X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Med Art w 100%, dzięki nim jestem w drugiej ciąży, a mialam 2 transfery, wiec pelna skuteczność. Ja jestem pacjentka dr kubiaczyk-paluch, ktora jest wspaniałym lekarzem, zawsze gotowa do pomocy i mega profesjonalna. Do tego świetnie prowadzi nawet bardzo trudne, takie jak moje ciąże. Polecam każdemu, warto zapłacić bo maja naprawde super skutecznosc

    kinga25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście z pierwszej ciąży mam piękną córkę a teraz transferowalam mrozaka ☺

    myszaaa lubi tę wiadomość

  • malsandi Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    Również jestem pacjentką doktora Żaka z MedArtu. Wspaniały człowiek i świetna klinika, która wszystkim polecam. Z doktorem znamy sie dobry rok, kiedy to w styczniu 2015 ruszyismy z pierwszym IVF ICSI, niestety pierwszy transfer, jak i 2 CRIO nieudane, potem przerwa i w listopadzie IVF na naturalnym cyklu, niestety nieudane.
    Obecnie (28.01.2016) rozpoczęłam cykl z 3 IVF (dzis 13 dzień gonapeptylu na wyciszenie i czekamy na zielone światło aby ruszyc ze stymulacją). Oczywiscie jestesmy pełni obaw, ale liczymy, ze nasze 3 IVF sie powiedzie.

    Życzę Ci powodzenia z całego serca :)

    moja przyjaciółka również tam chodziła do dr Paluch i dr Żaka czasem i bardzo dobrze wspomina tą klinikę, teraz ma wspaniałych bliźniaków :) ja aktualnie jestem przed rozmową z moją gin co ostatecznie robimy (mąż ma teratozoospermię , staramy się ponad 2 lata) i wspominała o inseminacji i in vitro.
    Mam nadzieję, że do tego czasu nam się uda naturalnie a jak nie to trzeba będzie trochę wspomóc naturę :) damy radę !! dodam, że również mam zamiar się wybrać do medart-u

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2016, 10:11

    Czekając na skarb ... :)
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 6 lutego 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. my z mezem zaczelismy przygotowania do Ivf w tej klinice. staramy sie ponad 2 lata
    czy moze ktoras opisac jak to wyglada? bylismy 3 lutego zostal pobrany posiew z zszyjki dostalam zlecenie na zestaw badan i po debraniu wynikow mam sie szybko zglosic. i co dalej bedzie?

    pozdrawiam

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 8 lutego 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Aina leczymy sie u dr Zaka. bylismy 3.02.16 dostalam liste badan ktore mam wykonac w 3-4 dniu cyklu i zaraz po odebraniu sie zglosic. nie jestesmy z poznania i zastanawiam sie czy na kazdy monitoring czy usg mam tam jechac czy moge u nas gdzies zrobic. moj maz nie jest szczesliwy z tego powodu. z tego co piszesz to jednak bedzie to dlugo trwalo. myslalam ze 2-3 miesiace.

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja teraz jestem w 17 dc musze badania zrobic w 3-4 dniu cyklu wiec tak na 22-23.02. wyjdzie. jeszcze nic nie mowil jak to bedzie wygladalo mam sie zglosic jak juz badania bede miala. zreszta on malo skladnie mowi i czasami wydaje mi sie ze sam do siebie.
    diagnoza.. sama nie wiem
    moj maz slabe nasienie i malo o prawidlowej budowie ma . a ja to niewiadomo. hashimoto od 3 lat leczone. poza tym robilam badania na wlasna reke i wszystko ok jajowody drozne wyniki tez . moze glowa zablokowana? nie wiem. Dr uwaza ze wina meza a inny powiedzial ze nie jest tak zle. na Ivf juz we wrzesniu mielismy byc ale ja uwazalam ze jeszcze nie bo nie wszystko zrobilam wiec w listopadzie HSg mialam i tez wyszlo ok. staramy sie od 2 lat a w czwartek skonczylam 36 wiec wydaje mi sie ze juz czas na nas i nie ma co czekac. dziekuje ci ogromnie za info pewnie nie raz bede sie pytala co i jak dalej. powiem ze jakos ciezko mi chyba dlatego ze nie moge naturalnie i nic nie wyszlo i zastanawiam c\sie czy wszystkie mozliwe badania zrobilam

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 9 lutego 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede trzymala kciuki za was

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 10 lutego 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej powiedzcie mi przystepuje do in vitro

    najprawdopodobniej w sobote punkcja
    ale dzis mam duuuzo pecherzykow najwiekszy 18 mm
    czy sa jakies szanse??

    prosze o pomoc

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 11 lutego 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam znac jak tylko cos sie zacznie. narazie czekam na @
    pozdrawiam

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 18 lutego 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ainaa i jak tam u was? ja za dwa dni @ i na badanka i do medArt jak odbiore wyniki ....

    a u was jak?

  • Mała Mi 80 Ekspertka
    Postów: 224 199

    Wysłany: 19 lutego 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Powiedzcie mi w jakie dni i w jakich godzinach jest czynna klinika. Z góry dziękuję, bo w necie nigdzie nie mogę znaleźć:-(

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 19 lutego 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi 80 - klinika otwarta jest od poniedziałku do niedzieli od 8:00 do ostatniego pacjenta :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2016, 16:41

    bondzik007 lubi tę wiadomość

    Aina
  • Mała Mi 80 Ekspertka
    Postów: 224 199

    Wysłany: 19 lutego 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to suuuuper! Dzięki wielkie. Obecnie jestem pacjentką kliniki Invimed, ale właśnie chyba zmienię bo oni mają zamknięte w weekendy!!!! Jestem po pierwszej nieudanej iui i teraz w środę jadę na usg w 10 dc.No i owulacja chyba w weekend:-(

  • Mała Mi 80 Ekspertka
    Postów: 224 199

    Wysłany: 19 lutego 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ainaa:-) Chociaż nie znam twojej historii to widzę że łatwo nie masz....Ale głowa do góry!!!! Kiedyś zostaniemy mamami:-) Trzymam kciuki!!!!

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 19 lutego 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Julajko - u nas masakra... 3 IVF, 10 komórek pobranych, 4 dojrzałe, ZERO ZARODKÓW! Myslałam, ze napisałam. Obecnie zdycham na L4 po punkcji, wątroba powiekszona od hormonów boli, jak diabli, dieta, dużo płynów... ale o dziwo depresja mi juz minęła... co to była za invitrowa porażka :/ aż gin. rozmawiając we wtorek z mężem ptał, jak ja sie czuje :/
    Zapominamy o tym....[/QUOTE]

    to az tak boli? wspołczuje. i co dalej robicie?

  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Widzę że prawie wszystkie kożystają z MedArt pod katem IVF. Ja mam zamiar dzwonić w tygodniu i umówić się na wizytę ale pod kątek diagnostyki na początek. Moi lekarze mi nic nie pomogli a o MedArcie słyszałam dużo dobrego:) Mam nadzieję że po 3 latach w końcu coś się wyjaśni:)

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 24 lutego 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z Medartu, dostawałyście przed procedurą decapeptyl depot?

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • Mała Mi 80 Ekspertka
    Postów: 224 199

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wiecie może ile kosztuje inseminacja w MedArt? Pani w rejestracji niezbyt rozmowna, aż strach się o coś zapytać:-D

    Ainaa, Justyska700 lubią tę wiadomość

  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    Elciu ja dostałam przy pierwszym IVF decapeptyl depot który wywołuje sztuczna menopauzę. Transfer sie nie udał i po @ mega menopauza, czułam sie fatalnie, a kolejna @ przyszła ponad 70 dniach, ale jeśli IVF sie udaje to ten jeden zastrzyk to wygoda. Teraz przy drugiej stymulacji bałam sie tej długotrwałej menopauzy i brała codzienne zastrzyki gonapeptyl daily i to był dobry wybór, bo z 10 komórek zero zarodków, wiec znowu 3 miesiące byłabym bez @ :/
    Ainaa wysłałam Ci zaproszenie

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elciu, dziekuje przyjete!
    Czy pierwsze IVF robiłas tez w MedArcie? U kogo sie tam leczysz?

    Aina
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ