X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Macierzyństwo- Kraków
Odpowiedz

Macierzyństwo- Kraków

Oceń ten wątek:
  • ebaja Znajoma
    Postów: 29 30

    Wysłany: 18 czerwca 2020, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Jezu!ile Ty tego wszystkiego łykasz😱 nawet nie próbuje zapamiętać.
    Ja mam prawie 35 lat i Amh 2.5 Wszystkie inne hormony też w normie.Ogolnie u mnie cykl jak w zegarku.Owulacje czuję co cykl, śluz płodny występuje, endometrium ładne.Wiec na razie niczym się nie szpikuje.Zdrowa, zbilansowana dieta to mój największy sprzymierzeniec 💪

    U mnie owulacja prawie nie występowała w naturalnych cyklach. Po ovitrelle i olejach się trochę poprawiło, ale cykle 14-40 dni to trochę porażka...

    Natomiast ja tego wszystkiego nie pamiętam. Mam kartkę koło półki z suplami gdzie odkreślam co już danego dnia wzięłam żeby to jakoś ogarnąć.
    Na wątku "invitro z niskim amh" dziewczyny biorą jeszcze więcej (ale trochę inaczej niż ja).

    U nas mąż ma świetne wyniki nawet bez suplementacji, a wszystkie problemy są po mojej stronie póki co.

    @Milka ja niestety dopiero po laparo będę wiedziała czy mam endometriozę. Po dolegliwościach bólowych przy @ część lekarzy się tego u mnie spodziewa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2020, 23:07

    28l, pcos, starania od 2016 po poronieniu w 2015
    AMH
    9.2018 0,9
    1.2020 0,5
    suplementacja prawie wszystkim czym się da
    4.2020 2,01
    1 ivf macierzyństwo krk 6.2020 brak zarodków
    przerwa
    2 ivf 2022 ???
    Laparoskopia, usunięcie wodniaka i jajowodu 2022/23?
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 21 czerwca 2020, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanie :)

    Jestem po 2 nieudanych in vitro, w każdym przypadku zarodki przestały się rozwijać po 3 dobie. Obydwa długie protokoły. Na leki reaguję dosyć słabo, ale udaje się wyhodować trochę komórek pomimo to. Diagnoza niepłodnosc idiopatyczna, meza nasienie dobre, ja mam lekką endometriozę, ale ogniska zostały skoagulowane i problemy z tarczycą (niedoczynność).

    Jedna procedura to IMSI z dodatkami, druga ICSI bez dodatkow. Każda robiona w innej klinice. Generalnie u nas problemem są dramatycznie słabe zarodki (albo raczej ich brak).

    Zastanawiam się nad dr Przybycieniem. Czy on jest może od trudnych przypadków?
    Myślę, czy jest sens zmieniać znowu klinikę, kolejnego lekarza. Czy wrocić do starej kliniki z której byłam zadowolona czy szukac szczęścia jeszcze gdzieś indziej? Nie wiem sama :( poradzicie coś? Bo ja już jestem totalnie załamana i nie wiem kto by miał jakiś dla nas pomysł oprócz AZ, żeby jeszcze powalczyć na własnych zarodkach :(

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Lusi35 Autorytet
    Postów: 280 107

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Sama sobie mogę odpowiedzieć, bo embriolog zadzwonił ;)
    Brawo Ty😄
    Jak się dzisiaj czujesz? Boli?

  • Lusi35 Autorytet
    Postów: 280 107

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Leciuteńko boli. Jak siedzę, to prawie nic nie czuję. Dopiero jak wstaję, to coś tam mnie ciągnie.
    A wczoraj byłam strasznie zamulona. Po śniadaniu i wzięciu antybiotyku zasnęłam na ponad dwie godziny i później cały dzień spędziłam z Netflixem ;)
    To super, że prawie nie boli. I fajnie, że zadzwonili i to jeszcze w miarę wcześnie, zawsze to trochę stresu mniej.

    Salome lubi tę wiadomość

  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4028

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Sama sobie mogę odpowiedzieć, bo embriolog zadzwonił ;)
    I jak tam zarodki? Wiesz już coś?

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
  • ebaja Znajoma
    Postów: 29 30

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Sama sobie mogę odpowiedzieć, bo embriolog zadzwonił ;)

    Nie zaglądałam przez weekend, ale dobrze, że już wiesz :)
    Do mnie dzwonili kolejnego dnia ok 11.
    Później już ja do nich dzwoniłam, bo byłam ciekawa. Dzisiaj mamy 5 dzień, a zostały nam 2 leniwe morule. Jutro do końca dnia dadzą znać czy się rozwinęły.

    Salome lubi tę wiadomość

    28l, pcos, starania od 2016 po poronieniu w 2015
    AMH
    9.2018 0,9
    1.2020 0,5
    suplementacja prawie wszystkim czym się da
    4.2020 2,01
    1 ivf macierzyństwo krk 6.2020 brak zarodków
    przerwa
    2 ivf 2022 ???
    Laparoskopia, usunięcie wodniaka i jajowodu 2022/23?
  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4028

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Wszystkie 6 komórek się bardzo ładnie zapłodniło. Kolejny update w środę - w 3 dobie.
    Super wynik trzymam kciuki żeby się dobrze rozwijały 😊✊✊

    Salome lubi tę wiadomość

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ebaja wrote:
    Nie zaglądałam przez weekend, ale dobrze, że już wiesz :)
    Do mnie dzwonili kolejnego dnia ok 11.
    Później już ja do nich dzwoniłam, bo byłam ciekawa. Dzisiaj mamy 5 dzień, a zostały nam 2 leniwe morule. Jutro do końca dnia dadzą znać czy się rozwinęły.
    Trzymam kciuki! Moje dwa leniwe nadrobiły ladnie

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Hej dziewczyny, mam pytanie :)

    Jestem po 2 nieudanych in vitro, w każdym przypadku zarodki przestały się rozwijać po 3 dobie. Obydwa długie protokoły. Na leki reaguję dosyć słabo, ale udaje się wyhodować trochę komórek pomimo to. Diagnoza niepłodnosc idiopatyczna, meza nasienie dobre, ja mam lekką endometriozę, ale ogniska zostały skoagulowane i problemy z tarczycą (niedoczynność).

    Jedna procedura to IMSI z dodatkami, druga ICSI bez dodatkow. Każda robiona w innej klinice. Generalnie u nas problemem są dramatycznie słabe zarodki (albo raczej ich brak).

    Zastanawiam się nad dr Przybycieniem. Czy on jest może od trudnych przypadków?
    Myślę, czy jest sens zmieniać znowu klinikę, kolejnego lekarza. Czy wrocić do starej kliniki z której byłam zadowolona czy szukac szczęścia jeszcze gdzieś indziej? Nie wiem sama :( poradzicie coś? Bo ja już jestem totalnie załamana i nie wiem kto by miał jakiś dla nas pomysł oprócz AZ, żeby jeszcze powalczyć na własnych zarodkach :(

    Po 3 dobie to w sumie już odpowiedzialność przejmuje czynniki męski? Jeżeli źle mówię to mnie poprawcie.

    Ja nie mam doświadczenia, bo to nasza pierwsza procedura ale może problem z małą ilością komórek tkwi w złej stymulacji ? Zawsze można pójść do innego lekarza, zasięgnąć jego opinii czy coś by zmienił, dodał, odjął..
    Ja mimo trochę słabej (moim zdaniem) stymulacji jestem dość zadowolona ze swojej lekarki. Mój organizm zareagował inaczej i nikt nie był w stanie tego przewidzieć ☺️

  • ebaja Znajoma
    Postów: 29 30

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Po 3 dobie to w sumie już odpowiedzialność przejmuje czynniki męski? Jeżeli źle mówię to mnie poprawcie.

    Ja nie mam doświadczenia, bo to nasza pierwsza procedura ale może problem z małą ilością komórek tkwi w złej stymulacji ? Zawsze można pójść do innego lekarza, zasięgnąć jego opinii czy coś by zmienił, dodał, odjął..
    Ja mimo trochę słabej (moim zdaniem) stymulacji jestem dość zadowolona ze swojej lekarki. Mój organizm zareagował inaczej i nikt nie był w stanie tego przewidzieć ☺️
    Też nie mam dużego doświadczenia, ale lekarz mi ostatnio powiedział, że "po 3 dobie aktywuje się DHA zarodka" co by sugerowało, że jeżeli były jakiekolwiek wady komórek z których on powstał to może prowadzić do wstrzymania rozwoju. Mimo wszystko nie każda komórka jajowa i plemnik są prawidłowe więc w pierwszej kolejności zakładałabym słabe komórki.
    Zakładam, że te zarodki które u mnie przestały się rozwijać i tak w naturalnych warunkach byłyby skazane na porażkę.
    U mnie czynnik męski jest raczej wykluczony, ale robiliśmy tylko podstawowe badania i wyniki były bardzo dobre. Zrobimy jeszcze kariotyp na wszelki wypadek.

    czekamynadzidzie - możesz zmienić klinikę jeszcze raz, mam nadzieję, że znajdziesz coś co Ci pomoże. Badaliście kariotypy?

    Maria87 - trzymam ✊ Bardzo fajnie, że oddałaś komórki, komuś z pewnością się przydadzą :)


    cachaarel - dziękuję, też mam nadzieję, że nadgonią. Wtedy wynik pierwszej stymulacji będzie trochę poniżej oczekiwań, a nie całkiem kiepski (liczyłam na 3, max 4 blastusie :))

    Ja też nie jestem zadowolona ze stymulacji, ale wydaje mi się, że to pierwsze podejście jest takie testowe, aby wyczuć organizm. Niezależnie od wyników drugiego podejścia będę zmieniała klinikę na trzecie.
    Nie wykluczam, że wrócę z powrotem do Macierzyństwa, ale chcę dla własnego spokoju zobaczyć jak jest gdzieś indziej i trzymać zarodki w przynajmniej 2 miejscach.
    Obecnie zastanawiam się tylko gdzie robić 2 ivf. Chciałabym w miejscu gdzie będę mogła zapłodnić więcej niż 6 komórek (pod warunkiem, że uda się je uzyskać w długim protokole).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2020, 18:36

    Salome lubi tę wiadomość

    28l, pcos, starania od 2016 po poronieniu w 2015
    AMH
    9.2018 0,9
    1.2020 0,5
    suplementacja prawie wszystkim czym się da
    4.2020 2,01
    1 ivf macierzyństwo krk 6.2020 brak zarodków
    przerwa
    2 ivf 2022 ???
    Laparoskopia, usunięcie wodniaka i jajowodu 2022/23?
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 22 czerwca 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak mówiłam- ja dokładnie wszystkiego nie ogarniam. Nam lekarka mówiła co i jak wygląda w naszym przypadku ile mamy szans na powodzenie itp. Jak ostatnio do mnie dzwoniła to mówiła, że nasze 4 blastki to ogromny sukces, bo trochę się bała po tej mojej stymulacji no ale mamy chody tam na górze więc się nie martwię 😂

    Salome lubi tę wiadomość

  • ebaja Znajoma
    Postów: 29 30

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety brak dobrych wiadomości. Wszystkie zarodki się zatrzymały i embriolog sugeruje, że to kiepskie (albo pechowe) moje komórki.

    Dowiedziałam się też, że ok. 40% zarodków się z reguły zatrzymuje i jest to normalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2020, 10:26

    28l, pcos, starania od 2016 po poronieniu w 2015
    AMH
    9.2018 0,9
    1.2020 0,5
    suplementacja prawie wszystkim czym się da
    4.2020 2,01
    1 ivf macierzyństwo krk 6.2020 brak zarodków
    przerwa
    2 ivf 2022 ???
    Laparoskopia, usunięcie wodniaka i jajowodu 2022/23?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ebaja wrote:
    U mnie niestety brak dobrych wiadomości. Wszystkie zarodki się zatrzymały i embriolog sugeruje, że to kiepskie (albo pechowe) moje komórki.

    Dowiedziałam się też, że ok. 40% zarodków się z reguły zatrzymuje i jest to normalne.
    Przykro mi:( Też to przechodziłam i to 3 x, chcialabym żeby ten 4 raz w macierzyństwie się udał.

    Jakie miałaś leki ? Co jest u Was problemem? Braliscie embrioskop? Masz endometrioze?

  • Jolciaa Ekspertka
    Postów: 167 105

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ebaja wrote:
    U mnie niestety brak dobrych wiadomości. Wszystkie zarodki się zatrzymały i embriolog sugeruje, że to kiepskie (albo pechowe) moje komórki.

    Dowiedziałam się też, że ok. 40% zarodków się z reguły zatrzymuje i jest to normalne.
    O kurcze strasznie mi przykro😥 to fakt lekarz też mi mówił że na to składa się wiele czynnikow leki komórki plemniki 😔

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ebaja- Przykro mi, też to przerabiałam, do 3 doby walczą komórki, po 3 dobie już plemniki. Jednak teraz uważam że ważna jest dobrze dobrana stymulacja. w 1 klinice 3 stymulacje z czego
    1 stym-1 zarodek.4.3.3
    2stym- o zarodków
    3 stym -4.1.1 4.3.3 4.2.3

    W obecnej klinice mamy 4 zarodki
    5.1.1
    5.1.1
    4.2.1
    5.1.3


    Masz PCO?

  • Jolciaa Ekspertka
    Postów: 167 105

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    ebaja- Przykro mi, też to przerabiałam, do 3 doby walczą komórki, po 3 dobie już plemniki. Jednak teraz uważam że ważna jest dobrze dobrana stymulacja. w 1 klinice 3 stymulacje z czego
    1 stym-1 zarodek.4.3.3
    2stym- o zarodków
    3 stym -4.1.1 4.3.3 4.2.3

    W obecnej klinice mamy 4 zarodki
    5.1.1
    5.1.1
    4.2.1
    5.1.3


    Masz PCO?
    Wow! Niezly wynik 🙂można wiedzieć jakie miałaś leki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    ebaja- Przykro mi, też to przerabiałam, do 3 doby walczą komórki, po 3 dobie już plemniki. Jednak teraz uważam że ważna jest dobrze dobrana stymulacja. w 1 klinice 3 stymulacje z czego
    1 stym-1 zarodek.4.3.3
    2stym- o zarodków
    3 stym -4.1.1 4.3.3 4.2.3

    W obecnej klinice mamy 4 zarodki
    5.1.1
    5.1.1
    4.2.1
    5.1.3


    Masz PCO?
    Agika,Jak ja bym chciała mieć takie zarodki !
    Co do tego padania zarodków po 3 dobie,ja usłyszałam że to wina moich komórek ...

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ebaja wrote:
    U mnie niestety brak dobrych wiadomości. Wszystkie zarodki się zatrzymały i embriolog sugeruje, że to kiepskie (albo pechowe) moje komórki.

    Dowiedziałam się też, że ok. 40% zarodków się z reguły zatrzymuje i jest to normalne.
    o boshe to tak jak u mnie :( dokładnie ta sama sytuacja po dwóch procedurach.
    Gadałam z dwoma dziewczynami z taką samą sytuacją jak u nas. U nich za każdym razem lepiej wyszedł krótki protokół , jedna z nich miala jeszcze dodatkowo hormon wzrostu i ta stymulacja z hormonem wzrostu dała 1 dobry zarodek i 1 słabszy (to byla jej 4 procedura, gdzie w każdej poprzedniej było zero zarodków, raz nawet żadnego transferu). Może w tym kierunku spróbuj zasugerować lekarzowi?

    Dzieki dziewczyny za odzew, bałam się, że nikt mi nie odpisze.
    Ja nie mialam jakoś mało komórek. W pierwszej procedurze 6 dojrzałych, w drugiej 11 dojrzałych. Zapłodniło się 5 z pierwszego podejscia, i 8 z drugiego i do 3ciej doby się ładnie rozwijały. I na tym zakończyły :/
    Nie wiem juz sama co robić. Takie łażenie od jednej kliniki do drugiej jest też bez sensu. Terminów do dr Przybycienia nie ma ani w Krk ani w Tarnowie do końca roku :/

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka90 wrote:
    Agika,Jak ja bym chciała mieć takie zarodki !
    Co do tego padania zarodków po 3 dobie,ja usłyszałam że to wina moich komórek ...
    Pisałam na innym wątku, z pytaniem jak tam u Ciebie? jakie plany?

    A widzisz wcześniej też miałam zarodki gorszego sortu.

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ebaja kariotypy z mężem oboje mamy prawidłowe :( porobiłam już tyle badań, że szok. Wszystko u nas gra idealnie. Nie wiadomo co podejrzewać :/
    zastanawiam sie czy spróbowac jeszcze tą jedną procedurę z tym hormonem wzrostu. A jak nie wyjdzie to mam plan taki: inseminacja z dawcą nasienia, KD lub AZ.
    W sumie jakbym miała wybierać to chciałabym, żeby dziecko było chociaż w połowie któregoś z nas...
    Ach. jeszcze zapisałąm sie do prof Malinowskiego z Łodzi. On jest ponoć cudotwórcą, więc albo on coś wychwyci, moze jakies nieprawdiłowe antygeny, przeciwciała, cholera wie co i jakoś uratuje naszą sytuację jeszcze... Już nie chcę nawet myśleć ile pieniędzy na to wszystko do tej pory poszło...

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ