X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Jasiaaa Autorytet
    Postów: 411 212

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie by bylo jakby tak szybko sie udalo. Jednak jestem ciekawa czego sie dowiem podczas badania. Problem jest ze mna. Maz ma super wyniki.
    Mi czasami rosną pecherzyki czasami nie. Jak rosną to raczej nie za często pękają. Wczesniej problem z tarczyca. Teraz jest w normie. Dzisiaj właśnie bylam kontrolnie zbadac tsh. Endo w miare rosnie. I caly czas nie wychodzi, a wyniki sa ok. Oprócz tej wit. D.

    l22nej28tcppkg68.png
  • We Ekspertka
    Postów: 264 82

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasia bądź dobrej myśli, ja myślę że sono-hsg czy zwykle hsg bardzo pomaga no i obniżenie tarczycy też ma znaczący wpływ. Wydaje mi się że dzięki temu mi również udało się zajść w ciążę, mimo slabszego nasienia mojego męża:)

    Starania od 2013r.
    w MedArcie od 08.2016 - problemy z nasieniem

    Ciąża naturalna 10.03 - 926 mlU/ml - termin Listopad 2017
    Córka październik 3260g.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala, dobrze pamietam, ze Ty mowilas, ze uzywasz detektora? Od ktorego tygodnia zaczelas uzywac?

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 8tc i od razu znalazłam :) mam ten z wyświetlaczem jumper z allegro za ok 250 zł

    Nie wiem ile wazysz ale na belly dziewczyny pisaly, że przy wiekszym brzuszku czasem jest problem z wyszukaniem. Ja tluszczu na brzuchu przed ciąża nie miałam wcale więc może dlatego u mnie szybko bylo słychać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2017, 17:56

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Lena1 Przyjaciółka
    Postów: 76 24

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do kiedy trzeba brać Prolutex/Lutinus? Do końca 12 tygodnia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2017, 22:18

  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena1 wrote:
    A do kiedy trzeba brać Prolutex/Lutinus? Do końca 12 tygodnia?

    Ja brałam do połowy 12tc. W sumie mi wyszło 70 zastrzyków.

    1JyDp2.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam do końca 13tyg, w sobotę odstawilam i już mialam koszmary, że krwawie :/ bede robiła na dniach morfologie to sprawdzę tegi proga. Luteine nadal biorę, conajmniej do 16+5 bo wtedy mam wizyte

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam do pozytywnej bety.

    Mala teraz to juz lozysko produkuje progesteron. Ale ja w 13 tc odstawialam Lutinus i tez mialam schizy. Ale dwoch lekarzy mi potwierdzilo, ze nie mam sie czego bac hehe

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny, to ja mam problem, żeby zrezygnować z jednego prolutexu :) A biorę 2xprolutex i 2x2 dupka :) Już dr na wizycie serduszkowej mówiła, że z tego jednego mam już rezygnować powoli, ale ja powiedziałam, że jeszcze nie, to teraz na drugiej wizycie mówiła, że czas zacząć jednak schodzić z tego proga, no ale jeszcze się nie przełamałam, aczkolwiek teraz już będę musiała na dniach, bo mi nie starczy do wizyty jak będę brała nadal po 2 a nie chce mi się jechać do Pń po receptę :)
    Zasadniczo wiem, że i tak ładuję w siebie ten progesteron w dużych ilościach, no ale ciężko mi się rozstać z tym jednym kłuciem :D

  • AgnieszkaN Znajoma
    Postów: 28 23

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę dziś właśnie kupić dupka ale nie wiem kto mi te zastrzyki będzie robił hehe sama to się boję :P wczoraj robiłam.betę i skończyło z 665 na 1357

    MalaHD, Mysza1986, antonna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka dupek to tabletki :) Prolutex to zastrzyki więc nie wiem, co będziesz brała? :)

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meda bogaczu 2x prolutex? :P ja się ucieszyłam, że miesięcznie 600 zl mniej a ty masz jeszcze raz tyle! Ja na leki wydaje 40 zl plus witaminy i wizyta raz w miesiącu 180zl więc ciąża w końcu przestała kopać mnie po kieszeni. Po polowkowym wydatek na bobasa się zacznie ;)

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • AgnieszkaN Znajoma
    Postów: 28 23

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA masz rację! Pomyliłam z drugim lekiem a brać będę dupka uff :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała no jakoś na szczęście finansowo dajemy radę, chociaż wózek który kupimy, jeśli dzieciaki zechcą się pojawić na świecie całe i zdrowe też ma kosmiczną cenę :) No ale powiedziałam mężowi, że sam lubi dobre samochody, to dzieciakom też trzeba kupić wypasioną brykę, szczególnie, że tyle wydaliśmy już, żeby je mieć to na ten wózek też znajdę :)
    Ale fakt faktem wyprawka dla dwójeczki mnie trochę przeraża i nawet nie chcę podliczać ile nas to wyjdzie :) Może szczęśliwi dziadkowie się dorzucą :) Szczególnie jeden ma fioła na punkcie bezpieczeństwa w aucie więc po cichu liczę, że foteliki nam fundnie :)
    Oby maluchy urodziły się w tym grudniu bez komplikacji, chociaż minął tydzień od ostatniej wizyty do następnej jeszcze 10 dni i już powoli zaczynam wariować, szczególnie, że brzuch mnie pobolewa, no ale w końcu powoli muszą zacząć się rozpychać skoro są we dwójkę a dziś już 10 tydzień, jeśli patrzeć na usg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaN wrote:
    MedA masz rację! Pomyliłam z drugim lekiem a brać będę dupka uff :P
    Agnieszka tylko jak wpadnie ci do głowy badać progesteron to jeśli wynik będzie średni to się nie przejmuj, bo pamiętaj, że dupek to sztuczny progesteron, który ci nie wyjdzie w wynikach :)

    AgnieszkaN lubi tę wiadomość

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal polecam się z zimowymi ubrankami :-) mam mnóstwo ślicznych i naprawdę w bardzo dobrym stanie po Pawełku.

    r9bzabd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari mi akurat zimowe ubranka by się przydały, ale do mojego rozwiązania jeszcze długa i kręta droga więc jeśli koło listopada jeszcze będziesz miała te ubranka to będę chętna, ale kilka dziewczyn jest przede mną więc może wcześniej znajdzie się chętna ;)
    Aż się wierzyć nie chce, że Twój synuś ma już pół roku! A jak się pojawiałam na forum to walczyłaś z tymi wszystkimi swoimi przypadłościami ciążowymi... Ależ leci ten czas, mam nadzieję, że za rok, to ja będę naszym następczyniom proponować ubranka od moich chłopaków (...no chyba że dziewczynek :D)

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA- czas leci i ani się obejrzysz będziesz głaskać wielki brzuch i ze zdziwieniem zastanawiać sie-gdzie się podziały moje stopy? ;-) cały czas trzymam kciuki, żeby wszystko przebiegało spokojnie u Ciebie. A tak, sama nie mogę uwierzyć że już pół roku jest z nami.

    MedA lubi tę wiadomość

    r9bzabd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari a nie myślicie o rodzeństwie? Może te ciuszki jeszcze ci się przydadzą :) Wiem, że ciążę miałaś ciężką, ale może los znów wam zafunduje niespodziankę, tak jak z Pawełkiem :)

  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MedA ani się obejrzysz a czeka Cię depilacja przed dużym lustrem także szykuj się ;)

    a88 lubi tę wiadomość

‹‹ 505 506 507 508 509 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ