Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Kukus Ekspertka
    Postów: 216 648

    Wysłany: 12 maja 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna95 wrote:
    Dzięki za odpowiedź. Kiedy lekarz pyta o to czy robimy badania genetyczne zarodków?
    Mnie lekarz najpierw pytał przy starcie stymulacji i dzisiaj jak dostałam papiery do uzupełnienia przed punkcją.

    Martyna95 lubi tę wiadomość

    2019 5x IUI,
    05.2019 poronienie zatrzymane,
    10.6.2020 start 1 IVF, FET 5.1.1.
    25.02.2021 córeczka
    Wracamy po rodzeństwo!
    7.05.2024 FET 3.1.1.
    7 dpt beta 37
    8 dpt beta 76
    12 dpt beta 694 🫣😍
    16 dpt 3330 😊
    28 dpt ♥️
  • Gaja88 Autorytet
    Postów: 1426 1396

    Wysłany: 12 maja 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiecie ile razu dziennie kurier Alabu odbiera próbki z Medartu? Konkretnie chodzi mi o to, czy jak pojadę na badania rano to wyniki będą i tak wieczorem czy jakoś wcześniej?

    starania od 2015 r. , PCOS, endometrioza II st, Hashimoto, IO, morfo 1-4 %, AMH- 3,6
    2018-2019 - 2 IUI, 3 procedury, 3 transfery- :( :( :( laparoskopia i histeroskopia
    zmiana kliniki
    4 IMSI - 01.2020 r.
    1 transfer - 5.05.2020 - blastka 5.1.1
    beta 7dpt - 49,3 mlU/ml; 9dtp - 155,6 mlU/ml; 13dpt - 875,6 mlU/ml; 15dpt - 1450 mlU/ml, 30dpt <3
    2 transfer - 25.02.2022 - blastka 5.1.1 - :(
    3 transfer - 24.03.2022, 10 tc 💔😭
    4 transfer - :(
    5 IMSI - 06.2025- 3 ❄️
    Transfer 04/26 - 🙁
  • Agggusiaczek Przyjaciółka
    Postów: 71 43

    Wysłany: 12 maja 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Czy któreś z Was mają doświadczenie z inseminacja nasieniem dawcy w MedArcie? Jakie wrażenia i wogole?

  • iMonia Autorytet
    Postów: 539 837

    Wysłany: 12 maja 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diversik89 wrote:
    Tak kochana, już chyba wszystkiego próbowaliśmy...
    Marcysia się wypróżnia sama, teraz nawet gazy idą, a mimo tego ból jest straszny...
    Po tym lefaxie strasznie ulewala 🙈
    Serce pęka jak maluszek cierpi...
    A probiotyk bierzecie ? U nas vivomix

    1.2004 Junior :)
    12.2018 laparoskopia endometrioza
    02.2019 ciąża naturalnie na clo (*)
    04.2019 poronienie
    07.2019 (PUREGON I OVITRELLE)❤️
    13 dpo Beta 53,6
    15 dpo Beta 210,9
    24 dpo Beta 9266,0
    27 dpo Beta 16678,0❤️
    04.2020 Laura Zofia❤️

    https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hdcud95ch.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 12 maja 2020, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja88 wrote:
    Dziewczyny, wiecie ile razu dziennie kurier Alabu odbiera próbki z Medartu? Konkretnie chodzi mi o to, czy jak pojadę na badania rano to wyniki będą i tak wieczorem czy jakoś wcześniej?

    Ja wychodzilam dziś z medartu koło 12 i akurat razem ze mną wychodził kurier i to by się zgadzało - za moich czasów kiedy starałam się o ciążę kurier przyjeżdżał koło 12-13 i później koło 20. Nie wiem jak jest obecnie no ale dziś w południe odbierał próbki :)

    Gaja88 lubi tę wiadomość

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 12 maja 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za moim czasów (jeszcze w lutym) było też dokładnie tak jak piszesz, więc pewnie wciąż tak jest 😊 myślę że jak zrobisz badania rano i kurier je zabierze ok 12-13 to około 16 będziesz miała wyniki a nie dopiero późnym wieczorem 😊
    A przypomniało mi się że nawet ja tak miałam, robiłam badania przed 13 (jeszcze kurier czekał na mnie żeby szybko wziąć próbki i jechać) i wynik miałam po 2-3 h😊
    Imbirek91 wrote:
    Ja wychodzilam dziś z medartu koło 12 i akurat razem ze mną wychodził kurier i to by się zgadzało - za moich czasów kiedy starałam się o ciążę kurier przyjeżdżał koło 12-13 i później koło 20. Nie wiem jak jest obecnie no ale dziś w południe odbierał próbki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2020, 22:51

    Gaja88 lubi tę wiadomość

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 12 maja 2020, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, każda z nas przez to przechodzi, od wizyty do wizyty ciągle stresy, bądź dobrej myśli, wszystko będzie ok ✊✊✊😍 trzymam kciuki!!!
    Anulas wrote:
    Moje nerwy juz ruszyły pełna parą. Do piątku zwariuje!!! Juz się boje, ze znów serduszka nie zabacze😥

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Catlady Autorytet
    Postów: 4480 6166

    Wysłany: 12 maja 2020, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    Ja wychodzilam dziś z medartu koło 12 i akurat razem ze mną wychodził kurier i to by się zgadzało - za moich czasów kiedy starałam się o ciążę kurier przyjeżdżał koło 12-13 i później koło 20. Nie wiem jak jest obecnie no ale dziś w południe odbierał próbki :)
    Wychodziłaś od Kru? Masz krótkie i ciemne włosy? To chyba Cię widziałam ;)

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • Mrs.P Autorytet
    Postów: 263 148

    Wysłany: 12 maja 2020, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Medartka wrote:
    My na ostatniej wizycie przed punkcją (tydzień przed?) dostaliśmy dokumenty dot.transferu i tam było pytanie dot.badania zarodków z tego, co pamietam.

    My podobnie, natomiast u mnie to było 2 dni przed punkcją.

    uwo9s65govurilvf.png
  • Mrs.P Autorytet
    Postów: 263 148

    Wysłany: 12 maja 2020, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marusia wrote:
    2 tygodnie.

    Dzięki, u nas to trwa dłużej. 🤔😔

    uwo9s65govurilvf.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 13 maja 2020, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catlady wrote:
    Wychodziłaś od Kru? Masz krótkie i ciemne włosy? To chyba Cię widziałam ;)

    Tak tak od Kru a moje krótkie ciemne włosy nie są już krótkie 😂 mam nadzieję że zdążę przed porodem odwiedzić fryzjera, bo przecież kiedyś ich muszą w końcu otworzyć 🙈
    W każdym razie rozmawialam z dr o tym Śremie i mówił że jemu jest obojętnie czy w Śremie czy w świętej bo w razie czego i tu i tu zna ordynatora :)
    Ja nie wiem gdzie i jak będę rodzić, mam podjąć decyzję jak w ciągu 2 tyg, ale to zobaczymy na wizycie czy mały będzie się szykował do wyjścia czy nie - na razie (35+ tc) wszystko jest wysoko, szyjka zamknięta 3 cm 😊

    bdziągwa, Catlady lubią tę wiadomość

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Martyna95 Ekspertka
    Postów: 142 384

    Wysłany: 13 maja 2020, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania genetyczne zarodków robicie bo macie ku temu wskazania? U nas jeszcze nie było rozmowy o tych badaniach i się zastanawiam czy w przypadku braku wskazań robić je tak na wszelki wypadek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2020, 08:30

    gann3e3k3z1xxf20.png
    maj/czerwiec 2020 - stymulacja na cyklu naturalnym
    czerwiec 2020 - punkcja 6 prawidłowo zapłodnionych, 6 komórek zamrożonych,
    czerwiec 2020 - świeży transfer - nieudany
    sierpień 2020 - transfer mrozaczka
    beta:
    7 dpt - 26
    8 dpt - 47
    10 dpt - 115
    17 dpt - 1996
    20 dpt - jest pęcherzyk żółtkowy
    28 dpt jest serduszko ❤️
  • Mamka92 Autorytet
    Postów: 260 414

    Wysłany: 13 maja 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna95 wrote:
    Badania genetyczne zarodków robicie bo macie ku temu wskazania? U nas jeszcze nie było rozmowy o tych badaniach i się zastanawiam czy w przypadku braku wskazań robić je tak na wszelki wypadek.


    Ja nie robiłam dziś 3 dpt niebawem się okaże :)

    2014 Polna Poznań 3x iui :(
    4 transfery :-(
    2015 Medart
    2 zarodki 8b - synek 42tc
    2019 transfer 5.1.1 cb
    10.05.2020 crio 5.1.1 i 4.2.1
    Córeczka 32tc
    km5sf71xl2bypfj2.png
  • Martyna95 Ekspertka
    Postów: 142 384

    Wysłany: 13 maja 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamka92 wrote:
    Ja nie robiłam dziś 3 dpt niebawem się okaże :)

    Trzymam kciuki!:)

    gann3e3k3z1xxf20.png
    maj/czerwiec 2020 - stymulacja na cyklu naturalnym
    czerwiec 2020 - punkcja 6 prawidłowo zapłodnionych, 6 komórek zamrożonych,
    czerwiec 2020 - świeży transfer - nieudany
    sierpień 2020 - transfer mrozaczka
    beta:
    7 dpt - 26
    8 dpt - 47
    10 dpt - 115
    17 dpt - 1996
    20 dpt - jest pęcherzyk żółtkowy
    28 dpt jest serduszko ❤️
  • Marusia Koleżanka
    Postów: 52 93

    Wysłany: 13 maja 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrs.P wrote:
    Dzięki, u nas to trwa dłużej. 🤔😔

    A pisałaś do dr prowadzącego? Bo ja dopytywałam czy już są te wyniki.

  • Nowa38 Autorytet
    Postów: 1278 492

    Wysłany: 13 maja 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna95 wrote:
    Badania genetyczne zarodków robicie bo macie ku temu wskazania? U nas jeszcze nie było rozmowy o tych badaniach i się zastanawiam czy w przypadku braku wskazań robić je tak na wszelki wypadek.
    U nas Z nie namawiał do badań, zapytał czy są jakieś choroby w rodzinie, wspomniał o badaniach i kazał podjąć decyzję. My stwierdziliśmy, że z racji wieku robimy. U B już był większy nacisk na badania, bardziej nas przekonywał. My nie żałujemy, że badania robiliśmy. Raz, że mniej stresu, a dwa nikt mi w razie niepowodzenia nie powie, że zarodek nieprawidłowy.

    Martyna95 lubi tę wiadomość

  • Marusia Koleżanka
    Postów: 52 93

    Wysłany: 13 maja 2020, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa38 wrote:
    U nas Z nie namawiał do badań, zapytał czy są jakieś choroby w rodzinie, wspomniał o badaniach i kazał podjąć decyzję. My stwierdziliśmy, że z racji wieku robimy. U B już był większy nacisk na badania, bardziej nas przekonywał. My nie żałujemy, że badania robiliśmy. Raz, że mniej stresu, a dwa nikt mi w razie niepowodzenia nie powie, że zarodek nieprawidłowy.

    U nas tez nie było wskazań, dr pozostawił nam ta decyzję.

    Martyna95 lubi tę wiadomość

  • Miśka01 Przyjaciółka
    Postów: 167 32

    Wysłany: 13 maja 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie mam już siły!😢 Kolejny posiew i kolejny raz bakteria escherichia coli i enterococcus faecalis . Brałam urovaxom i antybiotyk amocykline. Czy któraś z Was męczyła się z tymi bakteriami ? Co Wam pomogło?

    Bąbel, Anulas lubią tę wiadomość

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2114 1339

    Wysłany: 13 maja 2020, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny hemoroidy w ciąży- jakieś rady? Mam nadzieję, że poza dyskomfortem nie stanowi to zagrożenia dla dziecka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam doktor, A. B nie rekomendowal badań, sami się zdecydowaliśmy.

    Martyna95 lubi tę wiadomość

‹‹ 2242 2243 2244 2245 2246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ