X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula ja miałam krwawienie żywo czerwone, a teraz jestem w 29 tyg także to nie wyrok. Lepiej idź sprawdzić, ale póki nie ma krwi bez większej paniki

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula i jakie wieści? Bardzo dużo dziewczyn na plamienia w ciąży.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • kasiula2122 Przyjaciółka
    Postów: 83 20

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD na szczescie z fasolką ok ma 2cm. Doktor nie doszukał się żadnych krwiaków więc być może to jednorazowy incydent.prawie dostałam zawału byłam przygotowana na najgorsze.mam sie oszczędzać choc wskazań do leżenia nie ma.dziwne to wszystko.zobaczymy co dalej

    Imbirek91, dżdżownica, Mysza1986 lubią tę wiadomość

    w57v3e3kt53bmubr.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula leżenie w zasadzie na tak wczesnym etapie wskazane jest przy odklejającej kosmowce i chyba jakiś krwiakach, na tym etapie leżenie nie pomaga, jak mi to dr powiedział i jak się będzie miało stracić ciążę to się straci bo nie da się temu zapobiec nawet leżeniem niestety. Co oczywiście nie oznacza że masz się przemęczać ;) a zresztą jak możesz i potrzebujesz leżenia dla komfortu psychicznego to sobie leż! Ale jak to był jednorazowy przypadek to chyba póki co nie ma się czym martwić - ja też miałam na początku taki mały epizodzik ale akurat wtedy ten jeden raz się tym nie przejęłam ;) a jaki progesteron bierzesz?

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • kasiula2122 Przyjaciółka
    Postów: 83 20

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek biore 3x dziennie Lutinus, 2x Letrox 50, Acard i witaminy.mialam nawet odstawiać po 10tym tygodniu leki podtrzymujace, bo wszystko bylo ksiażkowo ale jednak mam brac na razie.Dr Zak nie zalecal oznaczac poziomu progesteronu choc zaproponowalam.Nastepna wizyte mam miec u mojego poprzedniego ginekologa, ktory prowadzil mnie wczesniej i ktory wyslal mnie do Doktora Zaka na in vitro. On zadecyduje co dalej.Masz rację Imbirek jeśli sie cos bedzie mialo wydarzyc to sie wydarzy.moze i bym sobie polezala ale majac w domu absorbujaca 2 latke ciezko hehe.

    w57v3e3kt53bmubr.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też nie kazał ani bety powtarzać ani progesteronu badać ale i tak badalam ;)

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula jak bierzesz lutinus to z tego co czytałam dużo dziewczyn uskarża się na plamienia, prawdopodobnie z powodu jakiegoś podrażnienia jak sobie aplikujesz także spokojnie ;) ważne że maluszek rośnie i nic w usg nie widać niepokojącego!
    Swoją drogą podziwiam was za ten lutinus i dziękuję losowi, że tak się stało, że zamiast lutinusa mam prolutex i dupka, bo lutinus przy pierwszym i drugim razie mnie nie drażnił, ale przy trzecim, chociaż brałam chyba tylko jedną tabletkę na noc to wywoływał u mnie duży dyskomfort ;/ już wolę się kłuć, zdecydowanie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2017, 17:29

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pyt. Dr. Zak zaleca acard w ciazy? W jakim celu sie go bierze? Jest bezpieczny?

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • kasiula2122 Przyjaciółka
    Postów: 83 20

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem to acard jest lekiem przeciwzakrzepowym. Biorą je głownie osoby mające problemy z sercem.od niedawna sie dowiedziałam że także mozna je brać żeby wspomóc pierwsze etapy ciąży.

    MARTIII lubi tę wiadomość

    w57v3e3kt53bmubr.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acard wpływa pozytywnie na ukrwienie macicy co sprzyja zagnieżdżeniu się zarodka. I takie małe dawki są bezpieczne, ja biorę cały czas.

    MARTIII lubi tę wiadomość

    1JyDp2.png
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odp:) czyli 1 tabl.dziennie rano?

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też biorę Acard i do tego przeciwzakrzepowy Clexane 60. Ale u mnie krzepliwość w dolnej granicy.

    Na Polnej dostałam Acard po transferze bez badania krzepliwości - wydaje mi się, że to niewielka dawka, która raczej nie zaszkodzi, a faktycznie pomaga przy zagnieżdżeniu

    MARTIII lubi tę wiadomość

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTIII wrote:
    Dziękuję za odp:) czyli 1 tabl.dziennie rano?
    Ja właśnie tak biorę :)

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę clexane rano a acard wieczorem. Leki na serce jakim jest acard powinno brać się na noc ze względu na dobowe wydzielanie hormonu Ace.
    Ż też daje do wyboru lutinus albo prolutex. Ja miałam brać tylko prolutex ale na własną rękę brałam też luteine która biorę do teraz i wcale nie chce odstawić :P

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak z farbowaniem włosów w ciąży? Bezpieczne po I trymestrze? Oczywiście mam na myśli zastosowanie łagodnej farby. Wiem, że efekt może nie wyjść jak przed ciążą, bo hormony potrafią namieszać, ale mam takie odrosty, że mi z tym źle :)

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam pasemka rozjasniaczem w 6tc. Można farbowac włosy, bez przesady

    gabrysia111 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • ajda Ekspertka
    Postów: 192 92

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie po I trymestrze farbowałam podobno teraz te farby są dużo bezpieczniejsze niż dawniej :) a teraz mam 33tc odrost olbrzymi ale już niestety skurcze nie pozwalają na długie wyjścia z domu bo się za bardzo boje no i mąż by mnie zabił gdyby się coś stało ;P

    gabrysia111 lubi tę wiadomość

    ajda
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajda ty byś zabiła sama siebie więc dobrze, że o Ciebie dba :) mój mąż za to twierdzi, że mi wszystko wolno i jeśli ja się czuje na siłach coś zrobić tzn, że mogę. Choć czasem taki bat nad sobą by się przydał żeby któregoś dnia nie przedobrzyc.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po połówkowych :) Dziewczynka pozostała dziewczynką, waży 416 g i wszystkie parametry ma w normie! Wg szacunków długość około 24 cm z nóżkami :) Płyn owodniowy w normie, przepływy w normie, szyjka też w normie (3.7 cm). Z wrażenie zapomniałam zapłacić i musieliśmy się cofać :D

    dżdżownica, gabrysia111, Campari, Imbirek91, We, a88, MalaHD, MARTIII, ladybirth, Alberta, AnaC, Mysza1986, AnnaNata. lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna super wiadomości! Gratuluję:)

    1JyDp2.png
‹‹ 513 514 515 516 517 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ