X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Macierzyństwo- Kraków
Odpowiedz

Macierzyństwo- Kraków

Oceń ten wątek:
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 14 lipca 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hercia35 wrote:
    Dziewczyny A kogo jeszcze możecie polecić z Macierzyństwa, bo koleżanka się wybiera i nie wie do jakiego lekarza. Dr P mega terminy, dr Wyroby nie ma ... kto tam jeszcze jest oprócz dr Mirockiego??
    A czemu "oprócz Mirockiego"?
    Bo ja właśnie się wybieram do niego pierwszy raz za miesiąc.

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2020, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    A czemu "oprócz Mirockiego"?
    Bo ja właśnie się wybieram do niego pierwszy raz za miesiąc.
    Mnie akurat średnio się spodobał i nie wiele pomógł , nie zlecił badan żadnych, podszedł dość schematycznie , owszem był bardzo uprzejmy ale nie o to tu chodzi. Oczywiście w Twoim przypadku może być całkiem inaczej , najlepiej jak sama się przekonasz i wyrobisz zdanie 😊

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 14 lipca 2020, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaJaga wrote:
    Hej, dzwoniłam dzisiaj do Macierzyństwa. Chciałam zapisać się do dr Wyroby - powiedzieli, że tam już nie pracuje ☹️ wiecie dlaczego? Do dr Przybycienia jestem w kolejce oczekujących. Kogo polecacie? Nie chce już czekać - chce działać! ☹️
    Dr W. razem z M. Otworzyli nowa przychodnię - OVI, przy błoniach. Szczerze mówiąc to myślałam, że nadal będą jeszcze pracować w Macierzyństwie. Mnie stymulował dr M., na czas jego urlopu ( u mnie przypadło to na przygotowania do crio) przejął mnie W. Dziewczyny polecały też dr Knafel ( nie wiem czy dobrze napisałam nazwisko), ale ja z nią kontaktu nie miałam. Dr P. Przyjmuje też zdaje się w Tarnowie, może tam będzie szybciej wizyta?

    Hercia35 lubi tę wiadomość

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. To dr W już nie przyjmuje w macierzyństwie? Jak dokładnie nazywa się ta ich klinika?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka90 wrote:
    Hej. To dr W już nie przyjmuje w macierzyństwie? Jak dokładnie nazywa się ta ich klinika?
    Ovi

  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 14 lipca 2020, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka90 wrote:
    Hej. To dr W już nie przyjmuje w macierzyństwie? Jak dokładnie nazywa się ta ich klinika?
    Jest na Wyczółkowskiego 14/6. Chyba nie mają jeszcze strony internetowej. Ja tam byłam chyba 2 dni po otwarciu, to jeszcze sprzęt wnosili, nie było pielęgniarek a lekarze nie umieli jeszcze terminala obsługiwać 😁

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 14 lipca 2020, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia Sylwia wrote:
    Jest na Wyczółkowskiego 14/6. Chyba nie mają jeszcze strony internetowej. Ja tam byłam chyba 2 dni po otwarciu, to jeszcze sprzęt wnosili, nie było pielęgniarek a lekarze nie umieli jeszcze terminala obsługiwać 😁
    http://ovary-activation.com/ a to czasem nie jest ta klinika i jej strona ?

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2020, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola84 wrote:
    http://ovary-activation.com/ a to czasem nie jest ta klinika i jej strona ?
    Tak to jest ta klinika :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Tak to jest ta klinika :)
    Agika Ty to też miałaś drogę długą i ciężką ... pamiętam... Ale widzę że wreszcie się udało 😊❤
    Jak się czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2020, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hercia35 wrote:
    Agika Ty to też miałaś drogę długą i ciężką ... pamiętam... Ale widzę że wreszcie się udało 😊❤
    Jak się czujesz?
    Hercia I agika wy jesteście moja nadzieja ,że kiedyś się uda i że uda się u dr W lub P. To muszę już dzwonić tam do kliniki,jak jestem na leczeniu u dr w? Zaczynaliśmy w m. W czerwcu teraz 2020

    Hercia35 lubi tę wiadomość

  • Jolciaa Ekspertka
    Postów: 167 105

    Wysłany: 15 lipca 2020, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hercia widzę w stopce że masz endometrioze czy dr P przed II stymulacja dawał Ci coś na wyciszenie enomendy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2020, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolciaa wrote:
    Hercia widzę w stopce że masz endometrioze czy dr P przed II stymulacja dawał Ci coś na wyciszenie enomendy?
    Pamiętam że mialam Elonve ale czy to na wyciszenie endometeiozy to nawet nie wiem 🙊 powiem szczerze że podczas drugiej procedury bralam co mi dr przepisywal i nawet zanadto się nie zaglebialam co na co jest 🙈 Po każdej wizycie przywozilam z apteki górę lekow za 1000-1500zl.. zresztą kto chodzi do dr P to wie 🤣

    Jolciaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolciaa wrote:
    Hercia widzę w stopce że masz endometrioze czy dr P przed II stymulacja dawał Ci coś na wyciszenie enomendy?
    Ja dostałam na wyciszenie endomenty lek na 3 MSC. Dał mi to dr W

  • Jolciaa Ekspertka
    Postów: 167 105

    Wysłany: 16 lipca 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka90 wrote:
    Ja dostałam na wyciszenie endomenty lek na 3 MSC. Dał mi to dr W
    Tak dr P mi mówił o tym leku co bierzesz mówił że daje on 40 % szans na wyciszenie mi przepisał implant w cholere drogi ale może ja mam bardziej zaawansowana wersję tego dziadostwa.. 😒 Ponieważ moje komórki przy punkcji niedojrzały co może być przyczyna endomendy

  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4028

    Wysłany: 16 lipca 2020, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy dr Mirocki przyjmuje jescze w Macierzyństwie?? Wiecie może coś na temat cen w tej nowej klinice?

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 16 lipca 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona@ wrote:
    Czy dr Mirocki przyjmuje jescze w Macierzyństwie?? Wiecie może coś na temat cen w tej nowej klinice?
    Nie wiem, czy nadal przyjmuje. W maju jeszcze tam był. W tej nowej klinice za wizytę płaciłam 250 zł, tyle że to było USG prenatalne, nie wiem czy normalne wizyty też są w tej cenie.

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 17 lipca 2020, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona@ wrote:
    Czy dr Mirocki przyjmuje jescze w Macierzyństwie?? Wiecie może coś na temat cen w tej nowej klinice?
    Ja dzisisj mam wizytę u niego w Macierzyństwie więc przyjmuje 🙂

    Edit. Nie wiem dokładnie od kiedy ale do połowy sierpnia dr będzie na urlopie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2020, 17:44

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolciaa wrote:
    Tak dr P mi mówił o tym leku co bierzesz mówił że daje on 40 % szans na wyciszenie mi przepisał implant w cholere drogi ale może ja mam bardziej zaawansowana wersję tego dziadostwa.. 😒 Ponieważ moje komórki przy punkcji niedojrzały co może być przyczyna endomendy
    Ja miałam dojrzałe,ale słabej jakości. Z zaburzeniami zoony i coś tam było z wakuolami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2020, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hercia35 wrote:
    Pamiętam że mialam Elonve ale czy to na wyciszenie endometeiozy to nawet nie wiem 🙊 powiem szczerze że podczas drugiej procedury bralam co mi dr przepisywal i nawet zanadto się nie zaglebialam co na co jest 🙈 Po każdej wizycie przywozilam z apteki górę lekow za 1000-1500zl.. zresztą kto chodzi do dr P to wie 🤣
    Elonva jest chyba na Taki równomierny wzrost pęcherzyków .

    Żyje tu ktoś? Co u Was dziewczyny?

  • K91 Koleżanka
    Postów: 39 93

    Wysłany: 21 lipca 2020, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! To mój pierwszy post tutaj, ale jestem z Wami od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że to "śledzenie" wątków na tym forum bardzo mi pomogło - psychicznie :) Może to zabrzmi dziwnie, ale dziękuję Wam ❤ I w ślad za ostatnią wypowiedzią - tak, brakuje mi tu Waszych wypowiedzi, na które z utęsknieniem czekam każdego dnia ;) jak "psychiczna" jakaś 😂 Dlatego postanowiłam coś napisać ;)

    Co o mnie więcej? 29 lat, mąż 34 lata. Staramy się od 17 miesięcy. Po badaniach wyszło, że u męża jest bardzo mało plemników - co dziwne z racji tego, że jest bardziej "helfli-fit-eko" niż ja ;) nie ma nałogów, ćwiczy, itp. Trafiliśmy do dr Wyroby. Na ten moment - po 2 wizytach - jestem bardzo zadowolona z kontaktu z nim. Powiedział nam, że w grę wchodzi tylko in vitro. Mimo, że się tego spodziewaliśmy, to jednak niedowierzalismy, bo myśleliśmy, że zaczniemy od suplementów, może od inseminacji. A tu? Jak grom z jasnego nieba. Ale po pierwszym szoku, dziekowalismy, że trafiliśmy na lekarza, który chyba chce nam oszczędzić zmartwień, kolejnych płonnych nadzieji i rozczarowań. Idziemy w to w jak w dym ;) i teraz nie mogę się doczekać wyników badań i września. A dni ciągną się niemiłosiernie... jestem pełna strachu, ale jeszcze bardziej nie mogę się doczekać.

    Na pierwszej wizycie byliśmy w Macierzyństwie a na drugiej już w tej nowej klinice. Nie wiem o niej nic więcej niż Wy. Ciekawa też jestem jakie tam będą ceny 🤷‍♀️

    Jeszcze raz Wam dziękuję ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2020, 18:53

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ