Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta wrote:
    Campari Pawełek nie śpi w nocy? To przez ząbki?
    A no nie śpi za dobrze ;-) nie wiem czy to zęby, może lęk separacyjny, potrzeba bliskości. Ale i tak to już niebo a ziemia do tego co było ;-)
    Tak czy owak, w związku że już Święta blisko, życzę Wam wszystkim-nieprzespanych nocy, worów pod oczami, całych dni w piżamie, bólu cycków, tydzień nie mytych włosów, 10 kilo nadwagi itd itp ;-) ;-) ;-) bo to wszystko będzie oznaczało, że jesteście mamami. A że będziecie to nie mam wątpliwości. Poważnie-życzę Wam wszystkim odnalezienia szczęścia, gdziekolwiek go szukacie. Gorąco Was pozdrawiam i świątecznie przytulam. Wszystkie jesteście w moich myślach.

    kornelkornel, nick nieaktualny, ladybirth, Alberta, anna_b, Ainaa lubią tę wiadomość

    r9bzabd.png
  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Campari, a Ty karmisz piersią? Mały ma tak ciezkie noce? Nasza gwiazda, odpukać, praktycznie noc przesypia. Ale ciezkie momenty tez były i wiem co to znaczy chodzić jak zombi. Szczerze współczuje, ale to minie.[/QUOTE]
    Ahahahaha, Ainaa, słyszę to od roku ;-) nie, nie karmię już, młody sam się odstawił jak miał około 8 mcy i chwała mu za to ;-)

    r9bzabd.png
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa tak, pytam tylko o transfer. Mam 5 mrozakow jeszcze wiec ivf nie planuje. Ale ze kiepsko sie czulam po tych wszystkich lekach to chciałabym chociaż teraz sobie tego oszczędzić. No nic, zobaczymy co doktorek nam zaplanuje w przyszłym roku :)

  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari cudowne zyczenia! :) Ja rowniez się do nich dolaczam! Wesołych świąt dziewczyny! Pozytywnych bet, bezproblemowych ciąż i szybkich porodów :)

    anna_b, nick nieaktualny, Alberta lubią tę wiadomość

  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornel o której wizyta?

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 50...

    klz9krhmyflvohw4.png
  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po...
    Dwa z czterech prawidłowe 4AA i 5AA !!!
    Dostałam Estrofem 3x1 i 28.12 podgląd :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, anna_b, Bella93, nick nieaktualny, gabrysia111, JaMama84, Alberta, Mysza1986, MalaHD lubią tę wiadomość

    klz9krhmyflvohw4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelkornel wrote:
    Ja już po...
    Dwa z czterech prawidłowe 4AA i 5AA !!!
    Dostałam Estrofem 3x1 i 28.12 podgląd :)

    Super wiadomości! No to możecie działać! :)
    Powiedz duże sa opóźnienia dziś do dr Z?

    kornelkornel lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelkornel wrote:
    Ja już po...
    Dwa z czterech prawidłowe 4AA i 5AA !!!
    Dostałam Estrofem 3x1 i 28.12 podgląd :)


    Kornelkornel piękne zarodki! Chyba fajny prezent tuż przed Wigilią ;)

  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada29 pół godzinne opóźnienie.
    Moly żebyś wiedziała aż się popłakałam :)
    Dzięki za miłe słowa :)

    klz9krhmyflvohw4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super sprawa, teraz czekamy na Twój transfer i pozytywną betę ;)

    Mada teraz jeszcze Ty wróć z dobrymi nowinami :)

    kornelkornel lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest serduszko! :) Bąbel mój ma 5mm zgodnie z 6tygodniem . Oby był silny!
    Już jestem spokojniejsza ale za dwa tygodnie znów stres. Dr kazał mi się zapisać do dr Kruszyńskiego.

    Imbirek91, nick nieaktualny, gabrysia111, kornelkornel, anna_b, Alberta, anakonda, JaMama84, nick nieaktualny, MalaHD lubią tę wiadomość

  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wpadłam wam życzyć spokojnych świąt bez zbędnych komentarzy i pytań . Ciężarówką szczęśliwego rozwiązania a naszym mamuśkom przespanych nocy i moc całusów dla pociech.

    Ja dzisiaj jeszcze rozmawiałam z Paśnikiem bo dzwonił wiec wykorzystałam sytuację i dobrze by było się doszczepić wiec mąż powtórzył dziś badania i pewnie w styczniu kolejne szczepienie . Wiec ja w tej chwili odpoczywam .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2017, 19:24

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada dr Kru to złoty człowiek więc nie masz co żałować! :) zresztą sama się przekonasz, ja żałuję że dopiero na finiszu on mnie przejął...

    gabrysia111, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada ogromnie się cieszę :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada super wieści dziś chyba nasz szczęśliwy dzień :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9krhmyflvohw4.png
  • anna_b Ekspertka
    Postów: 214 78

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada , bardzo się cieszę :) Jak dużo dobrych wiadomosci ostatnich dniach :) Alberta coś czuję że z Twoją betą też będzie dobrze ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radosne wieści dziewczyny. Dziękuję Anna_b. Śniło mi się świeże mięso które w senniku zwiastuje radość. Ostatnio przed negatywną betą czarny kot. Niepewność jeszcze dwa długie dni. W poniedziałek siknę a jak będzie biało to i tak będę się łudzić do wyniku bety.

    anna_b lubi tę wiadomość

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • JaMama84 Autorytet
    Postów: 304 129

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, duzo dobrych wiesci!
    Kornelkornel, super, dwa piekne zarodki!
    Mada29, bardzo sie ciesze i ogromnie gratuluje!
    Susełek, a co u Ciebie?
    U mnie dziwna sytuacja bo w listopadzie po nieudanej iui, umowilam sie z Dr Z, ze przerwa do lutego. Mialam zaczac brac antykoncepcje, ale postanowilam zrobic sobie przerwe miesieczna i od nastepnej miesiaczki, ktora teoretycznie powinna przyjsc w ostatni wtorek, zaczac brac logest. Okresu brak. Oczywiscie robilam test, negatywny. Policzylam sobie, ze pierwsza tabletke anty powinnam wziac najpoznej w okolicach 1 stycznia. Troche czasu jeszcze jest, nie wiem czy umowic sie na wizyte, zeby zobaczyc o co chodzi? Dodam, ze przed iui bralam any, sztuczny cykl, moze jakies zawirowania z hormonami i czekac az sama przyjdzie?

  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaMama albo cykl bezowulacyjny który moze się ciągnąć i ciągnąć .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
‹‹ 695 696 697 698 699 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ