X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy was też pobolewal brzuch jak na okres po transferze? Transfer wczoraj a ja mam uczucie jakbym miała okresu dostać. I brzuch mnie ciągnie, szczególnie jak ręce do góry wezmę. Co chwilę coś kłuje w brzuchu... Dzwoniłam do Riks, mam wizytę w czwartek. Przed punkcja mnie za dużo hormonami naszprycowali, może to dlatego? Miała któras tak?

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaja wrote:
    Ale to może ta cała stymulacja mi jakoś schodzi teraz ....
    Hannanna utrogestan tez dowcipnie się stosuje
    Owszem,dowcipnie :)

    Martaja lubi tę wiadomość

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Czy was też pobolewal brzuch jak na okres po transferze? Transfer wczoraj a ja mam uczucie jakbym miała okresu dostać. I brzuch mnie ciągnie, szczególnie jak ręce do góry wezmę. Co chwilę coś kłuje w brzuchu... Dzwoniłam do Riks, mam wizytę w czwartek. Przed punkcja mnie za dużo hormonami naszprycowali, może to dlatego? Miała któras tak?
    Jak miałam transfer świeżego zarodka,zaraz po punkcji to też takie odczucie miałam. Pij dużo wody.

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam takie pytanie, jak to jest z seksem :-) w czasie calej stymulacji. Mozna czy nie mozna?

    k1iygdz.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi powiedzieli,że zakaz na 3-4dni przed punkcją. A wcześniej nie wiem. Mi się w sumie nie chciało :) ;)

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sex ale tylko z kondomem. Mi kazali 2-3 dni przed punkcja żeby sperma była swieza

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny im blizej wizyty tym wiecej mam mysli i pytan. Ogolnie boje sie ze ich nie zrozumiem. Mowie po norwesku, ale to co innego, nowe slowa i dialekt. Ja to chyba oszaleje do tego marca hihi

    k1iygdz.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati bez problemu przy stymulacji można i nie trzeba mieć kondoma! Zakaz seksu na 3 dni przed punkcją i po punkcji przez tydzień , ale na sex po punkcji i tak ochoty nie bedziesz miała !! Ważne jest zeby juz sexu nie uprawiać na trzy dni przed punkcją ! A tak można ile się chce

    pati1980 lubi tę wiadomość

    Alutka
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet na stronie Riks jest wyraźnie napisane że kondom musi być ze względu na to że sperma kilka dni żyje i jest niebezpieczeństwo zapłodnienia wielu komórek przed transferem

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam do was pytanie na ostatniej wizycie lekarz mi powiedzial ze asze zarodki sa pieciodniowe i powiedzial ze one sa rozmrazane na 5 dni przed transferem dobrze to zrozumialam ? ;) Hannanna Glowa do gory bedzie dobrze walcz dalej.... za reszte dziewczyny trzymam mocno kciuki.... ja w piatek ma USG i pierwszy test na owaulacje zobaczymy co z tego bedzie .... ;) :)

    MONIKA lubi tę wiadomość

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Dzieki dziewczyny im blizej wizyty tym wiecej mam mysli i pytan. Ogolnie boje sie ze ich nie zrozumiem. Mowie po norwesku, ale to co innego, nowe slowa i dialekt. Ja to chyba oszaleje do tego marca hihi
    Zamów tłumacza przez stronę helse, będziesz spokojniejsza.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Hej dziewczyny mam do was pytanie na ostatniej wizycie lekarz mi powiedzial ze asze zarodki sa pieciodniowe i powiedzial ze one sa rozmrazane na 5 dni przed transferem dobrze to zrozumialam ? ;)


    Nie Kaktus zarodek 5 dniowy nie może być rozmrażamy na 5 dni przed transferem Oni rozmrażają zarodki w dniu transferu ;-) Transfer będziesz miała 5 dni po swojej owulacji pewnie o to chodziło ;-)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 10:12

    e5skzzc.png


    [**]




  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Zamów tłumacza przez stronę helse, będziesz spokojniejsza.




    pati1980 a ty w porsgrunn masz wizyte jezeli tak to napisz do nich na crypho ze potrzebujesz tlumacza i bedziesz miec go ale tylko na telefon innej obcji nie ma :)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaja daj znać co u Ciebie ???


    Aggga jak się czujesz ? Daj znać co mówili na wizycie ?


    Zoja powodzenia na wizycie :-) daj znać czy już coś zostało ustalone ;-)


    Alutka co u Ciebie ? Kiedy kontrola owulacji ;-)


    Hannanna jak nastawienie u Ciebie ?






    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 10:21

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    im blizej wizyty tym wiecej mam mysli i pytan.


    Jak będziesz miała pytania to tutaj dostaniesz odpowiedź ;-) Więc pytaj ............... ;-)





    pati1980 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny. Mysle ze tak zle ze mna nie jest zebym potrzebowala tlumacza :-) :-). Ale zawsze obawy sa, to nie to samo co po polsku.
    Alda napewno bede Was zasypywala pytaniami hihi.
    Pozdrawiam Was wszystkie :-)

    k1iygdz.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje nastawienie jest wybitnie do d...

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 no właśnie to nie to samo co po polsku, dlatego ja miałam tłumacza co prawda tylko pół wizyty ale zawsze. To jest tak ważna sprawa że chciałam być pewna że wszystko dobrze zrozumiem.

    Alda jesteśmy już po wizycie. Tak poza tym jesteś wielka, że wszystko pamiętasz. Niesamowite! :)
    Zaczynam w marcu długim protokołem, czyli gdzieś w maju przewidywana punkcja i transfer.
    Jak dostanę @ mam zadzwonić i potem 20 dnia zaczynam Synarela 600 i gonal 200. 9 dnia mam mieć USG i wtedy ustalą co dalej.
    Napiszecie mi jak dalej to wygląda, jak często USG itd? Pewnie na forum jest, ale tyle już stron się narobiło, że łatwiej mi zapytać. Z góry dziękuję i oczywiście za wszystkie cały czas trzymam kciuki.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w szpitalu, zrobili ultralyd i dostałam zastrzyki rozrzedzajace krew bo jestem lekko overstimulert... Znowu zastrzyki narazie przez około 25 dni

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewczyny moj lekarz w klinicie na poczatku nasze wizyty powiedzial ze nie mamy zadnych szan na zajscie wciaze w sposob naturalny... a na ostatnie wizycie powiedzial ze jest wszystko ok i ze mam juz jedno dziecko i ze powinnismy probowac naturalnie.... mimo tego ze nie zrobil mi zadnych badan....!!!! nie wiem co mam myslec i robic ? doradzcie cos....

    f2wldqk3t9cfiynw.png
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ