X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Niestety czuje że zbliża się okres - rzuciłam się dzisiaj na słodycze a to oznacza jedno - @
    Mam nadzieję, że się mylisz :)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwczyny jestem z siebie dumba, od malego mam ogromny lek przed iglami, nie ma gorszej rzeczy na swiecie dla mnie niz igla, a tu prosze zrobilam juz sobie sama 3 zastrzyki, fakt ze zbieram sie sama w sobie dobre 15 min i jestem blada jak sciana ale daje rade :) a wy jak sie czujecie czarodziejko jak ci idzie ? Alda mam nadzieje ze sie mylisz i trzymam mocno kciuki, aggga08 zaczynasz w maju ?

    Zoja36, Czarodziejka lubią tę wiadomość

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Dziwczyny jestem z siebie dumba, od malego mam ogromny lek przed iglami, nie ma gorszej rzeczy na swiecie dla mnie niz igla, a tu prosze zrobilam juz sobie sama 3 zastrzyki, fakt ze zbieram sie sama w sobie dobre 15 min i jestem blada jak sciana ale daje rade :) a wy jak sie czujecie czarodziejko jak ci idzie ? Alda mam nadzieje ze sie mylisz i trzymam mocno kciuki, aggga08 zaczynasz w maju ?
    Super! Mam nadzieje, że z każdym zastrzykiem będzie Ci łatwiej. Mi też było ciężko na początku!

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras z was wspomaga sie witaminami przed zajściem w ciąże ? Czy słyszałyście o suplemencie Clavella?
    Miłego weekendu :*

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,ja brałam tylko kwas foiiowy i łyżeczka tranu codziennie. Niczym innym się nie wspomagałam,badania krwi miałam Ok,po prostu starałam
    Się zdrowo odżywiać. Różni lekarze,rozne opinie o suplementach,że sama chemia itp.

    WNadzieji lubi tę wiadomość

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już 10 zastrzyków za sobą, ale ja akurat nie mam z tym problemu.
    K. czego się nie robi gdy się coś bardzo pragnie. Motywacja pomaga. Gratuluję. Z dnia na dzień będzie lepiej :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ręce drżały okrutnie przed pierwszym zastrzykiem. Dziś trzeci ;) Zoja, a na ile dni masz rozpiskę zastrzyków?

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!!! Zaczynam krótki protokół w maju. Mam brać gonal f, 175 przez 4-dni I dostałam orgalutran. Czy będę mieć kontrole przed orgalutranem? Skoro mam brać gonal f w dawce 175 przez 4 dni? Chodzi o to ze to jest zaraz po 17 maja, a ja muszę do Polski lecieć na 4 dni...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2018, 17:51

    WNadzieji lubi tę wiadomość

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na krótkim miałam kontrolę po 5dniach,właśnie przed rozpoczęciem Orgalutranu.

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam kontroli, dopiero po 8 dniach zastrzyków. Pewnie zależy od kliniki.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w riks.. ciekawe czy mogę odmówić ta wizytę i pojawić się u nich dopiero po 7 dniach od pierwszego Gonal F... zadzwonić mogę dopiero w poniedziałek do nich.

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może będę mogła w polsce do jakiejś kliniki podjechać na usg tylko i może tam jakoś to ogarnąć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2018, 20:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08
    Absolutnie sie na to nie zgodzą ,miałam ten sam problem w marcu :/ piguła mi powiedziała ze jak mi termin nie pasuje to moge zrezygnować i podejść do stymulacji w następnym cyklu ,wiec nie miałam wyjścia musiałam przełożyć wyjazd

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka wrote:
    Mi ręce drżały okrutnie przed pierwszym zastrzykiem. Dziś trzeci ;) Zoja, a na ile dni masz rozpiskę zastrzyków?
    Póki co do niedzieli, w poniedziałek drugi podgląd. W poniedziałek się dowiem co dalej :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Aggga08
    Absolutnie sie na to nie zgodzą ,miałam ten sam problem w marcu :/ piguła mi powiedziała ze jak mi termin nie pasuje to moge zrezygnować i podejść do stymulacji w następnym cyklu ,wiec nie miałam wyjścia musiałam przełożyć wyjazd

    O kurczę to mnie martwilas.. Ale dziwne że na tym schemacie ze szpitala jest napisane -_____start med orgalutran sprøyte om morgenen. Siste orsglutan settes____ i dopiero później første kontrolldag...
    Mam nadzieję że jakoś się uda z nimi dogadać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia ja tylko chciałam iśc na kontrole po spreyu przy 9 dniu to nie zgodzili sie 14 dzien i basta :/

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tym razem też się nie udało (@) :-(


    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda tak mi przykro :-(. Pozdrawiam i sciskam mocno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2018, 14:50

    k1iygdz.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny tym razem też się nie udało (@) :-(

    Bardzo mi przykro ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2018, 13:50

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny tym razem też się nie udało (@) :-(
    alda :(

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ