Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • JaMama84 Autorytet
    Postów: 304 129

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otoz to, myslisz, ze moge na wlasna reke wziac anty, nie czekajac na miesiaczke?

  • JaMama84 Autorytet
    Postów: 304 129

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy umowic sie na wizyte?

  • JaMama84 Autorytet
    Postów: 304 129

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zadzwonie do klinki moze ktos mnie przyjmie. Choc odezwal sie we mnie samozwanczy ginekolog:) moze bede brac przez kilka dni duphaston, ktorego mam pod dostatkiem w domu. Spadek progesteronu wywola miesiaczke, dobrze kombinuje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Mada i Kornelkornel świetne wieści. Bardzo fajny suwaczek mada :)
    Alberta to w końcu kiedy beta? Wytrzymasz do II dnia Świąt?
    JaMama84 może lepiej nie kombinować. A kto Cię prowadzi? Zawsze można pójśc na usg i jeśli chodzi o mnie to dr K przewiduje mój okres co do dnia.

    Ja narazie się relaksuje na relanium. Pierwszy raz to brałam i jestem taka wyluzowana:)

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaMama84-lepiej nie kombinuj kochana bo się wszystko popieprzy ;-) napisz do dr i zapytaj. Ja raz miałam taką sytuację, że brałam duphaston na wywołanie miesiączki, odsyawiłam, okresu ni widu ni słuchu, pojechałam na usg a tu niespodzianka-srodek cyklu, owulacja. Tak to sobie organizm wykombinował.

    r9bzabd.png
  • JaMama84 Autorytet
    Postów: 304 129

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Z, jutro zadzwonie moze uda sie umowic na wizyte, masz racje, nie bede kombinowac:)

  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja bym wzięła duphaston ale każdy zna swój organizm chyba że komusbzdarza się to pierwszy raz . Wątpię czy jutro dr Cię przyjmie ale warto próbować.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • JaMama84 Autorytet
    Postów: 304 129

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby czuje sie jak na okres, jutro zadzwonie, moze sie uda chociaz przed nowym rokiem. Dzisiaj robilam test, chyba ze 30 razy ogladalam pod kazdym katem w nadzieji, ze chociaz cien cienia drugiej kreski zobacze, a tu nic. Czasami mam takie szalone pomysly, ze uda sie zajsc w domu...

  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie zaczynam przygotowań do transferu, bo mam za wysoką prolaktyne 41,3 ng/ml :/
    Co może mieć wypływ na tak wysoki poziom ? Tarczyce mam zdrowa, ale ostatnio mam stany podgorączkowe i boli mnie gardło, ale to chyba nie ma znaczenia ? No i stres ...

    klz9krhmyflvohw4.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada gratulacje! :)

    Jamama ja często sama sobie wywoływałam miesiaczku duphastonem czy luteiną ale u mnie cyklu nie było więc i obawy że coś sobie rozreguluje ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Wiwi92 Ekspertka
    Postów: 233 157

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada29 ile dni po transferze mialas usg w ktorym uslyszalas serduszko ?

    Wiwi92
  • Wiwi92 Ekspertka
    Postów: 233 157

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prolaktyne na samym poczatku mialam 50,7 skad tez nie wiem tarczyca i cala reszta ok. Zbilam ja lekami a teraz biore zeby nie wzrosla. Tylko mocne sa ja na poczatku mialam takie shizy krecilo mi sie w glowie glowa bolala wymiotowac sie chcialo. Wogole do niczego bylam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2017, 11:14

    Wiwi92
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiwi92 wrote:
    Mada29 ile dni po transferze mialas usg w ktorym uslyszalas serduszko ?

    Dr każe tak przyjść 4tyg po transferze ale że mi wypadaloby to w pierwszy dzień świąt to kazal przyjść wczoraj lub dziś. Transfer miałam 27.11 i to był 25 dzień.

  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiwi92 - przez jaki czas brałaś te leki?

    klz9krhmyflvohw4.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o prolaktyna to bardzo duży wpływ ma stres . Ja biorę dostinex bo po bromegonie miałam dziwne objawy z oczami . Biorę ja już 1.5 choć ostatnio prl milama na poziomie 3 i coś.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaHD jestem ciekawa czy jest szansa, że oś przysadka-podwzgórze zacznie działać prawidłowo po porodzie tak jak pisałaś. Daj znać w późniejszym czasie czy coś u Ciebie ruszyło w tym temacie :)

  • Wiwi92 Ekspertka
    Postów: 233 157

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caly czas biore na ta prolaktyne : Bromergon 2,5 mg. Na poczatku ciezko a teraz jak witamine. W miesiac zbilam z 50,7 na 8 iles. Teraz juz pewnie z 3 miesiac bedzie jak nie dalej jak biore

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2017, 13:19

    Wiwi92
  • kornelkornel Autorytet
    Postów: 491 260

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bardzo ładnie Ci zeszło !
    Ja grudzień miałam mega stresujący więc pewnie dlatego, bo in vitro później wyniki i jeszcze do tego problemy rodzinne...
    Mam nadzieję, że w następnym cyklu już będzie wszystko ok :)

    klz9krhmyflvohw4.png
  • Wiwi92 Ekspertka
    Postów: 233 157

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze tak to sie da wyregolowac. Bedzie dobrze.

    Wiwi92
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelkornel wrote:
    To bardzo ładnie Ci zeszło !
    Ja grudzień miałam mega stresujący więc pewnie dlatego, bo in vitro później wyniki i jeszcze do tego problemy rodzinne...
    Mam nadzieję, że w następnym cyklu już będzie wszystko ok :)
    Mi dr powiedziała że można zbić i w jeden dzień dostinexem .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
‹‹ 696 697 698 699 700 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ