X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    A zrobiaś chociaż badanie krwi ?
    nic mi nie zrobil bo powiedzial ze nie ma podstawy do wystawienia takich badan....

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati mam pytanie Ty startujesz w Porsgrunn czy Oslo?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Pati mam pytanie Ty startujesz w Porsgrunn czy Oslo?
    W Porsgrunn po raz drugi. W Oslo mi odmówili bo już mam jedno dziecko.

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    W Porsgrunn po raz drugi. W Oslo mi odmówili bo już mam jedno dziecko.


    ale wszystko od poczatku zaczynasz? Ja napisalam do nich wiadomosc i zobaczymy na kiedy mi wyznacza jakis termin...bo Ty z tego co pamietam zaczynasz dopiero od pazdziernika? dlaczego tak pozno?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    ale wszystko od poczatku zaczynasz? Ja napisalam do nich wiadomosc i zobaczymy na kiedy mi wyznacza jakis termin...bo Ty z tego co pamietam zaczynasz dopiero od pazdziernika? dlaczego tak pozno?
    Tak wszystko od nowa. Nie mam żadnych mrozaczkow, moje zarodki nie przetrwały 5 doby. Zaczynam w połowie października, już plan i recepty dostałam. Protokół krótki, leki te same co za pierwszym razem. Tak późno bo wcześniej nie mają miejsca tak mi napisali. Ogólnie jestem zadowolona z tego szpitala. A Ty w Porsgrunn pierwszy raz?

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Tak wszystko od nowa. Nie mam żadnych mrozaczkow, moje zarodki nie przetrwały 5 doby. Zaczynam w połowie października, już plan i recepty dostałam. Protokół krótki, leki te same co za pierwszym razem. Tak późno bo wcześniej nie mają miejsca tak mi napisali. Ogólnie jestem zadowolona z tego szpitala. A Ty w Porsgrunn pierwszy raz?


    Ja juz bede podchodzic po raz drugi...mialam 4 zarodki 5- dniowe...3 wykorzystalam a 4 sobie lezy do zniszczenia:( teraz bede zaczynac wszystko od nowa....jestem tak srednio zadowolona z tego szpitala...nic nie robia tak jak i w innych szpitalach...poprostu jak na produkcji babeczek....nie jestem wogole zadowolona no ale coz....takie zycie...probujemy jeszcze raz i zobaczymy co z tego wyjdzie....najpierw chce jeszcze porobic kilka badan zanim zaczne cokolwiek robic...

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Ja juz bede podchodzic po raz drugi...mialam 4 zarodki 5- dniowe...3 wykorzystalam a 4 sobie lezy do zniszczenia:( teraz bede zaczynac wszystko od nowa....jestem tak srednio zadowolona z tego szpitala...nic nie robia tak jak i w innych szpitalach...poprostu jak na produkcji babeczek....nie jestem wogole zadowolona no ale coz....takie zycie...probujemy jeszcze raz i zobaczymy co z tego wyjdzie....najpierw chce jeszcze porobic kilka badan zanim zaczne cokolwiek robic...
    No to akurat prawda że jak na produkcji. Z tego co czytam to chyba w żadnym ze szpitali nie robią nic ponad, żadnych dodatkowych badań nic. Ja robiłam badania ale z tego co pisała Alda to jeszcze dużo dużo przede mną:-) Ja mam jeszcze dwie próby jak mi nic z tego nie wyjdzie to się poddaje. Ale póki co myślę pozytywnie :-)

    k1iygdz.png
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wysłałam do jednej z klinik zapytanie o badanie fragmentacji DNA plemników. Dostałam odpowiedż, że robią badanie pod nazwą "test integralności chromatyny jądrowej". Własnie czytam co to jest dokładnie. Czy to samo czy coś dodatkowo, bo koszt 500 zł.

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati ja dostalam taka odpowiedz ....


    Hei, da har jeg satt av plass til dere for fryseforsøk på mensen du får neste gang, så da kan du kontakte oss når mensen dukker opp igjen, så skal vi få sendt ut det dere trenger til forsøket i forkant.

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Pati ja dostalam taka odpowiedz ....


    Hei, da har jeg satt av plass til dere for fryseforsøk på mensen du får neste gang, så da kan du kontakte oss når mensen dukker opp igjen, så skal vi få sendt ut det dere trenger til forsøket i forkant.
    No to ja nic nie rozumiem z tego co ci napisali i o co im chodzi. Ty zaczynasz wszystko od nowa?

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    No to ja nic nie rozumiem z tego co ci napisali i o co im chodzi. Ty zaczynasz wszystko od nowa?



    Tak ja musze na nowo pobrac jajeczka bo po mimo tego ze mam jeszcze jednego zamrozonego to nie moge go juz uzyc takie sa zasady,troche to dziwne ale widocznie tak jest.

    Ty tez musisz miec pobrane na nowo jajeczka do zaplodnienia?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Tak ja musze na nowo pobrac jajeczka bo po mimo tego ze mam jeszcze jednego zamrozonego to nie moge go juz uzyc takie sa zasady,troche to dziwne ale widocznie tak jest.

    Ty tez musisz miec pobrane na nowo jajeczka do zaplodnienia?

    Tak ja też, nie mam ani jednego jajeczka.
    A oni podali Ci jakaś konkretna datę czy jeszcze nie?

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Tak ja też, nie mam ani jednego jajeczka.
    A oni podali Ci jakaś konkretna datę czy jeszcze nie?
    nie mam im dac znac jak dostane nastepna miesiaczke i wtedy mi napisza co i jak....dlatego sie zdziwilam ze Ty masz az na pazdziernik....zobaczymy co mi powiedza w polowie spierpnia....bede Cie inforomowac na bierzaco.... ;)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    nie mam im dac znac jak dostane nastepna miesiaczke i wtedy mi napisza co i jak....dlatego sie zdziwilam ze Ty masz az na pazdziernik....zobaczymy co mi powiedza w polowie spierpnia....bede Cie inforomowac na bierzaco.... ;)

    Ja też byłam zdziwiona że dopiero październik no ale z tym już nic nie zrobię. Zostało tylko czekać:-). Daj znać jak będziesz coś wiedzieć. Miłego dnia :-)

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Jakby któraś potrzebowała został mi Gonal F 450. Chętnie sprzedam za niewielką cenę.
    Cały czas przechowywany w lodówce z datą ważności do 04.2019. Nie otwierany. :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy robiliście może w tutaj badania na pasożyty?
    Jak tak to jak się nazywają poprawnie po norweski.

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę znowu odwołać transfer wrrrrrrrrrr.

    Ostatnio z powodu niedoczynność tarczycy a teraz nadczynności .......... Mój organizm "fiksuje" ............



    e5skzzc.png


    [**]




  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Muszę znowu odwołać transfer wrrrrrrrrrr.

    Ostatnio z powodu niedoczynność tarczycy a teraz nadczynności .......... Mój organizm "fiksuje" ............


    Wspolczuje Alda....ALe trzymam kciuki moze cos sie uda zrobic...buziaczki

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Muszę znowu odwołać transfer wrrrrrrrrrr.

    Ostatnio z powodu niedoczynność tarczycy a teraz nadczynności .......... Mój organizm "fiksuje" ............

    Aż tak źle jest z tarczycą? Co się dzieje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 18:59

    Alutka
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Aż tak źle jest z tarczycą? Co się dzieje?


    TSH 0,002 dwa razy byłam na pobraniu krwi - myślałam że to błąd. Robiłam wszystkie badania związane z tarczycą . Dobrze że mogę badania robić prywatnie i nikogo się nie muszę prosić a wyniki mam tego samego dnia .

    Diagnoza " Hashitoxicosis" nadczynność w każdej chwili może zmienić się w dużą niedoczynność dlatego na razie bez żadnych leków . Endokrynolog kazała odwołać transfer . Mam robić badania co 4 tygodnie , ten stan może trawać kilka miesięcy więc sobie jeszcze poczekam na transfer wrrrrrrrrr.


    e5skzzc.png


    [**]




‹‹ 222 223 224 225 226 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ