X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Metformina

Oceń ten wątek:
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy bunt z wózkiem:-( Robert ciekawy świata,za nic nie chce leżeć w gondoli. Zobaczymy jak dzisiaj bedzie,najwtzeh spacerowke zamontuje,myslalam też nad nosidelkiem,ale jakos nie mam przekonania,no i ciężko tak 7-8kg nosić...
    Wczoraj nakarmilam go na ławce w parku,usnął przy cycu,myk do gondoli i spał 2h,ale zazwyczaj jak jest aktywny to nie polezy...ehhh

    Agnella oby szybko naprawili,tak bez cieplej wody oj ciężko

    U nas park jest sportowy,dużo facetow na rolkach wyczynowo śmiga,niezle popisy dają,fajnie że cieplo się zrobilo,choć głoszą że dziś ostatni dzień:-(

    Kasia co u Ciebie?

    Dziewczyny a Wy przewijacie dzieci jeszcze w nocy?;-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Kaska1985 Autorytet
    Postów: 2070 442

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja poszłam za waszym przykładem i spędziłam piatek i sobote i dzisiaj na dworze :). Cieplutko strasznie, od rana do wieczora z przerwa na obiad w domu i na zakupy, Filip był na dworze. I zaliczyłam pierwsze karmienie pod chmurką :). Okrylam sie kocykiem i było ok. Wczoraj jeszcze wybrałam sie na konie pokazac małego, Filip juz ciekawy świata i nie usiedzi tez, na wszystko patrzy. Na szczęście maskotka przypietą do wózka ratuje sytuacje przed płaczem. Ale i tak często pojękuje i kwieka, nie jest w stanie spędzić tyle czasu w gondoli. Agbella a Julcia jak znosi spacery, nic nie płacze? My sie na kocyku jeszcze nad rzeka rozkładamy w parku i tak nam fajnie dzień mija.

    Dziewczyny zalecenia WHO nie biorą sie znikąd. Jesli jest mowa o wyłącznym karmieniu dziecka piersia przez pierwsze 6 miesięcy to tak jest - a nie jest prosto doprowadzić do tego by cos stało sie standardem rekomendowanym przez WHO. Proces jest długi i skomplikowany i wymaga masy badań na potwierdzenie danej tezy. W ogóle to sa badania ktore pokazują ze zbyt szybkie rozszerzanie diety dziecka powoduje sześciokrotne zwiększenie ryzyka chorób przewlekłych w przyszłości typu AZS, cukrzyca, otyłość, hashimoto i inne. Ja napewno wczesniej jak w 7 miesiącu zycia nie podam Filipowi nic innego jak pierś. A pediatrzy to sorry - to nie sa specjaliści ds żywienia niemowląt a za takich próbują uchodzić i w głównej mierze to pediatrzy wlasnie ubijają laktację w Polsce ("nie przybiera? Proszę dokarmiać mm"). Wiec nie jest to dla mnie lekarz który w ogóle powinien sie na temat karmienia niemowląt wypowiadać. I tyle w temacie. A w ogóle słyszałyście jak celebrytka Anna Lewandowska skrytykowała Hafije? Laktacyjny internet wrze :).

    Wczoraj w mohito upolowalam lejący sie sweterek, bedzie idealny do kp pod chmurką. Jej nie moge uwierzyć ze zaraz chrzciny... za chwile tez moja siostra przylatuje oj fajnie bedzie. Szybko zleci. Juz mam trochę stresa :(.

    Kas przebieram Filipa w nocy, zawsze pełna Pielucha. Z reszta w nocy zalicza tylko jedna pobudkę to zawsze sie nazbiera.

    Zakupiłam tez przez gemini sunbrella, sroka tez poleca ten krem. Dzięki Kas za wskazówkę :). Dla siebie wzięłam BB krem z la roche posay. Używacie kremów BB? Ja używam od sierpnia cc na zmianę z podkładem a tam na tym cc jest napisane ze zużyć w ciagu 6 miesięcy od otwarcia, to trochę minęło :).

    Iza oj tak, maluszek ma swoje rytmy. No faktycznie lato nie jest takim dobrym momentem na ciąże ale ciąża i tak trwa 9 miesięcy. My sie tez męczyłyśmy. Dbaj o nogi zeby obrzęków nie było. zdecydowalas sie na nawilżacz? Jak zakupki maluszkowe :)?imiona ładne. Mi sie podoba jeszcze Pola, Hania. Kolezanka nazwała córkę Nela, tez fajnie.

    Ja mam kolezanke co obleciala pol świata z niemowlakiem. Ja bym sie bała. A ona i Tajlandia, Chiny... my myślimy zeby we wrześniu poleciec moze na Kanary póki jeszcze za dziecko nie płacimy :). Póki co polskie morze. Agnella pewnie sie powtarzam ale zazdroszczę agro! :).

    Ok pora zbierać sie do domu z dworku. Filip śpi, ale jeszcze pózniej chyba wyskoczymy o ile nie zacznie padać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:23

    zem3i09kl173cczw.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2020, 10:09

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas noc masakra,pobudki co godzinę,5minut cyc i śpi dalej,już sama nie wiem czy głodny? Czy potrzeba bliskosci? Czy ssania? Za dnia z nudów na dworze też cycka się domaga,ale w tym cieple może chce mu się bardziej pić. No sama nie wiem czy już dietę rozszerzac? Czy to zeby idą? Czy przeczekac? Ehhh
    Na wadze Robert wazy ok.7,8kg. Wychodzi 0,8kg w ciągu 5-6tyg.,więc przybiera.
    Może się nie najada czy pokarm nietresciwy?:-/

    Agnella z tego co czytalam to Lewandowska skrytykowali za deser czy śniadanie z nasion Chia,niepolecane podczas kp,bo wiadomo ze szalwia zaburza laktacje,pisze o tym m.in.Hafija,Ania odgryzla za docinki,że to ta sama Pani która poleca pizzę. Eh,no najlepiej nic podczas kp nie jesc,tylko same wymysly,a większość dziewczyn nie ma przeciez zwyczajnie czy pieniedzy czy pomyslu na te wszystkie dziwactwa które poleca Ania.
    No szkoda gadac.

    Ja kremow BB nie uzywam,cały rok stosuje fluid wymieszany z kremem,bo sam jest dla mnie zbyt ciężki,trochę pudru na nosek,róż,i jest ok. Na szczęście mam zupełnie gładką cerę,nie muszę jej kryć :-)

    Ja w nocy też jeszcze przebieram,choć już mniej niż na poczatku. Na noc daję Dady 4,w dzień 3 jeszcze.

    Dziś jeszcze glosza ładną pogodę,zobaczymy czy wyjdzie nam spacer z tym lobuzem;-)

    Konczymy dziś 5ms :-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Kaska1985 Autorytet
    Postów: 2070 442

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas juz dzisiaj deszczowo :(. Musze odszukać folie do wózka :/.

    Tam był ciąg dalszy dyskusji z Lewandowska i najbardziej jej sie dostało za to ze powiedziała ze "ta pani" czyli Hafija o diecie matki karmiącej nie ma pojęcia :). Haha :). Przecież wiadomo ze Hafiji nie chodziło o polecanie pizzy tylko o to ze przy kp można jeść wszystko. Myśle ze jak Ania bedzie miała pierwszy kryzys laktacyjny to szybko odwiedzi blog Hafiji... ale ja myśle Agnella jak Ty ze nie bedzie kp... oby tylko na swoim instagramie nie reklamowa mm. A gromy sie na nią posypały i oczywiście jak to ona zablokowała dalsze komentarze a tamte usunęła.

    Agnella a na początek w spacerówce to przodem do siebie? Od czego zależy czy przodem czy tyłem do kierunku jazdy? Ja wlasnie nie wiem jak go zacząć wozić. Mam nadzieje ze spacerówka go uspokoi, wczoraj wieczorem z nim wyszłam jeszcze po raz kolejny to darł gębę przez cały spacer :(.

    Kas daj spokój z tym nietresciwym mlekiem :). Przybiera Ci ponad normę dla wieku teraz. Najada sie ale moze to kryzys laktacyjny lub zabki. Mama mi mowila ze w jej czasach to sie sprawdzało stukając łyżeczka w dziasełka :). Próbowałaś :)? Ciekawe kiedy moj Filip bedzie mial taki kryzys bo nie wątpię ze to nastąpi i zacznie sie budzić co chwila. Prędzej czy pózniej kazdy rodzic chyba to przechodzi.

    Kurcze to musze i ja spróbować BB i na to fluid jaki efekt jest. Nigdy tak nie robiłam :). Kupiłam ostatnio perełki rozświetlające we fluidzie z bielendy i jestem zadowolona, ładnie buźkę rozświetlają pod podkładem ale bez efektu świecenia.

    Kas 5 miesięcy kiedy to zleciało :). Agnella u Ciebie zaraz 6. Rok temu o tej porze dopiero ledwo zaczynałyśmy przygodę z ciąża :).

    Ja zakładam młodemu czapeczkę, nie wiem jak u was ale u nas mocno wiało w te dni ciepłe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 09:15

    zem3i09kl173cczw.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś Robert 2h spał ładnie w gondoli,przez weekend cyrki odstaeial.eh
    Kasia ja przy córce mialam spacerowke zamontowana przodem do kierunku jazdy od samego początku,bardzo jej się to podobalo zresztą,teraz też tak sprobuje :-) ale póki jeszcze spi w gondoli to ją zostawię.

    Może kryzys rzeczywistości z tym kp. Tylko noce takie są ostatnio,w dzień je dzisiaj normalnie co 2-3h. Poswiece się,już się chyba nawet mój organizm przyzwyczail bo nawet zmeczenia nie czuję;-)

    Czas leci okropnie,Robert dzis jak się przewracal z brzucha na plecy to walnal w grzechotke,akurat nie patrzylam i upadl główką na nią,co to będzie jak będą raczkowac :-)
    My koncem kwietnia mamy jeszcze ostatnie szczepienie i koniec póki co :-) odetchne jak już będzie po.

    Aha,czapeczke bawelniana jednowarstwowa zakladam Małemu.

    Idę robić obiad i jedziemy na działkę sadzić kwiatki :-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://babyonline.pl/mam-te-moc-bede-karmic-cala-noc-kraina-glodu-nowym-hymnem-matek-karmiacych-film,aktualnosci-artykul,19387,r1p1.html

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Czy mogę dołączyć? Mam kilka pytań o metformine. Zażywam ją dopiero trzy dni. Czuję się okropnie. Ospala, nic mi się nie chce i ciągle mnie mdli. Nie wiem jak to możliwe ale przez te trzy dni mam +2kg. Czy to jest możliwe żebym tyla albo żeby woda się zbierała w organizmie po Metformaxie? Dodam że nie jestem na diecie ale nie obzeram się. Pije dużo wody. Mimo to puchne :(

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2020, 10:09

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2020, 10:09

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas chyba z 14karmien na dobe,w nocy dalej pobudki co 1-1,5-2h. Robert roznie ssie,raz nawet 20minut,raz 5minut I juz przysypia,w dzien tez je co 2h max normalnie,chyba że jestesmy na spacerze i śpi to przerwa 3h. To chyba nie jest głód,tylko bardziej potrzeba bliskości,ssania,jedzenie na dalszym miejscu. Nie wiem może Robert przechodzi lęk separacyjny,bo jak tylko zostaje sam to wrzeszczy.eh
    Mam nadzieję że mi mleka starczy...

    Dziś brzydka pogoda,chyba będzie padac:-( obkupilam dzieci w h&m,mega promocje,sliczne bluzy chłopięce za 19zł :-)

    Dziewczyny a macie te wkladki minky do spacerowki? :-) fajne są i jednak latwiej wyprać niz obicie wózka,ja chyba zamówie zestaw: wkladka,poduszka anti shock,ochraniacz na pasy i palak,sliczne wzory są :-)

    Agnella mięso możesz podać spokojnie po 6tyg.od rozszerzania diety :-) najpierw warzywa,owoce,kaszki,jajko,mięso,ryby i nabiał.
    A jakie masz herbatki? Czy wodę dajesz?
    Ja chcialabym jakieś herbatki ale zbytnio duzego wyboru niema,same granulowane z cukrem:-/ muszę poszukac.
    Kaszke na poczatek dam z Hipp jaglana z ryżem i kukurydza na wodzie :-)
    Dziś przyszly łyżeczki i pojemniczki Canpolu,idealnie pasuja do podgrzewacza.

    U nas karuzelka działa ok.5min z rana,raczej Roberta mało już interesuje.
    Uwielbia za to wszystkie grzechotki :-)

    My na Święta idziemy do teściów,w poniedziałek do rodzicow,na spokojnie. Przez weekend przychodzą jeszcze znajomi,we wtorek kolezanki z pracy,trochę tych odwiedzin jeszcze mamy :-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2020, 10:09

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dalej maruda straszna,chyba ząbki...czasem aż wkurwa dostaje,tak pcha wszystko do buzi,a cycka jak czasem pociagnie to aż zaboli:-/ w nocy musi być tulony i cycek,eh.

    Agnella jajka chyba po miesiacu rozszerzania diety mozna już dawać,ja mam taki fajny poradnik Bobovity i książkę ktora kupilam przy diecie corki,zamierzam rozszerzac wg tamtejszych wskazowek: 2tyg.warzywa,potem owoce,jajko,mieso,nabial. Zobaczymy jednak w praktyce;-)
    Kupilam fajne sloiczki z Hipp: Ziemniaczki z cukinia i Dynia z ziemniakami,na poczatek bezmiesne.
    Oj,szkoda że Julce niekapek się nie podoba,może za jakis czas się przekona.
    U nas od wczoraj brzydko,zimno 5stopni,pada deszcz,siedzimy w domu.
    Agnella a robilas morfologie po porodzie? Mi wlosy lecialy jak zelazo było slabe,teraz już nie wypadaja,muszę znowu kolorek odswiezyc niedlugo przed Komunia chrzesnicy.
    Ja dostalam nowy blender Boscha na urodziny,przyda się faktycznie do marchewek;-)
    Planuje dac Robertowi pierwsza marchewkę na Wielkanoc. Akurat bedzie miał już 5,5ms, córce też tak dawalam i z chęcią jadła.
    Kasia gdzie zaginelas? :-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2020, 10:09

  • Kaska1985 Autorytet
    Postów: 2070 442

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje sie :). Agnella wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!! Duzo pociechy z Julci i małża, pieniążków tez, bo nasze dzieci z nas wydoją wszystkie monety :) i spełnienia marzeń :). Ładny dzień wam sie zapowiada, kameralne świętowanie a maz pewnie z ładnym prezencikiem przyjedzie :).

    Ja dziewczyny znowu sie zaczytałam w książce. Wciągnęłam w kilka dni Sejf Tomka Sekielskiego i jestem pod wrażeniem, rewelacja!!! Teraz czeka na mnie książka o BLW a potem wracam do Sekielskiego :).

    U mnie sporo na głowie. Byliśmy wczoraj z Filipkiem w hurtowni. Kupiłam mu juz ciuszki na chrzciny, śliczny niebieski garnitur, koszula z muszka, niebieska w paski i biała muszka, białe buciki, rajstopki itp... 210 zł, chyba standard za całość. Dobrze ze go wzięłam chociaż mi sie darł pol drogi. Ale chciałam wziąć wczesniej na ślepo 68 bo mi sie duże wydawało a jednak za ciasne były, 74 idealne. W czwartek odwiedziły mnie koleżanki z pracy, pożyczyły zestaw do hybrydy i tym samym zrobiłam sobie wczoraj pierwsza hybrydę :), śliczny perłowy kolor, bedzie pasował do sukienki i butów. Kurde ze tez ja wczesniej tej hybrydy nie odkryłam tylko sie męczyłam z lakierami zwykłymi. Nie dość ze to nie śmierdzi, w ogóle zapachu nie ma to jeszcze na jedna rękę parenascie minut i gotowe. Po świętach kupie sobie swój zestaw. Skusiłam sie tez na torbę z La Millou, No chodziła za mną ta torba juz długo. Ładna do wózka, przepiękna wręcz, a co tam, raz sie żyje :).

    Kas duzy Robercik, kawał chłopa :). Tak jak Agnella pisze, jak bedziesz przystawiać to mleko bedzie, zdziwisz sie pózniej jak młody przestanie tyle jeść s ty z nawałem bedziesz chodzić. Jak Filip ma za długa przerwę w jedzeniu to mnie bolą piersi strasznie i twarde jak kamienie.

    U mnie tez był ostatnio kryzys z usypianiem i budzeniem. Płakał na piersi i sie denerwował a ja tez ale wczoraj odkryłam ze to przez... światło ktore włączałam do czytania książki... mam taka lampkę i ustawiałam ja na większe światło, on jadł na noc a ja czytałam. No i to mu chyba przeszkadzało. Wczoraj stestowalam i faktycznie jak dawałam mocne światło to glowe odwracał, denerwował sie, jak zmniejszała to od razu kładł glowe znowu do piersi. I tym sposobem wczoraj zjadł juz na spokojnie na noc i obudził sie dopiero o 5 rano a nie jak ostatnie dni juz po 2 godzinach od zaśnięcia. Ciekawe jak to u mnie bedzie po 5 miesiącu, to juz zaraz...

    Tez dostałam przesyłkę z hippa :). Ale słoiczek narazie w rezerwie bedzie. Na początku Filip bedzie do ręki dostawał kawałki warzyw. Juz z tego co czytałam to pierwszy rok zycia dziecka to jedzenie czegoś innego jak mleko to nie prawdziwe jedzenie tylko poznawanie nowych smaków i testowanie. Nie służy to najadania sie. Hafija tez fajnie wyłożyła dietę dziecka. Zobaczymy jak Filip bedzie chętnie jadł albo nie :). Ale narazie sie nie stresuje.

    W hurtowni super zabawka była, ale droga, Filip jak mu przymierzałam ciuszki to sie bawił - taka zyrafka ustawiona na przewijaku, do niej przyczepiona książeczka. Miał frajdę. Karuzele dalej lubi, łapie te zawieszki non stop. Rożek poszedł w odstawke, teraz zamówiłam u jednej mamy kokon niemowlęcy, 110 zł. Filip niestety potrzebuje dalej jakiegoś otulania bo w nocy bez rożka sie wierci i wybudza i dopiero jak go mocno skrepuje kocykiem to sie uspokaja. A to lozeczko - kokon jest super, ma miękkie ścianki i dziecko nie lata po całym łożku. No i moze tez służyć jako lozeczko turystyczne. Ta sama mamusia uszyje mi tez minky do wózka - Kas u mnie sąsiadki wlasnie maja i sobie chwala. Faktycznie lepsze w obsłudze i praniu.

    Słuchajcie jaja jakies bo nie wiadomo w ogóle czy mojego tatę wypuszcza na święta... NFZ zwraca za 9 tygodni pobytu na rehabilitacji!! Maskara :(. Ale moze przepustkę na chrzciny dostanie... siostra przylatuje w czwartek, juz nie moge sie doczekać :). Oj niestety tylko pogoda ma być paskudna, No jak żyć dziewczyny :(. A juz miałam nadzieje ze Poniedziałek Wielkanocny bedzie piękny echhh.

    Agnella spróbuj jeszcze inne kubki, np 360 stopni itd. Jedna kolezanke mam której dziecko piło tylko z tej butelki z korkiem po Kubusiu czy wodzie mineralnej :).

    U nas lalo cały tydzień, masakryczna pogoda. Jedynie poniedziałek ma być skoneczny a reszta znowu deszcze. Syf mam w chacie, okna syf, pozalilam sie chłopakowi wczoraj, obiecał pomoc w domu więcej... zamierzacie wlasnie gotować cos na święta? Jak u was porządki świąteczne?

    zem3i09kl173cczw.png
  • Kaska1985 Autorytet
    Postów: 2070 442

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella, przypomniałaś mi o picie... moze sie dzisiaj wezmę za to. A jak rozliczasz, tradycyjnie czy elektronicznie? Ja juz tylko elektronicznie. Jak zarobkowo to pewnie tradycyjnie musisz?

    Młody zrobił sie obserwator straszny. Jeść juz przy nim nie moge, bo wyrywa z ręki jedzenie, kubek. Ostatnio bym prawie herbatę na niego wylała :(. I obserwuje jak jedzenie trafia do ust, jak żuje cos... wasze tez tak?

    zem3i09kl173cczw.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 9 kwietnia 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2020, 10:09

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella sto lat :-) spoznione ale szczerze,dużo miłości,zdrowia,pociechy z najblizszych i spelnienia marzeń:-*

    U nas same odwiedziny,wczoraj znajomi,jutri kolezanki,piatek chrzestni,swieta z rodziną,po swietach we wtorek znowu znajomi. Oj,dzieje się. Młody dostał wczoraj m.in.zestaw sliniaczkow,kubek Aventu niekapek,grzechotki,przyda się :-)
    Pobudki mamy dalej w nocy co 1h,z zegarkiem w ręku;-) już sie przyzwyczailam i karmię na lezaco,raz przewijam i jakos ogarniamy. Przez dzien je co 2h.
    W niedzielę na obiad marchewka ze sloiczka hihi

    Dzis pogoda piekna,pojedziemy znow na rolki :-)
    Okna mam pomyte,firanki zmienione,w domu posprzatane,no u nas tyle gosci że nie da rady inaczej;-)

    Super Kasia że ubranko kupione :-) no pogoda trochę niefajna,zimno u nas glosza i deszcz niestety.
    Ja też czytam glownie nt rozszerzania diety hihi co dac,kiedy,jaka kolejnosc itp. Przypominam sobie jak córce,dawalam,najpierw sloiczki,pozniej sama gotowalam,jakos to szło,ona uwielbiala kaszki Nestle i brokuly hihi

    Agnella ja dalej ombre choc sklaniam się do wyrownania kolorku,ale to moze potrwac:-/

    U nas remontuja sasiedzi:-( wierca ehhh

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia mój też wpatrzony jak coś jem czy piję,taki okres chyba,i przylepa straszna,nie lubi być sam.

    Co do kubkow to moja preferowala bidony z rurką,z tego Lovi ciezko się pije,doidy mamy do dziś,sama probowalam,dziwny patent wg mnie.

    Kurcze,jeszcze sie wkurzylam,pomylilam zamowienie,zamiast mleczka Dermedic Sunbrella zamowilam krem do twarzy i tak myślę czy do ciala tez go mogę wykorzystac? Eh doopa:-/

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • pszczola2000 Autorytet
    Postów: 1134 733

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetny wątek o metformine nie ma co.....

    "... nic nie dzieje się przypadkiem..."

    w57v9jcgfaon5chm.png

    2019.05.22 - 2t+5d transfer 😍 3BA❤️
    2019.06.19 - 6t+5d (28dpt) wizyta serduszkowa❤️
    2020.02.06 - Termin porodu! - urodziłam w tp

    55cm 2880g sn córka Milena


    2BB❄️Morula❄️ Morula❄️
‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ