X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 6 listopada 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka ja przy zastrzykach nic nie czułam . Podchodzisz w Haugesund ? Ja musiałam dojechać na kontrole a mieszkam blisko Ciebie.

    Alutka
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 6 listopada 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka bardzo mi przykro ale glowa do gory przy nastepnym transferze sie uda , nie ma co sie zalamywac , pisz do nich i czekaj na dalsze intrukcje :) trzymam kciuki

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 6 listopada 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w Haugesund. Za pierwszym razem też kazali mi przyjechać na kontrolę. Tym razem mogę zrobić usg na miejscu u wybranego lekarza.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka- przykro mi rowniez , ze sie nie udalo! ale oczywiscie trzymam kciuki za kazdy nastepny raz :) i wierze ze w koncu sie uda! :D
    u nas rowniez jest problem , ze duzo nie wiemy co wlasciwie moze byc przyczyna w naszym przypadku... wiem jak frustrujace to jest!
    najgorzej jest sie poddac bo wtedy nic juz nie pomoze, ja jade w tym tyg do Polski na konsultacje w klinice, chchialabym uslyszec cos wiecej od polskich lekarzy i poznac ich punkt widzenia , moze w koncu zodtane wyslana na jakies bardziej sczegolowe badanie...

    mar2ska- teraz za Ciebie trzymay kciuki!

  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was dziewczyny jeszcze pytanie , czy słyszałyście albo stosowalyscie zioła Ojca Sroki ? Ja słyszałam o mieszance która pobudza prace jajników i jest szczególnie zalecana w cyklach bezowulacyjnych, to akurat nie do końca mój problem ale podobno te zioła maja duża skuteczność , właśnie próbuje znaleść czy jest jakaś inna mieszanka ogólnie na bezpłodność bo tez o takiej słyszałam... wiem ze może absurdalnie to brzmi ale podobno mogą pomoc...
    Pozdrawiam Was i miłego dnia

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce mi wysłać wiadomości . Wysyła tylko kawałek . A jak chce wysłać ponownie to jest napisane , ze chce wysłać taką samą wiadomość. Ale nic mi nie wysyła

    Alutka
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka trzymam mocno kciuki:)
    Martaja obyś się czegoś więcej dowiedziała w Polsce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 12:13

    Alutka
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Norwegi właśnie jest to głupie ze nie ma zbyt wielu tych badań , cieżko sie doprosić o co kolwiek więcej. Jak czytam Polskie fora to kobiety mają mnóstwo badań. U mnie nic nie wykryto nawet nie próbowali dalej szukać . Powiedzieli ze nie ma potrzeby i ze zrobiono mi wszystkie badania jakie tutaj sie robi i zaproponowali in vitro . zgodzilam się bo wiedziałam ze więcej sie niczego nie doprosze!!

    Alutka
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka wy macie jakies problemy zdrowotne, czy nie?
    Mi tez niby zrobili wszystkie badania, wszystko super ja i moj partner i wyslali na on vitro. Powiedzieli tylko zeby odpoczac i sie nie stresowac haha. Tylko jak sie nie stresowac jak tyle lat staran, ciazy brak

    k1iygdz.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 7 listopada 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati - nie mamy żadnych problemów zdrowotnych zdaniem Norweskich lekarzy. Pisałam juz w wielu postach ze nic u nas nie wykryto. Ale dlatego ze przez dwa lata nie udawało nam się zajść w ciąże skierowali nas na in vitro

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 15:38

    Alutka
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 7 listopada 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka no to tak jak u mnie. Ja dwa lata temu poronilam w 8tc i od tego czasu nic.
    I szlak mnie trafia z tym Norweskim leczeniem i badaniem.
    Pozostalo nam uzbroic sie w cierpliwosc, moze w koncu sie uda :-)

    k1iygdz.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaja , Alutka - każde kciuki przyjmuję z przyjemnością :) mam nadzieję, że przyniosą szczęście i jajca ładnie urosną :)

    Martaja, Alutka 32 lubią tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wlasnie czytam:) o tych moich plastrach estradot i tam pisza ze to bardziej sie stosuje przy menopauzie i uzupelnieniu niedoboru estrogenow !!!! co to ma wspolnego z ciaza ? jak ma to mi pomoc? moze cos zle znalazlam , mozecie mi cos napisac na ten temat ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 17:24

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 7 listopada 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati- ile miałaś transferów ?

    Alutka
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 7 listopada 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka- jeszcze nie mialam.
    Ja nadal czekam na list z terminem.

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Hej dziewczyny wlasnie czytam:) o tych moich plastrach estradot i tam pisza ze to bardziej sie stosuje przy menopauzie i uzupelnieniu niedoboru estrogenow !!!! co to ma wspolnego z ciaza ? jak ma to mi pomoc? moze cos zle znalazlam , mozecie mi cos napisac na ten temat ....

    Przy cyklu sztucznym zawsze się stosuje estradiol (Estradot - plastry albo Progynova - tabletki) wpływa na wzrost endometrium - "wyścielisko dla zarodka ". Tym razem podczas kontroli będą mierzyć grubość endometrium - minimum 7mm , idealne 8-10mm :-)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 20:19

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Alutka- jeszcze nie mialam.
    Ja nadal czekam na list z terminem.

    Dzwoniłaś do kliniki ?

    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dzwoniłaś do kliniki ?
    Tak dzwonilam, ale tam graniczy z cudem zeby ktos odebral. Tam sa wyznaczone dni na telefon, wiec jutro kolejna proba. :-)

    k1iygdz.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 7 listopada 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Alutka a Ty jak się masz?? Chyba coraz bliżej testowania jesteś, prawda??

    A tak odnośnie testowania...jak to wygląda w Norwegii?? W Polsce dziewczyny co chwilę mogą na betę biegać ...a tutaj??
    Każą test robić taki apteczny, czy dają skierowanie na badanie z krwi??
    Szukałam jakiegoś prywatnego lab w Stavanger, Sandnes i okolicy i nic nie znalazłam.
    Hej, w naszej okolicy nie znajdziesz prywatnego laboratorium. Już to przerabialam. Nawet jak w prywatnej placówce chciałabyś zrobić to i tak pod okiem lekarza, a to najwięcej kosztuje. Także pozostaje fastlege niestety.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 7 listopada 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Mi do Oslo to za daleko :/ ale chyba kilka z Was ma bliżej :)
    My możemy w Stavanger albo w Sandnes zorganizować spotkanie ;)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ