X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala, u nas poki co cisza, wizyta dopiero na poczatku wrzesnia, polowkowe pod koniec.

    Brzuszka za bardzo nie widac, ale i kilogramoe tez nie. Więc cos czuję, ze jak ruszy z kopyta, to z tygodnia na tydzien zaczne chodzic w ubraniach meza ;)

    Poza tym dzis mam jakis taki kryzys i martwie sie glupotkami, ja to bym chyba musiala chodzic co tydzień na wizyty, zeby byc normalna :P

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co czytałam to usg III trymestru 28-32 tydzień

    A88 mi brzuch wywaliło w 20tc i tak z dnia na dzień jest coraz większy. Kilogramy tak samo długo nic a nagle w miesiąc +2kg ;) Ale żrę "zakazane" pyszności więc i tak jest dobrze.
    Też mam wizyty raz w miesiącu i po 2 tyg. już mnie nosi. Ale mam detektor więc jak się dłużej nie rusza (a rusza się niewiele) to sobie sprawdzę i jestem spokojna :)

    Imbirek91 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby nie detektor, to ja juz bym do Was pisala z psychiatryka ;)

    antonna lubi tę wiadomość

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiecie może jakie są terminie na wizytę u dr Z? Długo trzeba czekać?

    Aina
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    Dziewczyny, wiecie może jakie są terminie na wizytę u dr Z? Długo trzeba czekać?

    Jak masz awaryjna sytuację to nawet tego samego dnia. Mi jeszcze nigdy nie odmówił.

    1JyDp2.png
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo, awarii nie ma, chce po ciąży pojawić się po raz pierwszy, aby ocenił, czy wszystko ok i kiedy możemy ponownie ruszyć ze staraniami :)

    Aina
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa no pięknie, co za plany :) To trzymam kciuki, żeby się udało szybko doczekać drugiego maluszka :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zebym juz planowala, ale z czystej ciekawosci: ile po urodzeniu zazwyczaj zalecaja odczekac przed kolejnym transferem? Rok?

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po porodzie naturalnym chyba mozna szybko. Cesarskie cięcie wymaga odczekania minimum jednego roku. Poza tym chyba wszystko zależy od tego, czy się karmi dziecko, czy do ET będą podawane hormony, które mogłyby zakłócić lub uniemożliwić karmienie piersią. My na spokojnie, ale jakieś tam myśli w głowie są dotyczące rodzeństwa.

    Aina
  • kika123 Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napiszcie proszę jakie warto brać witaminy oczywiscie poza kwasem foliowym. Co prawda procedury jeszcze nie zaczynam, ale pewnie nie zaszkodzi jakiś pakiet leków.

    kika
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika dr poleca niezmiennie omega med optima start ;) bo zawiera cały komplet potrzebnych witamin w jednej kapsułce. Ainaa tak myślałam że myślicie o następnym maluszku ;) powodzenia! ;)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika, mi do Omegamed Optima Start, o którym wspomniała Imbirek Pani dr zaleciła jeszcze dodatkowe 2000 j.m. witaminy D (krople Vigantol na receptę lub kapsułki różnych producentów bez recepty) - mimo, iż poziom witaminy we krwi miałam w normie. Przed drugim transferem dostałam też dodatkowo Jodid, ale kazała mi odstawić bodaj po serduszkowym USG.

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no zapomniałam o witaminie d ;) też brałam i nadal biorę vigantoletten 2000, a jodid dr w moim przypadku kazała odstawić jak zaczęłam omegę brać bo stwierdziła że to co tam jest mi wystarczy, ale ja dodatkowo jeszcze przez masę czasu ze względu na tarczycę brałam selen choć w cyklu w którym się udało dr już na samym początku mówiła że tym razem sobie darujemy go. I piłam tę pierzgę przez 3 msc bodajże...

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie pytanko, kiedyś któraś z was - dżdżownica (?) wspominała o jakimś masażyście/osteopacie, który cuda robi? Dacie mi namiary? Bo przyjaciółka jest strasznie spięta i właśnie szuka kogoś kto ją odblokuje :)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ten 1500 za mrozenie po punkcji to jest oplata roczna? Klinika sie w razie czego przypomina, ze termin sie konczy? ;)

  • gabrysia111 Autorytet
    Postów: 805 351

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88, to jest opłata na 5 lat przechowywania :)

    l22ntv73m8tqf2yc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie wiem skad ja sobie ten rok ubzduralam ;)

  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majek super wiadomość gratulacje <3 Rośnijcie zdrowo :)

    Widzę tu coraz więcej ciężarówek. Super <3 tylko dla nas staraczek (w sumie nawet nie wiem ile nas jest) coraz mniej tematów :( Może niedługo sie to zmieni. Ja się odezwę po transwerze dopiero bo teraz nic tu po mnie o ciąży z wami nie pogadam ... Trzymajcie się dziewczyny i rośnijcie zdrowo <3

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    Mam takie pytanko, kiedyś któraś z was - dżdżownica (?) wspominała o jakimś masażyście/osteopacie, który cuda robi? Dacie mi namiary? Bo przyjaciółka jest strasznie spięta i właśnie szuka kogoś kto ją odblokuje :)

    Rybko ja byłam na oklejaniu taśmami, ale ta dziewczyna też robi masaże i ma specjalizację dla ciężarnych więc chyba bezpiecznie. To jest w szkole rodzenia Alma Matter na garbarach w poznaniu.

    Imbirek91 lubi tę wiadomość

    1JyDp2.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_E wrote:
    Majek super wiadomość gratulacje <3 Rośnijcie zdrowo :)

    Widzę tu coraz więcej ciężarówek. Super <3 tylko dla nas staraczek (w sumie nawet nie wiem ile nas jest) coraz mniej tematów :( Może niedługo sie to zmieni. Ja się odezwę po transwerze dopiero bo teraz nic tu po mnie o ciąży z wami nie pogadam ... Trzymajcie się dziewczyny i rośnijcie zdrowo <3

    Wszystkie przez to przechodzilysmy przez co Ty teraz więc zawsze służymy radą i pomocą :)

    1JyDp2.png
‹‹ 568 569 570 571 572 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ