Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Macierzyństwo- Kraków
Odpowiedz

Macierzyństwo- Kraków

Oceń ten wątek:
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 5 kwietnia 2021, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia86 wrote:
    Na pewno wszystko będzie cudownie😍 Niesamowite są takie historie jak Wasza. Ale pamiętam, że Ty bardzo wierzyłaś w naszego doktora i ostatecznie przyniósł Wam szczęście, chociaż na trochę innej drodze niż pewnie sam planował 😉 My mamy 3 mrożaki 5.1.1., 4.1.1. i 3.2.2., ale nie wiem, jakiego transferujemy🤷‍♀️

    A oglądałaś filmik? Któryś Ci się najbardziej podoba? 🤭 Trochę żartuję, ale ja poczułam jakaś sympatię do jednego 😄😉 nie wiem czy tym tropem pójdę, ale ...hihi 😉
    Też trzymam kciuki, dawaj znać !✊

    Bazylia86 lubi tę wiadomość

  • Bazylia86 Przyjaciółka
    Postów: 61 50

    Wysłany: 5 kwietnia 2021, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    A oglądałaś filmik? Któryś Ci się najbardziej podoba? 🤭 Trochę żartuję, ale ja poczułam jakaś sympatię do jednego 😄😉 nie wiem czy tym tropem pójdę, ale ...hihi 😉
    Też trzymam kciuki, dawaj znać !✊
    Ja nie mam filmiku😔 A przynajmniej nic o tym nie wiem, ale nasze zarodki powstały w listopadzie 2020 r. Czy wtedy była już taka opcja? Chętnie bym sobie taki filmik obejrzała 😊

  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 5 kwietnia 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Wow, rewelacja! Wchodzę sobie tutaj tak spokojnie, myślę - pewnie jakieś życzenia dziewczyny dopisały ... No wow, takie życzenia to ja lubię!! 😍😍😍
    Trzymam kciuki za dalszy pozytywny rozwój sytuacji.
    A może to wcale nie szczepienia, tylko efekt po stymulacji? To była twoja pierwsza?
    Edit: doczytałam, że nie pierwsza, hihi. Ale to nie za wcześnie na efekty po szczepieniu? Jeszcze nic na temat immunologii nie wiem, dlatego głupio pytam 🤭
    Nie wiem, dla mnie to też szok, może się czegoś dowiem na wizycie;) stymulacja druga, za pierwszym razem transfer nieudany,beta nie drgnęła.A 6 lat temu byłam w cb

    Allende lubi tę wiadomość

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 5 kwietnia 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia86 wrote:
    Ja nie mam filmiku😔 A przynajmniej nic o tym nie wiem, ale nasze zarodki powstały w listopadzie 2020 r. Czy wtedy była już taka opcja? Chętnie bym sobie taki filmik obejrzała 😊

    Nie mam pojęcia od kiedy jest to możliwe. Nawet nie wiedziałam, że w ogóle jest. Taka niespodzianka 😊

    Bazylia86 lubi tę wiadomość

  • Gusia1985 Autorytet
    Postów: 655 481

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2023, 18:13

    Bazylia86 lubi tę wiadomość

  • Bazylia86 Przyjaciółka
    Postów: 61 50

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia1985 wrote:
    Bazylia jak po transferze? Pamiętaj że cały czas ✊🍀💚
    Po transferze dobrze jest zjeść ten twardy środek z ananasa🍍i frytki z McDonalda 🍟
    Dziękuję serdecznie za kciuki🥰Zabraliśmy kropeczkę 5.1.1 🙂Transfer w porządku, dr P. rzuca żarcikami, rozładowuje atmosferę, a to bardzo ważne. Panie pielęgniarki jak zwykle wspaniałe☺Frytki już zjedzone, ananas czeka w domu 🙂

    Gusia1985, Jestemza, panib lubią tę wiadomość

  • Gusia1985 Autorytet
    Postów: 655 481

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2023, 18:14

  • Bazylia86 Przyjaciółka
    Postów: 61 50

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia1985 wrote:
    Super 😍
    Dobrze że przyjazna atmosfera bo to zawsze mniej stresu😉 uważaj na siebie. Brałaś l4?
    Na kiedy masz wyznaczone zrobić bete?
    Termin bety mam 14.04. Nie brałam l4, chociaż to była pierwsza rzecz, o którą doktor zapytał na sali zabiegowej😄Mam pracę biurową, dość stresującą, ale nie muszę w niej nic dźwigać. Ostatnio wzięłam zwolnienie i nie udało się, a tak przynajmniej będę mieć zajętą głowę innymi rzeczami😉

  • Gusia1985 Autorytet
    Postów: 655 481

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2023, 18:14

  • Bazylia86 Przyjaciółka
    Postów: 61 50

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia1985 wrote:
    Czyli tydzień czekania chyba że się skusisz wcześniej. Nie stresuj się nic w pracy i myśl pozytywnie. Jak się pracuje to czas szybciej mija.
    Dokładnie! Tydzień minie szybko. Poprzedni lekarz kazał zrobić betę po 10 dniach, nie wiem jak wtedy dałam radę tyle wytrzymać🙉

    Asia8818 lubi tę wiadomość

  • Gusia1985 Autorytet
    Postów: 655 481

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2023, 18:14

    Bazylia86 lubi tę wiadomość

  • Asia8818 Ekspertka
    Postów: 154 101

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Dziękuje, my dalej jesteśmy w pozytywnym szoku, ale beta ładnie przyrasta więc mam nadzieję że będzie pięknie 😄 Myślę że Jerzy i szczepienia to było to😁przede mną jeszcze ostatnie w tym tygodniu.
    Trzymam kciuki za udany transfer ✊✊🙂 daj znać jak będziesz po.Jakiego mrozaczki transferujecie?

    Hejka gratulacje trzymam kciuki zeby wszystko sie udalo.

    Jestemza lubi tę wiadomość

  • Mika225 Koleżanka
    Postów: 47 53

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kupowaliście leki w jakiejś konkretnej sieci aptek? Zastanawiam się czy są znaczące różnice między aptekami na leki do transferu?

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika225 wrote:
    Dziewczyny kupowaliście leki w jakiejś konkretnej sieci aptek? Zastanawiam się czy są znaczące różnice między aptekami na leki do transferu?

    Masz na myśli leki bez refundacji? Ja kupowałam w Ziko, ale szczerze - nie miałam weny żeby sprawdzać po wszystkich, gdzie jest najtaniej.

  • panib Przyjaciółka
    Postów: 118 258

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia86 wrote:
    Ja nie mam filmiku😔 A przynajmniej nic o tym nie wiem, ale nasze zarodki powstały w listopadzie 2020 r. Czy wtedy była już taka opcja? Chętnie bym sobie taki filmik obejrzała 😊
    Zadzwoń do rejestracji, udostępnią ponownie na Twoim profilu, ja dostałam w tym miesiącu bo też się dopiero o tym dowiedziałam.punkcja w sierpniu 2020

    Rozpoczęcie starań 17.08.2019 od dnia ślubu <3
    Po 4 mc podstawowe badania. Bingo. Wyrok
    30.12.19 wyniki nasienia 0,01mln/ morfologia 0%/ ruch 3%/ liczne zwapnienia i zanikanie jądra. Wskazanie do IVF, dzięki Bogu nie czekaliśmy roku niepłodności.
    Ovum Lublin - zlecone badania (do ivf) tsh, fsh, morfologia :D stracone dwa miesiące.
    04.02.20 w najlepszych rękach CM Macierzyństwo Kraków<3
    Przeglądy kurnika Tarnów <3
    Poza normą AMH 1,8 / PRL po teście 297,03 / KIR Bx / Allo 0% - po szczepieniach 77%/ heterozygota w C677T i A1298C
    18.08.20 Punkcja 25 jajek <3 marvelon/bemfola/mensinorm/gonapeptyl daily/
    19 zapłodnionych zarodków <3 w piątej dobie pozostało z nami 11 blastocyst , prawie wszystkie 1.1 lub 1.2 <3
    Zrzekliśmy się z miejsca 4 zarodków, aby służyły innym <3 :)
    Transfer odroczony ze względu na 3 zarodki do PGS/PGD
    15.09.20 wynik badania: 2 prawidłowe zarodki , 1 z dodatkowym chormosomem 16 .
    15.10.20 transfer -> nieudany :( walczymy dalej!
  • panib Przyjaciółka
    Postów: 118 258

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Hello.
    U nas w przedświąteczny czas zdarzył się cud😁😍
    Na prima aprilis pozytywny test❤️ w pierwszym cyklu po punkcji , w trakcie szczepień🙈 szok i niedowierzanie.
    Jestem już na accofilu , za tydzień z hakiem wizyta u Jerzego .
    Także każdej z Was w ten Świąteczny czas życzę tak pięknej niespodzianki 😘🐣

    Ale czad !!!! ❤

    Gratulacje ! ❤

    Jestemza lubi tę wiadomość

    Rozpoczęcie starań 17.08.2019 od dnia ślubu <3
    Po 4 mc podstawowe badania. Bingo. Wyrok
    30.12.19 wyniki nasienia 0,01mln/ morfologia 0%/ ruch 3%/ liczne zwapnienia i zanikanie jądra. Wskazanie do IVF, dzięki Bogu nie czekaliśmy roku niepłodności.
    Ovum Lublin - zlecone badania (do ivf) tsh, fsh, morfologia :D stracone dwa miesiące.
    04.02.20 w najlepszych rękach CM Macierzyństwo Kraków<3
    Przeglądy kurnika Tarnów <3
    Poza normą AMH 1,8 / PRL po teście 297,03 / KIR Bx / Allo 0% - po szczepieniach 77%/ heterozygota w C677T i A1298C
    18.08.20 Punkcja 25 jajek <3 marvelon/bemfola/mensinorm/gonapeptyl daily/
    19 zapłodnionych zarodków <3 w piątej dobie pozostało z nami 11 blastocyst , prawie wszystkie 1.1 lub 1.2 <3
    Zrzekliśmy się z miejsca 4 zarodków, aby służyły innym <3 :)
    Transfer odroczony ze względu na 3 zarodki do PGS/PGD
    15.09.20 wynik badania: 2 prawidłowe zarodki , 1 z dodatkowym chormosomem 16 .
    15.10.20 transfer -> nieudany :( walczymy dalej!
  • panib Przyjaciółka
    Postów: 118 258

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Jak tam dr P po wolnym? :)

    Rozpoczęcie starań 17.08.2019 od dnia ślubu <3
    Po 4 mc podstawowe badania. Bingo. Wyrok
    30.12.19 wyniki nasienia 0,01mln/ morfologia 0%/ ruch 3%/ liczne zwapnienia i zanikanie jądra. Wskazanie do IVF, dzięki Bogu nie czekaliśmy roku niepłodności.
    Ovum Lublin - zlecone badania (do ivf) tsh, fsh, morfologia :D stracone dwa miesiące.
    04.02.20 w najlepszych rękach CM Macierzyństwo Kraków<3
    Przeglądy kurnika Tarnów <3
    Poza normą AMH 1,8 / PRL po teście 297,03 / KIR Bx / Allo 0% - po szczepieniach 77%/ heterozygota w C677T i A1298C
    18.08.20 Punkcja 25 jajek <3 marvelon/bemfola/mensinorm/gonapeptyl daily/
    19 zapłodnionych zarodków <3 w piątej dobie pozostało z nami 11 blastocyst , prawie wszystkie 1.1 lub 1.2 <3
    Zrzekliśmy się z miejsca 4 zarodków, aby służyły innym <3 :)
    Transfer odroczony ze względu na 3 zarodki do PGS/PGD
    15.09.20 wynik badania: 2 prawidłowe zarodki , 1 z dodatkowym chormosomem 16 .
    15.10.20 transfer -> nieudany :( walczymy dalej!
  • Bazylia86 Przyjaciółka
    Postów: 61 50

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika225 wrote:
    Dziewczyny kupowaliście leki w jakiejś konkretnej sieci aptek? Zastanawiam się czy są znaczące różnice między aptekami na leki do transferu?
    Ja wcześniej kupowałam w dr Max, a ostatnio w Ziko. Obie na Bratysławskiej i obie polecone przez lekarzy z kliniki . Ale nie sprawdzałam, czy w innych dostałabym leki w lepszej cenie.

  • Bazylia86 Przyjaciółka
    Postów: 61 50

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panib wrote:
    Dziewczyny,
    Jak tam dr P po wolnym? :)
    Dziękuję za radę w sprawie filmiku🙂
    Dr P wczoraj na transferze był w fantastycznej formie, ciekawe jaki będzie rezultat...☺ Wybierasz się w najbliższym czasie do niego?

    Sto_krotka, panib lubią tę wiadomość

  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia8818 wrote:
    Hejka gratulacje trzymam kciuki zeby wszystko sie udalo.
    Dziękuję, kiedy u Ciebie transfer?
    Bazylia kciuki za kropka zaciśnięte 😁✊

    Bazylia86 lubi tę wiadomość

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ