X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Nadzieji- Dostaniesz od kliniki papiery które zabierasz ze sobą do ginekologa . Wizytę umawiasz sama ale ten papier jest skierowaniem i nie musisz załatwiać wizyty przez Fastlege !! Jakiego ginekologa wybrałaś ? Jeśli chodzi o dwa zarodki to chyba musisz zapytać w klinice . Chyba nie jest tak ze trzeba mieć 35 lat . Ja mam 33 lata jeszcze niepełne i dostałam 2 zarodki i to klinika mi zaproponowała kiedy dzwonili oznajmić ze podzieliły się dwa zarodki. To chyba zależy od kliniki , problemu i które to podejście .

    Alutka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziekuje
    Eli smedvig

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Ok dziekuje
    Eli smedvig
    bardzo często do niej chodzę .

    Alutka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to jest budynek kilden?

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Czy to jest budynek kilden?
    Tak windę znajdziesz koło wjazdów na parking z tyłu kilden 5 piętro

    WNadzieji lubi tę wiadomość

    Alutka
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    W Nadzieji- Dostaniesz od kliniki papiery które zabierasz ze sobą do ginekologa . Wizytę umawiasz sama ale ten papier jest skierowaniem i nie musisz załatwiać wizyty przez Fastlege !! Jakiego ginekologa wybrałaś ? Jeśli chodzi o dwa zarodki to chyba musisz zapytać w klinice . Chyba nie jest tak ze trzeba mieć 35 lat . Ja mam 33 lata jeszcze niepełne i dostałam 2 zarodki i to klinika mi zaproponowała kiedy dzwonili oznajmić ze podzieliły się dwa zarodki. To chyba zależy od kliniki , problemu i które to podejście .



    Mi w Porsgrunn nie chcieli dac dwoch a mam 33 lata wiec tak jak pisze chyba zalezy od kliniki i problemow. A jakie byly u was problemy Alutka 32 bo nie pamietam . Pozdrawiam i zycze wszystkim milego dnia.

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Mi w Porsgrunn nie chcieli dac dwoch a mam 33 lata wiec tak jak pisze chyba zalezy od kliniki i problemow. A jakie byly u was problemy Alutka 32 bo nie pamietam . Pozdrawiam i zycze wszystkim milego dnia.
    Niepłodność idiopatyczna (nieokreślona ) w Dzień punkcji zrobiono mi kilka dodatkowych badań i po transferze już okazało się ze krzepnie mi krew i tworzą mi się zatory w żyłach przez zbyt wysoki poziom przeciwciał beta 2 glikoproteinowych ( i to był mój prawdziwy problem) dostałam tabletki rozrzedzające krew i po kilku dniach pozytywny test !!!!
    Wiec morał jest taki niema czegoś takiego jak bezpłodność idiopatyczna!
    Dziewczyny u których nie stwierdzono żadnego problemów zanim podejdziecie do kolejnej próby zróbcie sobie dodatkowe badania , Alda i Mirandzia wypisały wszystkie badania z których można zdiagnozować problemy z krzepliwością krwi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2018, 13:56

    majola, K., kaktus85 lubią tę wiadomość

    Alutka
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam u hematologa, twoerdzi iz wszytsko jest ok, nie rozumie po co biore kwas foliowy i witaminy, rece opdaja ... jade na wakacje na 2 tyg odpoczac od wszytskiego i wszystkicb :)

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny.... obserwuje, sledze i czytam. Powodzenia dla tych co w trakcie lub przed i gratuluje dla tych co maja malenstwo juz w brzuszku :)'
    Zaczyna sie i u mnie . Jutro gonal f 150
    Dzis mialam kontrol w Riks po nesespreyu .
    od 30.07 do dzis jestem na nesesprey w dwoch dawkach.

    Lekarz tak mnie dzis przebadal ze ledwo siedze. Bol niesamowity w okolicy plecow, jajnikow.
    Do dzis po spreyu nic mi nie bylo i nie odczuwalam zadnego dyskomfortu ... ogolnie wszystko pieknie sie wyciszylo i jutro zaczynam z zastrzykami. nastepna kontrol 22.08 - najpierw pobranie krwii, popoludniu kontrol z lekarzem.
    Jakie rady dziewczyny? :)
    Ogolnie jestem spokojna i wyciszona emocjonalnie.

    majola, Zoja36 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka rownież życzę powodzenia :) i spokojności
    Riks każdej zaczyna ta sama dawkę widze :| ale ale oby Na Ciebie wszystko zadziałało poprawnie
    :*

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja życzę cierpliwości z Riks przede wszystkim...
    Rzeczywiście, ja miałam taką samą dawkę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nowego ...
    Dziewczyny zgubiłam wątek odnośnie wysyłania recept do helfo tzn
    Papier który dostałam od lekarza czy to odsyłam z receptami czy cos jeszcze wypelniam?

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Egenerklæring ze strony helfo dodatkowo

    WNadzieji lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://m.invitrownorwegii.blogg.no/1521983877_helfo.html

    Ten z drugiego zdjęcia w tym poście

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :*

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie od dwoch dni boli mnie podbrzusze a dzisiaj to juz masakrycznie....myslicie ze to o tych plastrow....dodoam ze wczesniej tak nie mialam....a moze te krople co zamawialam z Danii tak dzialaja.... poradzcie cos bo nie wiem co robic....a i to mozliwe ze przez te plastry mialam taki dziwny okres...nie taki jak zawsze...wszystkiego bylo mnie i sie szybko skonczyl....;)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,ja tak miałam po plastrach. Może nie jakieś masakryczne bóle,ale nazwijmy to ‚odczuwalne’. A może na te krople tak reagujesz? Spróbuj odstawić?

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Niepłodność idiopatyczna (nieokreślona ) w Dzień punkcji zrobiono mi kilka dodatkowych badań i po transferze już okazało się ze krzepnie mi krew i tworzą mi się zatory w żyłach przez zbyt wysoki poziom przeciwciał beta 2 glikoproteinowych ( i to był mój prawdziwy problem) dostałam tabletki rozrzedzające krew i po kilku dniach pozytywny test !!!!
    Wiec morał jest taki niema czegoś takiego jak bezpłodność idiopatyczna!
    Dziewczyny u których nie stwierdzono żadnego problemów zanim podejdziecie do kolejnej próby zróbcie sobie dodatkowe badania , Alda i Mirandzia wypisały wszystkie badania z których można zdiagnozować problemy z krzepliwością krwi

    Skutkami a. Życie wiesz jakie dokładnie badania robili? Jakie tabletki dostałaś. Co prawda miałam tych badań masę ale może coś przeoczyli u mnie.

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    Skutkami a. Życie wiesz jakie dokładnie badania robili? Jakie tabletki dostałaś. Co prawda miałam tych badań masę ale może coś przeoczyli u mnie.[/QUOTE

    Zrobiono mi takie badania ! Anticardiolipin IgG, IgM. Anti glycoprotein I IgG , I IgM. Antitrombinaktivitet. Leiden Mutasjon . Lupus antikoagulant. Protein C akt. Protein S fritt. Protrombinmutasjon.

    Ty miałaś więcej badań w tym kierunku.
    Dostałam Albyl E do 36 tygodnia ciąży i Klexane 40 mg na tą chwile do 6 tygodnia po porodzie . Za dwa tygodnie mam badanie potwierdzające i jeśli będzie się utrzymywać wysoka norma to mi zwiększą dawkę !

    Alutka
  • Pinka0208 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziewczyny która z Was miała in vitro w Bergen ? Ja właśnie zaczynam i chciałam dowiedzieć się kilka rzeczy ;) proszę o pomoc ;)

    Pinka0208
‹‹ 224 225 226 227 228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ