X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Macierzyństwo- Kraków
Odpowiedz

Macierzyństwo- Kraków

Oceń ten wątek:
  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4028

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skórka ja miałabym pytanie do Cibie...chodzi mi o te przeciwciała u Ciebie? jakie badanie robi się w tym kierunku?? Bo ja już nie wiem czy miałam to robione czy nie....

    AAA doczytałam to chodziło o przeciwciała w nasieniu tak??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2020, 15:59

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona@ wrote:
    skórka ja miałabym pytanie do Cibie...chodzi mi o te przeciwciała u Ciebie? jakie badanie robi się w tym kierunku?? Bo ja już nie wiem czy miałam to robione czy nie....

    AAA doczytałam to chodziło o przeciwciała w nasieniu tak??
    Tak, my mieliśmy przeciwciała w nasieniu. U nas to było główną przyczyną niepłodności. Moją skomplikowaną historię pewnie już tutaj gdzieś przeczytałaś bo pisałam wielokrotnie.

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4028

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skórka33 wrote:
    Tak, my mieliśmy przeciwciała w nasieniu. U nas to było główną przyczyną niepłodności. Moją skomplikowaną historię pewnie już tutaj gdzieś przeczytałaś bo pisałam wielokrotnie.
    tak, dziekuje za odpowiedz :)

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona@ wrote:
    tak, dziekuje za odpowiedz :)
    Też mamy przeciwciala w nasieniu

  • SzyprowaSowka Autorytet
    Postów: 279 258

    Wysłany: 21 sierpnia 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Też mamy przeciwciala w nasieniu
    Jakie badanie robi się,aby to wiedzieć ,?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2020, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzyprowaSowka wrote:
    Jakie badanie robi się,aby to wiedzieć ,?
    Test MAR

    SzyprowaSowka lubi tę wiadomość

  • SzyprowaSowka Autorytet
    Postów: 279 258

    Wysłany: 22 sierpnia 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak są te przeciwciała w nasieniu to nie dochodzi do zapłodnienia czy co ?

  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 22 sierpnia 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona@ wrote:
    Dzięki za wsparcie 😐 ehhhh
    Zielona spokojnie, wiadomo każdy lekarz inny, ale już pisałam, że mi z Miro dobrze się pracowało i pilnował nam wszystkich badań. Jak na jednej wizycie przed stymulacja trafiłam do innego lekarza, który nagle stwierdził że punkcję robimy 2 dni wczesniej, to Miro będąc na urlopie zaglądał do systemu żeby sprawdzić moje USG i jeszcze po 22 dzwonił zebym czasem nie brala innych leków bo zostajemy przy jego terminie. A już nie wspomnę o pomocy teraz, kiedy jako pierwszy wykrył wadę u naszego synka, mimo że inny lekarz oglądał malucha 2 dni wczesniej i mówił że wszystko jest ok. Nie chcę nikogo bronic itp, pewnie miałabym inne zdanie gdyby nam się nie udało, ale kto to wie.
    Także głowa do góry 🙂 nie musi być od razu źle 🙂

    Zielona@, Pola84 lubią tę wiadomość

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 22 sierpnia 2020, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona@ wrote:
    Dzięki za wsparcie 😐 ehhhh
    Zielona ja też będę do niego chodzić. Do Przybycienia się nie dostałam a Wyroba w nowej klinice chyba jeszcze nie rozkręcił się.
    W przyszłym tygodniu mamy wizytę. Powiedz mi czy te badania jakie mam zrobione wziąć kserówki żeby mu zostawić? I ile trwała wasza pierwsza wizyta? Pytał o dotychczasową drogę w staraniach?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2020, 17:29

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    Zielona ja też będę do niego chodzić. Do przybyłych się nie dostałam a Wyroba w nowej klinice chyba jeszcze nie rozkręcił się.
    W przyszłym tygodniu mamy wizytę. Powiedz mi czy te badania jakie mam zrobione wziąć kserówki żeby mu zostawić? I ile trwała wasza pierwsza wizyta? Pytał o dotychczasową drogę w staraniach?
    Może ja Ci odpowiem, też jestem u Mirockiego.Pierwszacwizyta u nas to ok pół godz.Pytania o dotychczasowe starania to norma, zreszszta sami zaczęliśmy mówić bo po to tam przyszliśmy.My już mieliśmy wyniki kilku badań, tzn moją drożność, wyniki nasienia ,amh i podstawowych hormonów, więc u nas szybko zapadła decyzja o in vitro, zresztą przyszliśmy nastawieni tylko na to.Na tej pierwszej już wizycie miałam zrobioną cytologię i pobrane wymazy.
    Zabierz wszystkie badania jakie masz, jemu nie zostawiasz ,ale wklepuje sobie w system.
    A i u nas podobna morfologia jak u Was.Ja jestem już po całej procedurze.Niestety nieudanej.Pierwsza wizyta była w połowie czerwca , a 25 lipca miałam już transfer.Czyli ekspresowo.Teraz mamy zleconą genetykę i immunologie.Ale chce się dostać do Przybycienia, żeby skonsultować i żeby ktoś spojrzał na wszystko innym okiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2020, 10:23

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź. Ciekawe tylko czy badania hormonalne z grudnia 2019 będzie uważał już za stare. Wymazy mam z tego roku z inseminacji. Mąż też przebadany.
    Przykro mi że się nie udało wam za pierwszym razem. Może rzeczywiście Przybycien popatrzy z innej strony i coś wam nowego zleci. Ważne aby być dobrej myśli i wierzyć że się uda.

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4028

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    Dzięki za odpowiedź. Ciekawe tylko czy badania hormonalne z grudnia 2019 będzie uważał już za stare. Wymazy mam z tego roku z inseminacji. Mąż też przebadany.
    Przykro mi że się nie udało wam za pierwszym razem. Może rzeczywiście Przybycien popatrzy z innej strony i coś wam nowego zleci. Ważne aby być dobrej myśli i wierzyć że się uda.
    To są w miarę świeże badania, ja miałam ostatnie badania 5 letnie ale i tak spojrzał. Przyszliśmy zrobić in vitro a nie leczyć niepłodność, więc zlecił badania jakie są potrzebne oraz zrobiliśmy też histeroskopie bo u nas jednak 10 lat starań więc trzeba było wykluczyć ewentualny problem w macicy. Jak chcesz w miarę szybko podejść do in vitro to zrób sobie jescze USG piersi w pierwszej fazie cyklu. Resztę raczej lepiej robić na świeżo bo badania mają swoją ważność. Potrzebne też amh najlepiej z ostatniego roku to nie będziesz musiała powtarzać. Pozatym polecam robienie badań w klinice. Ceny podobne jak wszędzie a oni będą mieć już wszystko w systemie. My skorzystaliśmy z pakietu skuteczne in vitro za 9500 I część badań i wizyt jest już w pakiecie ale on jest opłacalny wtedy jak nie uda się za pierwszym podejściem no a tego nigdy nie wiadomo. Jutro mam punkcję a transfer niestety odroczony ze względu na ryzyko hiperki. Jak byś miała więcej pytań odnośnie kliniki czy lekarza to paź na priv jeśli będę mogła to pomogę 🙂

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4028

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Może ja Ci odpowiem, też jestem u Mirockiego.Pierwszacwizyta u nas to ok pół godz.Pytania o dotychczasowe starania to norma, zreszszta sami zaczęliśmy mówić bo po to tam przyszliśmy.My już mieliśmy wyniki kilku badań, tzn moją drożność, wyniki nasienia ,amh i podstawowych hormonów, więc u nas szybko zapadła decyzja o in vitro, zresztą przyszliśmy nastawieni tylko na to.Na tej pierwszej już wizycie miałam zrobioną cytologię i pobrane wymazy.
    Zabierz wszystkie badania jakie masz, jemu nie zostawiasz ,ale wklepuje sobie w system.
    A i u nas podobna morfologia jak u Was.Ja jestem już po całej procedurze.Niestety nieudanej.Pierwsza wizyta była w połowie czerwca , a 25 lipca miałam już transfer.Czyli ekspresowo.Teraz mamy zleconą genetykę i immunologie.Ale chce się dostać do Przybycienia, żeby skonsultować i żeby ktoś spojrzał na wszystko innym okiem.
    Szybko u Was poszło, nas wstrzymywał gruczolakowłókniak i musiałam robić biopsję żeby potwierdzić że to nie jest nic groźnego.
    Ile macie zarodków? Co macie zlecone z genetyki i immunologii??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2020, 18:18

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
  • Skala Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skórka33 wrote:
    Tak, my mieliśmy przeciwciała w nasieniu. U nas to było główną przyczyną niepłodności. Moją skomplikowaną historię pewnie już tutaj gdzieś przeczytałaś bo pisałam wielokrotnie.
    Poczytałam trochę Twoich wpisow na temat nasienia. Tu na forum czytałam o udanych ciążach przy wyższym % przeciwciał. Skąd u Was aż tak drastyczna diagnoza?

    U nas test mar w klasie igg 80% -badania robione w Łodzi u prof, dostaliśmy na to steryd-medrol. Natomiast dr Przybycien nie widzi żadnego problemu w tych wynikach i chyba uważa, ze takie wychodzą tylko u prof (partner ma tez wykryte przeciwciała w nasieniu i krwi). Co mówiła dr Knafel?
    Mieliśmy kulkabiochemow i jedna ciąże (zdrowa) rozwinięta do 9 tygodnia. Poronienie z powodu braku hamowania allo mlr u mnie...

  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skala, czytałaś moje wpisy więc historię mojej niepłodności znasz. U nas starania trwały 7 lat, więc wydaje mi się (ale to moje niemedyczne zdanie), że gdyby było tak jak piszesz to w ciąży byłabym już znacznie wcześniej. Ponadto u mnie pierwsza procedura z nasieniem męża nie dała żadnego zarodka. Natomiast 2 procedura z odmrożonymi oocytami (a też spotkalam się gdzieś z opinią że mrożenie psuje ich jakość) i z nasieniem dawcy dało 5 dobrej jakości blastocyst, z ktorych pierwsza śpi w pokoju oboķ. Także może i jest tak jak piszesz, że niektorym z takim problemem się udało, jak widać ja w tej grupie nie byłam. Dziś żałuję że już za pierwszym podejściem nie skorzystaliśmy z dawcy.
    W żaden sposób nie chcę krytykować Twojego leczenia , skoro ufasz lekarzowi to dobrze. Jeśli on uważa że te przeciwciała nie stanowią problemu to ok, w końcu on ma wiedzę na ten temat. Ja nigdy wcześniej w ciąży nie byłam. Trudno jest mi się odnieść do Twojej sytuacji. Życzę Ci powodzenia i pozdrawiam.

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • Skala Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skórka33 wrote:
    Skala, czytałaś moje wpisy więc historię mojej niepłodności znasz. U nas starania trwały 7 lat, więc wydaje mi się (ale to moje niemedyczne zdanie), że gdyby było tak jak piszesz to w ciąży byłabym już znacznie wcześniej. Ponadto u mnie pierwsza procedura z nasieniem męża nie dała żadnego zarodka. Natomiast 2 procedura z odmrożonymi oocytami (a też spotkalam się gdzieś z opinią że mrożenie psuje ich jakość) i z nasieniem dawcy dało 5 dobrej jakości blastocyst, z ktorych pierwsza śpi w pokoju oboķ. Także może i jest tak jak piszesz, że niektorym z takim problemem się udało, jak widać ja w tej grupie nie byłam. Dziś żałuję że już za pierwszym podejściem nie skorzystaliśmy z dawcy.
    W żaden sposób nie chcę krytykować Twojego leczenia , skoro ufasz lekarzowi to dobrze. Jeśli on uważa że te przeciwciała nie stanowią problemu to ok, w końcu on ma wiedzę na ten temat. Ja nigdy wcześniej w ciąży nie byłam. Trudno jest mi się odnieść do Twojej sytuacji. Życzę Ci powodzenia i pozdrawiam.

    A steryd w ogóle ktoś Wam dawał? -tak pytam z ciekawości, bo wierze, ze decyzje podjęliście słuszną, skoro zarodki się nie rozwijały. Nie mogłaś odrazu wiedzieć, że tak będzie, bo niektórzy uważają, ze w procedurze in vitro spermę da się oczyścić. Myśle, ze dobrze, ze próbowaliście, bo wiecie, ze zrobiliście wszystko. Nie każdy przypadek jest taki sam, wiadomo. Nie wiem, czy ufam dr Przybycieniowi, ze jest ok, bo prof Malinowski mówi, ze nie jest, ale twierdzi, ze leczenie będzie skuteczne. Inna sprawa, ze dr Przybycien mówi, ze u prof test mar prawie zawsze wychodzi pozytywny.

    Po prostu trochę przestraszyła mnie Twoja historia. Bo do tej pory rozumiałam lekarzy tak, ze przy ivf to nie jest żadna przeszkoda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2020, 07:05

  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona@ wrote:
    Szybko u Was poszło, nas wstrzymywał gruczolakowłókniak i musiałam robić biopsję żeby potwierdzić że to nie jest nic groźnego.
    Ile macie zarodków? Co macie zlecone z genetyki i immunologii??
    Nie mamy. z 12 pęcherzyków pobrali 5 komórek z czego dwie były dojrzałe i się zapłodniły.W 5 dobie podali jedną blastocyste, drugą dotrzymali do 6 doby ,ale niestety za wolno się rozwijała i nie mogli jej zamrozić.
    Z badań mamy zlecone kariotypy, trombofilie, i przeciwciała jakieś ale musiałabym dokładnie spojrzeć bo nie pamiętam.
    Noi ja mam za sobą naturalna ciążę biochemiczną, a to nieudane podejście traktują jako drugie.
    Ciekawa jestem co pokaże badanie trombofilie..
    Poza tym.u mnie wsztstko idealnie, edmontrium, hormony, wszystkie badania ,cykle idealne.Wiec serio nie wiem co mogło pójść nie tak🤷 Szczególnie że transferowany był bardzo dobrej jakości zarodek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2020, 22:15

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 23 sierpnia 2020, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona dzięki.! Wysłałam ci zaproszenie. Napiszę jak było po wizycie.

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4028

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Nie mamy. z 12 pęcherzyków pobrali 5 komórek z czego dwie były dojrzałe i się zapłodniły.W 5 dobie podali jedną blastocyste, drugą dotrzymali do 6 doby ,ale niestety za wolno się rozwijała i nie mogli jej zamrozić.
    Z badań mamy zlecone kariotypy, trombofilie, i przeciwciała jakieś ale musiałabym dokładnie spojrzeć bo nie pamiętam.
    Noi ja mam za sobą naturalna ciążę biochemiczną, a to nieudane podejście traktują jako drugie.
    Ciekawa jestem co pokaże badanie trombofilie..
    Poza tym.u mnie wsztstko idealnie, edmontrium, hormony, wszystkie badania ,cykle idealne.Wiec serio nie wiem co mogło pójść nie tak🤷 Szczególnie że transferowany był bardzo dobrej jakości zarodek
    Te badania o których piszesz ja miałam zlecone jeszcze przed przystąpieniem do całej procedury.
    Właśnie jestem po punkcji, pobrali 25 oocytów, 6 zapładniamy resztę mrozimy.
    Nie wiem od czego zależy to komu jakie badania zleca, my mamy za sobą 10 lat starań i nigdy nie byłam w ciąży, może dlatego od razu była głębsza diagnostyka. A miałaś robiona histeroskopie??

    Jestemza lubi tę wiadomość

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
  • Zielona@ Autorytet
    Postów: 2188 4028

    Wysłany: 24 sierpnia 2020, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    Zielona dzięki.! Wysłałam ci zaproszenie. Napiszę jak było po wizycie.
    Zaakceptowałam 😊

    Starania od 2010 r. - 4 IUI

    Start in vitro 05.2020 Macierzyństwo Kraków (5x❄️blastocysty)
    ➡️21.09.20 transfer ❄️💚5.1.1. (cykl sztuczny) CB
    ➡️28.11.20 transfer ❄️💚 5.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 😍
    31dpt - bije ❤️ maluszek ma 7 mm
    8 t.c. - poronienie zatrzymane 💔
    ➡️06.05.21 transfer ❄️💚 4.1.1 (cykl naturalny + Embrioglue)...🙏
    ➡️28.06.21 transfer ❄️💚 4.2.1 (cykl sztuczny + Embrioglue)... biochem
    ➡️08.03.22 transfer ❄️💚 5.1.2 (cykl sztuczny + Embrioglue) ....last chance...Please, stay with us 🥰
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ