X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 12 września 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga Powodzenia :-)


    K. GRATULACJE :-)



    Kaktus kiedy testujesz ? ;-)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2018, 20:37

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 12 września 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    będzie chłopak :)


    Gratuluje :-)



    Zoja36 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 12 września 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    Okres 4 dni wcześniej wiec zaczynam w tym tygodniu ;)


    "Owocnej" stymulacji ;-)



    e5skzzc.png


    [**]




  • Izunia2766 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 września 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za informacje

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 13 września 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia2766 wrote:
    Dzięki dziewczyny za informacje
    Ja miałam praktycznie taki sam zestaw tylko fostimon zamiast Gonalu.

    Alutka
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 13 września 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Alutka a jak Ty się masz??[/QUOTE]

    U mnie jak zwykle ciagle coś .... mam łożysko przodujące które troszkę nachodzi na ujście szyjki macicy. Lekarz twierdzi ze jest jeszcze wcześnie wiec łożysko moze się jeszcze podnieść . Na usg baby miało gdzieś matkę i wypieło się do mnie dupką ;)

    Alutka
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 13 września 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka jak wyniki krwi po 3 miesiącach ?Zwiększyli Ci dawkę heparyny ?


    e5skzzc.png


    [**]




  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 13 września 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Aggga Powodzenia :-)


    K. GRATULACJE :-)



    Kaktus kiedy testujesz ? ;-)

    Hej robilam dzisiaj test w domu druga kreska bardzo slaba wiec nie wiem co myslec czekam na odpowiedź od kliniki

    Czarodziejka, Zoja36 lubią tę wiadomość

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 13 września 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Alutka jak wyniki krwi po 3 miesiącach ?Zwiększyli Ci dawkę heparyny ?

    Tydzień temu miałam robione badania . Wyniki omawiać mamy jutro . Ale nie wydaje mi się . Fastlege mówiła ze jeśli będą wysokie to raczej szpital odezwie się wcześniej do mnie . Wiec zobaczymy!

    Alutka
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 13 września 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Hej robilam dzisiaj test w domu druga kreska bardzo slaba wiec nie wiem co myslec czekam na odpowiedź od kliniki
    Bardzo dobry znak . Już gratuluje :):)

    Alutka
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 13 września 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka łożysko pewnie się jeszcze podniesie jak macica będzie rosła. Nie ma się co martwić na zapas!! A to dzieć, wypiął się na Ciebie ;) jesteś jeszcze na zwolnieniu? alda koniecznie musisz się nam pochwalić wakacjami. Wypoczynek na pewno świetnie Wam zrobi! Kaktus to bardzo dobry znak ! Jest kreska to znaczy, że się coś dzieje! Oby wszystko szło w dobrym kierunku!!! :)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 13 września 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Hej robilam dzisiaj test w domu druga kreska bardzo slaba wiec nie wiem co myslec czekam na odpowiedź od kliniki


    Który dzień po transferze?

    Kup sobie te testy ;-)

    https://www.vitusapotek.no/selvtester-og-medisinsk-forbruksmateriell/selvtest/clearblue-digital-med-ukeindikator-2pk/p/897990



    e5skzzc.png


    [**]




  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 13 września 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Alutka łożysko pewnie się jeszcze podniesie jak macica będzie rosła. Nie ma się co martwić na zapas!! A to dzieć, wypiął się na Ciebie ;) jesteś jeszcze na zwolnieniu? alda koniecznie musisz się nam pochwalić wakacjami. Wypoczynek na pewno świetnie Wam zrobi! Kaktus to bardzo dobry znak ! Jest kreska to znaczy, że się coś dzieje! Oby wszystko szło w dobrym kierunku!!! :)[/QUOTE

    Zwolnienie mam do jutra . Jutro wizyta . Będę męczyć o zwolnienie ale zobaczymy . W środę mam pierwsza wizytę u położnej.

    Alutka
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 13 września 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten Riks i ullevål jest niesamowity... Umieram w bólu więc dzwonię do ullevål. Oni mówią żeby dzwonić do Riks. Więc mówię im że Riks ma otwarte od 12 i ciężko się przebić przez telefon.... W szpitalu po punkcji kazali dzwonić na Ullevål jak się będzie coś działo... Masakra jakaś...

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 13 września 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Który dzień po transferze?

    Kup sobie te testy ;-)

    https://www.vitusapotek.no/selvtester-og-medisinsk-forbruksmateriell/selvtest/clearblue-digital-med-ukeindikator-2pk/p/897990


    Transfer miala 28 sierpnia jade kupic ten test...dzieki dziewczyny za wsparcie alr jeszcze sie nie ciesze na zapas...czas pokaze..

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 13 września 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Ten Riks i ullevål jest niesamowity... Umieram w bólu więc dzwonię do ullevål. Oni mówią żeby dzwonić do Riks. Więc mówię im że Riks ma otwarte od 12 i ciężko się przebić przez telefon.... W szpitalu po punkcji kazali dzwonić na Ullevål jak się będzie coś działo... Masakra jakaś...


    Dzwoniłaś na ten numer Ullevål : 23027550? Jak nie to spróbuj , ja zawsze mówiłam że prawie mdleje z bólu i nigdy jak do tej pory mi nie odmówili wizyty .



    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 13 września 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus ja też używałam tych testów bo nie miałam jak bety zdobić :/ dzięki temu wiedziałam czy beta przyrasta

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 13 września 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Kaktus ja też używałam tych testów bo nie miałam jak bety zdobić :/ dzięki temu wiedziałam czy beta przyrasta


    Ale to ten digital kupic a co tam sie wyswietla ktory tydzien czy co?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 13 września 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    A Ty jak się czujesz ? Wszystko już gotowe na "przywitanie" córeczki , imię już wybrane ?
    Czuje się dobrze, brzuch rośnie czasami ciągnie i lekko boli no ale przeżyłam gorsze rzeczy ;) Wyprawka praktycznie kompletna, ubranka poprane i spakowane w worki próżniowe . Szybko się zabrałam za to ale nie wiem jak się będę czuła na dalszym etapie więc korzystaj z tego, że teraz mam dużo energii. Jeszcze pokój trzeba odmalować ale tym się zajmie Tatuś :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2018, 16:21

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 13 września 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Ale to ten digital kupic a co tam sie wyswietla ktory tydzien czy co?
    Tak, ja sprawdzałam takim właśnie . Po kilku dniach robiłam kolejny i pokazał że ciąża jest starsza . Mnie to trochę uspokoiło

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ