X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blastka ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2016, 14:17

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 29 września 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradźcie co na ból głowy można brać? Od wczoraj mam straszna migrenę i juz nie mogę wytrzymać :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 20:44

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 29 września 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybirth, bezpiecznie możesz paracetamol (apap, codipar). A najlepiej jak możesz- zmierz ciśnienie- jeśli niskie to kawka może pomóc. Przerabiałam to, niemal codziennie, masakra... ja nie chciałam leków brać, stosowałam zmrożony kompres żelowy, raz na czoło raz na kark, jeśli dasz radę to możesz spróbować, u mnie się sprawdzało, choć trwało długo, ale ból puszczał.

    r9bzabd.png
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 29 września 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, jak juz bardzo boli weź Apap, na pocieszenie dodam, ze te bóle miała w identycznym terminie, kilka takich dni było, ale szybko przeszło i juz nie wróciło. Warto zmierzyć ciśnienie tez, aby mieć pewność, ze to nie od wysokiego ciśnienia. Bedzie dobrze

    Mada, to jutro beta, tak? Mocno trzymam kciuki! Pokaz nam tu min.20 jednostek.

    Aina
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 29 września 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no widzę, ze Camparii juz wszystko napisała :)

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa nie w sobotę ;) także pojutrze. No mam nadzieję że maluch mimo braku objawów zagnieździł się i dopiero da popalić w późniejszym okresie ;)

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 29 września 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA i to jak da popalić :) za to ze nie wierzylas w niego i miałaś chwilę zwątpienia.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 29 września 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem mężowi żeby mi apap kupił. Ciśnienia nie mam jak zmierzyć a od kawy mnie odrzuca. Ale że zawsze miałam za niskie to może być przez ciśnienie. Mała kawkę musze wypić, lepsze to niż od razu tabletki brać.

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 29 września 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, z tym ciśnieniem chodzi o to, aby nie było za wysokie, bo takie bywa w ciazy powodując bóle głowy i to jest niebezpieczne. Nie ważne ze jesteś niskocisnieniowcem, teraz to sie moze zmienić. Dlatego dobrze byłoby je zmierzyć.
    Życzę aby Apap pomógł i szybko przeszło.

    Aina
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 29 września 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze ze mi piszesz bo bym myślała ze skoro zawsze niskie to teraz tez. Póki co wypiłam kawkę i robie sobie zimne okłady na czoło i jest znacznie lepiej.
    A powiedz mi jeszcze, czy Ty robiłaś sobie jakieś badania moczu? W medart tylko krew badam a czytałam wczoraj ze w moczu może wyjść jakaś bakteria czy infekcja.

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 29 września 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dr zlecił mocz tylko raz, ale ja robie raz w miesiacu wraz z morfologia i zawsze komplet na wizytę zawożę. To ważne badanie, wiec zrób koniecznie. Np.dzis tez badałam sama dodatkowo, bo siusiam jak szalona, wiem, ze Maluszek uciska, ale ostatnio mam ogromne parcie na pęcherz i zasugerowano mi, by sprawdzić, czy moze to nie infekcja, na szczęście wyniki w pięknej normie :)
    No i mocz moze zasugerować cukrzyce, jak wyjdzie w nim glukoza, a to tez bardzo ważne w ciazy.
    Jesli sie czujesz dobrze i masz blisko to zrób na dniach mocz, a potem rób z morfologia kontrolnie. Na pewno wszystko bedzie dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2016, 22:10

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:11

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 29 września 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A cytologię, jak często w ciazy macie/miałyście? I czy zlecają tez posiewy?

    Aina
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 29 września 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dr nie zlecił moczu ani razu i jest to trochę dziwne, o cytologii nawet nie wspominam..
    Ainaa a chodzisz do internisty czy ginekologa po skierowanie, bo nie wiem gdzie uderzyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2016, 22:37

  • AnaC Przyjaciółka
    Postów: 91 49

    Wysłany: 29 września 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dr zlecił badanie moczu i krwi tylko raz na początku , potem pytałam czy zrobić to powiedział że na razie nie potrzeba. Przy następnej wizycie znowu spytam o badanie krwi i moczu zobaczymy co powie?! Trochę to dziwne że nie zleca tych badań częściej. Cytologia pobierał mi w 19 tc.

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 30 września 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do mojego lokalnego ginka na NFZ po skierowanie, a czasem mocz robie sama bo to grosze kosztuje.
    Mi dr zleca stałe krzepliwosc i czasem wspomni, aby morfologie tez zrobić.
    Najlepiej raz w miesiacu, czy przed wizyta zrobić morfologię i mocz. Dr zawsze przyjmuje moje wszystkie wyniki i je analizuje, nawet jak nie zlecił.
    Cytologię miam jedna, Lady nastaw sie na to badanie za około półtora miesiąca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2016, 10:16

    Aina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 20:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kata chyba nie o ciebie chodziło ;-)
    A mam pytanie szczególnie do Camparii (bo wiem, że ty z Alabem jesteś zaprzyjaźniona ;-)) - mogę sobie dziś wieczorem kupić i zapłacić za badanie, które będę robić jutro? Bo jutro wstaniemy i od razu wyruszamy i nie chciałabym jeszcze od rana walczyć z internetami...

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ