X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również pilnuje swoje tsh zeby było do poniżej 2 ,a to było pierwsze co powiedzili mi w klinice w Pl jak byłam u nich robić badania a już wtedy byłam przygotowywana do pierwszego in vitro tutaj i oni twierdzili ze moje tsh powyżej 3,7 było w normie...ale bez problemu dostałam tabletki na niedoczynnosc ,także dziwne jest tutaj to ze oni to wiedza ale sami na to nie zwracają uwagi.

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem nowa na tym forum i tez miesKam w no, moglybyscie mi powiedziec jak to wogole wyglada tutaj? I ile sie czeka az zaczna dIalac? Pozdrawiam

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Uffff... Jestem po wizycie... Pęcherzyki z 11-14 urosły na 20-22... W 2 dni... Więc za szybko. Mam odstawić zastrzyku i brać tylko spray. Jutro znowu kontrola. Któraś tak miała?

    Hmmmmmmm dziwna sprawa. Pęcherzyki na dobę mogą rosnąć 1,5-3mm ale u Ciebie to i tak wychodzi więcej ........
    Co mówili na wizycie ?


    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaja kiedy punkcja ???

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już dzisiaj po 2 zastrzykach jeszcze wieczorem "czeka" na mnie jeden ;-)


    Ja o TSH dowiedziałam się na tym forum ;-) i też "pilnuje" żeby było poniżej 2 ;-) to forum to skarbnica wiedzy ;-)





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2018, 17:53

    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaja wrote:
    Ja również pilnuje swoje tsh zeby było do poniżej 2 ,a to było pierwsze co powiedzili mi w klinice w Pl jak byłam u nich robić badania a już wtedy byłam przygotowywana do pierwszego in vitro tutaj i oni twierdzili ze moje tsh powyżej 3,7 było w normie...ale bez problemu dostałam tabletki na niedoczynnosc ,także dziwne jest tutaj to ze oni to wiedza ale sami na to nie zwracają uwagi.
    A kto Ci tabletki przepisywał??

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Ja o TSH dowiedziałam się na tym forum ;-) i też "pilnuje" żeby było poniżej 2 ;-) to forum to skarbnica wiedzy ;-)
    To prawda !! Ja chodziłam szczęśliwa, że mam wynik w normie...a jednak okazuje się, że nie :P

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka jak będziesz w Polsce to zrób sobie jeszcze test DNA na zakrzepicę ;-)
    https://www.testdna.pl/czym_jest_zakrzepica/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2018, 17:54

    e5skzzc.png


    [**]




  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    A kto Ci tabletki przepisywał??
    Fastlege moja której beskjed wysłała moja wcześniejsza ginekolog z volvat ( prywatna ) teraz znalazłam już dobrego gin który i już do volvat nie chodzę ale wcześniej właśnie tak było , ze poszliśmy prywatnie do ginekologii bardzo fajnej babki , i z nia wszystko odmówiłam( również to tsh które miałam za wysokie a wiedziałam to od polskiego lekarza z kliniki)i to ona wysłała nam papiery do porsgrunn
    Alda -punkcja w piątek :)
    Aggga bardzo dziwne ze tak urosły? Widziałaś je na monitorze?

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Hej dziewczyny, jestem nowa na tym forum i tez miesKam w no, moglybyscie mi powiedziec jak to wogole wyglada tutaj? I ile sie czeka az zaczna dIalac? Pozdrawiam

    Hej,witaj wśród nas :) Poczytaj,poszukaj na forum-temat poruszany niejednokrotnie :) Generalnie każda z nas ma inną historię,inny czas i długość działania,tyle ze cel ten sam :)

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna wrote:
    Hej,witaj wśród nas :) Poczytaj,poszukaj na forum-temat poruszany niejednokrotnie :) Generalnie każda z nas ma inną historię,inny czas i długość działania,tyle ze cel ten sam :)

    Dziekuje kochana

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Hmmmmmmm dziwna sprawa. Pęcherzyki na dobę mogą rosnąć 1,5-3mm ale u Ciebie to i tak wychodzi więcej ........
    Co mówili na wizycie ?


    Za dużo hormonów... Dziś znowu badanie krwi i kontrola.. Niestety może być tak, że dojdzie do punkcji ale nie do transferu...

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    To prawda !! Ja chodziłam szczęśliwa, że mam wynik w normie...a jednak okazuje się, że nie :P
    To tak jak ja. Dopiero w klinice mi powiedzieli ze za wysokie. Teraz czekam na odp co dalej. :-)

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem po wizycie w klinice....nie mam juz do nich sily...u nich wszystko jest ok....teraz czekam na @...jak dostane mam dac znac pozniej zrobia mi usg i pozniej mam robic sobie test na jajeczkowanie bez rzadnych lekow teraz.... tez tak mialyscie ? :( jestem zalamana nie wiem co mam robic....wszystko moze sie przesunac o miesiac bo jezeli dni owaulacji wypadna na weeken do nici z transferu :(

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus ja mam podobnie przy naturalnym cyklu , tylko dodatkowo Femar w 2 i 5 dzien @!! Nawet luteiny mam nie brać. Czekam na @ w przyszłym tygodniu wszystko sie zacznie. Ale powiem szczerze ze zero nadziei , poprostu nie wieże. Nie wiem dlaczego ale tak mam. Pisalyscie ostatnio o tsh, musze sprawdzic jaki ja miałam wynik bo oczywiście usłyszałam tylko ze jest dobrze. A propo wizyty kontrolnej to musze sobie sama ta wizytę zamówić . To będzie prywatna wizyta czy jak to wyglada ??

    Alutka
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Hej dziewczyny jestem po wizycie w klinice....nie mam juz do nich sily...u nich wszystko jest ok....teraz czekam na @...jak dostane mam dac znac pozniej zrobia mi usg i pozniej mam robic sobie test na jajeczkowanie bez rzadnych lekow teraz.... tez tak mialyscie ? :( jestem zalamana nie wiem co mam robic....wszystko moze sie przesunac o miesiac bo jezeli dni owaulacji wypadna na weeken do nici z transferu :(

    Ja tak miałam za drugim razem-transfer na cyklu naturalnym.Żadnych leków, tylko kontrola usg, pomiar endometrium i sprawdzać za pomocą testów czy jest owulacja. Co do weekendu-ja miałam transfer dwa razy w sobotę. U Ciebie w klinice nie ma takiej możliwości?

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ten transfer był w czerwcu, nieudany. Kolejny miał być też na cyklu naturalnym, ale nie miałam owulacji(więc miesiąc w plecy), kolejny również na naturalnym,ale endometrium miało ledwie co 7mm i zero owulacji(następny miesiąc przepadł), później były wakacje i przerwa w laboratorium :D,więc trzeci transfer odbył się w październiku. Tyle, że już z plastrami i nie musiałam wnikać czy mam owulację. Chociaż endometrium ładnie urosło ;)

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Dziękuję Zoja !! Jak dostane wolne to lecę w weekend i postaram się na poniedziałek ,wtorek ogarnąć kogoś. A Ty leczysz się w Polsce czy w Norwegii?? Zastanawiam się czy takimi sprawami tutaj też zajmuje się rodzinny?? Bo pewnie będę musiała badania krwi wykonać za jakiś czas..

    Ja leczę się w Polsce. Tutaj jak mieścisz się w widelkach to nie ma szans na endokrynologa A rodzinny nie na wszystkim się zna. Raz tylko robiłam tu wyniki i czekałam na nie trzy tygodnie. W Polsce wyniki mam w ciągu jednego dnia.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    To tak jak ja. Dopiero w klinice mi powiedzieli ze za wysokie. Teraz czekam na odp co dalej. :-)
    Norweska klinika uważa, że jest ok, to w Polskiej kazali mi zbić.

    Aggga...wiem co czujesz, jak nie ma po przebytej stymulacji transferu to okropny zawód się czuje, miałam tak 2 razy. Mam nadzieję, że może coś z tej Twojej stymulacji wyjdzie.

    alda trzymam kciuki za jutro!! Oby jajca były złote :)

    Dostałam wolne, bilety kupione, wizyta umówiona :) Znalazłam lekarkę w Bydgoszczy, która miała bardzo dobre opinie na znanylekarz. Oczywiście z terminami tragedia ale opowiedziałam trochę o sobie, że do IVF potrzebuję pilnie itp i się zlitowała. Wcisnęła mnie na wtorek :)

    Zoja36 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga i jak dzisiaj po badaniach??

    Alda powodzenia jutro, trzymam kciuki :)

    Mar2ska mam nadzieje ,ze wszystko załatwisz :)

    Kaktus85 trzymaj się dzielnie i nie trać nadzieji, ze będzie dobrze!

    Ovulka witaj u nas :)

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ