X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 24 marca 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta jak po zabiegu się masz?

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • takataka ja Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 26 marca 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja laparo mialam w czwartek czuje sie dobrze.

    Niektóre z Was pisza ze od razu po laparo byly przytulance

    Mi lekarz kazal sie 2 tyg. Oszczedzac. Wam nic nie mowil?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2017, 17:12

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 26 marca 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takataka ja wrote:
    Ja laparo mialam w czwartek czuje sie dobrze.

    Niektóre z Was pisza ze od razu po laparo byly przytulance

    Ja we wtorek wyszłam. W srode były przytulasy a na drugi dzien dostałam infekcji. Jak każda kobieta czasami mam ale pierwszy raz cos swedzialo mojejgo męża. Wiec na moim przykładzie nie wiem czy to takie dobre. I od czego to sie zastanawiam. Ktoś tak miał?

    Co u ciebie dała laparo?

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 26 marca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    domi :D
    ja miałam biopsję, nic nie wykazała, za to histeroskopia wykazała jakies polipy czy inne syfy.
    Ostatnio Sylka udzielała się na wątku o lamecie i wiem, że miała zacząć brać zastrzyki, ale nie wiem jak to u niej wyszło
    Hej dziewczynki no niestety nie jestem w dwupaku :/ mialam miesiąc przerwy od leków itp teraz czekam na okres i przez dwa miesiące mam antykoncepcje na wyciszenia jajników takze u mnie nic ciekawego podczytuje was czasem ale narazie się nie udzielam bo nic sie nie dzieje. Ale cieszę sie ze nie którym sie udało. Bobas2015 ty juz na końcówce widzę zycze żeby ci poszło łatwo i żeby mały czlowieczek zdrów. U mnie wszystkie sasiadki sa ciąży i wszystkie maja na kwiecień trochę mi przykro ze ja nie mogę mieć dzieci no ale ta jedna sasiadka jest moja przyjaciółka i cieszę sie z nia jakbym to ja byla nawet do lekarza z nia jeżdżę.pozdrawiam was cieplutko dziewczynki jak dobrze ze juz lato będzie

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • takataka ja Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 26 marca 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Ja we wtorek wyszłam. W srode były przytulasy a na drugi dzien dostałam infekcji. Jak każda kobieta czasami mam ale pierwszy raz cos swedzialo mojejgo męża. Wiec na moim przykładzie nie wiem czy to takie dobre. I od czego to sie zastanawiam. Ktoś tak miał?

    Co u ciebie dała laparo?

    Jesli miałaś sprawdzana drożność jajowodow to lekarz wpuszcza taki niebieski plyn moze on uczulil.

    U mnie stwierdzil lekarz 2stopien endo. I na szczescie jajowody drożne. Przypalil ogniska endo powiedzial ze reszta lekami . Kazal sie oszczędzać 2 tyg bez wysilku i przytulancow . (Wizyta kontrolna i dalej zadecyduje )

    Ja narazie krwawie wiec dziwilam sie ze niektore w tym samym cyklu zaszly w ciaze .

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 26 marca 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz ja plamilam tak naprawdę w dzien operacji. Pozniej bardzo mało. No ale u mnie nic nie robili. Ja tez jeszcze 1,5 tyg na zwolnieniu, we wt juz zdejmuje szwy. Mi powiedzieli ze kontrola u swojego lekarza za 4-6 tyg ale ja wybieram sie za tydzień. Moze mi juz ustawi leki. Tak bym chciała zeby to ciagle czekanie sie w końcu skonczylo.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • takataka ja Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 26 marca 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi założyli szwy rozpuszczalne.
    Madlenka życzę Ci wszystkiego dobrego.

    Dam znac co powiedzial mi lekarz po wizycie .

    Martwie sie tylko tym ze dosc mocno krwawie . Miala ktoras z Was tak, jak dlugo trwalo krwawienie?

  • ..::Butterfly::.. Autorytet
    Postów: 694 709

    Wysłany: 26 marca 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takataka ja wrote:
    Mi założyli szwy rozpuszczalne.
    Madlenka życzę Ci wszystkiego dobrego.

    Dam znac co powiedzial mi lekarz po wizycie .

    Martwie sie tylko tym ze dosc mocno krwawie . Miala ktoras z Was tak, jak dlugo trwalo krwawienie?

    Ja na swoim przykładzie mogę Ci napisać ze także mocno krwawiłam. Krwawienie trwało kilka dni. Miałam robiona laparoskopię i histerskopie.

    takataka ja lubi tę wiadomość

    Endometrioza 4 stopień
    Naturalsik
    dqprj48ads9ey279.png
    qdkk3e5ewur6ild8.png
    05.10.17 FET(blastocysta 1BC)i mamy to! Cudzie trwaj!<3
    15.05.18 Synek jest już na świecie <3
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 26 marca 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie im wiecej robią w środku tym bardziej krwawi. U mnie tylko otworzyli, puścili kontrast. Dlatego tak lekko. Ja wam rownież życzę wszystkiego dobrego. Niech sie w końcu wszystkim uda :)

    takataka ja lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • mili88 Koleżanka
    Postów: 56 11

    Wysłany: 27 marca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, po jakim czasie od zabiegu można wrócić do ćwiczeń?

    08hk3iv.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem ciekawa bo chciałabym wrócić do biegania. Dzis wieczorem bede u gin, jak nie zapomnę to zapytam. I dam znac.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 29 marca 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, zapomniałam zapytać lekarza o powrót do ćwiczeń. Ja na trzy cykle wracam do clo. Jak nie pomoże to zmiana leków. W tym cyklu, cyklu z laparoskopia miałam owulacje z jajnika lewego, ze zdrowym jajowodem gdzie zazwyczaj tej owulacji stamtąd nie mam. Taka niespodzianka

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny laparo mialam 09.03 orientujecie sie kiedy moge zaczac stosowac masc na blizny ( cepan) ?

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PragnącaDziecka wrote:
    Dziewczyny laparo mialam 09.03 orientujecie sie kiedy moge zaczac stosowac masc na blizny ( cepan) ?
    Conajmniej miesiąc musi minac

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Bella :-)

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 30 marca 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ja nie stosował żadnych maści bo zwyczajnie zapomniałam. Teraz po roku śladu nie mam nawet najmniejszego po pierwszej laparo a po drugiej mam minimalne ślady.
    To fajnie, ze u Ciebie nic nie widac. Ja po 2 laparo mam niestety 3 slady i to powyzej linii majtek, dlatego zdecydowalam sie na masc.

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 marca 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja sie dowiedzialam troche wiecej o moim zabiegu, bedzie przezpochwowy wiec nie bedzie sladow na sadelku:) jade 9go do szpitala i 10 bede dzialac:) dzizas niech sie okaze ze to endo i niech ja wysla w kosmos!!

    madlenka lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 30 marca 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    no ja sie dowiedzialam troche wiecej o moim zabiegu, bedzie przezpochwowy wiec nie bedzie sladow na sadelku:) jade 9go do szpitala i 10 bede dzialac:) dzizas niech sie okaze ze to endo i niech ja wysla w kosmos!!
    Ja mialam operacje laparoskopowo- pochwowa.

    olencja lubi tę wiadomość

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 30 marca 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    no ja sie dowiedzialam troche wiecej o moim zabiegu, bedzie przezpochwowy wiec nie bedzie sladow na sadelku:) jade 9go do szpitala i 10 bede dzialac:) dzizas niech sie okaze ze to endo i niech ja wysla w kosmos!!

    A jak sprawdza czy nie ma zrostów na organach wew? Nie słyszałam o takiej operacji. Mozesz napisać cos wiecej? Bo, może się mylę ale dla mnie to wyglada na zwykle hsg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2017, 21:41

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 31 marca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko sprawdza, kiszki tez i usuna nie opzostawiajac sladow ;) histero tez zrobia przy okazji:)
    http://miracolo.clinic/leczenie-endometriozy/minimalnie-inwazyjna-diagnostyka-endometriozy.html


    u5cvp2.png
‹‹ 455 456 457 458 459 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ