Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 15 lipca 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakiej cenie mustella i w aptece kupilas?

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 15 lipca 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamawiam w aptece internetowej Gemini, zobacz ceny, bo nie pamiętam, taka średnia półka, najtańsze nie są, ale też są droższe. Aha, no i są zapachowe, ale mnie zapachy nie drażnią.

    r9bzabd.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 15 lipca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari wrote:
    Fajnie Anakonda, że już po. Przypomniało mi się, jak leżałam po histero, tak samo głodna jak Ty i dostałam wtedy jakoś koło
    15tej kubeczek zupy. To była najpyszniejsza brokułowa jaką jadłam w życiu, he he;-)
    No to ja miałam full wypas chłodnik i drugie danie rybka ziemniaki i marchewka ależ to pyszne mimo że zimne . Ale ja i tak podjadlam 3 ciastka bo Noe mogłyśmy wytrzymać. Tak w ogole to poznałam 2 dziewczyny leczące się u Pani dr .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 15 lipca 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To szybko się nad Tobą zlitowali z tym jedzeniem:-) a miałaś okazję porozmawiać z lekarką, dopytać o tę reszte rzeczy co chciałaś?

    r9bzabd.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 15 lipca 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari a kiedy lekarz podaje ilosc uderzen na minute serduszka dzieciatka?

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 15 lipca 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, Natu, ja chyba dopiero miałam na genetycznym w 12tyg, na pierwszej wizycie raczej nie, a druga to była taka na wariata, awaryjna u Żaka, że wystarczyło że powiedział, że wszystko w porządku. Zapytaj na kolejnej wizycie, na pewno lekarz Ci poda jak biją serduszka:-)

    r9bzabd.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 15 lipca 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bardzo;*

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 15 lipca 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje koleżanki znają tętno od pierwszej serduszkowej wizyty, a nam pan doktor jeszcze ani razu nie podał :/

    Aina
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 15 lipca 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi rowniez ainaa dlatego pytam

    a orientujecie sie jak to jest z placeniem z zusu ze mamy l4
    Czy placa przelewem czy poczta?

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 15 lipca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym zusem to ja sama nie wiem, różne cuda na forach czytałam, jeszcze zależy czy jesteś na działalności czy na etacie, a jak na etacie to od wielkości przedsiębiorstwa (ilości zatrudnionych). Ja generalnie jestem dopiero od 16czerwca na l4, wiec kase dostałam normalnie od pracodawcy na konto, a co będzie potem to nie mam pojęcia.

    r9bzabd.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 15 lipca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari wrote:
    To szybko się nad Tobą zlitowali z tym jedzeniem:-) a miałaś okazję porozmawiać z lekarką, dopytać o tę reszte rzeczy co chciałaś?
    Nie, nie udało sie :(
    Mam na wypisie napisane że mam prawdopodobnie zrośnięte ujście lewego jajowodu :( i polipowatość błony śluzowej macicy . Także wyłyżeczkowali macice i kanał szyjki .

    Campari a powiedz ty osobiście odbierałaś wynik ze szpitala czy pani dr ?

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 15 lipca 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari wrote:
    Zamawiam w aptece internetowej Gemini, zobacz ceny, bo nie pamiętam, taka średnia półka, najtańsze nie są, ale też są droższe. Aha, no i są zapachowe, ale mnie zapachy nie drażnią.

    Jakie opakowanie zawsze kupujesz bo jest rozowe i czerwone.

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:09

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 15 lipca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu, mam takie białe z ciemnoróżowym opakowanie kremu. Maternite (nie 9miesięcy) ale wg mnie to tylko zmiana szaty.Tołpa, którą poleca liloe to też doskonała firma, doskonałe są też kosmetyki z Palmersa, ja nie toleruję jednak zapachu masła kakaowego.

    Anakonda, wynik hist-pat odbierałam sama na oddziale jakoś po dwóch tygodniach, on jest po łacinie, od razu poprosiłam pielęgniarke o przetłumaczenie;-)
    Może z racji tego, że masz kawałek to pani dr Ci ten wynik odbierze przy okazji. Mi niby jak już go miałam mówiła, że pytała na oddziale, ale nie było jeszcze podobno.
    To już jesteś krok dalej z tym wynikiem, zmartwiło mnie, że nie jest do końca prawidłowy:-(

    r9bzabd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 20:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:09

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 16 lipca 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarinka, widać potrzebowałaś dobrego, znającego temat specjalisty, bardzo się cieszę, że pomaga. Zobaczysz jak wiele zmieni Twoje lepsze nastawienie:-) a żeby nie było, samej sobie to powtarzam, bo teoria teorią, wszystkie jesteśmy w niej ekspertkami;-) a sama z tyłkiem przyklejonym do łóżka miewam chwile kryzysu i totalnego zwątpienia.

    r9bzabd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 20:01

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 16 lipca 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzę, że oni pozmieniali politykę w klinice. Miałam dwa transfery, oba w 3 dobie, a teraz transferują coraz częściej w 5 właśnie. No ale może to i lepiej, jakiś pogląd jest co do ich rozwoju i może większa szansa. Chyba wiedzą co robią.

    r9bzabd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 12:02

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ