X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Med Art w 100%, dzięki nim jestem w drugiej ciąży, a mialam 2 transfery, wiec pelna skuteczność. Ja jestem pacjentka dr kubiaczyk-paluch, ktora jest wspaniałym lekarzem, zawsze gotowa do pomocy i mega profesjonalna. Do tego świetnie prowadzi nawet bardzo trudne, takie jak moje ciąże. Polecam każdemu, warto zapłacić bo maja naprawde super skutecznosc

    kinga25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście z pierwszej ciąży mam piękną córkę a teraz transferowalam mrozaka ☺

    myszaaa lubi tę wiadomość

  • malsandi Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    Również jestem pacjentką doktora Żaka z MedArtu. Wspaniały człowiek i świetna klinika, która wszystkim polecam. Z doktorem znamy sie dobry rok, kiedy to w styczniu 2015 ruszyismy z pierwszym IVF ICSI, niestety pierwszy transfer, jak i 2 CRIO nieudane, potem przerwa i w listopadzie IVF na naturalnym cyklu, niestety nieudane.
    Obecnie (28.01.2016) rozpoczęłam cykl z 3 IVF (dzis 13 dzień gonapeptylu na wyciszenie i czekamy na zielone światło aby ruszyc ze stymulacją). Oczywiscie jestesmy pełni obaw, ale liczymy, ze nasze 3 IVF sie powiedzie.

    Życzę Ci powodzenia z całego serca :)

    moja przyjaciółka również tam chodziła do dr Paluch i dr Żaka czasem i bardzo dobrze wspomina tą klinikę, teraz ma wspaniałych bliźniaków :) ja aktualnie jestem przed rozmową z moją gin co ostatecznie robimy (mąż ma teratozoospermię , staramy się ponad 2 lata) i wspominała o inseminacji i in vitro.
    Mam nadzieję, że do tego czasu nam się uda naturalnie a jak nie to trzeba będzie trochę wspomóc naturę :) damy radę !! dodam, że również mam zamiar się wybrać do medart-u

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2016, 10:11

    Czekając na skarb ... :)
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 6 lutego 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. my z mezem zaczelismy przygotowania do Ivf w tej klinice. staramy sie ponad 2 lata
    czy moze ktoras opisac jak to wyglada? bylismy 3 lutego zostal pobrany posiew z zszyjki dostalam zlecenie na zestaw badan i po debraniu wynikow mam sie szybko zglosic. i co dalej bedzie?

    pozdrawiam

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 8 lutego 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Aina leczymy sie u dr Zaka. bylismy 3.02.16 dostalam liste badan ktore mam wykonac w 3-4 dniu cyklu i zaraz po odebraniu sie zglosic. nie jestesmy z poznania i zastanawiam sie czy na kazdy monitoring czy usg mam tam jechac czy moge u nas gdzies zrobic. moj maz nie jest szczesliwy z tego powodu. z tego co piszesz to jednak bedzie to dlugo trwalo. myslalam ze 2-3 miesiace.

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja teraz jestem w 17 dc musze badania zrobic w 3-4 dniu cyklu wiec tak na 22-23.02. wyjdzie. jeszcze nic nie mowil jak to bedzie wygladalo mam sie zglosic jak juz badania bede miala. zreszta on malo skladnie mowi i czasami wydaje mi sie ze sam do siebie.
    diagnoza.. sama nie wiem
    moj maz slabe nasienie i malo o prawidlowej budowie ma . a ja to niewiadomo. hashimoto od 3 lat leczone. poza tym robilam badania na wlasna reke i wszystko ok jajowody drozne wyniki tez . moze glowa zablokowana? nie wiem. Dr uwaza ze wina meza a inny powiedzial ze nie jest tak zle. na Ivf juz we wrzesniu mielismy byc ale ja uwazalam ze jeszcze nie bo nie wszystko zrobilam wiec w listopadzie HSg mialam i tez wyszlo ok. staramy sie od 2 lat a w czwartek skonczylam 36 wiec wydaje mi sie ze juz czas na nas i nie ma co czekac. dziekuje ci ogromnie za info pewnie nie raz bede sie pytala co i jak dalej. powiem ze jakos ciezko mi chyba dlatego ze nie moge naturalnie i nic nie wyszlo i zastanawiam c\sie czy wszystkie mozliwe badania zrobilam

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 9 lutego 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede trzymala kciuki za was

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 10 lutego 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej powiedzcie mi przystepuje do in vitro

    najprawdopodobniej w sobote punkcja
    ale dzis mam duuuzo pecherzykow najwiekszy 18 mm
    czy sa jakies szanse??

    prosze o pomoc

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 11 lutego 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam znac jak tylko cos sie zacznie. narazie czekam na @
    pozdrawiam

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 18 lutego 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ainaa i jak tam u was? ja za dwa dni @ i na badanka i do medArt jak odbiore wyniki ....

    a u was jak?

  • Mała Mi 80 Ekspertka
    Postów: 224 199

    Wysłany: 19 lutego 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Powiedzcie mi w jakie dni i w jakich godzinach jest czynna klinika. Z góry dziękuję, bo w necie nigdzie nie mogę znaleźć:-(

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 19 lutego 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi 80 - klinika otwarta jest od poniedziałku do niedzieli od 8:00 do ostatniego pacjenta :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2016, 16:41

    bondzik007 lubi tę wiadomość

    Aina
  • Mała Mi 80 Ekspertka
    Postów: 224 199

    Wysłany: 19 lutego 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to suuuuper! Dzięki wielkie. Obecnie jestem pacjentką kliniki Invimed, ale właśnie chyba zmienię bo oni mają zamknięte w weekendy!!!! Jestem po pierwszej nieudanej iui i teraz w środę jadę na usg w 10 dc.No i owulacja chyba w weekend:-(

  • Mała Mi 80 Ekspertka
    Postów: 224 199

    Wysłany: 19 lutego 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ainaa:-) Chociaż nie znam twojej historii to widzę że łatwo nie masz....Ale głowa do góry!!!! Kiedyś zostaniemy mamami:-) Trzymam kciuki!!!!

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 19 lutego 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Julajko - u nas masakra... 3 IVF, 10 komórek pobranych, 4 dojrzałe, ZERO ZARODKÓW! Myslałam, ze napisałam. Obecnie zdycham na L4 po punkcji, wątroba powiekszona od hormonów boli, jak diabli, dieta, dużo płynów... ale o dziwo depresja mi juz minęła... co to była za invitrowa porażka :/ aż gin. rozmawiając we wtorek z mężem ptał, jak ja sie czuje :/
    Zapominamy o tym....[/QUOTE]

    to az tak boli? wspołczuje. i co dalej robicie?

  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Widzę że prawie wszystkie kożystają z MedArt pod katem IVF. Ja mam zamiar dzwonić w tygodniu i umówić się na wizytę ale pod kątek diagnostyki na początek. Moi lekarze mi nic nie pomogli a o MedArcie słyszałam dużo dobrego:) Mam nadzieję że po 3 latach w końcu coś się wyjaśni:)

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 24 lutego 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z Medartu, dostawałyście przed procedurą decapeptyl depot?

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • Mała Mi 80 Ekspertka
    Postów: 224 199

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wiecie może ile kosztuje inseminacja w MedArt? Pani w rejestracji niezbyt rozmowna, aż strach się o coś zapytać:-D

    Ainaa, Justyska700 lubią tę wiadomość

  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    Elciu ja dostałam przy pierwszym IVF decapeptyl depot który wywołuje sztuczna menopauzę. Transfer sie nie udał i po @ mega menopauza, czułam sie fatalnie, a kolejna @ przyszła ponad 70 dniach, ale jeśli IVF sie udaje to ten jeden zastrzyk to wygoda. Teraz przy drugiej stymulacji bałam sie tej długotrwałej menopauzy i brała codzienne zastrzyki gonapeptyl daily i to był dobry wybór, bo z 10 komórek zero zarodków, wiec znowu 3 miesiące byłabym bez @ :/
    Ainaa wysłałam Ci zaproszenie

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elciu, dziekuje przyjete!
    Czy pierwsze IVF robiłas tez w MedArcie? U kogo sie tam leczysz?

    Aina
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ