LAPAROSKOPIA
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnyWombi jest mi strasznie przykro
( Noe mogę uwierzyć
Edyta my szczepimu też pneumokoki i rotawirusy
Natalia jeśli chodzi o szczepienia to ja się w ogóle na tym nie znam.. W sumie robię to co mi koleżanki doradzają
Edyta z tym jedzeniem to spokojnieJak jest na piersi a ty masz pokarm to raczej głodny nie jest
najlepiej jakbyś sobie go ważyła raz w tyg. na tej samej wadze
Albo odciagnij pokarm i zobaczy ile Ci Krzysiu zje naraz -
nick nieaktualny
-
Aleksandrakili wrote:Wombi jest mi strasznie przykro
( Noe mogę uwierzyć
Edyta my szczepimu też pneumokoki i rotawirusy
Natalia jeśli chodzi o szczepienia to ja się w ogóle na tym nie znam.. W sumie robię to co mi koleżanki doradzają
Edyta z tym jedzeniem to spokojnieJak jest na piersi a ty masz pokarm to raczej głodny nie jest
najlepiej jakbyś sobie go ważyła raz w tyg. na tej samej wadze
Albo odciagnij pokarm i zobaczy ile Ci Krzysiu zje naraz
Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm -
katariiinkaa wrote:Kobitki pomocy..
Długo Wam sie utrzymywał ból po laparoskopii?
Ja jestem dziś 7 dzień po i dziś strasznie dokucza mi prawy bark i okolica żeber po prawej stronie... ból jest bardzo silny przy wdechu..
Boje sie czy wszystko ok..
Też mialyscie takie bóle czy raczej mam się niepokoić?bedzie dobrze, napewno nic groznego
staraj sie duzo ruszac, przysiady, sklony ,zeby gaz znalazl wyjscie
Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm -
plimka_bum wrote:A ja będę szczepic 5w1 . Tak mi polecił lekarz i jego żona też lekarka których znam od 23 lat. Sami wnuczke tez szczepili. Generalnie w moim gronie szczepienia sa dosyc popularne i wiekszosc je poleca ☺
smutna prawda że lekarze mają profity z tych szczepionek. Już pomijając fakt ze nikt nie zna odległych skutków tej szczepionki bo jest za młoda. Wolę jednak sprawdzone rzeczy. Ale ile ludzi tyle opinii. Na pewno nie ma rozwiązania idealnego ale warto wydaje mi się samemu trochę tym tematem się zainteresować.
Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm -
Hej ja się szykuje na wczasy dzis w nocy wylatujemy. Ale kuzwa czekam na okres cholera sie spóźnia juz 8 dni jak na złość znając życie to mi spierdzieli wczasy. U lekarza nic nie zalatwilam bo strasznie dużo ludzi było wczoraj i mnie nie przyjęła a do tego specjalisty dzwoniłam wczoraj to mi powiedzieli ze wszystkie wizyty przesunięte sa na sierpień szok okres wakacji i przez to tak jest
-
nick nieaktualnyKatarinka z tymi bólami pleców, barków po laparoskopii to normalne
, to jest wynik znieczulenia gazem, który wnika w mięśnie itd i powoduje taki ból. Też to miałam, okropnie bolało, całe plecy, płuca przy każdym oddechu taki ból - szok, barki, łopatki, myślałam, że pojadę do szpitala, bo nie wiedziałam co to jest. Najgorszy dla mnie był następny dzień po laparo, a potem przez parę dni bolało, ale dużo mniej, brałam leki przeciwbólowe i na wzdęcia.
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnyO matko to faktycznie wielki!! :p
Antoś waży 5400 terazi ma 59 cm
Byliśmy na szczepieniui bardzo się cieszę z wyboru szczepionek
Antek już dużo się uśmiechacodziennie rano jak wstaje to jest szeroki uśmiech na dzień dobry
Edyta jak tak twoje karmienie piersią?dokarmiasz?
Dziewczyny co ciekawego porabiacie? Co u Was słychać? -
U mnie do dupy. Nie dość że nic z tego to muszę czekać I chyba zapowiada się dluuugie czekanie.
Od poniedziałku beta mi prawie nic nie spadła.
Poza tym załatwiłam skierowanie na nfz na immunologa i genetyka. Już się zapisałam. Chociaż tyle dobrego. No i jestem na L4 bo to czekanie mnie dobija...START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
HSG, laparo, histero, IUI
01.2016 I ICSI 🙁 7A1
05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
06.2020 III IMSI 0
06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
14.02.2022 FET 3aa
6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
25dpt ❤️ 6t2d
12+5 usg prenatalne OK 👧
22+2 połówkowe Ok 👧
30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
---
22.07.2024 FET 🙁 5bb
16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
03.2025 V IVF - 2aa ❄️
29.05.2025 FET 2aa ostatni
6dpt ⏸
7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
-
Aleksandrakili wrote:O matko to faktycznie wielki!! :p
Antoś waży 5400 terazi ma 59 cm
Byliśmy na szczepieniui bardzo się cieszę z wyboru szczepionek
Antek już dużo się uśmiechacodziennie rano jak wstaje to jest szeroki uśmiech na dzień dobry
Edyta jak tak twoje karmienie piersią?dokarmiasz?
Dziewczyny co ciekawego porabiacie? Co u Was słychać?ja bronie sie 12 lipca i zaczynamy wtedy ostro starania, niestety osttani cykl bezowulacyjny, duzo pecherzykow ale male i lekarka mowi ze da mi clo na podrosniecie- wiec pewnie bez lekow i tym razem sie nie obejdzie...
Wombi a czemu tak wolno spada ta beta? mowil cos lekarz?
Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm -
Ano u nss też leci ☺ Krzysiu rośnie. Waży 4900 więc w miesiąc przybrał 900 gram. Zdarza mu się zrobić mega kupę po pachy ale to nawet dobrze bo po tym jest spokojniejszy ☺ . W przyszłym tygodniu idziemy na badania krwi i usg głowy.
Karmimy się piersią , najwygodniej mi tak jest a Krzysiu też lubi. Dwa razy w nocy dałam mu butlę,wydaje mi się ze wtedy przygotowywał się do skoku bo cały czas chciał jeść więc mu dałam. Ostatnie kilka dni jest już tylko na cycu. Dzisiaj w nocy przespal rekordowo 5 godzin między jednym Z drugim karmieniem ☺
Ja się czuję dobrze. Kontrolę u lekarza mam mieć w połowie miesiąca. Umowilam się też do endokrynologia i diabetologia. Muszę zrobić krzywą bleeeee.
Czasami mam więcej optymizmu czasami mniej ale ogólnie jest fajnie ☺☺☺☺☺Edyta