X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 4 marca 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonn ty miałaś tylko miesiąc przerwy miedzy stymulacjami? To tak można?

    Doktorek na punkcji powiedział, ze musimy działać od razu bo jak zostawimy na 3 miesiące to będzie znów taka maniana. Nie wiem co miał na myśli a byłam nacpana i nie dopytalam. Nie będę mu dupy trula w weekend zadzwonie w poniedziałek.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 4 marca 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonn cieszę się, że na USG wszystko w porządku!

    MalaHD przykro mi :( To daj w poniedziałek znać jakie dalsze plany dr ma na Ciebie!
    Dziękuję za gratulacje :*

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • iwonn Ekspertka
    Postów: 222 92

    Wysłany: 4 marca 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Tylko miesiąc. Tak jak mowisz doktor zalecal nie robic dłuższej przerwy. Ale czytam ze różne sa zdania. Ja sie na tym nie znam. Ufam Jemu.

    ponad 3 lata starań
    3 IUI
    11/2016 I IVF 4.12 transfer 4aa i 3ba cb
    01/2017 II IVF 25.01 transfer 4AB :(
    dwie blastki zamrożone
    18.03.2017 crio 2 blastki cb
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 4 marca 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wczesniej mialas inny zestaw czy obie stymulacje elonva?

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 4 marca 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari u nas 35tc wiec ciut za wczesnie by jeszcze było. Biorę to relanium i liczę ze to uspokoi skurcze. A czy ja dobrze kojarzę ze Ty urodziłas Pawełka jakoś wcześniej? Który to był tydz?

    Anakonda, ja byłam sama ale też widziałam dziewczynę z mama i chyba jej mężem. Dziwnie trochę ale z drugiej strony jak im tak pasuje to czemu nie ;)

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 4 marca 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala przykro mi ze się nie udało :( Startujesz od razu z kolejną stymulacja?

    Powiem Wam szczerze ze to przegięcie ze stali pacjenci nie mogą się normalnie zapisać! Uważam ze powinni wstrzymać przyjmowanie nowych albo faktycznie niech ciążę prowadzi ktoś inny. Tyle że nie wiem czy jakby mnie nie odesłali do innego lekarza w Medart to czy nie wolałabym juz prowadzić ciąży w lux med gdzie mam za darmo.. Ale fakt ze do Waszej pano Dr się dopchac to trzeba mieć cierpliwość, zna się chyba na rzeczy skoro ma tyle chętnych. Wierzę że i na to cholerne endo znajdzie przyczynę! Meda mając tyle zarodkow nie chcesz spróbować na słabym endo? Moje ponoć tez nie powalało a transfer jednak się odbył. Tyle że wtedy nawet nie wiedziałem dobrze co to endo, wiedziałam tylko ze dr Z nie jest zadowolony ale jakoś transfer i tak zrobił. Szkoda ze nie pamiętam ile miałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybirth, luxmed ma w wylaczeniach prowadzenie ciaz podwyzszonego ryzyka, czyli tak naprawde kazda ciaza po in vitro (i wiele tradycyjnych ciaz), nie powinny byc prowadzone w ramach pakietow...

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 4 marca 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojecia, zrobie tak jak doktor zadecyduje :) z jednej strony chciałabym od razu z drugiej jeszcze pobolewa mnie jajnik po punkcji i w ostatni weekend marca jest polmaraton u nas ktory mam juz opłacony i chciałabym pobiec :) ale nie zapierdalam jak kenijczyk a ciąża jest dla mnie ważniejsza więc zdam sie na doktorka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 15:52

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • iwonn Ekspertka
    Postów: 222 92

    Wysłany: 4 marca 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza stymulacja puregon. Druga elonva.

    ponad 3 lata starań
    3 IUI
    11/2016 I IVF 4.12 transfer 4aa i 3ba cb
    01/2017 II IVF 25.01 transfer 4AB :(
    dwie blastki zamrożone
    18.03.2017 crio 2 blastki cb
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 4 marca 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A88 masz rację, tyle że jak kiedyś pytałam Doktorka jakie mają statystyki to powiedział ze nie wie bo cześć pacjentek po zapłodnieniu nie wraca do kliniki albo np po latach po kolejny zarodek. Z wielu względów tym pewnie, ogleglosci wstydu czy finansow nie prowadzi ciąży w Medart. Wiesz IVF jest wpisane w kartę ciąży i sama się ostatnio zastanawiałam jak zareagują na mnie na porodówce, obym nie trafiła na starą babę w moherze ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:10

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 4 marca 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybirth wrote:
    Campari u nas 35tc wiec ciut za wczesnie by jeszcze było. Biorę to relanium i liczę ze to uspokoi skurcze. A czy ja dobrze kojarzę ze Ty urodziłas Pawełka jakoś wcześniej? Który to był tydz?

    Anakonda, ja byłam sama ale też widziałam dziewczynę z mama i chyba jej mężem. Dziwnie trochę ale z drugiej strony jak im tak pasuje to czemu nie ;)
    No mógłby maluszek posiedzieć jeszcze ze trzy tygodnie w brzuchu :-) bierz leki i oszczędzaj się, każdy dzień jest na wagę złota. Ja urodziłam Pawełka jak miałam skończony 36tydzień, jest teoretycznie wcześniakiem, ale miał ładną wagę urodzeniową, choć dało się zauważyć różnice w porównaniu do dzieci donoszonych.

    r9bzabd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybirth, no i właśnie boję się jak Luxmed zareaguje. Ja też, gdyby się udało, chciałabym z przyczyn wyłącznie finansowych pewnie docelowo przenieść się do Luxmedu, gdzie też mam pakiet i przewspaniałą dr Drews-Piasecką, ale boję się, że na wieść o ciąży z IVF, od razu stwierdzą, że na prowadzenie ciąży pakiety nie obowiązują.
    Koleżanka z pracy jest teraz w 6 mcu, właściwie od początku musiała leżeć i ciąża była zagrożona, to za każdą wizytę w Luxmedzie związaną z prowadzeniem ciąży, musi płacić. Walczy jeszcze z nimi i się odwołuje, ale póki co wszystko na nic :/

    Haha, po ostatniej akcji z wpisaniem informacji do IVF do książeczki zdrowia dziecka, może się ekipa porodówkowa będzie teraz pilnować trochę bardziej i wykazywać trochę większym taktem :P

  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 4 marca 2017, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A88 to zaskoczyłas mnie ze lux med ma problem ciazami z ivf. Ja byłam na pierwszej wizycie u babki która się nazywa lebioda i nic mi o tym nie mówiła . A drews podobno faktycznie super.

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 5 marca 2017, 02:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się wydaje ze większość dziewczyn nawet nie mówi ze jest w ciąży dzięki in vitro tylko od razu ruszają na prowadzenie ciąży na NFZ lub właśnie lux med i tym podobne. Ja osobiście bym się bała i chociaż pierwszy trymestr wolałabym zostać w Medart bo jednak leki jakie dostajemy są zupełnie inne. Ale u mnie w rodzinie nawet mało kto wie wiec poniekąd rozumiem też te dziewczyny które nie chcą być kojarzone z klinika niepłodności i metodami jakimi nas tam leczą.

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 5 marca 2017, 02:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A88 nic mi nie mow! Haha jak przeczytałam ten artykuł to byłam w mega szoku i stad tez ta moja obawa czy jesteśmy normalnie traktowane na porodowkach czy jak jakieś dziwadla ;) Nie chciałbym żeby moje dziecko musiało latać z taką książeczka do 18 roku życia bo raczej info o ivf nie wnosi kompletnie nic w późniejszym leczeniu chorób.

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHd, szkoda ze tak wyszlo, daj znac jakie dalsze kroki. Bieganie tez lubie, dobrze robi na trudne emocje.

    Antonka, wiem co czujesz, placisz miliony monet I okazuje sie w takiej sytuacji, ze to Ty jestes dla lekarza nie on dla Ciebie, to słabe, ale nic nie p i radzisz teraz.za to masz piekny suwaczek :)

    Ja odpoczywam głownie off line, a betuje dopiero w czw, troche brzuch mnie pobolewa, ale rownie dobrze moze to byc od zastrzykow, mam caly brzuch w siniakach...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2017, 08:01

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elcia, nie chodzi konkretnie o ciaze z IVF, tylko ciaze podwyzszonwgo ryzyka, wiec tylko obawiam sie, ze ivf tez moze sie pod to kwalifikowac.
    Ale skoro przyjeli Cie bez problemow, to moze nie kazdy lekarz tak rygorystycznie tego przestrzega?
    A sr Drews polecam mocno, tylko z terminami u niej jest straszny problem:(

    elcia_aa lubi tę wiadomość

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy swiezym transferze bylam wzdeta i obolala az do bety, teraz brzuch tez caly w siniakach. Tym razem mialam jeszcze clexane to dopiero ma gowniane igly :/ ale znalazlam prolutex w doz za 155 zl. Gdzies ktos cos taniej?

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD przykro mi, że się nie udało...

    Wydaje mi się, że któraś z Was pisała o histero robionym w Medart. Kojarzycie ile kosztuje? Chora jestem na myśl o tym, że mam spędzić niepotrzebną dobę w szpitalu :/

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Ja przy swiezym transferze bylam wzdeta i obolala az do bety, teraz brzuch tez caly w siniakach. Tym razem mialam jeszcze clexane to dopiero ma gowniane igly :/ ale znalazlam prolutex w doz za 155 zl. Gdzies ktos cos taniej?
    Po pierwsze przykro mi ,że sie nie udało . Moim zdaniem po punkcji lepiej jest odpocząć niż zabierać malucha lepiej dać mu lepsze warunki . W gemini jest za 145 zł ale to Gniezno / Września . Proponuje podzwonić po sieciówkach i pytać o cene .


    Co do wizyt i wyboru lekarza w Medart jak ja wybierałam lekarza któraś pisała ,że Żak jet konkretny mówi to co ma na myśli i czasami ma głupie żart po których nie waiadomo o co mu chodzi .
    Dlatego wybrałam Panią Dr i wiele osób szukając opinii chce być zaopiekowanym przez dr . Co nie zmienia faktu ,że dr ma strasznie dużo pacjentów i nie może sie wyrobić . Powinni to jakoś inaczej zorganizować bo ja mając wizytę w niedziele tydzień temu to w piatek po 22 pani z rejestracji dzwoni by przesunąć wizytę i podała mi 2 h . Dla mnie to brak taktu by do kogoś dzwonic po 22 , można było w sobotę rano zadzwonić i nie było by problemu .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
‹‹ 381 382 383 384 385 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ