X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu93 tez chciałabym wyhodować takie cuda, jestem przekonana, że Wam się uda! Co jest u was powodem podejścia do IVF, jaki czynnik?

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 7 marca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam poroblemy od dziecka.
    pierwotny brak miesiaczki
    oraz malutkie problemy z nasieniem

    a u was co przyczyna?

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie endometrioza II stopień + niedoczynność i jak to ładnie nazwałaś "malutkie problemy z nasieniem" ;-) Póki co jestem dobrej myśli, chce żeby się udało w tym roku! Marzę o tym! A powiedz jeszcze jak T.Ż zapatruje się na podanie 2 blasek od razu?

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 7 marca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie robil problemow
    to byla nasza wola.

    a skad jestes?

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze :-), nie obraziłabym się gdyby były bliźniaki ;-) Jestem z poznania a Ty?

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 7 marca 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okolice poznania

    hehe ja tez ale juz funduse mi sie koncza:(

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przeraża to,że od 1.03 zmieniła się refundacja leków do IVF, a 1.07 pewnie 3 razy jeszcze podskoczą :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :-) Wszystkiego najlepszego z okazji NASZEGO ŚWIĘTA :-) Prosze powiedzcie mi czy jeśli 3-4 dc wypadnie mi w sobotę to bez problemu przyjmą mnie w Medartcie?

  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 8 marca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi@ wrote:
    Witajcie dziewczyny :-) Wszystkiego najlepszego z okazji NASZEGO ŚWIĘTA :-) Prosze powiedzcie mi czy jeśli 3-4 dc wypadnie mi w sobotę to bez problemu przyjmą mnie w Medartcie?
    tak, oni nawet w niedzielę pracują.

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo dziękuję Ci za informację. Myślałam, że tylko IVF i IUI robia w weekendy a inne wizyty tzreba umawiac w tygodniu.

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 8 marca 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    Natu musicie próbować, w medarcie embrioglue i nacięcie otoczki sa w standardzie, nikt jednak nie daje gwarancji a mój przypadek tez nie jest najlepszy (3 nieudane IVF u Zaka)!
    Działajcie, moze dajcie sobie czas, np. 3 miesiące, to i kasę odłożycie. A powiedz mi, czy Ty miałaś podawany zastrzyk decapeptyl depot przed rozpoczęciem stymulacji, jeszcze przed @?


    Tak mialam decapeptyl no wyciszenie do pierwszego podejscia
    Na ten raz jeszcze bym miala kase;)
    tylko czy jest szansa od razu po ciazy biochemicznej?

    A ty z jakich powodow in vitro?;/

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 8 marca 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam gonapeptyl
    przepraszam

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elcia_aa wrote:
    tak, oni nawet w niedzielę pracują.

    Elcia_aa widzę,że tak jak ja masz endometriozę - powiedz który stopień? I czy w tym przypadku miałaś krótki czy długi protokół? Wcześniej pisałaś też o sterydach, Ż nie chce ich przepisać, dlaczego? I czy brałaś acard?

  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 9 marca 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    Natu to dobrze, że gonapeptyl. Ja przy pierwszym IVF miałam decapeptyl depot i po @ (po nieudanym IVF) nastał cykl który trwał około 80 dni. Nie mogłam wtedy miec CRIO, byłam zła, a to był efekt depota... menopauza. Teraz miałam gonapeptyl daily, nie zgodziłam sie na decapeptyl depot. Rozumiem, że Ty miałas też codzienne zastrzyki, a nie jeden?
    Jeśli miałas daily, to mysle, ze CRIO bedzie mozliwy juz w nowy cyklu, najpóxniej w kolejnym.
    Zyczę powodzenia!


    tak tak mialam daily codziennie.
    jade w piatek na 11.00 na wizyte dowiem sie co i jak

    dr Ż chcial wykonac crio na naturalnym cyklu ale ja nie mam wogole owulacji:/ wiec nnie wiem czy decyzja jest sluszna z jego strony

    tak bardzo bym chciala zeby wkoncu sie udalo.

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 9 marca 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elcia_aa wrote:
    tak, oni nawet w niedzielę pracują.

    na jakim cyklu mialas crio?
    trzymam kciuki ze tym razem sie uda:)

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 13 marca 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Ny jestesmy po wizycie i z tego co wyczytalam to my na dlugim protokole. Narazie na antykoncepcyjnych i do 22.03 czyli ze 30 dni bedzie razem. Kazal nam sie pojawic 22 i 25 czyli co pozniej bedzie?

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 14 marca 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julajko - a który to Twój dzien cyklu, ile antyków juz zjadłas?
    Jesli to długi protokół, to koło 20 dc bedzie zastrzyk albo z decaaptyu depot, albo ruszysz z dziennymi zastrzykami z gonapeptylu daily. Potem @ racej w terminie i około 5 dc pierwsz usg, jesli wszystko w jajnikach bedzie ok, to 5 dc ruszysz ze stymulacja. Stymulacja około 10 dni, potem zastrzyk na pękniecie i punkcja :)
    Powodzenia zycze!

    Aina
  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz 14 dni jem anty a mam do 22.03 jesc. Cos on zle przeliczyl. I przeciaga mi do 22 okres. A mialam dostac 19 marca.

  • julajka Koleżanka
    Postów: 214 11

    Wysłany: 14 marca 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzien mam juz 24. Jak mu zaczelam sama wyliczac to powiedział ze mam juz w kalendarz nie zagladac. Stresuje mnie to juz

  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 14 marca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu93 wrote:
    na jakim cyklu mialas crio?
    trzymam kciuki ze tym razem sie uda:)
    Miałam i na sztucznym i na naturalny,ale udało się na sztucznym, choć szybko skończyło, ale na tym sztucznym zaskoczyło.a Ty się szykujesz? kiedy?

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ