X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika a jakie warunki w szpitalu medpolonia? Tzn czy czuć że to szpital prywatny? Jakie podejście do pacjenta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2017, 20:34

    1JyDp2.png
  • kika123 Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    To jest tu na obornickiej ten prywatny szpital ? A jakieś badania robiłaś mocz morfologia ? Hm ciekawe czy dr K mi zaproponuje ten szpital czy jednak MedArt .
    Dokładnie szpital na ul. Obornickie 262. Tak, dostałam listę badań, ale nie było zbyt wiele, generalnie z tego co pamiętam, to takie podstawowe, grupa krwi, krzepnięcia krwi..

    kika
  • kika123 Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżdżownica wrote:
    Kika a jakie warunki w szpitalu medpolonia? Tzn czy czuć że to szpital prywatny? Jakie podejście do pacjenta?
    Warunki super...generalnie w porównaniu z polna to faktycznie różnica,pokój jednoosobowy z łazienką, personel też bez zastrzeżeń, zainteresowane i bardzo mile Panie

    dżdżownica lubi tę wiadomość

    kika
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kika123 wrote:
    Dokładnie szpital na ul. Obornickie 262. Tak, dostałam listę badań, ale nie było zbyt wiele, generalnie z tego co pamiętam, to takie podstawowe, grupa krwi, krzepnięcia krwi..
    dziękuje za odpowiedź :)
    Ps ja tam nie narzekałam na Polnej miałam pokój z koleżanka z MedArt ( poznałam zresztą 3 bo 2 miały HSG ale to na krzesełku czekały ) i miałam do kogo buzie otworzyć Ale ja z natury gadatliwa jestem wiec ...

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aura gratulacje, super jajeczka. Co dokładnie brałaś, jakich firm i dawki?
    Będę wdzięczna za odpowiedź bo u mnie kiepsko i z ilością i jakością.

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • Lena1 Przyjaciółka
    Postów: 76 24

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabrysia111 wrote:
    Ja to leczę od roku regularnie antybiotykami. Koniecznie daj znać dr - z pewnością dostaniesz leki. Dla nas to w większości przypadków groźne nie jest, stanowi jednak duże zagrożenie dla dziecka, jeśli zarazi się tym przy porodzie. Z tego, co kojarzę w trakcie porodu kobieta dostaje jeden zastrzyk i zagrożenie dla malucha jest minimalne


    A jakie bierzesz antybiotyki? Czy znikły już te bakterie po kuracji

  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena1 wrote:
    A jakie bierzesz antybiotyki? Czy znikły już te bakterie po kuracji
    Brałam Amoksiklav, Ospamox, Duomox, teraz Ceclor MR. Na mnie nie działają niestety, ale np. u mojego męża w nasieniu też był Streptococcus i wyleczyła go jednorazowa terapia antybiotykiem. Na wyniku posiewu powinnaś mieć antybiogram - na jego podstawie lekarz zaleci odpowiedni antybiotyk.

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Gabi czyli jednak dr dał ci coś? Ja jestem ciekawa jak to u mnie wygląda, jutro kończę duomox, ale posiew to będzie mi pewnie dopiero dr robić we wrześniu (no chyba że uzna, że nie ma sensu...) ale odkąd biorę te globulki z kwasem bornym co drugi dzień to mi się lepiej zrobiło ;) przynajmniej takie mam odczucie, chociaż jakoś nie chce mi się wierzyć że bakterii się pozbędę ale co tam, w końcu większość ciężarnych coś tam ma a maluszki rodzą się zdrowe :) więc jestem dobrej myśli.

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dostałam antybiotyk z innym składnikiem czynnym + kapsułki z Lactobacillus. Tak więc zupełnie inna taktyka niż u dr K :) Mówił mi jednak, że u 30% kobiet Streptococcus występuje i nie wywołuje negatywnych skutków, ale ze względu na dziecko niestety nie można tego tak zostawić

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aura wrote:
    Potwierdzam. Pierwsze podejście 12 jajeczek i tylko 4 dojrzałe, po kuracji 15 pobranych i aż 14 dojrzałych.

    Ja również proszę o nazwy lekow które zwiększyły ilość jajeczek :)

  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w ciąży! Kłuje mnie od wczoraj w lewym boku, tk jakby jajnik...niepokoje sie..miaala tak któras?

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więzadła. Im dalej, tym będzie kłuć jeszcze bardziej ;)
    Magnez, no-spa, relaks. Jeśli ból będzie nie do wytrzymania, albo odpukać, z plamieniami, to wtedy wizyta.

    MARTIII lubi tę wiadomość

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martiii to prawdopodobnie więzadło. Połóż się i odpocznij. Macica sie rozciąga, ponolewańia są naturalne. Wszelkie ciągniecia, napiecia po bokach nie powinny zwiastować nic groźnego. Niebezpieczne są bóle w lini środkowej, skurcze, szczególnie z towarzyszącym plamieniem.

    r9bzabd.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTIII wrote:
    Dziewczyny w ciąży! Kłuje mnie od wczoraj w lewym boku, tk jakby jajnik...niepokoje sie..miaala tak któras?
    Spokojnie, miałam takie kłucio-ciągnięcia przez ostatnie 1,5 tygodnia. Jajnik też potrafi pobolewać (któraś z dziewczyn na forum tego doświadczyła). Mnie Pani dr ostrzegała przed bólami na środku brzucha (w połączeniu z plamieniem czy np. gorączką), takie po bokach chyba są dość częste i raczej niegroźne. Na wszelki wypadek możesz napisać do dr i zapytać, czy masz się czym martwić. Ja jednak obstawiam, że to klasyczne ciążowe przemiany w organizmie.

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A88, gabrysia111, campari dzieki! Trochę sie uspokoilam. Rzeczywiście Maluch rośnie i ma prawo cos ciągnąć.. zobaczę ew jutro napiszę do doktora. Od jutra idę tez juz na L4, muszę odpocząć bo to chyba juz najwyzsza pora! Aa i chyba wezmę ten magnez, bo cos mialam dzisiaj skurcze w lydkach.. yc moze to od tego! A wy jak samopoczucie?

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martiii, spokojnie łykaj magnez. Mi Pani dr zaleciła od 15tc 2x2 kaps. Chela Mag B6.
    Ja dziś po raz pierwszy od 2 tygodni nie czuję rwy, więc z tej perspektywy u mnie rewelacja :) Obym nie zapeszyła...
    No i ciągle jestem głodna ;)

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja magnez też łykam 2x2 magne b6, bo jakieś 4 tyg temu jak zaczęły mnie łapać w nocy skurcze łydek do wyłam z bólu.

    1JyDp2.png
  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupie ten magnes;) co do glodu , to ja tez tak mam..ale nie mogę znowu za duzo zjeść..tylko trochę bo juz jestem pelna i zaraz znowu glodna;) u was juz brzuszki spore;) dzieki dziewczyny za odzew! Jak zwykle sie nie zawiodłam pytając o radę ma forum! Sciskam !

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Startuję dziewczyny!! :)
    Byłam u doktorka i zaczynam przygotowywanie do criotransferu od brania estrofemu i divigelu ;) Zrobiłam badania krwi i trochę się zmartwiłam :( progesteron wyszedł mi < 0,050, poniżej normy laboratorium. Pisałam do dr ale nic mi nie odpisał, nie wiem czy mam się już martwić? Choć ostatnio ten sam problem miała Jasiaaa nie? A reszta wyników wyszła w normie estradiol, fsh i lh.

    Lady_E, Imbirek91, MalaHD, Mysza1986, Alberta lubią tę wiadomość

  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 02:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada trzymam kciuki

    Mada29 lubi tę wiadomość

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
‹‹ 566 567 568 569 570 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ