X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała koło 10 ;) chyba, że coś jeszcze się zmieni w międzyczasie. Bo to tak jest mniej więcej ostatni moment, dlatego tak ruchomo jeszcze.

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek spokojnie :) nie ma plamień więc wdech wydech i meliska :) ból3 okresowe są normalne, a piersi wcale boleć nie muszą. U kogo miałaś usg? Dr K przyjęła Cię bez problemu czy u dr Ż byłaś? Masz w piątek wizytę czy teraz już u dr Sz?

  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia właśnie u dr Młodego B byłam ;) i chciałam wam pisać, że super czlowiek! Dokładny, uśmiechnięty i rozmowy, ale tak jak dr K nie patrzy na zegarek podczas wizyty i w sumie myślałam że mi tylko usg zrobi ale o wszystko wypytal, ciśnienie zmierzył, wytłumaczył i chyba tam z 20 minut byliśmy ;) no w każdym razie mój mąż zachwycony dr

    kiciakocia lubi tę wiadomość

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam, że mi w pewnym momencie też wszystko odpuściło, ani śladu mdłości, piersi przestały boleć i opadły. Panika. A wszystko okazało,się byc ok. No, poza jednym epizodem ale jedno z drugim nie miało raczej nic wspólnego. Tak więc imbirek spokojnie. Spokój jest najważniejszy.

    r9bzabd.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) ale powiem Wam, że dr ma zupełnie inne podejście do leżenia, bo zapytalam jak się na to zapatruje to powiedział, że prawda jest taka, że na tym etapie czy będę lezec czy nie to i tak jak będę miała poronic to poronię, szczegolnie, że już więcej leków nie może mi dać bo co mogę to biorę. Wiec postanowiłam jeszcze tydzień pochodzić do pracy żeby pozamykac swoje sprawy i potem idę na zasłużone l4 ;)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to co się dziś działo na poznańskich drogach to jakiś totalny armagedon! Wyjechaliśmy z zapasem, 2h wcześniej a wpadliśmy na ostatnią chwilę, ale na szczęście dr jeszcze nie było, ale już miałam stresa, bo tak jak u dr K wiadomo opóźnienia normalna sprawa tak podejrzewalam że u dr B jeszcze tego nie ma i tak głupio byłoby się spóźnić... No ale ludzie się normalnie bezceremonialnie pchali a samochodów od groma! Nawet panie z recepcji mówiły że wszyscy się dziś spóźniaja a jak jakaś babka przyjechala pół godziny wcześniej to sie śmiały że o ktorej wyjechała że tak się ogarnela szybko ;)

    Anakonda widzę że na głównym się udzielasz a tu nie chcesz się pochwalić - kiedy masz te szczepienia? Bo nie przeleciałam moich zaległości i nie wiem czy już tam datę podałaś czy jeszcze nie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2017, 21:13

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakończenie roku dziś, wakacje to i gwar na mieście :)
    Mi mlody B też przypadł do gustu.
    Gdzieś czytałam nawet, że nie powinno się leżeć bo jest słabsze krążenie ale to był jakiś blog żadne źródło medyczne ;)

    Imbirek91 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Lena1 Przyjaciółka
    Postów: 76 24

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kika123 wrote:
    A właśnie dziewczyny jak uwazacie lepiej odczekać, aby organizm się "zregenerowal" po tych wzystkich lekach czy mozna od razu zaczynać następna stymulacje?


    U mnie była stymulacja za stymulacją, dr uważał, że tak zdecydowanie lepiej, czasem była tylko krótka przerwa na antyki.

    Na mamieginekolog też było jakiś czas temu o leżeniu i konkluzja była właśnie zaskakująca. :) W oparciu o źródła naukowe. :)

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta wrote:
    Przełożyłam wizytę u dr B na 22 lipca bo rozbolał mnie jajnik. Mam skłonności do cyst funkcjonalnych. Boli aż się martwię. Czekam na @ i zacznę antyki.
    Kika czytasz nas jeszcze? Kiedy będziesz w klinice? Mysza a Ty?


    A ja czekam na normalną @ po poronieniu, biorę metyle na obniżenie homocysteiny i jak wszystkie wyniki będą dobre to w kolejnym cyklu (który nie wiadomo kiedy nadejdzie) wracamy po ostatnie 2 mrozaki.

    Bez entuzjazmu, bez większych nadzieji, ale tak jak już kiedys napisałam dopóki starczy zdrowia i pieniędzy powalczę...

    bv5tg9v.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza ja już też nie miałam nadziei, ale miałam/mam plan, który chcę zrealizować, żeby powiedzieć sobie - trudno, starałam się, ale nie wyszło ;) a jak widać póki co się udało, czy uda mi się urodzić to inna sprawa, ale w ciąży jestem (choć jakoś tego stanu nie odczuwam) więc myślę że u ciebie, anakondy i pozostałych dziewczyn musi być dobrze! Tym bardziej, że lekarze wiedzą co robią i znają się na swojej robocie ;)

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale dr K nie zaleca leżenia na wszelki wypadek tylko wtedy kiedy się coś na prawdę dzieje (odklejająca się kosmówka). Przecież leżenie przy bólach dotyczących rozciągania macicy mija się z celem. Mi nasza dr nie kazała się nigdy kłaść na wszelki wypadek

  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek chciałaś nas porzucić a wiesz, że jesteśmy po to by się wspierać.
    Kika napisz do Anntony, zostały jej 3 Puregony 600 ml po symbolicznej cenie Ci sprzeda. Ja będę podchodzić na innym leku. Doktor Ż mi radził nie czekać a inni lekarze radzą 3 miesiące. A co dr B Ci radzi?
    Mysza tak trzymaj, trzeba walczyć.

    Imbirek91 lubi tę wiadomość

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, no kicia przestraszyłam się właśnie, że dr już mnie chce wsadzić do łóżeczka a jeszcze nie zdążyłam ogarnąć swoich spraw, ale na szczęście póki co wszystko ok więc jeszcze nie muszę leżeć. Tzn.będę się oszczędzać, wiadomo ;)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana lanie ci się należy bo ja tu chce pisać wiadomość a ty mi znikasz !
    Nie wiem kiedy szczepienia wczoraj dzwoniłam ale jeszcze nie doszło do nich potwierzenie szczepień na WZW męża ale zapytałam to powiedziała mi Pani że miesiąc się czeka więc mój plan nie wypali :/

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda ;( a w ogole co jaki czas tam sie odbywaja te szczepienia? Raz na miesiąc?

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie są w każdy poniedziałek czyli średnio 4 /miesiąc . Ostatnio jak pytałam to można było się zapisać kiedy tylko chciałam a tu niespodzianka . Zadzwonię w poniedziałek i zobaczę co i jak powinny już dojść te szczepienia i dopiero jak będą miały komplet to mogą zapisać na szczepienia .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj my to zawsze mamy szczęście do obsuw... A to cykl się obsuwal, a to teraz te twoje szczepienia ;/ ale w końcu się uda! Ciekawa jestem tylko czy rzeczywiście one działają - mam nadzieję że będziesz na to żywym przykładem!

    anakonda lubi tę wiadomość

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam pytanie do dziewczyn w ciąży - jak tam wasz apetyt? Bo ja w ostatnim czasie muszę się zmuszać żeby cokolwiek zjeść i jeśli już to w sumie owoce, jakieś jogurty mi najlepiej wchodzą... Aaa i soki - no za sok jestem w stanie zabić ;) ale ogólnie wczoraj na przykład mąż zaciągnął mnie na obiad i sam go sobie musiał zjeść bo ja dziabnęłam kilka razy i miałam dość i martwię się czy nie zaszkodzę tym sobie no ale po prostu wymuszam w siebie jedzenie inne niż owoce - właśnie gotuje się rosół to zupa może mi jakoś lepiej wejdzie, oczywiście bez makaronu, sama zupka, marchewka i pietrucha...

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek ja mam to samo od początku, owoce, warzywa, nabiał i soki. Mięso mogłoby nie istnieć, a po sosie raz wymiotowalam. Nawet po słodyczach mam zgage a zawsze jadłam dość sporo. Aktualnie od 2 dni żywie się tylko sałatką z surowego kalafiora z pomidorem i ogórkiem ;) a wcześniej tylko ziemniaki z masłem mi wchodziły ;)

    1JyDp2.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś już w 24 tc i ci nadal nie przeszło to? Myślałam że z czasem minie a tu mnie zmartwilaś... ;) no nic, będę dalej szukać 'swojego' smaku. A od słodyczy w zasadzie też mnie odrzuca, jeśli już to bardziej do slonego mnie ciągnie.

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
‹‹ 510 511 512 513 514 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ