X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Macierzyństwo- Kraków
Odpowiedz

Macierzyństwo- Kraków

Oceń ten wątek:
  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4028

    Wysłany: 4 lipca 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    Widzę Pola. Gratuluję.
    Chcemy szybko kogoś wybrać i szybko się umówić.
    Czytałam też o dr Wyroba. Opinie i na tak i nie.
    W następnym miesiącu mam mieć pierwszą ( czwartą) inseminacja w Parensie i nie wiem czy nie darować już sobie jej , choć na badania do niej i tak już kasę wydaliśmy.
    Gdybym miała pytania to mogę na priv?
    Witaj, również byłam w Parensie, podchodziłam tam do 3 inseminacji a potem jeszcze do 4 w innej klinice oczywiście żadna nieudana. Po 5 letniej przerwie w leczeniu niepłodności znowu udałam się do Parensa tym razem chciałam in vitro ale zostałam potraktowana jak sztuka, po opiniach dziewczyn z tego forum wybrałam Macierzyństwo i dr Mirockiego który również ma i dobre i źle opinie. Po pierwszej wizycie miałam porównanie i powiem tak: bez porównania tu w Krakowie lekarz całkiem inaczej do tego podszedł, czułam że się interesuje nie ma problemu jeżeli chodzi o kontakt telefoniczny czy nawet mailowy pomimo że ja nawet nie rozpoczęłam stymulacji bo jeszcze jestem na etapie badań ale już niebawem ruszymy (mam taką nadzieje). Odpuść sobie ten Rzeszów jeżeli sama czujesz że nie warto. Ja że swojej decyzji jestem zadowolona.

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2020, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    Witam was. Zaczynamy naszą przygodę z invitro. Kompletnie nie wiemy gdzie się udać. Jesteśmy z Rzeszowa ale tu nie chcemy. Najbliżej nam do Krakowa, lekko ponad godzinkę jazdy.
    Proszę doradzcie gdzie i do kogo warto pójść.

    Hej. Ja jestem u dr W. W macierzyństwie, mieliśmy dopiero 1 wizytę,ale dr jest taki rzeczowy i można go o wszystko zapytać, przejrzał nasze papiery z dawnej kliniki ,zlecił leki i we wrześniu startujemy z 4 ivf lub kończymy transfer w dawnej klinice.

    Trzy pierwsze ivf miałam w artvimedzie krk u dr Ch. Niestety totalna klapa , uzyskaliśmy raptem 2 słabe zarodki,powód ... Nie jest znany do dziś.

    Jak już w artvimedzie doczekasz 1 wizyty u dr Ch to potem już mają zawsze terminy i ogólnie są tacy do pacjenta, jest tu też stosunkowo tanio . Nie wiem czy to dobrze czy źle ale podczas tych trzech procedur zlecano mi tylko podstawowe badania, nie miałam nigdy krzywej cukrowej, histeroskopii itp itd ...

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

  • Jolciaa Ekspertka
    Postów: 167 105

    Wysłany: 5 lipca 2020, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia4 wrote:
    Kto ma w czwartek transfer w macierzyństwie .. ??
    U mnie szanse duże ... 🥰

    Julia4 jak się czujesz? 😊 Kiedy testujesz? 🤭🤭

    Milka90 lubi tę wiadomość

  • Julia4 Znajoma
    Postów: 17 10

    Wysłany: 5 lipca 2020, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolciaa wrote:
    Julia4 jak się czujesz? 😊 Kiedy testujesz? 🤭🤭
    Wogole nic nie czuje .. zero objawów .. w sobotę beta , nie wiem czy się skusze na test

  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 5 lipca 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona i Milka dzięki za opinie.
    Szukamy dopiero od piątku gdy nam lekarka otworzyła oczy i zasugerowała in vitro. Za długo czasu zmarnowaliśmy na byle jakie leczenie.
    Także póki co decydujemy się na Macierzyństwo, tylko jeszcze lekarza wybieramy. W poniedziałek tam zadzwonię.

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    Zielona i Milka dzięki za opinie.
    Szukamy dopiero od piątku gdy nam lekarka otworzyła oczy i zasugerowała in vitro. Za długo czasu zmarnowaliśmy na byle jakie leczenie.
    Także póki co decydujemy się na Macierzyństwo, tylko jeszcze lekarza wybieramy. W poniedziałek tam zadzwonię.

    Widzę,że masz pcos ... Dr przybycien czyni przy tym cuda. Sami czekamy do niego w kolejce dodatkowo, gdyby dr W nie pomógł

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

  • Jolciaa Ekspertka
    Postów: 167 105

    Wysłany: 13 lipca 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny załamałam się próba i totalna klapa 😢 z 11 dobrych pecherzykow 10 pustych nie wiadomo dlaczego... Dr P był zaszokowany mówi że rzadko ktoś się taki trafia.. Dostałam na wyciszenie endomendy pochodna zoladexu bo ma 80 % skuteczności i jeżeli finanse pozwolą próbujemy za 3 miesiace.. Może będą lepsze komórki..

  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 13 lipca 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolcia bardzo mi przykro... Czy mówił co mogło by być przyczyną? Czy to genetyka ?

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • Jolciaa Ekspertka
    Postów: 167 105

    Wysłany: 13 lipca 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    Jolcia bardzo mi przykro... Czy mówił co mogło by być przyczyną? Czy to genetyka ?
    Mówił że może endometrioza I dlatego będę mieć implant na 3 miesiące żeby ją wyciszył.. I że czasami frafi się nieudany cykl 😔sama nie wiem trochę się miotał, nie spodziewał się takiego wyniku.. I ja też. Mamy jeszcze oszczędności więc nie poddaje się.. Będziemy próbować po tej kuracji.. Co do genetyki to kariotypy ok zrobię imunologi i zobaczymy co z tego jeszcze wyjdzie...

  • AgaJaga Znajoma
    Postów: 20 24

    Wysłany: 13 lipca 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzwoniłam dzisiaj do Macierzyństwa. Chciałam zapisać się do dr Wyroby - powiedzieli, że tam już nie pracuje ☹️ wiecie dlaczego? Do dr Przybycienia jestem w kolejce oczekujących. Kogo polecacie? Nie chce już czekać - chce działać! ☹️

  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 13 lipca 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaJaga wrote:
    Hej, dzwoniłam dzisiaj do Macierzyństwa. Chciałam zapisać się do dr Wyroby - powiedzieli, że tam już nie pracuje ☹️ wiecie dlaczego? Do dr Przybycienia jestem w kolejce oczekujących. Kogo polecacie? Nie chce już czekać - chce działać! ☹️
    Podobno dr Wyroba otworzył swoją klinikę albo gabinet, nie wiem na ile to prawda ale gdzieś mi sie obiło o uszy.
    Edit. Na stronie znany lekarz jest zaznaczone że przyjmuje w KrakOvi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2020, 20:32

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja z macierzyństwa mogę polecić jedynie dr Przybycienia. Złoty człowiek i wspaniały lekarz. Warto czekać na wizytę u niego chociaż wiem że każda z Was chciałaby działać jak najszybciej :) Ale myślę że lepiej poczekać niż tracić czas i pieniądze u niewłaściwego lekarza.
    A z dr Wyroba to mnie zaskoczylyscie też 🤔

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dr. Wyroba otworzył swoją klinikę, byłam już kilka razy. Wielka szkoda dla Macierzyństwa bo pracował tam 18 lat.

    Hercia35, Sylwia Sylwia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola84 wrote:
    Podobno dr Wyroba otworzył swoją klinikę albo gabinet, nie wiem na ile to prawda ale gdzieś mi sie obiło o uszy.
    Edit. Na stronie znany lekarz jest zaznaczone że przyjmuje w KrakOvi
    To jest właśnie ta Jego nowa klinika.

  • Julia4 Znajoma
    Postów: 17 10

    Wysłany: 13 lipca 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Tak dr. Wyroba otworzył swoją klinikę, byłam już kilka razy. Wielka szkoda dla Macierzyństwa bo pracował tam 18 lat.
    Dzwoniłam w czwartek , chciałam tylko receptę , pani mi powiedziała ze będzie dr W i ze śmiało mogę przyjechać , przyjechałam W sobotę nie było nikogo .. tylko położne 😉 ale receptę dostałam
    Ja się leczę u doktora P jestem 11 dpt beta - 530

    Hercia35, agika88, Jolciaa, Pola84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia4 wrote:
    Dzwoniłam w czwartek , chciałam tylko receptę , pani mi powiedziała ze będzie dr W i ze śmiało mogę przyjechać , przyjechałam W sobotę nie było nikogo .. tylko położne 😉 ale receptę dostałam
    Ja się leczę u doktora P jestem 11 dpt beta - 530
    Gratulacje 😃

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia4 wrote:
    Dzwoniłam w czwartek , chciałam tylko receptę , pani mi powiedziała ze będzie dr W i ze śmiało mogę przyjechać , przyjechałam W sobotę nie było nikogo .. tylko położne 😉 ale receptę dostałam
    Ja się leczę u doktora P jestem 11 dpt beta - 530
    Nie wiem po co takie głupoty gadają, Albo że przyjmuje wieczór danego dnia co było bzdurą i jezdziłam już do Jego nowej kliniki.
    Gratuluję pozytywnego zakończenia, teraz można życzyć jedynie cierpliwości :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się leczyłam u dr Wyroby, pięknie mnie wystymulował, wynik procedury świetny. Bardzo dobry lekarz.

    Hercia35 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Ja się leczyłam u dr Wyroby, pięknie mnie wystymulował, wynik procedury świetny. Bardzo dobry lekarz.
    Jakie leki do stymulacji zaproponował?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny A kogo jeszcze możecie polecić z Macierzyństwa, bo koleżanka się wybiera i nie wie do jakiego lekarza. Dr P mega terminy, dr Wyroby nie ma ... kto tam jeszcze jest oprócz dr Mirockiego??

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ