X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Macierzyństwo- Kraków
Odpowiedz

Macierzyństwo- Kraków

Oceń ten wątek:
  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki31 wrote:
    Ja przepłakałam dwa miesiące przez to, że jak już ochłonęłam po informacji, że jedyna drogą jest IVF i czułam, że sobie z tym radzę i zaczniemy działać od razu, zapomniał mi powiedzieć, że mam być najpóźniej 3 dc na wizycie. Byłam 5 dc, cała nastawiona na to, że ruszamy i on mówi, że niestety o dwa dni za późno a w przyszłym miesiącu idzie na długi urlop. Nie mogłam się z tym pogodzić, że przez brak kluczowej informacji wszystko się tak przedłuży. A wiadomo, że dla nas to ciągle czekanie na wszystko jest bardzo obciążające.. Odczekałam, była punkcja, pierwszy transfer. Nie udało się. Próbowałam się zapisać do Przybycienia bez skutku. Przyszła pandemia. Daliśmy mu ostatnią szansę i transfer się udał. Ale był na cyklu naturalnym i z tego co wiem, dziewczyny mają częste monitoringi i lekarz musi się dobrze wbić w cykl z transferem. Ja miałam jedną wizytę i powiedział, że za 5 dni mam przyjść na transfer. Ani przed ani po transferze nie miałam usg, badań krwi, nic. Uważam, że to cud, że się udało i nie mam w tym jego zasługi. Jak tam jestem to mam wrażenie, że to jest taśma produkcyjna. Pomiędzy punkcjami są wizyty, potem transfery. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń do reszty personelu. Jest tam pielęgniarka, istny anioł. Zawsze mnie dobrze nastraja i pociesza. Ale Miro nie pamięta pacjentek, nie wie z kim rozmawia. Wszystko robi w pośpiechu. Myślę, że nie jest lekarzem, który docieka i szuka przyczyny. Będzie walił na oślep IVF dopóki się nie uda. Nie zleca dodatkowych badań.

    To mnie nie pocieszyłaś,za nami pierwsze nieudane podejście.W tyg mam wizytę kontrolną i zobaczymy czy zaproponuje jakieś badania, jakąś zmianę leków. Z tym że my będziemy musieli powtarzać całą procedurę bo nie mamy mrozaczkow.
    Ja badania miałam robione przed transferem, a teraz po to zobaczymy.Ja mam wrażenie że mnie pamięta, chociaż może to być mylne wrażenie, może zerka poprostu w komputer przed wizytą.
    Będziemy teraz decydować czy zostajemy u niego czy zmieniamy lekarza.

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które piszecie o zapisach do dr P. Podbijajcie na Tarnów, tam łatwiej się dostać. Potem dr sam wpisuje Was do Macierzyństwa i wtedy bez problemu możecie się wbić na jakiś monitoring :-)

    Jestemza lubi tę wiadomość

  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga. Parole. Kiki dzięki za szczegółowego uwagi o tym co sądzicie o dr M. Mialam iść do niego za tydzień ale mam teraz wątpliwości. Podjęliśmy decyzję o invitro ale nie chcę by została odwalona byle jak i po łebkach.
    Zbyt dużo to kosztuje. Chyba zrezygnujemy z tego dr.
    Ehh jest wybór lekarzy w Krakowie ale właśnie ciężki..
    Do dr. Wyroby jeśli to tam jeszcze nie funkcjonuje pełną parą to nie mogę czekać bo badania mam ważne do grudnia te co miałam do iui. Nie wiem kompletnie co robić..

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy, jest jeszcze Gyncentrum i Artvimed w Krakowie

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    Aga. Parole. Kiki dzięki za szczegółowego uwagi o tym co sądzicie o dr M. Mialam iść do niego za tydzień ale mam teraz wątpliwości. Podjęliśmy decyzję o invitro ale nie chcę by została odwalona byle jak i po łebkach.
    Zbyt dużo to kosztuje. Chyba zrezygnujemy z tego dr.
    Ehh jest wybór lekarzy w Krakowie ale właśnie ciężki..
    Do dr. Wyroby jeśli to tam jeszcze nie funkcjonuje pełną parą to nie mogę czekać bo badania mam ważne do grudnia te co miałam do iui. Nie wiem kompletnie co robić..
    To idzcie do Artvimedu... Jak macie badania skompletowane to tym bardziej pójdzie szybko. A jeśli chodzi o W to ma w krakovi dużo wolnych terminów szybko. Dr Ch pewnie ma długie terminy

    Lucy2323, Jestemza lubią tę wiadomość

  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam właśnie o Artwimedzie i że tylko Chrostowski tam jest najlepszy.
    Może spróbuję jeszcze najpierw umówić się do Przybycienia.
    Ciekawa tylko jestem czy dr W już tam się ogarnął w nowym miejscu ale chyba któraś tu pisała że jeszcze nie do końca. Też jestem do niego skłonna iść. Może spróbuję zadzwonic. No i ciekawe jakie mają ceny za ivf. W Macierzyństwie jest pakiet a w nowej może nie być.

    Dzięki wam za podpowiedź zaraz chwytam za słuchawkę.

    Jestemza lubi tę wiadomość

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    Czytałam właśnie o Artwimedzie i że tylko Chrostowski tam jest najlepszy.
    Może spróbuję jeszcze najpierw umówić się do Przybycienia.
    Ciekawa tylko jestem czy dr W już tam się ogarnął w nowym miejscu ale chyba któraś tu pisała że jeszcze nie do końca. Też jestem do niego skłonna iść. Może spróbuję zadzwonic. No i ciekawe jakie mają ceny za ivf. W Macierzyństwie jest pakiet a w nowej może nie być.

    Dzięki wam za podpowiedź zaraz chwytam za słuchawkę.
    Zabiegi robi w parens, wizyty są w krakovi

    Jestemza lubi tę wiadomość

  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy jak będziesz miała info i ogarniesz jakie tam ceny o Wyroby w tej Krakovi to daj znać😉
    Też się zastanawiamy nad Wyrobą

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka90 wrote:
    Zabiegi robi w parens, wizyty są w krakovi
    Milka, co u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Milka, co u Ciebie?

    Trudno na jednej wizycie opowiedzieć o 3 ivf nowemu lekarzowi :) mam nadzieję,że po obejrzeniu hodowli zarodków i moich komórek dr zaproponuje skuteczne leczenie.

    Wszystko w Jego rękach. Póki co wychodzi na to,że chyba nie tylko moje kom. Nie grają ale i męża też i nawet moje myśli o AK to średni pomysł i chyba by to mało zmieniło finalnie .



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Lucy jak będziesz miała info i ogarniesz jakie tam ceny o Wyroby w tej Krakovi to daj znać😉
    Też się zastanawiamy nad Wyrobą

    Wizyta taka dość grubsza z USG 170zl. Milo- nowo,ale chyba trzeba się przygotować na częsty widok pan z brzuszkiem,co np. Mnie zawsze skłania do myśli " czemu to nie ja mam ten brzuch " i jeszcze wtedy jak jestem z M. To myślę czy on też tak rozważa ,że ktoś może ,a my nie ...

    Dziś widziałam,że miał dość po wizycie , dość tego dnia ,choć lekarz mu przypadł do gustu już na 1 wizycie.

    Jestemza, agika88, Lucy2323 lubią tę wiadomość

  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka, jestes Krakovi teraz u Wyroby tak? trzymam kciuki ,żeby doktor znalazł na Was jakiś pomysł i skuteczne rozwiązanie.
    Ja chyba coraz bardziej skłaniam się do wizyty u Przybycienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2020, 21:05

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Milka, jestes Krakovi teraz u Wyroby tak? trzymam kciuki ,żeby doktor znalazł na Was jakiś pomysł i skuteczne rozwiązanie.
    Ja chyba coraz bardziej skłaniam się do wizyty u Przybycienia.
    On jest bardzo chwalony,więc jak chcesz do niego iść to dzwoń,bo wczoraj pytałam o wizyty do niego i jest nadal lista rezerwowa,bo w krk ma na ten rok wszystko zajęte. Sama chciałam do niego iść ,ale nie umiem czekać i wybraliśmy po drodze dr W.

    Ma obejrzeć rozwój zarodków i zdecyduje co robimy dalej :)

    Jestemza lubi tę wiadomość

  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka90 wrote:
    On jest bardzo chwalony,więc jak chcesz do niego iść to dzwoń,bo wczoraj pytałam o wizyty do niego i jest nadal lista rezerwowa,bo w krk ma na ten rok wszystko zajęte. Sama chciałam do niego iść ,ale nie umiem czekać i wybraliśmy po drodze dr W.

    Ma obejrzeć rozwój zarodków i zdecyduje co robimy dalej :)
    Dzwoniłam do Tarnowa, będę zapisywać od 20stego do Przybycienia.Ja jestem świeżo po po pierwszym transferze...jeszcze mam @ po więc jakoś strasznie mi się nie spieszy.Badania ważne mamy jeszcze 4 msc. W tym tyg mam wizytę u M, zobaczymy co powie.

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • Skala Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny do dr Przybycienia do Tarnowa na zapisy warto jechać osobiście i być wcześniej. Telefonicznie trzeba mieć bardzo dużo szczęścia.

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki31 wrote:
    Sylwia, chodzi o Mirockiego, tak? On przyjmuje w Macierzyństwie, idę do niego za kilka dni na usg. Nie wiedziałam, że takie zmiany. Tylko jego znam w klinice i myślałam, że wrócę kiedyś jak teraz wszystko będzie dobrze. Mrozaczki tam są. Do Przybycienia próbowałam się zapisać od pół roku...Pewnie też w końcu się wyniesie z M.
    Tak o Mirockiego. My też mamy w klinice jeszcze mrozaczki ale zanim po nie wrócimy to nie wiadomo kto tam zostanie.

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • Jdz Znajoma
    Postów: 27 12

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny przepraszam że się wbijam w temat ale skoro wiecie co nieco na temat Macierzyństwa to może mi pomożecie. Mój mąż zaczął się diagnozować w Macierzyństwie, ale ostatecznie wylądowaliśmy na biopsji mTeste w Warszawie w Novum i tam mamy plemniki. Zastawaniem się czy przewozić materiał do Krakowa i tutaj podchodzić do IVF.
    Ale do sedna, ile dni mają zarodki które się transferuje i czy jeśli jest czynnik męski zarodki są hodowane do blastocysty?

    Też polecam żeby do dr P próbować się dostać przez Tarnów

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jdz wrote:
    Cześć dziewczyny przepraszam że się wbijam w temat ale skoro wiecie co nieco na temat Macierzyństwa to może mi pomożecie. Mój mąż zaczął się diagnozować w Macierzyństwie, ale ostatecznie wylądowaliśmy na biopsji mTeste w Warszawie w Novum i tam mamy plemniki. Zastawaniem się czy przewozić materiał do Krakowa i tutaj podchodzić do IVF.
    Ale do sedna, ile dni mają zarodki które się transferuje i czy jeśli jest czynnik męski zarodki są hodowane do blastocysty?

    Też polecam żeby do dr P próbować się dostać przez Tarnów

    Jak macie możliwość dojazdu to bym została w Novum. To jedna z najlepszych klinik w Polsce . W novum transferują zazwyczaj zarodki z 3 doby, bo chyba twierdzą że macica to najlepsze środowisko dla rozwoju zarodka.

    A transferuje się różnie, jak jest dużo zapłodnionych komórek to trzymają do blastocysty . U nas przy 3ivf z racji,że zaplodnilo się dużo,ale do blastki w każdej procedurze dotrwalo 0/1 zarodek i to b. Skaby to podali nam zarodek z 3 dnia , wtedy był najwyżej klasy ,a i tak nic z tego nie wyszło. Różnie lekarze robią i to już albo kwestia założeń kliniki albo decyzja lekarza ... Przynajmniej ja to tak widze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 05:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skala wrote:
    Dziewczyny do dr Przybycienia do Tarnowa na zapisy warto jechać osobiście i być wcześniej. Telefonicznie trzeba mieć bardzo dużo szczęścia.
    To chyba faktycznie miałam dużo szczęścia bo Pani w recepcji odebrała mój telefon za 3 podejściem (dzwoniłam od 7 rano).
    Niestety na zapisy trzeba uzbroić się w w cierpliwość. Jeśli chcecie zapisywać się telefonicznie, to już od otwarcia rejestracji wisieć cały czas na słuchawce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2020, 05:01

  • Jdz Znajoma
    Postów: 27 12

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi udało zapisać się do dr P, stałam w kolejce i dzwoniłam jednocześnie i akurat udało mi się dodzwonić ale kolejka w której stałam była długa więc naj przyjechałam to bałam się że ze stania też nic nie będzie

    Na forum o Novum dziewczyny zaczęły pisać przynajmniej te wypowiadające się w tym momencie że podaj zarodki dwudniowe i dwudniowe mrożą a mi się to nie podoba

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ