X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spoko, ja dzis caly dzien spie.. a przespalam noc :P nie mam sil i ochty na nic.. wyszlam na spacer, i po zakupy ale zmeczylam sie jak diabli i potem padlam.. no wlasnoe old gonadotropiny.. ja ciagle przekrecam ta nazwe :) ale wiem ze sa stosowane po clo.. i z nimi zazwyczja rusza.. po za tym sa stosowane przy in vitro.. tylko po co plcic gruba kase za in vitro jak moze udac sie bez:)

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie powiedzcie mi jak to jest z pierwszą miesiączką po laparo ? Mój gin twierdzi ,że może się trochę spóźnić .

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia02 wrote:
    Moje drogie powiedzcie mi jak to jest z pierwszą miesiączką po laparo ? Mój gin twierdzi ,że może się trochę spóźnić .
    Moze po generalnie laparoskopia Cie resetuje i zaczynasz cykl na nowo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po laparoskopii przyszła w terminie ale to dlatego, że bralam luteinę :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ide ty dpo testowalas??:)

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź :)

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Natalia ide ty dpo testowalas??:)
    ja hmm 10 dni po owulacji.. :) jezeli ona byla we wtrorek a nie pozniej :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i Edyta jeszcze jedno :) nie mow ze Ci sie seksu nie chce:P bo jeszcze bedziesz go bardzo chciec a moc nie bedziesz mogla:) ja tesknie za codziennym seksem teraz juz.. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe bo ja już mam ochote zrobic test hehe a to dopiero 4dpo ; p

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też myślę o innym lekarzu ale obawiam się że jak pójdę do innego lekarza to cała procedura zacznie się od nowa. Badania itp itd. zaczekam jeszcze jeden cykl a potem będę myśleć

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    też myślę o innym lekarzu ale obawiam się że jak pójdę do innego lekarza to cała procedura zacznie się od nowa. Badania itp itd. zaczekam jeszcze jeden cykl a potem będę myśleć
    No tak, ale wiesz moze to i lepiej i nie koniecznie od nowa, masz przeciez napewno dokumentacje medyczna wiec spokojnie.. chodzi o zmanie lekow, szkoda sie truc tym clo troszke skoro efektow po nim brak.. po tak dlugim czasie clo nawet jak beda pecherzyki to endometrium napewno bedzie kiepskie niestety.. ;/ a jakie mialas teraz endo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Hehe bo ja już mam ochote zrobic test hehe a to dopiero 4dpo ; p
    nie no nie rob :P ja zrobilam tydzien po podaniu pregnylu i wyszeld pozytywny ale to byl jeszcze pregnyl.. naprawde 10 dniu po owu to wg mnie juz najwczesniej :) ja tego dnia mialam bete 15. wiec dopiero co.. a to i tak zalezy od zagniezdzenia :) wiec ze spokojem. Jakby co uzywalam testu amil- on ma cuzlosc 20 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    też myślę o innym lekarzu ale obawiam się że jak pójdę do innego lekarza to cała procedura zacznie się od nowa. Badania itp itd. zaczekam jeszcze jeden cykl a potem będę myśleć
    Do roku czasu jest ważna laparoskopia. Przemysl to sobie zeby potem nie bylo nic stracone;) ja mysle ze jak z dokumentacja pojdziesz do innego lekarza to raczej nic nowego nie bedzie chcial robic tzn chodzo mi o badania ;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    nie no nie rob :P ja zrobilam tydzien po podaniu pregnylu i wyszeld pozytywny ale to byl jeszcze pregnyl.. naprawde 10 dniu po owu to wg mnie juz najwczesniej :) ja tego dnia mialam bete 15. wiec dopiero co.. a to i tak zalezy od zagniezdzenia :) wiec ze spokojem. Jakby co uzywalam testu amil- on ma cuzlosc 20 :)
    Nie no nie beee robic bo moj maz to by mnie chyba zatlukl hehe ; p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh a ja jutro ide na badania zlecone przez lekarke, mam do zrobienia tsh, ft4, morfologie, d-dimery i mocz. Najbardziej sie obawiam tego tsh bo ja biore eutyrox ale w tej namniejszej dawce i boje sie ze to moze byc teraz za malo bo juz w listopadzie mialam na garnicy tzn wynik 2,06. No ale poki nie zbadam nie bede wiedziec.. jak bedzie cos za duzo to zadzwonie do lekraki i zapytam czy zwiekszyc dawke:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj znac jak wyszly ;) ja znam babke ktora miala tsh 18 i hashimoto i zaszla w ciaze i urodzila zdrowe dziecko hehe :)) takze wszystko jest mozliwe :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam dam :) no mysle ze nie bedzie zle bo wszak leki wciaz biore.. ale kusi mnie tez moja beta :P hehe no ja juz oddam krew to bete tez zrobie haha :D

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm przeszukałam fora ale nie znalazłam nic o dobrym lekarzu w okolicach Katowic. Może po prostu umówię się do kliniki leczenia niepłodności

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    hmm przeszukałam fora ale nie znalazłam nic o dobrym lekarzu w okolicach Katowic. Może po prostu umówię się do kliniki leczenia niepłodności
    zapraszam do Poznania :) moge Cie przenococwac:)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w okolicach Katowic to możesz do mojej gin iść jest bardzo dobra ;)) Wioletta Skrzypulec-Plinta :)) w Mikołowie :)

‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów, które poznasz dzięki Kalendarzowi Ciąży!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jakie wartości i parametry rozwijającego się płodu wyglądają prawidłowo, a co warto skonsultować z lekarzem? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w Kalendarzu Ciąży BellyBestFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ