X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 28 lutego 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej my jedziemy jutro wynikibodebralam ale nie sa ciekawe. Tarczyca znow nie jest pk. Do tego inne tez nie wyszly dobrze. No zobaczymy co powie dr

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 1 marca 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam Julajku po wizycie? Jakie wiesci?

    Aina
  • bemybutterfly Przyjaciółka
    Postów: 145 45

    Wysłany: 2 marca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chcialabym dolaczyc jesli mozna, w nastepny czawrtek mam wiyzte . chcialabym, zeby ktos obejrzal nasze wzniki, bo nie wydaje mi sie by byly tragiczne, a oferowano mam od razu ivf. wydaje mi sie , ze mam zbyt niski e2 przez caly cykl. ostatnich 5 cykli wspomaganych puregonem i brevactid na pekniecie, pozniej famenita.
    licze, ze dr Zak sie czegos jednak u nas dopatrzy co mozna by podreparowac.

    Koniczynka30 lubi tę wiadomość

    7u22vfxmofven95z.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 3 marca 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    pierwszy transfer nie udany 2x blastus 5AA (co moglo byc rzyczyna?:()

    teraz czekam za wizyta i bedziemy myslec o crio

    jaka cena, jak wyglada przygotowanie mozecie cos powiedziec?

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeździsz na monitoring jak endometrium jest ładne wyznaczają datę transferu 1800 zl plus wizyty ze 2-3

    Przykro mi że się nie udało widocznie zarodki były nie takie jak widać oznaczenie niewiele dało :( następny raz będzie twój :)

  • bemybutterfly Przyjaciółka
    Postów: 145 45

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawde az tak zle z tym diagnozowaniem?
    Ja juz w ciagu roku przeszlam dwie inne kliniki i wkurza mnie to wzruszanie ramion. z pomoca internetu sama zauwazam , ze mam strasznie niski e2. w tej gdzie jestem teraz jest ivf jako odpowiedz na wszystkie problemy, ale w sumie jesli e2 jest na tak lipnym poziomie to nawet ivf nie pomoze. choc wiem, ze dr google nie jest najlepszym doradca i zdaje sobie sprawe, ze nie mam na ten temat wiedzy.

    7u22vfxmofven95z.png
  • bemybutterfly Przyjaciółka
    Postów: 145 45

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawde az tak zle z tym diagnozowaniem?
    Ja juz w ciagu roku przeszlam dwie inne kliniki i wkurza mnie to wzruszanie ramion. z pomoca internetu sama zauwazam , ze mam strasznie niski e2. w tej gdzie jestem teraz jest ivf jako odpowiedz na wszystkie problemy, ale w sumie jesli e2 jest na tak lipnym poziomie to nawet ivf nie pomoze. choc wiem, ze dr google nie jest najlepszym doradca i zdaje sobie sprawe, ze nie mam na ten temat wiedzy.

    7u22vfxmofven95z.png
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dr chyba wszystkim proponuje od razu in vitro. My w zeszlym roku to samo uslyszelismy. Ale ja nie bylam do konca pewna tego czulam ze nie wszystko zrobilam. Wiec Google mnie inspirowalo i szukalam co mozna zrobić. Ale bez skutku. Wiec wrocilismy do dr. I szykujemy sie do iivf.
    Ainaa a wiec dostalam antybiotyk bo zapalenie pecherza i antykoncepcyjne i 11 mamy sie znow zglosic. Powiedzial ze wyniki moga byc. Tsh mam za nisko wg mnie bo 0.5 mam hashimoto leczonse od 3 lat i cos zeswirowalo ostatnio. Nie mam pojecia co dalej bo nic nie mowil

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    I jak tam Julajku po wizycie? Jakie wiesci?

    A u ciebie jak tam? Lepiej sie czujesz?

  • bemybutterfly Przyjaciółka
    Postów: 145 45

    Wysłany: 4 marca 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natu bardzo mi przykro((((
    Dlugo wam zajelo pogodzenie sie z ivf?
    Bo czasami rozmyslam, ze moze faktycznie nie ma co glowa walic w mur, bo psychika siadzie. jest smutek , pytania rodziny kiedy kied, niechec do zrobienia czegokolwiek. w sumie wiekszosc rzeczy traci sens i staje sie malo wazna. i w sumie mam taka nadzieje, ze moze on spojrzy cos wyczaruje z tych wynikow.

    7u22vfxmofven95z.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jakie ceny sa medart poznan
    Embryo glue
    Scratchind endometrium
    nacinanie otoczki

    jakie opinie wasze i skutecznosc
    prosze o opinie

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :-) Jestem tu nowa, również za chwilę zaczynam swoją przygodę z MedArt, czekam na 3 dc, robię badania i ruszamy. Ivf to Nasza ostatnia nadzieja :-( Powiedzcie jaki jest obecnie koszt ivf?

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 7 marca 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Agi@

    wiesz co ja placilam w granicy 9 tys.
    wszystko zalezy jakie leki jakie dawki itd.
    tanie to to nie jest:/

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu93 dziękuję za informację :-) A kiedy Ty przechodziłaś całą procedurę? i jakie są Twoje spostrzezenia, wnioski?

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 7 marca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co ja
    zaczynalam procedure od 29.01
    gonapeptyl, na wyciszenie, puregon 300j przez 9 dni

    punkcja 12.02
    transfer 17.02 zarodki klasy 5aa nie przetrwaly poroniona ciaza biochemiczna

    teraz w piatek mam isc na usg i zobaczymy czy przygotowania do crio.


    wnioski hmm troszke zle sie czulam po punkcji, obolala, sam transfer jak badanie cytologiczne

    wnioski hmm szkoda ze sie nie udalo ale ja od dziecka mam problemy kobiece:(


    Agi@ a ty do kogo na ivf?

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 7 marca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    Natu bardzo mi przykro. CRIO kosztuje 1800 zł ze wszystkim, tj. Embrioglue i nacięcie otoczki. Ja miałam CRIO na sztucznych cyklach, czyli od 2 dc brałam estrofem. U nas sie nie udało, ale u Was inna sytuacja, bo teraz do ciąży doszło, a u nas nigdy.
    Ja chodzę do psychologa od piatku i postanowiliśmy skonsultować nasz przypadek jeszcze u innego lekarza, po wynikach dowiemy sie, czy widzi dla nas szanse, choc kolorowo nie jest.
    Trzymam za Was kciuki i pozdrawiam.


    a czym sie rozni sztuczny cykl a naturalny??
    a naciecie otoczki i klej cos dadza?
    jak myslisz?

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, że się nie udało - 5aa...bardzo ładne!Ile masz mrożaczków? Ściskam za ciebie mocno kciuki, każdej z nas się wreszcie uda!Strasznie boje się tej punkcji i przestymulowania.

    Ja u T.Ż ;-)

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 7 marca 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki zeeby bylo wszystko super:)
    mamy 3 mrozaczki

    ale nie wiem co zrobic zeby zwiekszyc szanse na ciaze oraz czy odrazu po ciazy biochemicznej mozna sie starac crio

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 7 marca 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez jestem u T.Ż

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 7 marca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrozaki zostaly mi 5aa 4aa i 4bb

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ