Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Kaach Autorytet
    Postów: 1064 1174

    Wysłany: 13 listopada 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny powiedzcie mi proszę czy moje AMH jest dobre ?
    wyniki mam : AMH 38,17 pmol/l.
    Niby mam w normie, ale w internecie przeczytałam, że za wysokie...

    HSG
    laparoskopia
    MedART 06.19
    06.19 IUI :(
    MTHFR C677T/A1298C hetero
    07.19 IUI :( 08.19 IUI :( 10.19 ostatnia IUI :(
    12.19 Punkcja
    28.02 Transfer❄️5.1.1
    7t2d ❤️
    13+1 💔
    27.08 transfer mamy kropka
    7t2d❤️
    ♀️
    05.05.2021 Pola 🌈😍
    3x CB 2023
    08.23 naturalny cud 🤰♂️
    25.04.2024 Franek 😍
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 13 listopada 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ten acard75 to bierze się już przez cały czas, czy tylko teraz mam brać a jak przyjdzie miesiączka to odstawic?? Nie dopytałam, a dr Kru kazał brać.

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • ipla Ekspertka
    Postów: 121 235

    Wysłany: 13 listopada 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane! Urwanie głowy mam od wczoraj! Mamy serduszko!😍 Krwawienie rzeczywiście o niczym złym nie musi świadczyć!

    Catlady, Mysza1986, Kaach, nick nieaktualny, diversik89, antonna, Imbirek91, AnkaBe, truskawka26, bdziągwa, Ruda2017, Angel9306, Dalia90, Olanta, niezapominajka12345, alexxandra_aa, Panna Migotka, Mera, Alu_87, Malina28., Nowa38, olka_sz lubią tę wiadomość

    37lat
    Starania od 2015
    2009 ciąża naturalna i córcia Ala
    AMH 0,93
    Torbiele jajników 2x operacje, brak jednego jajnika
    Od operacji nieregularne miesiączki
    Bardzo słaba jakość nasienia
    06.2019 Medart dr Ż
    Czerwiec stymulacja i pobrane 3 komórki
    3 się zapłodniły
    21.10 transfer blastki 5.1.1.
    2 blastki zamrożone
    7dpt beta 70,3 9dpt beta 230 14dpt 2643 16dpt 5369 18dpt 9364
    12.11 Bije serce naszego Maleństwa!❤🥰
  • Catlady Autorytet
    Postów: 4480 6166

    Wysłany: 13 listopada 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaach, ten wynik wydaje mi się bardzo wysoki i może świadczyć o PCOS - ale może niech dziewczyny się wypowiedzą.

    Ipla, super wiadomość! Denerwowałyśmy się brakiem informacji od Ciebie. Oby teraz już było z górki! :)

    Niezapominajko, co do acardu, to mi np lekarz przepisał jeszcze przed in vitro, i kazał brać nieprzerwanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2019, 15:55

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • Antonina Autorytet
    Postów: 505 601

    Wysłany: 13 listopada 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diversik89 wrote:
    Antonina, jaki rozmiar turbanu zamówiłaś ? Ceny są świetne, ciekawe jak gatunkowo?

    Pozamawialam 34 i 36.
    Może będę za duże Ale nie znam się jeszcze😉
    Zresztą większe też się przydadzą.
    Gatunkowo? Nie wiem ale są tak piękne, że pewnie w cenie standardowej bym również zamówiła A że jest promka to przynajmniej mało wydam i zobaczę na przyszłość 😉 A opinie jak czytałam to takie sobie Ale sprawdzę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2019, 16:03

    diversik89 lubi tę wiadomość

  • ipla Ekspertka
    Postów: 121 235

    Wysłany: 13 listopada 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, oni są w tym Medarcie naprawdę mega dobrymi specjalistami! Naprawdę jesteśmy w najlepszych rękach!
    Jestem na 100% pewna, że tym, które się starają zajść, na bank prędzej czy później uda się! 😚

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2019, 16:01

    diversik89, truskawka26, Angel9306, Dalia90, Catlady, iMonia lubią tę wiadomość

    37lat
    Starania od 2015
    2009 ciąża naturalna i córcia Ala
    AMH 0,93
    Torbiele jajników 2x operacje, brak jednego jajnika
    Od operacji nieregularne miesiączki
    Bardzo słaba jakość nasienia
    06.2019 Medart dr Ż
    Czerwiec stymulacja i pobrane 3 komórki
    3 się zapłodniły
    21.10 transfer blastki 5.1.1.
    2 blastki zamrożone
    7dpt beta 70,3 9dpt beta 230 14dpt 2643 16dpt 5369 18dpt 9364
    12.11 Bije serce naszego Maleństwa!❤🥰
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1606

    Wysłany: 13 listopada 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ipla wrote:
    Kochane! Urwanie głowy mam od wczoraj! Mamy serduszko!😍 Krwawienie rzeczywiście o niczym złym nie musi świadczyć!

    uff! to cudownie! a ja tu jak na szpilkach od wczoraj czekam na dobre wieści od Ciebie :) ;)

    bv5tg9v.png
  • Kaach Autorytet
    Postów: 1064 1174

    Wysłany: 13 listopada 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Dziewczyny a ten acard75 to bierze się już przez cały czas, czy tylko teraz mam brać a jak przyjdzie miesiączka to odstawic?? Nie dopytałam, a dr Kru kazał brać.
    Jak wynik bety był negatywny to miałam odstawić wszystkie leki, które brałam po IUI.

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

    HSG
    laparoskopia
    MedART 06.19
    06.19 IUI :(
    MTHFR C677T/A1298C hetero
    07.19 IUI :( 08.19 IUI :( 10.19 ostatnia IUI :(
    12.19 Punkcja
    28.02 Transfer❄️5.1.1
    7t2d ❤️
    13+1 💔
    27.08 transfer mamy kropka
    7t2d❤️
    ♀️
    05.05.2021 Pola 🌈😍
    3x CB 2023
    08.23 naturalny cud 🤰♂️
    25.04.2024 Franek 😍
  • Antonina Autorytet
    Postów: 505 601

    Wysłany: 13 listopada 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ipla wrote:
    Kochane! Urwanie głowy mam od wczoraj! Mamy serduszko!😍 Krwawienie rzeczywiście o niczym złym nie musi świadczyć!

    Wow!!!!
    Ale czad!!!! Serdecznie gratuluję ❤❤❤❤
    Ale super wiadomosc😁😁😁

  • diversik89 Autorytet
    Postów: 1597 1588

    Wysłany: 13 listopada 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ipla, super wiadomość ❤️
    Kamień z serca 😘
    Dużo zdrówka dla Was ❤️

    Start 2014r ...

    Maj 2016- CP
    HSG- niedrożny PJ,

    ❕Klinika Poznań- kwiecień 2019
    ❕ Kwiecień (16.04.19r ) Histeroskopia macicy- ok
    💣Niedoczynność tarczycy
    💣PCOS,
    💣insulinoopornosc,
    💣V Leiden heterozygotyczny,
    💣MTHFR C677T homozygotyczny,
    💣PAI-1 1 4G homozygotyczny...
    Nasienie ok ;)

    25.07.19 - Punkcja

    30.07.19- Transfer blastki 5.1.1 -
    7dpt- 56,
    progesteron 20,83 ng/ml
    9dpt- 140,
    13dpt-1087,
    progesteron 27,55ng/ml
    15dpt-2566,84

    23.08.19... mamy serduszko ❤️ (24dpt)

    ,, nasza mała wojowniczka ,,

    17.04.2020 Marcysia jest już z nami...❤

    [link=https://www.suwaczki.com/]74di8ribq0i0e1fv.png[/link]
  • Anulas Autorytet
    Postów: 2114 1339

    Wysłany: 13 listopada 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ipla wrote:
    Kochane! Urwanie głowy mam od wczoraj! Mamy serduszko!😍 Krwawienie rzeczywiście o niczym złym nie musi świadczyć!


    Wspaniałe!!!

  • bdziągwa Autorytet
    Postów: 281 337

    Wysłany: 13 listopada 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ipla wrote:
    Kochane! Urwanie głowy mam od wczoraj! Mamy serduszko!😍 Krwawienie rzeczywiście o niczym złym nie musi świadczyć!
    Jejku fantastycznie!!!!!!😍❤

    Synek wrzesień 2017 👱‍♂️
    4tpt mamy ❤❤
    Maj/Czerwiec 2020 👱‍♀️👱‍♂️
    [link=https://www.suwaczki.com/]p19u9jcgo6pk91ac.png[/link]
  • truskawka26 Autorytet
    Postów: 393 724

    Wysłany: 13 listopada 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ipla wrote:
    Kochane! Urwanie głowy mam od wczoraj! Mamy serduszko!😍 Krwawienie rzeczywiście o niczym złym nie musi świadczyć!

    No w końcu dałaś znać :* gratuluję i cieszę się z całego serca. To cudowna wiadomość 😍😍😍😍

    starania od październik 2015; mąż ok
    ja: choroba Hashimoto; sarkoidoza; hiperprolaktynemia; nietoleracja laktozy (homozygota); polimorfizm genu MTHFR 677 C/Ti 1298 A/C (heterozygota); AMH 1,0;
    09.2018 - ciąża ektopowa, usunięcie jajowodu; 12.2018 - pierwsze IVF; 02.2019 - drugie/trzecie IVF DuoSTIM; 04.2019 - transfer 2AA; 7dpt - 0,0; 8dpt - 7,3; 10dpt - 28,7; 12dpt - 102; 16dpt - 530; 19dpt-1800; 22dpt-800 [*]
    06.2019 - czwarte IVF; 6AA ❄; 06.2019 - wodniak jajowodu; 08.2019 - usunięcie jajowodu; 09.2019 - histeroskopia; 18.10.2019 - transfer 6.1.1.
    7dpt - bHCG - 73,91; 8dpt - bHCG - 120,66; 11dpt - bHCG - 365,04; 17dpt - bHCG - 8267,13; 21dpt - bHCG - 18773; 23dpt - bHCG - 26852
    28dpt - jest ❤️ dziewczynka - mała wojowniczka

    3i49k6nloe8nvjba.png
  • Dalia90 Autorytet
    Postów: 1045 682

    Wysłany: 13 listopada 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ipla, wspaniała wiadomość!! 😊 Co chwilę wchodziłam, żeby sprawdzić jak się ma sytuacja, a tu super niespodzianka ❤️

    9 V 2019 - transfer 5.1.1 NGS 🍀 7dpt beta 67 🥰
    5t5d - mamy serduszko 😍 🙏
    ❄️❄️❄️
    12.2019 - 👧🏼 ❤️❤️❤️
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 13 listopada 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehehe po moich wczorajszych wypowiedziach tutaj na forum zaczęłam w to wątpic, ale skoro tak mówisz...;) Moża za rok, może za dwa, może za 5 lat;) hehe

    Ipla gratulacje z całego serducha, też się cały czas zastanawiałam co u Ciebie i wchodziłam tutaj żeby zerknąć czy w końcu coś napisałaś i jest tak jak PRZEWIDZIAŁAM (widzicie dziewczyny coś z tym przepowiadaniem mam jednak:D), ze Impa ze szczęścia skacze i dlatego nic nie pisze-i tak też się stało!) hehe
    ipla wrote:
    Wiecie co, oni są w tym Medarcie naprawdę mega dobrymi specjalistami! Naprawdę jesteśmy w najlepszych rękach!
    Jestem na 100% pewna, że tym, które się starają zajść, na bank prędzej czy później uda się! 😚

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 13 listopada 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm ale czy też brałaś acard? Bo rozumiem odstawic progesteron itp. jak beta ujemna, ale acard to chyba mozna cały czas brac?:/ znowu pozadręczam dr jakby co;D
    Kaach wrote:
    Jak wynik bety był negatywny to miałam odstawić wszystkie leki, które brałam po IUI.

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • alexxandra_aa Autorytet
    Postów: 711 421

    Wysłany: 13 listopada 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Hmmm ale czy też brałaś acard? Bo rozumiem odstawic progesteron itp. jak beta ujemna, ale acard to chyba mozna cały czas brac?:/ znowu pozadręczam dr jakby co;D

    acard można brać cały czas. tak jak kwas foliowy:)

    Ipla gratulacje!!:)

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

    Starania od lutego 2018r.
    30.05.2018 ocena drożności jajowodów (HyCoSy): P -, L +
    04.07.2018 IUI :(
    02.02.2019 IUI :(
    Punkcja- pobrano 12 komórek, 8 zapłodnionych, 4 zarodki
    23.09.2019 transfer 1 zarodka 5.1.1 :(
    20.10.2019 transfer 1 zarodka 5.1.1
    8dpt beta 97,5
    10 dpt beta 241,5 prog 82
    12 dpt beta 525
    15 dpt beta 1348
    19 dpt beta 8847, prog 178
  • alexxandra_aa Autorytet
    Postów: 711 421

    Wysłany: 13 listopada 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    a tak z innej beczki:) kojarzycie w Poznaniu i okolicach jakieś fajne zajęcia ruchowe:) oczywiście takie na które możemy chodzi:)

    Starania od lutego 2018r.
    30.05.2018 ocena drożności jajowodów (HyCoSy): P -, L +
    04.07.2018 IUI :(
    02.02.2019 IUI :(
    Punkcja- pobrano 12 komórek, 8 zapłodnionych, 4 zarodki
    23.09.2019 transfer 1 zarodka 5.1.1 :(
    20.10.2019 transfer 1 zarodka 5.1.1
    8dpt beta 97,5
    10 dpt beta 241,5 prog 82
    12 dpt beta 525
    15 dpt beta 1348
    19 dpt beta 8847, prog 178
  • Patrycja 79 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 listopada 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwa20 wrote:
    Cześć dziewczyny czy jest tu ktoś kto będzie potrzebował po nowym roku puregon A nie ma refundacji?

  • Patrycja 79 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 listopada 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć chętnie odkupię napisz tylko ile masz i za ile oraz gdzie można odebrać

‹‹ 1779 1780 1781 1782 1783 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ