzywalam testu amil- on ma cuzlosc 20 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    też myślę o innym lekarzu ale obawiam się że jak pójdę do innego lekarza to cała procedura zacznie się od nowa. Badania itp itd. zaczekam jeszcze jeden cykl a potem będę myśleć
    Do roku czasu jest ważna laparoskopia. Przemysl to sobie zeby potem nie bylo nic stracone;) ja mysle ze jak z dokumentacja pojdziesz do innego lekarza to raczej nic nowego nie bedzie chcial robic tzn chodzo mi o badania ;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    nie no nie rob :P ja zrobilam tydzien po podaniu pregnylu i wyszeld pozytywny ale to byl jeszcze pregnyl.. naprawde 10 dniu po owu to wg mnie juz najwczesniej :) ja tego dnia mialam bete 15. wiec dopiero co.. a to i tak zalezy od zagniezdzenia :) wiec ze spokojem. Jakby co uzywalam testu amil- on ma cuzlosc 20 :)
    Nie no nie beee robic bo moj maz to by mnie chyba zatlukl hehe ; p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh a ja jutro ide na badania zlecone przez lekarke, mam do zrobienia tsh, ft4, morfologie, d-dimery i mocz. Najbardziej sie obawiam tego tsh bo ja biore eutyrox ale w tej namniejszej dawce i boje sie ze to moze byc teraz za malo bo juz w listopadzie mialam na garnicy tzn wynik 2,06. No ale poki nie zbadam nie bede wiedziec.. jak bedzie cos za duzo to zadzwonie do lekraki i zapytam czy zwiekszyc dawke:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj znac jak wyszly ;) ja znam babke ktora miala tsh 18 i hashimoto i zaszla w ciaze i urodzila zdrowe dziecko hehe :)) takze wszystko jest mozliwe :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam dam :) no mysle ze nie bedzie zle bo wszak leki wciaz biore.. ale kusi mnie tez moja beta :P hehe no ja juz oddam krew to bete tez zrobie haha :D

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm przeszukałam fora ale nie znalazłam nic o dobrym lekarzu w okolicach Katowic. Może po prostu umówię się do kliniki leczenia niepłodności

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    hmm przeszukałam fora ale nie znalazłam nic o dobrym lekarzu w okolicach Katowic. Może po prostu umówię się do kliniki leczenia niepłodności
    zapraszam do Poznania :) moge Cie przenococwac:)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w okolicach Katowic to możesz do mojej gin iść jest bardzo dobra ;)) Wioletta Skrzypulec-Plinta :)) w Mikołowie :)

‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ