X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kika &&& za pozytywną bete

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika, dołączam do trzymających kciuki :)

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Lena1 Przyjaciółka
    Postów: 76 24

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi, z jakiego powodu dostajecie Clexane? Czy dostajecie standardowo po punkcji, czy na podstawie jakiś wyników?

  • kika123 Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety wynik negatywny:( dziękuję za kciuki, widocznie nie jest mi pisane zostać mama przynajmniej nie teraz. Trzymam za Was mocno kciuki,oby Wam się udalo:)

    kika
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika, przykro mi... Jeśli masz siły, to walcz dalej. Jak potrzebujesz odpoczynku, to daj sobie czas i wróć silniejsza. Wiem, co czujesz, u mnie też 3 nieudane transfery na Polnej, potem jeden nieudany w Medart, a dopiero kolejny szczęśliwy. Nie poddawaj się.

    Lena1, zazwyczaj na podstawie wyników krzepnięcia (by uniknąć mikroskrzepów w macicy po transferze)

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika przykro mi :( musisz walczyć dalej!

    Clexane dostałam profilaktycznie, bez żadnych badań. Potem się okazało, że mam MTHFR i mimo iż nie jest to wskazaniem do hrparyny to przy tej mutacji dużo łatwiej o zakrzepice więc się z clexane "zaprzyjaznilismy" na całe 9 miesiecy

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • AgnieszkaN Znajoma
    Postów: 28 23

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny moje gratulacje dla Was! Wyobraźcie sobie że spóźniła mi się @@ i tak zrobiłam test. Wyszedł pozytywnie. Zrobiłam dziś też betę od razu bo nie wytrzymałabym . Czekam ba wyniki z polnej bo będą dziś po południu. Ciekawe czy potwierdzi mi ciążę. Jestem w szoku :P

    Mysza1986, Alberta, antonna, dżdżownica lubią tę wiadomość

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaN wrote:
    Hej dziewczyny moje gratulacje dla Was! Wyobraźcie sobie że spóźniła mi się @@ i tak zrobiłam test. Wyszedł pozytywnie. Zrobiłam dziś też betę od razu bo nie wytrzymałabym . Czekam ba wyniki z polnej bo będą dziś po południu. Ciekawe czy potwierdzi mi ciążę. Jestem w szoku :P


    Agnieszka- gratulacje! czy to tzw. "naturals"? dawaj znać jak po becie :)

    bv5tg9v.png
  • AgnieszkaN Znajoma
    Postów: 28 23

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 665,1 mIu/mL wooow!!! U mnie świeżo po leczeniu paciorka w sumie jestem. I pełny naturals . Aż niedowierzam !!

    MedA, antonna, MalaHD, Mysza1986, anakonda lubią tę wiadomość

  • kasiula2122 Przyjaciółka
    Postów: 83 20

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka a ktory to tydzień?wysoka beta gratulacje!!!!!

    w57v3e3kt53bmubr.png
  • AgnieszkaN Znajoma
    Postów: 28 23

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypada na 5 tydzień , ale bolą mnie mięśnie brzucha i troszkę na dole. Nie wiem czy to normalne czy mam już się martwić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka ja z kolei się martwiłam i zresztą nadal martwię bo nie mam/nie miałam żadnych objawów ;) ale jak cię coś niepokoi to spokojnie możesz brać no-spę max 3x1 (ja biorę jak zaczynam czuć ciągnięcia, tak profilaktycznie, czyli srednio 1 tabletkę dziennie lub co 2 dni) lub dr mówiła, że najlepiej brać relanium, bo jest najbardziej przebadane pod kątem podawania ciężarnym ;) no ale ja póki co jeszcze normalnie pracuję i funkcjonuję więc nie chcę się przymulać i czasem mi się zdarza że tylko na noc wezmę ;)

  • AgnieszkaN Znajoma
    Postów: 28 23

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie też nie mam żadnych objawów. Myślałam że mam zakwasy bo byliśmy w górach i jedyne co to @ spóźniona . Mówię sobie a sprawdzę co mi tam . No i wyszło. Przez to też szybko na betę pojechałam. Jutro robię powtórkę . Wczoraj bolały mnie piersi dziś już nie :) jedyne co to dokucza mi ból mięśni brzucha . Za tydzień w poniedziałek mam wizytę więc się pewnie wszystko okaże. Dziś już patrzę na wszystko trzeźwo bo wczoraj to była euforia :P mało tego.znalazłam nową pracę i w mojej obecnej do końca msc muszę dać wypowiedzenie bo od sierpnia miałabym zacząć pracę w nowej firmie. T7akże mam.nadzieję że za tydzień sytuacja będzie klarowna już jeśli mogę tak to nazwac hehe :) właśnie chyba wezmę nospeę sobie. Masz rację.

  • Jasiaaa Autorytet
    Postów: 411 212

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka, gratulacje.
    Dziewczyny, mam pytanie. Pamiętacie jak nazywa się to badanie droznosci jajowodow i budowy macicy, które jest robione w klinice?
    Nie jest to hsg. Sama Pani dr mówiła, że to badanie jest często mylone z hsg.
    Może HyFoSy? Robi się to przez usg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2017, 21:56

    l22nej28tcppkg68.png
  • AgnieszkaN Znajoma
    Postów: 28 23

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie dostanę duphatson i w jakiej cenie?

  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka, Duphaston powinnaś dostać w każdej aptece. Jak ja kupuję, to cena waha się między 25 a nawet 50 zł, więc warto poszukać gdzie taniej (szczególnie przy dużej dawce)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2017, 07:13

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasiaaa wrote:
    Agnieszka, gratulacje.
    Dziewczyny, mam pytanie. Pamiętacie jak nazywa się to badanie droznosci jajowodow i budowy macicy, które jest robione w klinice?
    Nie jest to hsg. Sama Pani dr mówiła, że to badanie jest często mylone z hsg.
    Może HyFoSy? Robi się to przez usg.
    Jasiaa moje badanie nazywało się sono-hsg od zwykłego różni się właśnie tym, że nie wyginasz się tyłkiem przed rentgenem, tylko masz to robione pod kontrolą usg - podają kontrast i patrzą przez usg jak przepływa, no ale może ty będziesz miała jeszcze inne badanie, nie wiem ;)

  • Marta_NE Koleżanka
    Postów: 111 15

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie w sono hsg podaja sol fizjologincza a nie kontrast:) i jest USG zamiast rentgena.

  • Jasiaaa Autorytet
    Postów: 411 212

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Jeszcze czekam na okres. A juz bym chciała mieć to za sobą i zacząć leczenie.
    Tu ma być podana jakas pianka. I właśnie przez usg. Okaże sie niedlugo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2017, 08:45

    l22nej28tcppkg68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta_NE wrote:
    Wg mnie w sono hsg podaja sol fizjologincza a nie kontrast:) i jest USG zamiast rentgena.
    No właśnie jeśli mamy być tacy dokładni, to dr mówiła, że podaje mi, tak jak wspomniała Jasia jakąś piankę :) Jasia ja myślę, że będziesz miała sono-hsg właśnie, a jeśli nie to i tak na tej samej zasadzie - wsadzą ci cewnik, coś podadzą, czy piankę, czy sól, czy co tam jeszcze mają w zanadrzu i będą obserwować pod kontrolą usg jak przepływa :) Nie wiem jaki macie problem, ale moja znajoma zrobiła sobie właśnie sono-hsg jakoś w okolicy tego 14 dc, 2 dni wcześniej i 2 dni później przytulała się z mężem i teraz mają już rocznego syna :) I jak czytałam dużo jest historii, że od razu w cyklu z badaniem się udało więc nie zaszkodzi być dobrej myśli :)

‹‹ 504 505 506 507 508 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ